Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
28. čer 2009

leni mohu se ti tam jen zeptat 😉 ...na jejich stránky mrkni.....
jsou tam všichni fajn a je to luxusní klinika 😉
já koukám na svatební video a slzičky mi tečou 😅 😅

kopa
autor
28. čer 2009

O.k tak když si vzpomeneš zeptej se ju?díky 😵 Já si tu péči raději připlatím 😉
Jé svatební video 😢 😀 to bych taky brečela Markét 😲

murynka
28. čer 2009

leni je to tak neuvěřitelné rok..prostě už je to rok!!! 😅 ...před rokem jsme papali polívčičku 😀
a jak jsme těhu tak jsme nějaká roznežnělá 😅 😅 .....
neboj také se svatebního vide dočkáš 😵 😵 😵

kopa
autor
28. čer 2009

😅 Mury nedočkám,já se nedočkám ničeho 😅 😀 😅
Já když byla těhu tak jsem plakala i u toho filmu Bab prasatko 😀 😀

kopa
autor
28. čer 2009

tak jdu obědvat papa 😉

murynka
28. čer 2009

leni dočkáš dočkáš se všeho 😉 😉 😉 !!!

dobrou chut 😎

weri
28. čer 2009

Mury: neni zač 🙂. Tak držim palce ať se mimís ukáže 😉 😵 . No jo no, já jsem zvědavá jak to se mnou a mimi dopadne, já už bych to podruhý nepřežila ☹ . A děkuju, taky se snažím věřit tomu, že to dobře dopadne, ale nějak mi to nejde... 7.7. jdu ke svojí Dr. a jsem teda zvědavá co mi řekne, připravená jsem asi na všechno.

murynka
28. čer 2009

weri a to s tím nejde nic dělat 😕 s tím hematomem?

weri
28. čer 2009

Nejde, prostě jenom čekat. Pěkně mě to štve. Resp. Dr. říkala: "teď s tím nejde nic bohužel dělat". Tak já nevim jestli pak jako třeba jo. Vždyť já hlavně ani nevim jak na tom jsem teď ☹ ...

murynka
28. čer 2009

weri to je mi fakt moc líto ☹ samé trápení co....moc vám držím palečky!!!!

weri
28. čer 2009

Jo jo, to jo. Kdo by to řek u třetího dítěte, co? Když u kluků jsem neměla ani jedinej problém. Ani ty blbý otoky co má každá druhá jsem neměla... A teď tohle... Tak děkuju moc, snad to zvládnem 🙂 . Já zase mizím, tak pa 🙂 .

tercie
28. čer 2009

Zas jsem tu na chvilku, chodím jukat jestli tu někdo je...

weri bude dobře, neboj, asi to chce hodně ležet viď? Opatruj se, držím palce.

Mury tak co dělá okopávač? 😉

weri
28. čer 2009

tercie: jo jo, mám nařízený klidový režim, sice to se dvěma dětma zas až tak úplně nejde, ale snažím se. A děkuju 😵 .

murynka
28. čer 2009

tercie ty tvoje teplotky to je fakt vzrůšo co 😒 😀 ....já tedy tomu nerozumím ale tohle si nějak hraje ne?

weri opatruj se a drž se!!!

jinak okopávač okopává ale jen když ležím na bříšku 😀 ale někdy už je to silnější au 😀

ee.liska
28. čer 2009

ahojky 🙂 tak konečně jsem tu 😀 byla jsem v práci snad pořád do večera a dneska taky
jak se máte?? a kdo má MS? netoulá se tam někde ta moje, potvora ještě tu není 😒

tercie
28. čer 2009

Eli já ti klidně pošlu tu mou jestli chceš 😀

Weri no jo, to jsem si neuvědomila, a pomáhá ti s nima někdo aspoň? Babičky nebo tak?

Mury no jako fakt, ovu 10DC to se mi ještě nestalo 😀 Uvidím, co to udělá zejtra, třeba se to zase někam přepíše, abych se u toho plánování rodičovství tak nenudila 😝

ee.liska
28. čer 2009

jj, terci to bych hctěla 🙂 koukám že máš novou fotku, je hezká 😉

bobinka22
28. čer 2009

Ahoj holky,
chci vas poprosit,nevite kde bych na netu nasla.Nejake krasne Toto album pro maleho az se narodi?Kci zalozit fotky.Jak se narodi atd.
A nemuzu nic najit.Jen slbumu jsme nasla a to je nic moc.Moc dekuji. 😒

murynka
28. čer 2009

bobi zajdi normálěn do knihkupectví tam toho mají mraky 😉

bobinka22
28. čer 2009

Murynko:Moc dekuji,to me nenapadlo ze by to tam mohlo byt.
Dekuji.
😀

tercie
28. čer 2009

Eli díky, no bylo na čase, život je změna 😀 Tak já ti jí pošlu, čekej tak za 10 dní ji tam máš 😉

Holky viděly jste albíčko Nicollky? Vypadá nadějně, co?
Nicollko držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bobi já mám taky album z knihkupectví, měli několik druhů 🙂

nicollka
28. čer 2009

ahoj holky tak to je mi líto Hani že dorazila MS. Já jsem tak moc zvědavá na sebe, teplota skočila, ale to bude tím pitím, fuj mi bylo zle a ještě ted je mi divně, ale az ted sem vstala z postýlky. Nějak mě bolí mršsky břicho ale jen tak jakoby na levé straně. Tak zítra kdyz to bude 10DPO to už by testy mohli začít ukazovat kdyby náhodou Ne? ach jo ja už to chci vědět, snad se ten duch potvrdí. Ale už mám testy akurát s 20MIU ...

jdu ještě nachystat papíry do práce...tak večer pročtu.

nicollka
28. čer 2009

jé tercie moc moc díííííííííííííííííííííííky, ty jo si napsala rychleji jak já :D

murynka
28. čer 2009

bobi jo jo chápu 😀 😀

nicol vypadá to krásně 😵 moc držíme pěstičky!!! 😵 😵

my jdeme slavit 😀 ted ted jedem pro materiál na stavbu a pak na večeři tak hezký zbytek dne papa 🙂

tercie
28. čer 2009

Nicoll no jasně, páč já jsem špion Šuškin 😀

ee.liska
28. čer 2009

jů nicol to je super 😀

tercie
28. čer 2009

Nicoll pšt pšt ať to nezakřiknem, s testem bych ještě tak 2-3 dny počkala, ale jestli budou teploty takovýhle, tak ani testovat nemusíš 🙂

tercie
28. čer 2009

Holky musím jít, chtěla jsem tu bejt jen chvilku, páč manža usnul, ale už mám děsnej hlad tak ho jdu probrat a udělat něco k jídlu 😀 Dneska si hrajem na pecivály 😀 Tak pááá

nicollka
28. čer 2009

tercie no já mám před mrchou vždyck teploty mega vysoký takže tak se to určit nedá moc. jedeme na meka ..

nicollka
28. čer 2009

jinak všem moc díky...ale moc tomu nevěřím :D a včera sem pila, tak teplota je určo zkreslená LD 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru