Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
13. zář 2009

ahoj holšíšky, nesmutněte 😉

mrcho od pájí se drž dál, nebo si tě najdu a to uvidíš tu melu 😠 😠

maendy nesmutni, podrbej chlupatku a žhav počítač, bude líp 😉 tak ty máš doma mudra ju? a čeho? to víš, když něco budeme chtít vědět, alspon se budeme mít koho ptát 😀

tercie
13. zář 2009

Farmíku hoď nějakej vtip, ať holky trošku rozptýlíme, přece se tu v neděli večer nebudem babrat ve smutku 😉, co, berušky? 🙂

farmarska
13. zář 2009

Cikáni trhají mrkev... a když eržika vytáhne jednu obrovskou mrkev tak říká...toš takového má můj dežo..a druhá na to tak velkého!!! a eržika ne tak špinavého

murynka
13. zář 2009

farmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mabe
13. zář 2009

ahoj holky,

farmi, ty jedna sprostando! 😀

dosla jsem se jenom tak juknout. 😉

tercie
13. zář 2009

farmi fuuuuj 😀

maendy
13. zář 2009

🙂 On je internista.Bydlíme hned u nemocnice a vidím že dnes mu jezdí jedna sanita za druhou,ach jo.
On řeší infarkty,vysoké TK kolaps atd,.Má toho moc.
Markee já ted taky hledala kontakt na genetiku do zlína,chci to řešit co nejdřív,zítra si nechám vzít krev na ty zoonozky,stejně mám ty ruce už dopichané,ale nedivím se.Jsem zdrav sestra a vím že mi žilky praskají,a taky jsem to málo přitiskla 🙂
No jo nejčastější spojení,doktor + sestra.Možná proto se v tom i tak utápím,kdybych byla radši nevědomá.

maendy
13. zář 2009

farmi 😀

tercie
13. zář 2009

mám taky jeden 😀

Policajtka zastaví při silniční kontrole řidiče, který se dopustil přestupku, a když po něm chce doklady, tak je na ní drzej, a ona mu povídá - pane řidiči, víte, že vše co řeknete, může být později použito proti vám? A on jí povídá... no tak v tom případě, bych řek KOZY 😀

maendy
13. zář 2009

Sedí cikánka na lavičce, žere meloun,
# # má vyhrnutou sukni a roztažené nohy...
# # Jde kolem policajt a říká jí:
# # "Paní, dejte si ty nohy k sobě,
# # je Vám vidět přirození a pohoršujete okolí!"
# # Cikánka na to:
# # "To viš že jo blbečku a mouchy mě pudou na meloun!!!"

😀

murynka
13. zář 2009

maendy ty jsi sestra??zdravotní??

mabe
13. zář 2009

holky, vy jedny!!! 😀 paradni vtipy 😀

tercie
13. zář 2009

Maendy :-d Ten taky nemá chybu, se tu chlámem s tátou 😀

farmarska
13. zář 2009

maendy fůůůůůj!!! 😀 😀 😀 😀 sem to ted četla i manžoj a uplně se oklepal 😀 😀 😀
holky ještě že ty černý a policajty máme, hned je lepčí nálada! 😀 😀 😀

farmarska
13. zář 2009

holky ještě naminutu odskočím a pak už jsem jen vaše 😵 ... do suprstár 😅 😅 😀 😀

farmarska
13. zář 2009

meandy normálně ted už si nebudu nikdy moc dát melouna ybch si nevzpoměla na tudle prasárnu 😀 😝 🤐
hele a takže počítej s tím, že jestli budu mít někdy náběh na infarkt, třeba až se jednou objeví dvě// , tak tě budu otravovat s příznakama a ty budeš muset bejt ve spojení s manžou 😀 ..no ten bude mít radost 😎 ti určitě poděkuje, že jsi to na něj práskla 😀 😝
hele a jste se určitě poznali na pracovišti co 😉 byly techtle mechtle 😉 😀 doktor se sestřičkou 😉 😀

maendy
13. zář 2009

jeee dneska je superstar no to je super 🙂 Doufam že tam budou pořádní blbouni,at se mám čemu smát 🙂
Já vím je nechutnej 😀
Jo zdravotní 🙂.Pracuju na ambulanci,docela fuška,jsem tam sama,mám tam zákrokový sálek i uspáváme.
Vůbec se mi tam nechce,ale chci se 1,10 vrátit,co doma.
Zbláznila bych se tu.Ale nepřestávám doufat,že ...však víte,ale to chce čas.
A jako co pracujete vy všechny a vaše polovičky.to je lepší téma.

maendy
13. zář 2009

No znáš to ina a blažej 😀 ,ale my narozdíl od nich svobodní a nejsem těhotná,teda už ne.

maendy
13. zář 2009

Teda ale řeknu vám,že znám snad 15 párů lékař a sestra,teda různě starých párů 🙂

murynka
13. zář 2009

maendy jsme zdravotní sestra 😀 😀 😀 také na ambulanci a na sále 😀 😀
takže vím o čem píšeš 😉 😎

murynka
13. zář 2009

ale doktora tedy nemám já bych ho nechtěla 😅 ..
můj je číšník 😉

tercie
13. zář 2009

maendy já mám doma policajta a já jsem taky policajtská dcérka 😀 Jinak povolání nějak vyhraněný nemám, dělám, kde se zrovna uchytím. Vyučená jsem jako prodavačka, mám dodělanou maturu, dělala jsem i v krámu, i v kanceláři 🙂

farmarska
13. zář 2009

já neplacuju 😢 jsem dělala dva roky dispečerku, ale vyučená jsem prodavačka, později rekvalifikovaná na kosmetičku 😉 no jenže když jsem otěhotněla, tak jsem jim to po 12tt řekla, oni si za mne našli náhradu a já ve 13tt potratila 😢 pak jsem nic nehledala, jsem chtěla brzy znovu mimi, tak jsem se nikam nehnala, i jsem brzy otěhu znovu, ale pak to nevyšlo ani podruhý 😔 a tak ted něco hledám, bo už zachvíli nebudu mít nárok ani na tu směšně malou podporu a to bychom se pak museli jít společně pást s kozama na pastvu, ale práci se tu jaksi nějak sehnat nedaří 😢 počkám do konce měsíce a pak snad vemu i tu jedinou profesi uklízečky, co tu nabízej 😝 😝 😝

tercie
13. zář 2009

Holky já se taky dneska těším na superstár, minule jsem se u toho teĺemila jak vůl, Mareš s Banášovou jsou celkem vtipný, a Jandová zase jak je nadržená, no a ti šoumeni co tam lezou, to bych se propúadla do západního německa, s něčím takovým jít do televize 😀 Je to prča, na konec víkendu takový odlehčení, je to fajn, a včera to opakovali na jojce, tak jsem na ty první díly čučela znovu 😀

murynka
13. zář 2009

tercí také se u toho nasměju 😀 😀

farmarska
13. zář 2009

jinak můj chlap je elektrikář 😉 inko

tercie
13. zář 2009

mury a evžen byl dobrej co? Jak ho tam nechali a všichni odešli 😀

mateta888
13. zář 2009

ahoj, omlouuvám se že sem zase lezu, sem tam na vás juknu a mám dotazy co toje za testy ''zoonozky''. Už se taky stébla chytám díky za odpověd. 😉

murynka
13. zář 2009

tercí ten byl nejlepčíííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀

tercie
13. zář 2009

farmi, elektrikář, jako Gott 😉

hele beru já byla registrovaná na prace.cz a celkem mi chodily nabídky, kdyby u nás nezačli stavět tesco tak bych asi taky vybírala z toho. Jenže většina těch prací je limitovaná znalostí jazyka, já sice mám maturu z němčiny, jenže jsem pár let nemluvila, a člověk zapomene a já jsem líná se to znovu učit... 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru