Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
16. zář 2009

ahojky, tak jsem volala mudr., ohledně toho tvrdnutí břicha, a mam si zajít do nemocnice na gyndu. Takže buď tam pojedu ještě dnes nebo až zítra ráno. Prý by to nemělo být nic závažného, ale aby mě vyšetřili. Mam strach. 😝

maendy
16. zář 2009

Holky myslela jsem že hůř už být nemůže ale chyba lávky.Tchýně která má už 3 týdny nohu v sádře a prostě nedodržovala co jsme po ní chtěli,teda aby se hýbala,šla jen na wc.dostala obrovský zánět do žíly,má tam obrovskou sraženinu,což může skončit hodně špatně.Je ohrožená na životě.
Manžel je dnes jak na potvoru v brne a ne v nemocnici,tak jsem tam musela letět já,přijali ji tam kde jsem 6 let pracovala,takže tam holky znám.

Jsem na ni tak nasraná.protože je to další trápení pro manžela.Ještě jsme se nevzpamatovali z tohoto a ted toto.
Mám uplnou hruzu jak dnes dopadne ta kastrace,holky myslete na me,prosím.

A to bráchu kterému je 23,čeká umístění na listinu čekatelů na transplantaci srdce.V zimě měl ošklivý zánět srdce.
Manžel na to přišel včas a zachránil mu život.
Kdyby se ted neco stalo jeho matce,nevím co bych dělala.

Co mě ještě čeká?????Kdy příjde to dobrééé???

maendy
16. zář 2009

Aji taky 26,v lednu 27 😉 Jsme teda stejnej ročník?

aja.83
16. zář 2009

Maendy, jo jo, stejnej ročník, navíc já jsem 26.1. 😉 ! To je náhoda, viď?

aja.83
16. zář 2009

Maendy, neboj, bude zase lépe. Věřím, že teď už přijde to dobré. Většinou se špatné věci stávají všechny naráz, aby si to člověk pořádně vyžral! Tak se drž, musíš to nějak překlepat 😉 !

aronek
16. zář 2009

maendy, koukám, že se to pěkně kupí. Jediné s čím má zkušenost je ta kastrace a to tě mohu uklidnit. Byli jsme nedávno, nervy hrozné. Já větší než čuba, ta nevěděla co se bode dít. Vše bylo bez problémů, probrala se v pořádku, vůbec nezvracela a hned druhý den běhala za balónkem. 😎

sarlotta
16. zář 2009

Venus držím palečky🙂 to bude dobré, neboj, tvrdnutí břicha je časté.

maendy...uuuuu... no to potěš koště, teda... to máš dost trápení na jednu hlavičku. Tak já na Tebe budu myslet, ju 😉
Všechno se to zase srovná, nebuuuj.

mari111
16. zář 2009

ahoj holcinky moje teda neni tu ani dnes nejak veselo. ☹ Farmiku teda co si to tvoje telo dela s tebe srandu ci co,sakra 😠 😠 . no snad tam v patek neco vykukne 😉 Maendy teda ty to taky nemas veseli a lehky, bych tchyni naplacala, jak kdyby jste nemeli dost svich starosti,co. Venus,neboj to nebude nic vazneho. a Mury ty se koukej setrit,ju. bo ti to pak sofinka vrati kdyz ji budes zlobit 😉 a copak 🙂 kopinka 🙂 , ma hodne prace?

aja.83
16. zář 2009

Venusko, neměj strach. To bude určitě dobré, nic to neznamená. Myslíme na tebe 😉 !

aronek
16. zář 2009

tedy, takhle hezky a já tvrdu v práci 😠 a dnes do půl osmé 😖 . Pak domů, zabalit. Ráno jsem se o balení pokoušela a dostala jsem se jen k plavkám. Troje jsem si zkusila a nevím, jestli v nich můžu mezi lidi 😀 . Takže večer dobalit, doufám, že přítel usmaží odpo řízky, jinak mně čekají ještě v noci a zítra hurá do termálů. 😀

aja.83
16. zář 2009

Aronku, to víš, že můžeš v plavkách mezi lidi. Už máš bříško? Tak ho pěkně všem ukaž 😉 ! Termály si užij, to musí být paráda!

aronek
16. zář 2009

No bříško bych tomu neříkala. Zůstaly mi tři měsíce z prvního těhu a teď jsem ve čtvrtém, takže vypadám na sedmý měsíc. 😠 K tomu mi vyrostly prsa, které fakt nemusely, takže vypadám jak kojná 😉 . Prostě pohled pro bohy. 😝

maendy
16. zář 2009

Aji já 19.ledna 🙂 Budem slavit spolu.

Aronko to jsi me uklidnila,mám z te kastrace hruzu.Myslíš že bude příští víkend natolik fit,že s ní můžem odfrčet někam na víkend.Nebo se tu zblázním.Teda záleží i na stavu tchýně.že.

holky je to jak se říká,na posraného i hajzl spadne.
Myslím že by to mohlo už stačit.

Pustila jsem se do přípravy sekané,dělám ji poprvé,my moc na mleté maso nejsme.tak to prubuju,jestli se zavděčím.
I když manžel moc na jídlo chut nemá,poslední dobou.Je mi ho tak líto.

Díky za podporu 😵

maendy
16. zář 2009

Aronko jen jim to tam všechno ukaž a pěkně se tím bříškem a prsama pochlub 😀

Tak a už mě zase bolí břicho.Ale to bude i těma nervama.

aja.83
16. zář 2009

Maendy, pěkně si s manžílkem vyjeďte někam na víkend, daleko od všech starostí. Musíte se pořádně zregenerovat. My jsme po potratu jeli na dovču na Vranov, byl to balzám na duši, s manžou jsme si oba odpočli a moc jsme si to užili.

maendy
16. zář 2009

Mysi asi zajedeme do beskyd,máme to tam rádi.Záleží teda na okolnostech.Když ne ted tak v říjnu,nebudem to hrotit.
Sakra já jsem od té sekané zapaplaná až na lokti 😀

aja.83
16. zář 2009

Maendy a to ještě stíháš s těma zapatlanýma rukama psát na koníka! No musíš mít pěkně upatlanou klávesnici 😀

maendy
16. zář 2009

právě na to koukám,že mě táta asi zabije 😀

Sekaná už je v trobě,ale já čuně,jsem se zapatlala celá 😀

zlababa07
16. zář 2009

Ahoj holčiny, tak jsem zpět od dr, ani nemůžu dočítat a hned vám musím povědět, že ... 😵

zlababa07
16. zář 2009

Ahoj Ajo 😉

zlababa07
16. zář 2009

Hokky, vypadá to na dvojčatááááá 😵 😵 😵

maendy
16. zář 2009

Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
Konečně něco pozitivního.žlababko tfuj tfuj,at je to tam jak má 😉

maendy
16. zář 2009

tak a teď už se začne dařit,a bude tu hopsat jedna // za druhou.
To mám radost.Ted farmi a už to pojede a do vánoc všechny 🙂

aja.83
16. zář 2009

Čau Zlabi, já už ti gratulovala. Fakt jsi mi udělala ohromnou radost! Hned mám lepší náladu a ještě větší chuť do snaženíčka 😉 !

maendy
16. zář 2009

žlababko mě se při pohledu na tu fotečku uplně zamlžila očka 🙂 Ale radostí,že to jde a dokonce dvojnásobně.
To je taková nádhera.
A to jste moc dlouho nečekali co? 😀

maendy
16. zář 2009

Myslím snaženíčko.A pak že pul roku,říkal známe mudr,Prd velebnosti.

zlababa07
16. zář 2009

maendy, moc ne, ale nebylo to plánované 😅 První porevizní ms dorazila asi po 37 dnech a druhá už ne. Prostě se to muselo někde švíknout 😀 No a zaskočená jsem totálně, jednak, z toho, že se to povedlo tak brzy a taky z těch dvojčat. Je to mazec 😵

maendy
16. zář 2009

Jak říkáš aji 🙂 A vy už jste na to hupli hned po 6 nedělí?

maendy
16. zář 2009

To teda je mazec 😀 úžasnej mazec.Uplně jsem zapom na tu sekanou.

Jo a já mám přeci jedno pozitivum,máme manželem oba krevní skupinu A+,takže tím to nebylo.

zlababa07
16. zář 2009

maendy, my jsme dodrželi asi 3 týdnybez sexu a pak jsme to rpaktikovali přerušovaně, jako celé ty předchozí 4 roky, co se s manžou známe. Až doteď to fungovalo, ale jak je vidět, i mistr tesař se prostě někdy utne 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru