Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
13. zář 2009

tercí policajtská cérko, ty máš teda v baráku těch pout jak nasráno!! 😅 😀 😀 určo i nějaký od taťky 😉 😀
supr, od tebe vyškemrám pouta, od mendy doktorskej plášt 😀 😀 😀 udělám místo v mrazáku a to množení nám půjde jako po másle 😀 😀 😀

tercie
13. zář 2009

farmi taťka pouta musel vracet, páč šel loni od firmy, ale manža tuším bude mít nějaký rezervní 😀

farmarska
13. zář 2009

no jo, jen ten hlas mu ten "got" nějak nenadělil 😅 😅 😅 🤐
ale zato jinde nešetřil 😉 😀 😀 😀 😎

tercie
13. zář 2009

Farmi - main gott 😀

markee
13. zář 2009

Holky ty vtipy jsou teda dobrý a i fuuuuj 😀 😀 😀
No ten můj je hasič s profesí,jak pořád teď psali všude v nemocnici a v gen.poradně.
Farmy,u nás je to s prací taky děs. Mám ekonomku s maturitou,ale nikdy jsem to nedělala,pže tu školu mám jen kvůli matuře,s kterou je teda ostuda se chlubit 😒

tercie
13. zář 2009

říkáš když se rozdávaly péra tak šel dvakrát a ještě s baťohem 😀

maendy
13. zář 2009

To jsou nemoci co přenášejí zvířátka,třeba jako toxoplazmoza u koček a králíku a jiné.A já pracuju v moooc infekci a nikdy nevíš co ta babina či děda doma mají a co na tebe přehupsne.
Jo a taky me zaskočili na gynde dotazem jakou mam krevní skupinu,já myslím že A+,ale radši si to ověřím odběrem.
Kdybych měla - je to v háji,manža má A+.To pak dělá paseku.
Dobré je nechat si udělat i odběr na chlamydie,to je taky svinstvo,ale to mi dělali v Car a to mám OK.
Holky víte co je nejhorší,že naše souseda je taky těhu,tak stejně jako já a já ji ted budu potkávat s břichem a druhá bude ted rodit a další na vánoce.To zas budu trpět ☹

Jo toho evžena sem viděla,ten habera je bombovej,jak odešel 😀 a darinka se ho bála 😀

farmarska
13. zář 2009

mateto , jen lez lez 😉 😵 ale s tím co chceš vědět ti neporadím 😕 to nevím

jo jo suprstár je supr, jsem se těšila celej tejden, až to zase bude 😀 je to legranda 😀 😀

tercie
13. zář 2009

markee ale máš matur a to je hlavní, dneska se tě stejně ani pomalu neptaj, z čeho jí máš...

farmarska
13. zář 2009

tercí výmluvy 😀 žádnej solidní člověk by se dobrovolně pout nevzdal 😠 😀 😀 😀

tercie
13. zář 2009

Holkyyy superstár za pááár 😀

maendy
13. zář 2009

Farmi tak to budeš teda brzo hlásit//,když je táta tak vybavenej 😀 😀

maendy
13. zář 2009

dneska tu star můžem spolu ohodnotit,dneska je to od nás z jižní moravy,tož z teho Brna 😀

farmarska
13. zář 2009

s batohem ne s krosnou! 😀 a na gule dvě igelitky, na každou jednu 😀 😀 😀

maendy
13. zář 2009

Tý jo,já ani neumyla nádobí,to je čurbes,to ten net,s váma to rychle utíká holky,tak to aspon bude rychle za náma ta doba od a můžem se zase snažit jako o závod 😀

farmarska
13. zář 2009

markee jejda hasič! 😕 😨 to by se mi i od vás mohlo něco hodit 😀 😀 ještě si to promyslím, pak ti napíšu seznam 😀 😀 😀

maendy
13. zář 2009

Chudák,co v zimě když solí,to musí trpět 😀

tercie
13. zář 2009

Maendy no jasně, za chvíli přejde jedna ms, druhá... ani se nenaděješ a budeš testovat 😉

farmarska
13. zář 2009

mendy jako pes 😀 😀 😀

no když holky ono přeci na velikosti nezáleží 😀 a v tomdle je to boužel kór pravda 😝 takže při naší frekvenci styků... 😝 😅 .. to jen tak brzy asi nebude 😝 to by zase musel bejt leda nějakej zázrak 🙄

markee
13. zář 2009

Holky řekněte mi,mám si antiko nechat napsat nebo ne?
Se nějak nemůžu rozhodnout. Ale bude to asi lepší,že? Abych se už po dvou pokusech za letošek dala do kupy.

farmarska
13. zář 2009

holky ale je pravda, že prsa nateklý, pálej a co se ohnu, tak si ublinknu 😅 🤐 a je mi nějak všelijak a jsem děsně utahaná a mám čuch jak čmuchací pes... ale to může bejt všechno ještě k tý střevní chřipce 😝 a když ne k tomu, tak k tomu předmenstrotěhulačnímu syndromu 😝 😝
jééé už to začíííná hurááá!!! 😀 😀 😀

farmarska
13. zář 2009

myslím suprstár! 😉 😀 😀 😀

farmarska
13. zář 2009

markee za mne říkám neee 😅 😝 😝 jsou tu i jiný možnosti 😅 a já bych zvolila raději nějakou jinou formu ochrany 😉

tercie
13. zář 2009

Farmi, pořád pamatuj na naší frekvenci styků... a povedlo se nám to už třikrát!!! 😀 Takže o frekvenci to faaaakt nejni .-)

Holky jdu koooooukat, už se těším !!!! 😀

maendy
13. zář 2009

tyyyy joooo,ty asi budeš to,no,asi v tom,nee? 😀

Já nevím markee,ted co vím od známé,tak bych se na anti vyprdla a nechala to telo at se zbrchá samo,ja bych dala čajíky,relax,moc pusinek od manžela a maličké,nějaký pohodový cvičení a tak podobně.

maendy
13. zář 2009

tercie řekni at ti prodlouží šňůru až k telce.
No to jsou zjevy 😀

maendy
13. zář 2009

Jé víte že máme 500 stránku?

To je alenka,já myslela že alan 😀

maendy
13. zář 2009

proboha proč se tak ostříhá když má takové uši???

markee
13. zář 2009

taky jsem se zhrozila,že je to holka 😅

markee
13. zář 2009

Farmy,mě už prsa polevujou ☹ Ještě k tomu ty prášky na zástavu laktace,asi maj taky vliv.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru