Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
28. čer 2009

holky diky za utechu , uz jsem to prijala, a planuju dalsi mesic,

elisko klidne bych ti tu mou dala vem si ji....... 🙂 a nebo ji opravdu poslu na dovcu jak rika Kopi

Nicky vypada to u tebe moc nadejne budes zitra testit??? budu ti drzet pesticky 😵 😵

lucierob
28. čer 2009

aHOJ HOLKY

ee.liska
28. čer 2009

hanana jo tak si jiá beru 🙂

kopa
autor
28. čer 2009

Holky tady se zase chytaj mrcho bacily jo??? 😀 😀 😀
Mě tam furt strašně píchá asi v tom podbříšku,je to děs 😔 Snad to přestane mám to od včerejška...
Ahoj Lucie,jak se ti daří?

kopa
autor
28. čer 2009

A kdepak jsou všichni??? 😕 😕 😕

ee.liska
28. čer 2009

ahoj kopi mrchobacily tady pořád chytám já 🙂

kopa
autor
28. čer 2009

eli a zkoušela jsi ještě test?

ee.liska
28. čer 2009

jj bílo 😒

ee.liska
28. čer 2009

asi půjdu k dr tak za týden

kopa
autor
28. čer 2009

Eli tak to je na prd 😒 😠 Myslím,že tělo po revizi už nebude fungovat jako dřív... 🙄

ee.liska
28. čer 2009

asi máš pravdu 😠 když člověk prožije co my a pak se z toho nemůže vyhrabat ani zdravotně

kopa
autor
28. čer 2009

Eeli já myslím,že jo 😠 Někde jsem právě četla,že to platí i po porodu,že se tělo dost změní...
Mě už to pěkně s... 😠 😠 Začali mi strašně padat vlasy a normálně asi po třech letech mám na obličeji "bedara" 😅 😀 😀 Takže patlám co se dá a stejně nic nezabírááá.Přítelák má z toho srandu,že vypadám hrozně a že mám bedaka z toho že mám málo sexu,no hahahha 😠

kopa
autor
28. čer 2009

Ale ve středu budu kočka,budu mít nové vlásky,tak se těším 😵 😉

ee.liska
28. čer 2009

tak pak pošli fotku 🙂

kopa
autor
28. čer 2009

Elisko pošlu 😀 to se budu muset i namalovat 😅 já se právě vůbec nelíčím max řasy,ake byli čas typu tuna makeupu,lesku na rty,stínech na očí atd...dnes jsem už přírodní 😀

ee.liska
28. čer 2009

já to střídám, někdy se maluju každý den a paktřeba měsíc vůbec 🙂

wergina
28. čer 2009

Ahojík, tak hlásím, že po páteční kontrole, jsme v pořádku a viděli jsme už i srdíčko, tak jsme moc sťastni.
Nicolko, moc držím pěstičky, vypadá to moc krásně 🙂

ee.liska
28. čer 2009

wergi tu je super 😀

nicollka
28. čer 2009

tak konečne v posteli a jdu dočíst aspon něco

kopa
autor
28. čer 2009

Wergi superrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵 😵

kopa
autor
28. čer 2009

Nici ahoj,
ono toho asi moc na dočítání není 😀

tercie
28. čer 2009

Já jsem tu taky, jen mi začalo děsně bavit posílat kraviny lidem na profily, tak lovím obrázky a muziku 😀

Jo tady se posílaj mrchobacily, ale těhubacily nepošle nikdo 😀 Hele těhulky, nebuďte lakomý 😀
Mě už 2 dny popichuje v břiše, je to skoro jak když jsem byla na začátku těhu, ale nevim jestli si jenom něco nesugeruju, ještě cca 10 dní, pak se uvidí...

tercie
28. čer 2009

nicol no to fakt není co dočítat 😀

Wergi parádní kontrola, gratuluju a ať je to tak i dál 😉

tercie
28. čer 2009

No a všichni fuč.. jak já to dělám? 😀

nicollka
28. čer 2009

no to fakt nebylo toho moc, ale to je dobře :D

Terci koukla jsem na ten tvůj grafík, já bych to spíš viděla na ovulku 14DC i tím že se ti čára rozpuntikovala...ale co ja vim :D

ty jo ty povodně tak to je síla, mi je normálně zle, mam husinu, je to hrozný,asi pujdu balit věci těm lidem.
Malej už si tu krásně chrupká to je klídek.

Kopi potom jsem 24DC - 9DPO .... za dva dny vysadím "Duphaston" a pak se uvidí

tercie
28. čer 2009

nicoll já právě od toho 14dc cítím břicho, tak možná i jo, ale nějak si nemyslim, že bych jí měla úplně krásně přesně uprostřed cyklu, když u mě těch cca 7 cyklů předtím bývala ten 18-22DC... no ale jak říkáš...co já vim 😀

Já na zprávy nekoukám, viděla jsem jen ty odpolední a stačilo mi to, mě se u toho chce řvát...

nicollka
28. čer 2009

no i já měla ovulku tak 20-25DC a ted že by tak brzy, no doufám že to bylo ono :D já to na sobě totiž vůbec nepoznám.

tercie
28. čer 2009

Já jsem akorát vypozorovala, že mi nedělá dobře kontryhel, prodlužuje mi cyklus a právě taky na sobě nic nepoznám. Tak ho teď už zas nepiju a proto to teď vnímám... a nebo třeba taky pěkně kecám a kecáááám 😀

nicollka
28. čer 2009

😎

tercie
28. čer 2009

no, asi tak ňák 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru