Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
14. zář 2009

manža tvrdí taky že jsem těhotná, tak uvidíme... 😅 😅
a nebo říkal, že mám teda fakt fest falešnou březost 😀 😀 tak jsem mu říkala , že jestli jo, tak at se nediví, až na něj budu jeden večer vrčet, vyhozovat ho z postele a pod polštářem budu mít schovanou gumový pískadlo 😀 😀 😀
takhle se nám totiž projevovala naše fenka, která myslela, že čeká štěnátka a že jedno štěndo je její pískací gumový medvídek 😅 😅 😀

farmarska
14. zář 2009

holky tak já musím šupajdit, se strojit 😉
tak se mějte pěkně a nepočůrejte se mi tu zatím 😀 😀
večer zas nakouknu 😉

kopa
autor
14. zář 2009

😀 Farmíku tak to jsem na tebe zvědavá 😀 mocinky ti přeji // 😵

farmarska
14. zář 2009

kopi já vím 🙂 šak já je tobě už taky mooooc přeju!!!! b 😵 y 😵 jste si to obě holky s Pájínkou už tolik zasložily 😔

kopa
autor
14. zář 2009

😀 Zlababi já nechodila v noci ale přes den.Jsme se šli projít a já každejch 5 minut musela čůrat 😅 přítel byl pak z toho i nervní a myslel si,že to není normální 😅

kelly1983
14. zář 2009

zlabi no to nevím ale ono je to dost otravný pořád chodit,takže já bych to asi nevydržela a spala bych dole, ale tak však uvidíš.....ono teď to čůrání přejde a pak to zase přijde🙂

kopi ahoj,jak se máš? CO doma?

kopa
autor
14. zář 2009

Farmíku no to jo 😔 hlavně se doma nesmíme chytnout,páč to by bylo zase na nadpičník 😀 😀 😀

kopa
autor
14. zář 2009

Ahoj Kelly 🙂
Doma je to ted super 😉 přítelák má ted teda nakou depku,ale prospívá mu.Páč mi příjde že se furt o mě zajíma...Ještě jsem se ani nepohádali 😅 což je zázrak 😀 No hlavně ted jsem po dlouhé době sexily a spermíky jdou tam kam mají jít 😵

kelly1983
14. zář 2009

kopi a ovulka byla??

mari111
14. zář 2009

ahoj kopiku tak to jsem rada ze doma v pohode a spermici dou tam kam patri 😉 tak se snaz aby ste se nepohadali do dalsi ovulky 😉 moc drzim palecky

kopa
autor
14. zář 2009

Kelly já nepoznám ovulku 😅 na testu mám bílo 🙄 ale my jsme pak nemělis sexík 4 dny a to asi byla 😅

Mari ahojky 🙂 jsem taky ráda,musím se ted snažit 😀

kelly1983
14. zář 2009

kopi jej ale tak třeba si spermíci počkaly, co?

mari111
14. zář 2009

kopi a ty nepouzivas ovu testy?

kopa
autor
14. zář 2009

Mari nepoužívám 😅 já chci otěhu normálně,ne se řídit podle testů 😅 chci aby to bylo přirozené 😀
No nevím,radši bych co nejdřív dostala MS,at se můžem snaženíčko.

mari111
14. zář 2009

aha tak to jo, tak snad to brzo klapne. 🙂

kopa
autor
14. zář 2009

když to nepůjde třeba dlouho,tak pak zkusím testíky 😉

mari111
14. zář 2009

jo jo proc tomu trochu nepomoct,ne 😉

martinkal
14. zář 2009

Ahoj holky,
přišla jsem Vás pozdravit, za chvilku jdu do bazénu, už se moc těším. 🙂

Kopi už od pátku jsem 15tt, oprav mi tab. děkuju. 🙂

kopa
autor
14. zář 2009

Ahoj Marti,opravím 😉

kopa
autor
14. zář 2009

Vroninka............chlapečkek Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 30tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 28tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 28tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 25tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 22tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 20tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 15tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 14tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 10tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 10tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 7tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Paajaa 30DC
Kopa 28DC
Nicollka 28DC
Farmarska 26DC
Aja 83 16DC
Hanana 15DC
Flair 10DC
Handm 9DC
Sarlotta 7DC
Maarrtina 7DC
Eeliska 7DC
Ikopretinka 6DC
Mari111 5DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

paajaa
14. zář 2009

Farmi: užij si malé miminko 😉 😉

Jinak jsem doma z té veteriny. Pejskovi čistili zoubky a platila jsem 1100,- Kč. Chudáček je stále gumovej a spinká. Je mi z toho smutno, když ho tak vidím. Ale dneska jsem si řekla, že budu hledat všechny pozitiva na tom, že nejsem zatím těhu. 😉

murynka
14. zář 2009

paji chudička ☹ to jsi mi připoměla že musíme s naším psem na očkování 😅

jasně hledej pozitiva to schvaluji já jsme si říkala že můžu pařit cestovat atd ats 😎 ono to fakt pomáhá 😉

samsa
14. zář 2009

Paaji, páni, to je pálka za ty zuby. Chudák pejsek, ještě, že to má za sebou.
Paaji, za chvilku budeš určitě těhulka. Kolikátý cyklus se snažíte? Já někde četla, že pravděpodobnost otěhotnění je 1x za 4 cykly u zdravého páru. Strašně moc držím pěsti, ať to vyjde co možná nejdřív. A ono určitě vyjde.

kopa
autor
14. zář 2009

paaji to je moc dobře,určitě ti bude lépe 😉
mě trošku bolí břicho tak snad zítra MS dorazí v sobotu mám totiž akcičku 😀 😀 tak bych nerada mrchu.

maendy
14. zář 2009

Ahojky.Dnes jsem měla šílené bolesti a začala jsem se víc čistit,na jednu stranu jsem ráda.Začala jsem papat wobenzym,kontryhel čaj a mladý ječmen.Nejsem pako?
Dušička se pořád trápí,dnes jsem byla poprvé v kurzu angl,ale nedokázala jsem se soustředit,tak jsem se hodinu před koncem omluvila a bezmyšlenkovitě se toulala městem.

kopa
autor
14. zář 2009

Maendy,to tě chápu 😔 to se nedá na nic soustředit 😔 Já jsem byla po potvrzení těhu doma od srpna až do listopadu.Mezitím jsem dala výpověd v minulé práci,takže jsem se pak zabavila hledáním práce...i když ta psychika doléhala i na tu práci 😅

kopa
autor
14. zář 2009

já jsem uplně hotová 😅 je mi ziminka a chce se mi pinkat 🙂 Tak se mějte a užíte si superstar 😀

katyna6
14. zář 2009

pěkný večer holky,tak jsem tu nebyla jen pár fodin,ale skro hoďku mi trvalo,než jsem vás dočetla.Jste ukecaný,až hrůza-naštěstí! 😀

Farmíku-moc ti držím,ať jsou na testíku // a ty nemusíš tahat po baráku gumový pískátka 😀 😀 .A to místečko ti držím,neboj 😉

maendy-a kolikáty dne po revizi jsi?Já měla takhle šííílený bolesti 4tý den po zákroku,ale bylo to fakt hrozný.Měla jsem 4 brufeny za den a na noc jsem si vzala 600mg.Až to mi trošku pomohlo,ale zase jsem byla kapku sjetá 😀 😀

maendy
14. zář 2009

Katy tak to by asi odpovídalo,já měla revizi v pátek brzo ráno.Dne jsem taky samej brufen a algifen,myslela jsem že ve vnitř prasknu,už jsem chtěla volat na gyn,ale po 1,5 hod to povolilo.To byla uleva.Ted se moc nepřemáhám,nemám ani vysáté ani uklizené,nic.
Můžu říct,že co jsem zatím zažila příjemného od středy byla ta narkoza,byla jsem někde kde mi bylo moc dobře.
Ale ta realita potom,a zas bulím.Ještě že manžel příjde za pul hodiny do mu z brace.

Farmi to nám fenka dělala taky,ve středu jde kastrovat,mám z toho nervy,je to jak moje dítě,budu bulet celou středu.Ale ona při hárání strašně psych trpí,to není vůbec ona.

farmarska
14. zář 2009

ahoj koťatka, tak už zase máme po supr stát, škoda že to nedávají každej den 😅 to mne fakt ba 😵

jinak jsem si krásně pochovala mimineško. Vrátili jsem se dom až před osmou a to jen kuli tý suprstár, jinak bych tam byla snad až do půlnoci 😀 ale ňunat se to ještě moc nedalo, je to takovej drobeček malej, ještě bez faldíků a nemá ani 3kg 😅 ale roztomilounkej cvrčíček 😵 😵 už se těším až povyroste a já ho dostanu do svých spárů 😀 😀 😀
holky jinak díky za podporu a katy díky za rezervaci
😉 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru