Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
15. zář 2009

Já už jdu z práce 😉 , z domova zase juknu 😀

martinkal
15. zář 2009

ARONKU
proč pořád chodíš do práce? a kdyžtak proč nechodíš na poloviční úvazek.
Když jsem dr. řekla jak jsem unavená z celého dne v práci, hned řekla, že mi napíše neschopenku. Takže chodím jen na 3 hoďky na dopoledne a od té doby je mi fajn, odpočívám a nejsem ve stresu.

Co ty na to???? 😉

maendy
15. zář 2009

Tak jsem pořád doma sama,už mi to ani nepříjde.
Manžel sice přišel domu,ale je tak unaveny,že šel spát,v 6 jde zase pryč a vrátí se v 9,prostě je to na hovno 😢
A pak se z toho mám dostat,jak?????
Pak nad tím nemám přemýšlet,jak???
Já vím,že to není jeho vina,vyšlo to prostě blbě,je pořád v práci,ted když ho potřebuji.

Aronku ani nevíš jak bych si přála ty nevolnosti. 🙂

maendy
15. zář 2009

Holky kam jste se zakutálely všechny? 😒

mari111
15. zář 2009

handm ja tomu taky nerozumim, v sestinedeli jsem asi mela mrchu,teda podle toho co mi rekl doktor a ted prisla zas ale brzo,tak sem hned letela na gyndu a dr. rikal ze to je v poradku ze se to jen srovnava.predtim jsm mela mrchu tak jednou za 2-3 mesice a ted se ji proste asi zachtelo chodit castej. tak snad ma pravdu a je to vse v poradku. takze jen co mi skonci tak na to vlitnem. 😉

mari111
15. zář 2009

jinak navsteva v pohode, moc ji to slusi. v unoru ma termin, jak ja sem mela mit ☹ ach jo, no ale pokecali sme dobre.

maendy
15. zář 2009

http://www.ovulacnitesty.cz/

Holky koukněte,mají tam akce,nemáte někdo ten femigar?

Asi všechny odpočíváte.

mari111
15. zář 2009

odtad si mendy taky objednavam, vzdy tech sedm za 302,- kč aj s postovnim

mari111
15. zář 2009

a jsou fakt rychli, vcera odpoledne jsem si objednala a dneska mi je uz prinesla postacka

handm
15. zář 2009

Ahaaa, Mari, tak to je vazne divny.. dvakrat do sestinedeli?!! to je hustyy :(
hlavně ze snad tedy bude pravidelna a pak hned brzy zadna!! 🙂

maendy
15. zář 2009

Co si myslíte o tom femigaru?Mám počkat,nebo to objednat?

handm
15. zář 2009

maendy, já neporadím, já nic neobjednávám.. .-)

nicollka
15. zář 2009

ahoj holky, vůbec nestíhám, jen ležím a spím, už nemůžu mluvit, ale vykašlávám, tak snad to do pátku bude zase dobré. Z banky se vůbec neozývají, tak já nevím, nakonec budeme vážně asi pod mostem :( Jdu zase spát, já jen abyste věděli, že pořád jen chrápu, je mi zle, zima, děs

murynka
15. zář 2009

maendy femigard je dobrý 😉 každá kdo ho užívala byla hned skoro těhu 😉

nicol tak lež a at je ti lépe a držím palce at se ozvou z banky...... 😒

mari111
15. zář 2009

murynko dik za info,muze se hodit. nicolko tak se erzo uzdrav. nocol my sme na hyposku taky cekali asi mesic nebo dva,neboj oni se ozvou a pak uz to pude rychle.

kopa
autor
15. zář 2009

holky já přišla z práce uplně vyřízená,těšila jsem se že si zdřímnu 😅 ale přítelák mě vytáhl na procházku.tak jsme byli přes hodku venku.Ted jsem si udělala kakaíčko 😵

murynka
15. zář 2009

leni kakaíčko si také dám 😀 😀 ty ho piješ nějak pořád co 😅 😀 😕

kopa
autor
15. zář 2009

jojo já mám tedko kakaíčko ráda 😵 Namažu si k tomu chleba s máslem a dám si na to nastrouhaný sýr 😵

murynka
15. zář 2009

já nevím zda budu večeřet 😒 ted nemusím moc jíst ☹
ale mi měli pozdní obídek v 5 😀 😀 špenát knedlík a maso 😵 😵
procházku závidím manžel došel z práce a spí 😠
ale ted má dva dny volno zítra chceme nakupovat 🙂

kopa
autor
15. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 30tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 29tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 29tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 25tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 23tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 20tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 15tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 14tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 11tt.........................
Tercie 10tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 10tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 7tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Kopa 29DC
Nicollka 29DC
Farmarska 27DC
Aja 83 17DC
Hanana 16DC
Flair 11DC
Handm 10DC
Sarlotta 8DC
Maarrtina 8DC
Eeliska 8DC
Ikopretinka 7DC
Mari111 6DC
Paajaa 1DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
15. zář 2009

no my půjdeme zase zítra na procházku 🙂 tady u nás je to fajn.Furt potkáváme miminka a koukám tajně a nenápadně do kočárků(to jsem dřív nedělala) 😅 😀
Hlavně je tu hezká příroda.Já dneska měla k obídku rizoto 🙂 a přítel ted drží dietku tak měl zeleninový salát.Teda já nedržím,ale omezila jsem sladké 😅

kopa
autor
15. zář 2009

Markét koukala jsem na fotku a už máš pořádny břuch 😀 😵
Jdu se natáhnout na chvilku v telce a pokavat přítelovi nic nebudou dávat tak budu koukat na VKV,když jo Tak po 20hod,jsem tu 😀 😝

murynka
15. zář 2009

leni mi ted budeme jen nakupovat a nakupovat 😀 😀 aby jsme to stihli do porodu vše zajistit 🙂
procházky budou potom s kočárkem....ted holt není čas 😒

víš že sladké je dobré na nervy 😉 😎

kopa
autor
15. zář 2009

Markét jo jen zařizujte 🙂
Tak pak můžeš k nám přijet na procházku 😵 😀
Já ted žádné nervy naštěstí nemám 😅

murynka
15. zář 2009

leni to je dobře 🙂 ale myslela jsem to tak abys to neomezovala 😉 čokoládka je i zdravá 😀 😀
tak hezký večr já pak budu koukat na růžovku 😀 😀 ted jdu na to kakaíčko 😀 😝

bobinka22
15. zář 2009

Ahoj holcicky, 😉
nestiham,snad me chapete.Je to makacka,nez si udelame doma poradny rezim.
Pridala jsem aspon nejake fotecky .Tak pokoukejte kdo chcete.Jinak vsechny zdravim.Omlouvam se ,ale az bude vice casu,tak slibuju ze vas doctu.Mejte se hezky.A vsem preji suprove kontroly,snazeni naplno a krasne tehotenstvi.A bolavim dusicka,pofoukani,ale ono se povede znovu. 😉

jinak dneska jsem byli poprve venku.
A zatim to zvladame snad dobre.Jen vcera s nama spinkal Vojtisek v posteli,nejak me chtel pozlobit asi.A mam vahu svojii!!!!!!!!!!
Jsem mioc rada.Jde to rychle dolu.. 😀 😀 Nestiham moc jist.Tak a uz musim jit.Povinnosti volaji 😒 😀 🙂

murynka
15. zář 2009

bobi ten je kráááásnýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 😵
závidím 😵 😵 😵 😵
užívej si to a to víš že to chápeme 😉 😎

opatrujte se!!!!!

if.v
15. zář 2009

Bobinko, je krásný, ještě jednou gratuluju. Užívej si ho naplno, tohle období rychle uteče

bobinka22
15. zář 2009

dekuji murynko.Ty jeste 10tydnu a mas ji taky u sebe.Je to fakt super pocit.
Opatruj se a moc dekuji.Musim uz opravdu koncit.papa vsechny zdravim.. 😀 🙂 🙂 🤐 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru