Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
14. zář 2009

tak se mi taky libila super star skoda ze to nedavaj aspon do pulnocil, ta barbinovska blondinka sa uzasne smala, ja s ni mela dost 😀 tak du jeste koukat na film a pak hajat. zitra pa pa holky moje a vyspinkejte se do ruzova 🙂

farmarska
14. zář 2009

mendy no jo, asi to pro vás všechny bude uleva, když jí to před tím takhle trápilo 😉 já se o svá zvířátka taky strašně bojím a pejsci jsou naši členové rodiny, takže vím co si budeš prožívat 😝 tak držím feňulce palečky! 🙂

maendy
14. zář 2009

holky dnes jsem nějaká unavená.Dnes usnu určitě i bez prášku na spaní.
To jsem zvědavá jak to budu dělat za 2 týdny v práci,musím se dát dohromady,nebo pak padnu.Chce to čas a nabrat hodně sil.

farmarska
14. zář 2009

jen mne teda namíchla Marta, že si klíďo pak odfrčela 😠 😝

maendy
14. zář 2009

Farmi díky,já jsem strašný zvířemil,nedokážu ani mouše ublížit.Docela ti závidím,ty zvířátka a práci kolem nich,určitě to skvěle vyčistí hlavu.
Tak já jdu hajat a čekat na manžela,musím ještě okoupat fenku,venku se zařádila a ted se nebude moct kvuli ráně koupat.
Tak dobrou noc kočenky,a krásné sny o čem jiném než o vysněných //

farmarska
14. zář 2009

jo jo i já jsem ko takže dobrou kuřátka moje a ráno ahóój!! 😉 🙂

maendy
14. zář 2009

To víš prachy jsou prachy.Dobrou noc farmi 😵 😔

farmarska
14. zář 2009

jo jo zvířátka mi v těžkých chvílích hodně pomohla 😔 s nima se člověk nemůže zahrabat pod deku a depkovat, alspon ne moc dlouho 😅, což je pro něco taky dobrý 😉

dobrou 😉

katyna6
14. zář 2009

maendy-já to měla tak bolestivý jen ten jeden den,ale břicho mně docela dost pobolívalo pořád,tak jsem raději šla o dva dny později na gyn,vzali mi odběry,píchli inj.na rychlejší zavinutí dělohy a hned bylo líp.A docela mi pomohlo i to,že jsme už věděla,že na UTZ i z krve bylo všechno v pořádku.ale i ta inj.dost pomohla.Ale nevím,co to bylo,Oxytocin ne

farmi-jojo,miminka jsou moc fajn.Připadne mi,že když si je chováš,tak ten klídek z nich na člověka úplně přechází 🙂 .A počkej,až si budeme chovat svoje vlastní,to teprve bude něco!!Jak jsem nedávno četla na nějaké diskuzi,mamka tam měla mimíska doma teprve pár dní a pamtuji si,žetam psala....už jsem s maličkou doma a s manželem úplně šílíme štěstím.....tyyy jooo,jak já se na tohle holky těším 😵 😵 😵

maendy
14. zář 2009

PRO ZASMÁNÍ:

Tenisový loket

Chlapa bolí loket a chce jít k doktorovi.
Kamarád mu říká:
“Neblbni, u nás na fakultě teď testujeme super počítač,
ten ti za 50,- Kč udělá diagnózu i navrhne léčbu, stačí trocha moče.“

Chlap to zkusí a z počítače vypadne lístek:

“Máte tenisový loket. Dávejte si Priesnitz obklady přes noc, přes den
natírejte Olfenovou mastí, berte Brufen a šetřete to 3 týdny!“

Chlápek je spokojenej, ale hned si říká, jestli to není nějaký podfuk
a jestli by ten počítač neoblbnul.
Rozhodne se, že to zkusí.

Doma nalije do lahvičky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky, a nakonec i svoje sperma. Všechno smíchá a vzorek hodí do počítače. Ten dlouho bzučí, cvaká, pak vyjede kus papíru a na něm je napsáno:

“Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, pořiďte si katexovy filtr.
Váš pes má blechy, umyjte ho šampónem Autin. Vaše dcera bere kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to jednovaječná dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. A jestli nepřestanete masturbovat, tak se Vám ten tenisovej loket nikdy nezahojí!“

maendy
14. zář 2009

kATY UŽ ABY TO BYLO A MY MĚLI TAKY TY UZLÍČKY.
dobrou noc holky

katyna6
14. zář 2009

já se jdu už taky přitulit k miláčkovi,tak dobrou kočky,papa

kopa
autor
15. zář 2009

dobré ránko 🙂

aronek
15. zář 2009

Přeji dobré ráno 😉
Ahoj kopi, co tak brzo? Že by práce?

murynka
15. zář 2009

dobré ráno 🙂

holky kde je to léto jak se mělo vrátit 😲 😲 chtěla jsem prát a u nás je hnusně zima prší 🙄 🙄 🙄

venuska
15. zář 2009

Dobré ráno,

Markét, léto asi nebude. ☹ Možná teplo ano, ale ne u nás. Ve Slaném prší a vypadá to na celý den ☹
Prosím tě, ty bereš jaké magnézko? Rozpustné ve vodě, nebo normálně tablety?

Včera jsem v práci oznámila, že koncem září končím, že si ten měsíc vezmu nemocenskou a pak rovnou na mateřskou....začínám mít toho plné zuby.

murynka
15. zář 2009

piju rozpustný....dnes mi tam naskočil 30tt 😕 😵 😵
jinak já už bych nepracovala dávno 😅 😅 a ten III.trimestr je opravdu náročnější ☹

aja.83
15. zář 2009

Dobré ráno, holky! U nás je taky nic moc počasí. A to říkali, že dnes má být 21-25stupňů. Ale aspoň zatím neprší.

paajaa
15. zář 2009

Krásné ráno,

tak hlásím 1DC. Od včera večer špinění a dneska se to rozběhlo ve velkém- břicho mě pěkně bolí. Takže vzhůru do dalšího boje. 😉

samsa: snažíme se už 3 cyklus od výsledků z té genetiky. Teď nás čeká 4 cyklus, takže by jsme se mohli vejít do statistik. 😵 😵 😵

Mury: teda 30tt- to už máš za pár.

Venuska: doma ti jistě bude lépe než v páci, která tě štve 😉

Farmi: jak se cítíš???

aja.83
15. zář 2009

Paaji, no jo, tak mrcha přeci jen dorazila. Tak příště to vyjde. Já už jsem netrpělivá, každý ráno pomrkávám po testu, nejradši bych ho počůrala, ale je ještě fakt brzy. Pak taky přemýšlím, co když tam bude jen jedna /, no co, tak zas bude snaženíčko pokračovat. Holky, já mám fakt takovej pocit, že to vyšlo, ale nevím, jestli se jen nebalamutím. To mi řekněte, když jsme se strefili do ovulky, že by z toho nic nebylo...

kopa
autor
15. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 30tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 29tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 29tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 25tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 22tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 20tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 15tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 14tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 10tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 10tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 7tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Kopa 29DC
Nicollka 29DC
Farmarska 27DC
Aja 83 17DC
Hanana 16DC
Flair 11DC
Handm 10DC
Sarlotta 8DC
Maarrtina 8DC
Eeliska 8DC
Ikopretinka 7DC
Mari111 6DC
Paajaa 1DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
15. zář 2009

Aronku no jo práce volá 😀
ráno se mi ani nechtělo z postýlky 😒

Mury tady je taky hnusně 🙄 jsem ráda,že využiji koupený svetřík 😀

Paaji škoda 😔 ale příští měsíc to snad dáme všichni 😵 😵

venuska
15. zář 2009

Markét, taky piju rozpustný. Zdálo se mi zrovna včera, že mam nějaké tvrdé břicho, tak jsem se trošku zalekla. Ale dneska je to zase dobré. Až půjdu do poradny, tak to musím mudr. říct.
Noooo, můžu říct, že už toho mam nějak dost. Ranní vstávání v 5hod, přijet domu v 17hod...a jít si lehnout v 23hod...jsem fakt vyflusaná. Řekla jsem si, že tady dodělám do nejhlavnější, a pak předám svojí práci.

A piješ jenom jednu tabletu denně?

Tedy, dneska je hnusně.... ☹

murynka
15. zář 2009

to není tableta ale prášek.....a jedno tvrdnutí denně nic neznamená to je prostě normálka mě ale tvrdlo třeba 6 krát do hodiny ☹

jsem byla se psem zima tam není neprší ale sluníčko nikde ☹

leni děkujeme za tabulku 😵 😵 šikulka 😵

paji jak je?? 😕 no je to opravdu za pár 😲 😲

aja.83
15. zář 2009

Mury, no jo, máš to vážně za chvilku. To to utíká. Tys otěhotněla po jednom zamlklém těhu? Já se furt bojím, aby se to neopakovalo. Až zjistím, že jsem těhotná, ani si to snad neužiju, tu radost, pořád budu na nervy, aby bylo všechno OK.

kopa
autor
15. zář 2009

Markét 🙂 no jo šikulka už od narození 😀 😀

paajaa
15. zář 2009

Aji: ještě vydrž s testem a uvidíš, zda to klaplo nebo ne. Jinak ono to vždycky nemusí vyjít, když se trefíš do ovule. my jsme s kopretinkou zdárný přiklad. 😀 😀

Mury: já mám dneska nějak podezřele dobrou náladu. Dneska máme s manželem výročí 2 roky od svatby. Ale pochybuji, že bude nějaké slavení, když jezdí domů z práce kolem 8 hod. večer. Já ani slavit nic nechci. Za poslední rok nás nic hezkého nepotkalo.

Kopi: díky za tabulku

aja.83
15. zář 2009

Teda Paaji, ty mi bereš naděje. No jo, ale je to pravda, že to nemusí vyjít ani když jsme se trefili do ovulky. Nesmím se prostě tak předčasně ukvapovat. A proč byste nic neslavili, vždyť je to hezký, že jste 2 roky od svatby, máte se pořád rádi. To my budem slavit o víkendu, protože máme s manžou výročí 5 let od prvního setkání (od svatby to pak bude v prosinci 2 roky).

paajaa
15. zář 2009

Aji: jééé to já jsem nechtěla. Já to beru jen na svůj případ. No uvidíme zda se bude něco slavit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru