Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
16. zář 2009

Paaji neboj,nebudeš sama na konci tabulky 😅 budeme tam spolu ju? 😀

farmarska
16. zář 2009

markee chce to čas ☹
mne ted taky nějak ranilo, když mi včera manžel říkal, že viděl svojí bejvalku a že pžedstav si, že je zase těhotná, že prej měla obrovskej pupek... no dělala jsem že nic, ale nějak se mne to dotklo, že ona už bude mít zase dítko a my nic 😢 navíc je to taková kravka rozcapená, rozkruhnaná, že jí to vůbec nepřeju 😅 🤐 🤐 ale strašně jí zavidím 😝
jdu dojit, než se tu užeru
zatím čus

sarlotta
16. zář 2009

Dobré ránko🙂

Bobinko Vojtíšek je nááááááádherný.... úplně jsem si vzpoměla na Kryštofa... krásně jste si ho udělali 😀 😎 Pochvala manželovi 😉 Tak ať pěkně spinká a papá a Ty na nás zas nakukni,ju.

aja.83
16. zář 2009

Bobi, já taky zapomněla pochválit Vojtíška, je moc klááásnej 😉 !

sarlotta
16. zář 2009

farmi, taky si to manža mohl nechat pro sebe co? 😠

Markee ☹ mě je to tak líto, chudinečko...ale musíš si říkat, kdoví co má ta těhulka za sebou, jak dlouho musela čekat... sama vidíš, že je nás spousta co se nějak trápíme než se k nám miminko dostane...je jasné, že to píchne u srdíčka...ale přebolí to. Bez trápeníčka bysme nevnímali ani ty krásy života naplno. johanka se sourozence dočká neboj, do 40ceti máš čas. Tak si odpočiň a sbírej síly. Tohle si musíš prožít a oplakat si to.

farmarska
16. zář 2009

hmm taky si říkám, on si tydle věci třeba jako vůbec neuvědomuje, že se mne dotýkají.., že jeho bejvalka si těhulí jak po másle, vozí jeden kočár za druhým a my...takový trable s tím máme 😔

sarlotta
16. zář 2009

Nicol, tak čajíky a spinkat. Ať nepromarodíš ovulku.

Kerrie taky sem si včera u ordinačky říkala, že to stojí za prd, furt nějaké katastrofy... jakoby jich nebylo málo v životě samém- nějak mě to naštvalo.

farmarska
16. zář 2009

jo jo taky si říkám, že o kolik víc si budu vážit a užívat toho miminka , jestli se nějakýho dočkáme 😅 po všech těhle lapáliích 😔 to bude ten nejumuchlanější drobeček na světě 😀

paajaa
16. zář 2009

Farmi: on si to manža určitě neuvědomil. Chlapi přemýšlej úplně jinak, takže se tím netrap.

farmarska
16. zář 2009

holky frndím už na ty kozičky, nebo jim z toho čekání zatuhnou vemínka 😅 😀 😀

peta79
16. zář 2009

markee, opravdu to chce čas. Hlavně to nedus v sobě,ale klidně si poplač. Já jsem nebyla schopná někam jít skoro měsíc. Několikrát jsem i utekla z obchodu - když jsem viděla nějakou těhulku, nebo malé mimi.
Uvidíš, bude to lepší a lepší. Moc na tebe myslím.

maendy
16. zář 2009

Ahoj holky.
Vidím že tady nevládne moc dobrá nálada a že vás tu něco pořád zlobí.
Já včeta seděla u vínka se 2 kamoškama,jedna přišla o mimi loni v 11tt a od té doby ani tuk a druhá ted v květnu v 23 tt musela ukončit,vážná gen porucha,čekala holčičku verunku.Tak jsme nadávali a plakali spolu,bydlíme v jednom baráku,super co.
Manžel jedné říkal at založíme klub potratářek,myslel to ze srandy.
Tak jsme si snad 10x připili na miminka a pod stromeček //.

Farmi bílej test přece nic neznamená.A nejsi cvok,já měla za ty 3 roky snad 6x těhu příznaky jak vyšité,taky jsem pak říkala,že jsem fakt už pako.

Aji slyšela jsem že i ovu může vyvolat krvácení,nebo že by se tam něco zavrtávalo?

Holky třeba podle počasí vyrazíme v říjnu taky někam do pryč.

murynka
16. zář 2009

ahojky holky 🙂

markee chce to opravdu čas ☹ je to těžké 😔 😔 😔 opravdu horší než přijít o miminko ze začátku ☹

farmi třeba je na testík brzy vyčkej času 🙂 😉

maendy
16. zář 2009

Já mám ted problém,musím nakoupit,prázdná lednice,ale me se tak nechce ven,jak říkáte kočárky a mimi,nechci ted vidět ☹
Ale nemám co jíst,sakra.Budu muset.

Bojím se poledne,to nám bylo totiž minulou středu všechno oznámeno a já padla na hubu,ted se bojím že to zase příjde a já budu dnes bulet jak o závod.

aja.83
16. zář 2009

Maendy, kéž by se něco zavrtávalo 😉 ! Jen ať se klidně zavrtává, nebudu to vůbec ničím rušit 😎 !
Teda to máte smůlu ve vašem baráku, ale aspoň jste si pokecali o stejném problému a nejste na to sami. Taky vás nemusí trápit, že místo toho byste už v baráku potkávali těhuli. A určitě pod stromeček // budou! Věřím tomu!

maendy
16. zář 2009

Markee uvidíš že ti čas pomůže.Ten jedinej hojí tu bolístku,a ten jedinej přinese ty vytoužené //.Chce to ten čas.Tak at běží.

maendy
16. zář 2009

Aji kdyby jsi tak měla pravdu.
Ale tu těhuli potkávat budu,hned sousedka vedle,je stejně jako bych byla i ted já.Ale plánují se stěhovat,tak rychle,at se na ní nemusím koukat jak se kulatí 😒

A jedna tu bude rodit ted na podzim,než zjistila že je těhu,a to nemá tatínka 1 ale 2.Ta semá co,tak brala drogy,chlastala a hulila.Jeste v zime jsem ji překračovala jak se válela na schodech,když jsem šla ráno do práce.
Super spravedlnost.

maendy
16. zář 2009

Aji četla jsem tve album a jsme na tom vlastně stejně,kolik ti je jestli se můžu zeptat?

ikopretinka
16. zář 2009

Ahoj holky,
jenom nakukuju, spěchám cvičit a pak hned do práce.
Farmi zkus testík až nejdřív v pátek, držím palce.
Bobinko máš moc hezké mimi 😵
Pajo, to je mi líto že došla MS 😔 ☹ Tip k tomu co ti psala myslím markee www.hrubaskala.cz mají tam prodloužené víkendy s ochutnávkama různých specialit jiných zemí a výlety po okolí mohu jen doporučit, je tam krásně. Nebo mě ještě zaujal www.berstejn.cz velmi romantické prostředí , krásné pokoje, večeře o třech chodech, sauna atd. nebo www.laznickynh.cz -je to spíš relaxační pobyt a v okolí se dá jezdit na kole a večer relax ve vířivce 😉

maendy
16. zář 2009

Tak jdu teda do toho obchodu,no vubec se mi nechce.
Za chvilku budu snad zase tu.

aja.83
16. zář 2009

Maendy, je mi 26. A Tobě?

aja.83
16. zář 2009

Maendy, líbí se mi ten citát u tebe v albu. To by mohla být pravda a ty střepy by nám všem mohly prinést vytoužené štěstíčko! 😉

aja.83
16. zář 2009

Holky, kde všechny jste, sakriš? Se tu sama bojím 😖 !

sarlotta
16. zář 2009

maendy, to je teda klub, manža je srandista jo? 😅 // pod stromeček by byly fajn 😉

murynka
16. zář 2009

jéé na hrubé skále jsme byli loni 🙂 ne předvánočním víkendu a bylo to super 😵 😵 3 dny y vyšlo to asi na 1800 se snídaní a jednou slavnostní večeří a pak normální 🙂
ted mi ta nabídky přišla také ale na leden 😅 to asi nehrozí 😀 😀 😀
hrubou skálu doporučuji mám i fotečky 😵 😵 😵

paajaa
16. zář 2009

Holky díky za tipy. Jste zlatíčka. Zatím jsem vybrala Šumavu- Prášily a okolní jezera, ale je to od nás docela daleko ☹ , takže ještě prostuduji tohle. Já už se mooc těším až vypadneme.

Kopretinka: tak bojujeme zase dál, viď 😉

aja.83
16. zář 2009

Paaji, taky se přikláním k Hrubé skále. Český ráj mám moc ráda, je tam nádherně.

murynka
16. zář 2009

paji my jsme tam vlastně také byli po revizi..potřebovala jsme vypadnout a končilo mi šestinedělí 😀 😀 😀
no jednu noc jsme si užili ale ten druhý den přišla MS 😅 😝

ikopretinka
16. zář 2009

No já Paji už nebojuju, tak asi tak nějak. Mury a co ty jak se vede?

paajaa
16. zář 2009

Mury: koukala jsem na ty ceny na ubytování je jsou to docela pálky 😲 😲

Kopretinka: necháváš tomu volný průběh bez měření a testění??? Nebo jak to mám chápat???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru