Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kelly1983
27. čer 2009

mury no to jsou to je jasný🙂 a jak se při tom cítíš? Je to super, co?

murynka
27. čer 2009

kely zvláštně 😅 je to takové fakt zvláštní 😀 ale krásné samozřejmě zatím jemné prostě kouzelné 😵

kelly1983
27. čer 2009

mury 😀 já se těším na to až mě pořádně kopne třeba do žeber 😀 😀 až uvidím se vlnit bříško když se bude hýbat ze strany na strany, to bývá tak asi kdy, nevíš??

nicollka
27. čer 2009

nooo kopi třeba už nebude, moc ti to přeji.
Mě bolí dnes žaludek, začíná pálet žáha..no o ničem, ale za chvilku jdem na zmrzku a na veterány, máme tu velký sraz tak budem fotit trošku

murynka
27. čer 2009

kely někdo to má už ve 20tt 😉 někdo později ta na to já se vůbec netěším au au 😀

farmarska
27. čer 2009

Nikol ¨co myslíš, nejsi v tom? 😀 ten žaludek na vodě a ten duch na testíku.... 😵 😵

Kopi, ta večer poreferujeme která měla krušnější den 😀 Si to dnes vyžerem co 😀 holt musíme to nějak přežít a zítra zase bude dobře 😅
ty hele a jak jsi měla dlouho tu mrchu??? snad jen dva dny ne?! 😕
jééé já ti ještě neposlala freťáky 😅 😅 😅 ale moc se za sebe stydím 😀 dyš ted toho bylo zase nějak moc 😅 😝
já bych taky chtěla kotletky!!! 😕 mašoooo!!!! 😀

mury to jo musí to bejt nádhera, v létě drandit na motorce 😵 Takže za rok on, ty a prcek na zádech v batohu ? 😀 😀 😀

nicollka
27. čer 2009

no kopání to je paráda, já když sem ho lechtla tak se mi boulelo břicho a bylo poznat kde se vytlačila hlavička a kde nožička, to sme ho pak lechtali :D ale bylo to uz i nepřijemne, to vite kdyz zatlači celou tlapku tak že ji vidite :D no jen me mrzi ze sem si to nenatočila, ale jsem poučená do druhýho těhu co vše natočit a nezapomeenout :D

nicollka
27. čer 2009

ty jo já se motorek tak bojím , uz se mi zabila nej. kamarádka, a dva přizabili a motorky fakt nemusím. Ale líbí se mi to , ale jen tak koukat.

Farmi asi ne, sem neodolala dnes a zkusila jinej test a nic, ale je pravda ten s duchem byl 10MIU a tento 20 a je ješte dost hodně brzo. Ale kdyz jdu na zachod tak jsou tam jakoby takovy srazeniny...tak si řikam jestli to v ajičko ze me proste neodchazi po kouskach i to jak sem 5 dni špinila celkem dost.

No uvidim v ponděli zkusim zase ten 10MIU....jeste jich mam 8 :D

farmarska
27. čer 2009

8 ! to je mazec! 😀 😀 😀
nebudu radit ať netestuješ a ňákej čas počkáš, že za to stojí penízky... páč vím , že to člověku prostě nedá 😀

takže hezky testíkuj 😉 ono to ani jinak nejde 😀 ale ber zatím jen ty citlivější..tamty asi zatím nemaj cenu 😉

budu držet palce! 🙂 To co vidím na tvé fotečce vypadá nadějně.. 😉 😉

murynka
27. čer 2009

nicol jen mamtestem a obden fakt to jinak nemá smysl 😎

nicollka
27. čer 2009

farmi díííky moc. No jo testovat až v pondělí tím citlivým co mi uz naznačil a pak se uvidí jestli se bude testit dál, nebo nic.

zatim papa pak hodim nejakou fotečku z veteránů

kelly1983
27. čer 2009

mury no já to teda ještě tak moc teda necítím:(

murynka
27. čer 2009

kely dočkej času 😉 😎

kelly1983
27. čer 2009

mury 😀 co mě jiného zbývá

vroninka
27. čer 2009

Ahoj holky, tak my už vážíme 1580 gramů, jsme otočené hlavičkou dolů. Já jsem přibrala zatím 5,5 kilo. Zatím probíhá vše tak jak má.
Akorát mě predevčírem v noci chytla ukrutná křeč do nohy. Taková strašná bolest. Horší jak porod, fakt. Tak už beru magnezko, a doufám, že to bude ok.

kopa
autor
27. čer 2009

farmíku večer si povyprávíme 😉 Snad to zvládnem né? 😀
Mrchu mám takovu divnou 😅 První den jsem celkem dost krvácela a od včerejška na vložce nic jen po wc po utření trocha krve 😕 😅 Takže jsem jí měla asi 2-3dny 😅

Vroninko zdravím tě!!!Ty jo klučík má hezkou váhu 😵 a 5,5 kila to je paráda né? 😲
Magnézko ti na to určitě pomůže,já dřív trpěla taky na křeče a zabralo mi 😉

Nicollko tak jsem na tebe zvědavá 😅 😀 Doufám že v pondělí zahlásíš // 😵

Kelly holčička tě bude ještě kopat do žeber určitě mnohokrát 😀 Musí to být fakt krásný. 😵

Mury a co ten kočárek?Už máš vítěze 😀

kopa
autor
27. čer 2009

Farmi vyfot fretule a já ti pošlu mašooooo 😀 😀 😀 😀

farmi vím že toho máš moc,takže si počkám a třeba až porodíš tak mi je ukážeš ju? 😀

secretacka
27. čer 2009

Pěkné poledne přeji, jak se dnes máte?

nicollka
27. čer 2009

ahoj holky tak sem si dala uzenou klobásku, auta super hlavně kabriolety.
Ted ležím v postýlce, malej usnul, tak mám oddych tak na dvě hodinky tak se prospím, jsem uplně k.o. nemam na nic chut citim se takova přejezena, no nic moc prostě. Tak dobrou a pak zase nakouknu.

tercie
27. čer 2009

Ahoj holky, co novýho? Já teď měla napilno, vůbec jsem se sem nedostala, tak zkusím dočíst, teda jestli jste toho moc nenamluvily 😀

nicollka
27. čer 2009

ähoj terci...ja se prospala a je mi porad divne jdu si neco dát na zub. Jak jsi udělala ten ukazatel jak mas v albu...pise ti to 17dc-3dpo.....?

tercie
27. čer 2009

Odbíhala jsem k vaření, ale už jsem tu.

Niccol jééé, tak že by to už bylo "ono"? Moc ti to přeju 😉
Ten metřík je vygenerovanej na FF, a mění se podle toho jak zadávám teploty a kdy mi určí ovu, pak se začnou počítat DPO...

nicollka
27. čer 2009

aha tak na to nemam buňky :D No kéž by to už bylo ono..ale moc tomu nevěřím, nic mě nebolí, je mi fajn jen dnes je mi nejak divně a grgá se mi, ale taky sem sežrala meloun tak jsem plná vody :D

tercie
27. čer 2009

no je to v menu Sharing - Tickers, a pak si tam vybereš metřík, zadáš poslední datum ms a pak do alba jenom zkopíruješ to okno s odkazem a je to 🙂 Když jsem to zvládla já, tak ty taky 😀

nicollka
27. čer 2009

tak sem zkopčila adresu a nic :D ale na fertility to vidim ..

nicollka
27. čer 2009

tak sem si dala hrášek a ted možná puknu :D
pořád se mi vrací ta klobáska...jak je možné že jsem přejezená, když sem skoro vůbec nic nejedla.

Půjdu si zahrát na piano a uklidnit se. Je dusno to je hnus, už by mohlo začít to normální počasí zase. Sluníčko, normální teplo, bazén ulala :D

tercie
27. čer 2009

jééé tak zahraj, já si s tebou zazpívám 😉

No zaznamenáváš si BT na fertility, ne? Tak by ses tam měla normálně dostat jako já... nebo jestli mi půjčíš tvoje heslo tak ti to tam našteluju a akorát si to dáš do alba 😉 jak se ti chce 🙂

nicollka
27. čer 2009

no já to na fertility vidím, mam tam metří se želvičkou, napsalo mi to správně dc i dpo ale dala sem to tady do alba a je tam jen adresa ale ten metřik se nenamaloval

tercie
27. čer 2009

aha, musíš zkopírovat ten odkaz kterej začíná tím a href, pošlu ti IP 😉

nicollka
27. čer 2009

jůůůůůůůůůůůůů mám to děkujiiii :D to sem ale šikulka 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru