Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
16. zář 2009

No to jo, úchyláci nebrat 😀 Já jsem byla pustit pejsky, ale už tu budu s vámi 🙂

kvetinka7
16. zář 2009

Ufff, to jsem si oddechla... uz jsem videla v zivych barvach,jak se prestehoval a zacal radit u nas.. na Jizaku.. tu je totiz furt neco 🙄
Aha.. tak to jo 🙂

mari111
16. zář 2009

kopiku kalsli na to 😉 sak vis co myslim 😉 hlavne ze ste v pohode a plni si povinnosti 😉 muj kdyz obcas nekam vyrazi tak si delam takovej relax den, pustim si prijemnou hudbu nahlas, dam relaxacnu vanu a odpocivam a relaxuju. no ono to zas neni tak casto ze by nekam vypadnul ale kdyz uz tak ja relaxuju.

kopa
autor
16. zář 2009

Květinko no tady byl loni,znásilnoval ženský co večer chodily s hafíkama 🙄 a potom jednou večer pod našim barákem začala křičet ženská,že je tady ten ůchyl a nakej chlap jí pomohl a snažil se ho chytit,ale on tu měl zaparkované auto a ujel,policisti přijeli a on už byl fuč 😠 Potom zveřejnili jeho podobiznu a přítel mi řikal,že ho tady viděl i v baráku 😅 takže jsem se fakt bála.Navíc to bylo přesně touhle dobou po revizi 😔

tercie
16. zář 2009

Hele holky že vy všechny ulicujete? 😉

kopa
autor
16. zář 2009

Mari já vím 😉 ale moc se mi to nelíbí víš?Páč já jsem ted živitel rodiny a on takovej jednodenní výlet ho výjde na 2000Kč a jen to fikne 😠 tak jsem si šla aspon dneska koupit peněženku 😀

Stejně kdyby mě chtěl podvést tak nemusí jezdit až do Ostravy 😝

kopa
autor
16. zář 2009

mě ulice neba 😝

kvetinka7
16. zář 2009

Kopi, to je hrozny.. jeste,ze te zenske nekdo pomonl..to se dnes jen tak nevidi ..a chytli ho!

Ulici z duse nemam rada..ma mama ji uplne hlta a vzdy z niceho nic,uprostred hovoru zacne o necem,co se zrovna udalo a ja vubec nemam tucha, vo co go 😒 navic je ted ?Gabina? tehotna a mela by byt na tom zhruba stejne jako ja a ona me s ni srovnava! 😠 😝

markee
16. zář 2009

Tak jsem tu na chvilku,pak půjdu krmit rodinku.
No poplakala jsem si i venku,povídali jsme si s tchýní. Až mě překvapila,že mi schvaluje začít dřív než za půl roku. Říkala,že se bála,že se seknu a nebudu chtít. Jenže co mi zbývá. Prostě zkoušet dál a i když to nevyjde,tak se nevzdat a zkoušet znova. Sice vím,že by ten půl rok byl ideální,ale uvidíme,prostě třeba se nám nebude chtít a třeba jo. Prostě to necháme osudu. Budou nás hlídat od začátku,tak snad na to přijdou brzo,zda je mimi v pořádku. Byla tu bráchovo přítelkyně,už MUDr. -měsíc 😀 ,tak povídala,že i když jako doktor by to neměla říkat,tak že by prostě to zkusila taky dřív. Takže uvidíme,uvidíme.

kopa
autor
16. zář 2009

Květi to jsem se právě divila že ho chytli.
Ono stejně nejvíc úchylů je z takovejch těch staveb.tady se z každé strany staví baráky...

markee
16. zář 2009

Tercie,my večerníčkujeme 😀

kopa
autor
16. zář 2009

Markee to je dobře že jste si popovídaly a máš lepší náladičku 😵

kvetinka7
16. zář 2009

Markee, takova MUDr. v rodine se hodi 😉 .. je prima,ze mas takovou fajn tchyni 🙂

markee
16. zář 2009

Květinka,ona moje tchýně je fakt mrcha na entou,ale občas překvapí.

markee
16. zář 2009

Já se bojim toho co mě čeká,teda nás čeká,ale nejde s tím nic dělat. Chtěla jsem klidný život,pže dětství jsem měla kvůli tátovi hrozné a prostě jsem si přála už klid. Bohužel mi to není dáno,musím si projít dalším hnusným obdobím,ale doufám,že jednou zas skončí a budu mít klid.

tercie
16. zář 2009

Hele Kopi to by mě zajímalo, jestli by někdo znásilnil mě, když venčím naše roťáky 😀

Já to mám zas nějAKÝ ZPOMALENÝ, NEŽ SE TO ODEŠLE TAK VY JSTE ÚPLNĚ U JINÝHO TÉMATU... JÁ TO ZRUŠÍÍÍÍÍÍM 😠 😠 😠

kvetinka7
16. zář 2009

markee, kdyz pises,ze je mrcha.. tak me napada.. nemuze ona mit nejake vycitky svedomi,ze ten problem pochazi od jejiho syna a ne od tebe?... jestli mi rozumis?
markee, neboj...ja si myslim,ze te zivot nakonec prijemne prekvapi 🙂 uvidis, jeste nas vsechny tady tva ditka prevalcuji .. 😝 😀

kopa
autor
16. zář 2009

Tercie 😀 😀 Však jsem taky chodila s pepřákem a když jsem vycházela z bytu třeba na nákup celou dobu jsem telefonovala s přítelem.

kopa
autor
16. zář 2009

Terí a juž ti zase jede CAPS 😀 😀

sarlotta
16. zář 2009

Ahojík, u nás se taky večerníčkuje🙂) Ulici nesleduju... ale sleduju Vás.

Žlababoooooooooooooooo moc blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuu to je teda mazec... nádhera 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
16. zář 2009

Markee, tak kontrola dopadla donře...ono se to nějak vytříbí samo, neboj, neřeš to.

tercie
16. zář 2009

Markee neboj, ona se i ta smůla jednou unaví... Já se na to spoléhám taky 🙂

markee
16. zář 2009

kvetinka,třeba to tak je. Třeba má výčitky. Hlavně je to čarodějnice-bylinkářka,tak mi pak říkala,že až se začneme snažit,tak at jí dám vědět,že by ještě něco zkusila. Určo půjde za zbytkem čarodějek a budou dělat nějaké rituály. No kdyby to mělo pomoct tak proč ne. Snaha se cení a brát jí to nebudu,pže nikdy nevíš čemu máš věřit.

sarlotta
16. zář 2009

terci normálně to vyhoď z okna🙂)))))))))))))))))))))))

kopa
autor
16. zář 2009

Sarlott a jak ty se máš?
Já bych teda dvojčata mít nemohla 😅 ač ráda bych byla.Já mít dvojčata tak vážím 200KG 😀

mari111
16. zář 2009

teda kopi to ja bych jen chtela aby mne nejakej uchylak vapnul, to by vydel co by jsem s nim udelala, ja kdyz jsem vstekla tak se neznam 😠 , bych ho asi utloukla tak kopi rekni pritelakovi ze konec navstev, bude se setrit 😝 jeste se mu zadna prace nerisuje? sakra a to vsichni rikaj ze v prahe je dost prace 😠

markee
16. zář 2009

Kopy,to si nemysli,ono to nemusí znamenat,že když dvojčata,tak přibereš dvojnásobně 😉

tercie
16. zář 2009

Markee moje tchýně je taky čarodějnice 😀 Má takový ty tuchy předtím než se něco stane a tak, někdy z ní jde až strach 😀

Kopi to musely bejt účty za telefon co? 😀
a caps jsem se jen uťukla a nechtělo se mi to celý přepisovat noooo 🙂

sarlotta
16. zář 2009

kopi dá se to🙂 tento měsíc bude ještě bez snažení ... nějak se mi do toho nechce. Zase nervíky co by kdyby...čekám kdy mě zavolají do práce...a nějak se jim nechce... hledám nějakou novou... je toho moc

markee
16. zář 2009

No Tercie,ona kdysi řekla,že Michal-můj manža, a já budeme mít ještě jednu holku a její druhý syn se svou manželkou budou mít syna a ten bude mít postižení-prý malé,ale bude. Tak se jí to asi nějak pomíchalo. Pže druhé fakt maj kluka,ale je zdravý. My měli mít-no prostě holku-a byla by postižená. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru