Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
27. čer 2009

vidíííš, super 🙂 Jdu ti to omrknout 😉

tercie
27. čer 2009

jé to je moc hezký ty ťapičky 🙂

nicollka
27. čer 2009

děkuji ale bylo tam toho hodně. nikde nikdo :D manža dojede prý do osmi, oslava už frčí, sestřenka má 30let tak nevim jestli je stihnem na oslavě ještě trochu střizlivý, už prý začali :D

tercie
27. čer 2009

můj manža dorazí z práce taky tak nějak, a budem sedět asi doma, oslava byla minulej týden, docela ráda si odpočinu 😀

nicollka
27. čer 2009

no ja bych taky nejradeji zůstala u telky, ale uz sme to slíbili, jen jestli do těch osmi dorazí no. on řekne za hodinu a sou to tři, tak aby z osmi nebylo deset ... to mě na něm tak štve, ale co kdyztak pojedu sama

kopa
autor
27. čer 2009

Už jsem tu s oslavy 😀
Tchýně a tchán nedorazily 😀 Takže byla pohodička 🙂 Stavili jsme se s přítelákem ještě pro dárek koupili jsme takové dva bubínky hrajíci a dá se do toho mlátit a pak se z toho dá udělat váleček 😀 😀 😀 A ještě jsem koupili obrovsky nafouklý balonek s medvídkem pů.No a dostali jsme dortíka.Synoveček řádil 3 hodiny 😀 😅 Byl k neunavení.Mě začala bolet dost hlava z těch hraček a jsem vyřízená 😅 😀 Bylo to fakt příjemný,určitě pak hodím naké fota 😉

tercie
27. čer 2009

Nicoll to znám, manža natrefí při cestě z práce na nehodu nebo na nějakýho prevíta v pátrání a je v tu ránu za s v práci a já pak doma čekám s večeří a tak 😀

Kopi ahojky, to je fajn že se vám povedla oslava, my měly s holkama ve čtvrtek taky kinderparty, tak vám hodím nějaký fotky 🙂

tercie
27. čer 2009

Tak tady je nástin z naší čtvrteční kinderparty

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Jsou to holčiny se kterýma jsem ležela na pokoji v nemocnici když jsem poprvé přišla o mimi, od té doby se takhle občas sejdeme, je to fajn...

tercie
27. čer 2009

Musím končit, jdu venčit smečku, tak papa a hezkej zbytek soboty a neděli 🙂

nicollka
27. čer 2009

ahoj holky, kinderparty vypadá super :D tak já se namalovala a jedeme na tu 30tku....tak zase zítra papa

markee
27. čer 2009

Ahojky,ani nemám sílu dočítat,dnes je mi děsně zle,ale ne od žaludku,ale klouby a svaly. Samozřejmě pánev a podbřišek. Teplotu nemám,ale vše to bolí,jako když začínáte mít virozu a horečky. No nevim,snad to k horečkám nedojde,pže teď nevím kolik bych si mohla vzít paralenu.
Jinak včera jsem se dozvěděla,že se ve vsi,kde mám naše oběsil stejně starý kluk jak já ☹ ☹ ☹ . On byl z Prahy,tady měli chalupu jeho rodiče,bral kdysi drogy, i když možná i teď,ale to bych mu křivdila. Našel ho jeho táta. Byla tam prý kriminálka a tak. No děs,brečela jsem včera hrozně,člověk si vzpomene na věci co jsme prováděli jako puberťáci a já ho naposledy viděla asi tak před 2měsíci a zdál se v pohodě.On prý uklidil celou chalupu,vykoupal se a šel si "skočit" z podkrovní místnosti do patra níž ☹ ☹ ☹
Myslím si,že mě hodně břicho bolí právě z toho,ale snažím se na to moc nemyslet. Ale potřebuju se vykecat.
No aspoň mě uklidnila sms z rána,pže příbuzná Míši porodila o 23dní dříve a to zdravého klučíka a jméno mu dali po jejím dědovi a tátovi
(oba jsou už mrtvý). Takže tím jsem v pohodě, zas další miminečko,co budu moct šišmat. Teď ho jel Míša zapít-jedním panákem nebo pivem,pže řídí a zítra jde do práce. Já jsem s Johankou doma,pže stejně pít nemůžu a je mi opravdu špatně.

farmarska
27. čer 2009

ahoj holky, tak já už jsem od tchána doma 😝

uf dnes to docela šlo.., jen jsem si poslechla kázání o tom jak každá ženská musí mít na chlapa nějakej fígl, aby udělal to co ona chce... To měla bejt narážka na to, že tchýni se nelíbilo, že poslední dobou moc lenošíme a manža nedělá na baráku ani kolem něj, tak že ho mám jako nějak přinutit-donutit 😀
holky prostě to s ním podle ní asi neumím 😀 😀

No a za chvíli zase jedu za mlaďochama, páč chlapi se mi zbláznili a rozhodli se jet s karavánkem k lesu, že tam přespí, jako že dobrodružství... 😝 a já jim tam za chvíli povezu buřtíky a navštívit je 🙄 Už jsem to slíbila, ale že by se mi někam dnes ještě chtělo.. to ne 😅 jsem utahaná jako cecek, nejradši bych teď hupsla do postele 😅 😅
navíc mi asi začínají trošku těhu nevolnosti...zatím nezvracím, ale už druhej den mám pořád pocit, jako že nazvracení 😖
Tak holky ahoooj zítra!

farmarska
27. čer 2009

markee to je mi líto co se stalo ☹ zkus na to nemyslet a zkusit se hodit nějak dopohody 😅 mysli na něco jinýho, příjemnýho 😅 😅 Jinak doufám, že se ti to nepropukne opravdu v nějakou nemoc, že to nebude nic vážnýho 😕 Paralenky můžeš klidně tři denně, alspon mi to posledně říkal mudr.

murynka
28. čer 2009

ahojky holky 🙂

tak včerejší grilčo bylo super táhli jsme to až do 10 do večera 😀 😵 jsme si nacpala bříško 😵
večer přijdeme domů ležím a pohyby jak vyšité 😵 😵 tak manžílek si dal ruku na bříško a cítil to jemně také 😵
tak mám radost poněvadž i on už fyzicky vnímá našeho prcka 🙂 😵
ráno mě opět pozlobil 😀 -a 😀 😀 ....
a přišla mi krásná SMS máme dnes 1 ROK OD SVATBY!! 😵 😵 a na to další SMS od našich báječných svědků která už mě úplně rozplakala 😅 ........

markee je mi moc líto co se stalo 😢 😢 ale ted mysli na miminko!!!paralen můžeš až 3 krát denně 😉

murynka
28. čer 2009

kopi kočárek 😀 😀 asi je jasno!!
kamrádka byla semnou očíhla to -velice jí dorjan ve skutečnosti potěšil na netu se jí moc nelíbil....
měli vedle sebe X lander a Dorjan omrkla to ošahala 😀 a řekla že ten dorjan je za prvé hezkčí elegantnější lehčí,lépe se s ním jezdí,má kvalitnější držadlo,a ke mě se naprosto hodí jak jsem malá 😀 😀
takže máme jasno černý dorjan s bílými kytičkami 😵 😵

markee
28. čer 2009

Dobré ráno holky,
díky moc za podporu,už jsem včera nebulela,jen ten pátek. Je mi z toho smutno,ale nebrečím. Včera jak mi bylo špatně,tak jsem si nechtěla přitěžovat ještě pláčem. Jinak dnes je mi zatím opravdu fajn. Ono to asi bylo tím tlakem nebo počasím. Pže se narodilo další dítko-kamarádům- třetí holka(pořád plodí kluka,no).Jmenuje se Denisa,má 3450g a 50cm a narodila se v 0:39 hodin dnes. Maj ty dítka takto: Jana-3 a půl roku, Lucie-rok a 4měsíce a pak tohohle prcka Denisku 🙂 No maj to docela hodně za sebou,ale to třetí prý bylo neplánované,prostě se stalo 😀
Takže,když se to tak rozrodilo,tak si říkám,že to asi bylo i u mě tím počasím.

hanana
28. čer 2009

holcicky dobre ranko
kopi ja hlasim 1DC 😝 😝 😝

kopa
autor
28. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Markee je mi líto tvého kamaráda 😔 Zkus na tó nemyslet kvůli mimču 😔

Mury tak to jste se pořádně nadlábli s mímem vid?třeba večer kopal/a že chce ještě přídavek 😀 😀 😲 Tak super budeš mít Dorjan,mě se moc líbí.

farmi tak jsi to u tchánovců přežila,to je dobře 😀

Hanana to je mi líto že mrcha došla,tak příští měsíc už nedojde 😝 pošlem jí na dovču 😀 😝

Koupila jsem si novou betynku tak si jdu číst,venku je ošklivo a zíííma 😅

kopa
autor
28. čer 2009

Vroninka 31tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 30tt ..............25.6.krev,30.6.KO.........................................čeká chlapečka
Kelly 22tt
Murynka 17tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 19tt
Kupinka 18tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna
Lucierob 19tt ............................
Venuska 13tt ............................9.7.poradna
Markee 12tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt..............................18.6.kontrola
Kerrie 10tt...................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 10tt................................
Mirax 8tt.....................................25.6.kontrola
Farmaska 8tt...............................
Secretacka 9tt
Wergina 6tt................................13.7.kontrola
Dennca 35DC ?
Eeliska 34DC
Janička 30DC
Skritkova 30DC
Cajori 25DC
If.v 24DC
Nicollka 22DC
Samsa 20DC
Martinkal 19DC
Markytaj 19DC
Tercie 17DC
Aronek 17DC
Stroužek 16DC
Ikopretinka 14DC
Paaja 12DC
Kopa 4DC
Hanana 1DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

murynka
28. čer 2009

ahojky leni já do ted ležela v posteli 😅 opět mě bolela hlava ☹
ted jsme si udělala polévku jinak nic nemám doufám že půjdeme na večeři 😀 😀

hana tedy to mě mrzí že mS dorazila ☹ ale příště nepřijde neboj 😵

tercie
28. čer 2009

Dobré ránko, jdu vás pozdravit a popřát hezkou neděli 🙂

A jestli se chcete pobavit, tak se mrkněte ke mě do alba, co mi dělá BT... jsek myslela že se picnu 😀

tercie
28. čer 2009

Kopinko dnes již 18DC, děkuji 🙂

kopa
autor
28. čer 2009

Bobinka 29tt ..............25.6.krev,30.6.KO.........................................čeká chlapečka
Kelly 22tt
Murynka 17tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 19tt
Kupinka 18tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna
Lucierob 19tt ............................
Venuska 13tt ............................9.7.poradna
Markee 12tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt..............................18.6.kontrola
Kerrie 11tt...................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 10tt................................
Mirax 8tt.....................................25.6.kontrola
Farmaska 8tt...............................
Secretacka 9tt
Wergina 6tt................................13.7.kontrola
Dennca 36DC
Eeliska 35DC
Janička 31DC
Skritkova 31DC
Cajori 26DC
If.v 25DC
Nicollka 23DC
Samsa 21DC
Martinkal 20DC
Markytaj 20DC
Tercie 18DC
Aronek 18DC
Stroužek 17DC
Ikopretinka 15DC
Paaja 13DC
Kopa 5DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

kopa
autor
28. čer 2009

oprava:
Bobinka 29tt ..............25.6.krev,30.6.KO.........................................čeká chlapečka
Kelly 22tt
Murynka 17tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 19tt
Kupinka 18tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna
Lucierob 19tt ............................
Venuska 13tt ............................9.7.poradna
Markee 12tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt..............................18.6.kontrola
Kerrie 11tt...................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 10tt................................
Mirax 8tt.....................................25.6.kontrola
Farmaska 8tt...............................
Secretacka 9tt
Wergina 6tt................................13.7.kontrola
Dennca 36DC
Eeliska 35DC
Janička 31DC
Skritkova 31DC
Cajori 26DC
If.v 25DC
Nicollka 23DC
Samsa 21DC
Martinkal 20DC
Markytaj 20DC
Tercie 18DC
Aronek 18DC
Stroužek 17DC
Ikopretinka 15DC
Paaja 13DC
Kopa 5DC
Hanana 1DC

tak snad už je to v pořádku 😉
Sarlotta čekatelka na 2 MS

weri
28. čer 2009

Ahoj holky, zase sem na chviličku vlezu 😅 .
Mury: koukala jsem, že ty a Venuska jste tu probíraly Dr. Hynka. Tys psala, žes u něj ještě nebyla, viď? Jenom jsem chtěla, že je na ultrazvuky fakt dobrej, buď ráda, že jdeš k němu 🙂 . Já už se s ním teda setkala vícekrát (poprvý taky v Gennetu kde mi loni oznámil MA ☹ ) a letos mě v 6 tt přijímal v Krči, ale to je jedno... Jenom jsem chtěla, že je na tohle dobrej doktor, navíc je mladej a milej (jakože to není žádnej starej nervní dědek co nic nevysvětlí 😀 ). Moje současná GynDr. je jeho bývalá kolegyně z Krče a když jsem jí říkala, že mě v tý Krči přijímal on a dělal UTZ on, tak říkala, že je dobře, že zrovna Hynek. No nic, toť vše 😉 ...

murynka
28. čer 2009

weri moc děkuji 😉 já na NT byla u doktorky ta ale nemohla když mohl manžel tak mě dali k mudr hynkovi 😉
doufám že on nám oznámí to sladké tajemství co čekáme 😀 😵 ...

co ty?když jsme tě tu zahlídla trochu ve mě hrklo...jsme ráda že jste v pořádku 😵 😵

murynka
28. čer 2009

weri te čtu o tom hematomu ☹ věřím že to zvládnete!!!!zvládli jste i začátek!!!věřím tomu je to bojovníček 😵

kopa
autor
28. čer 2009

kuk 😀
Hele Murynko a do toho gennetu se dá chodit jen třeba i na gynekologii?nebo né?Já právě nevím zda nebudu schánět nového dr na gyndu 😅 😒
Protože tady ta je skvěla,platím na rok 2000kč,ale dost mi vadí,že mě objednají na prohlídku až za dva měsíce,že prostě berou jen akutní případy.Myslímže zaplacená částka by měla odpovídat i k objednací době... 🙄

murynka
28. čer 2009

leni tak to netuším 😅 já tam byla pouze na NT a za 3 týdny tam jdeme na velký UZ a tím končíme....

kopa
autor
28. čer 2009

aha tak ja mrknu na jejich stránky.
Prostě bych si chtěla raději zajít na vyšetření víš,protože mám po mrše,ale furt mě bolí podbříšek nabo vaječníky nepoznám to,tak abych tam třeba neměla zánět,či co a nechce se mi fakt čekat dva měsíce.Tak to musím promyslet.
Tedko ohřívám oběd 🙂 Normálně ráno jsme vstala a měla strašnou chut na čerstvý rohlík,tak jsem nelenila a došla si do krámu 😀 a večer máme palačinky 😀 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru