Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kelly1983
17. zář 2009

hadm......no ty co jsou teď takže vlašský, ne 😀 no tad tím i, y budu muset teda ještě zapřemýšlet....

handm
17. zář 2009

Jasny, vlašský! 🙂 Tak ty mě rozčilujou ještě tím, že je z nich člověk děsně špinavej, když je sbírá a dostává ze šlupky .-D

ahoj Markee, jak je?! snad se cítíš alespoň o trošinku líp!!!

markee
17. zář 2009

Kelly,teď koukám,kdy máš TP a víš ty že jsem měla stejný i u Johanky 😉 Nakonec je narozená 27.10. 😉

Handm, no jak kdy. Někdy se vzbudím,vím,že budu bulet,ale bude to takový nebolestivý. A jindy se vzbudím a zas vím,že to bolí,moc to bolí a i ten pláč bude moc bolet. Nojo,před týdnem si mě manža s Johankou přivezli z nemocnice ☹

kelly1983
17. zář 2009

hadm a to mě právě vůbec nevadí, kdybys viděla moje ruce 😀

marke...fakt? ty ale já se začínám obávat toho, že budu nakonec přenášet. Malá byla otočená hlavičkou dolů a teď už zase není úplně otočená, no uvidíme no.

handm
17. zář 2009

Kelly nebo by ses mohla trefit k nám do rodiny- já mám 22/10, táta 26 a děda 28.. 🙂 Ale ať vám krásně vydrží až do termínu! 🙂

Markee, to je jasný, je to všechno moc čerstvý! Ono zabrečet si prostě nikdy neškodí, uleví se ti aspoň nějak.. A každý to musí pochopit 😔 I když je to vlastně hrozný klišé, tak bohužel jen čas nějak takový rány alespoň trochu zacelí..!!! Moc ti držím palce, aby to bylo co nejdřív!! Aby bylo líp.
Třeba kdybys našla tu práci, tak by to bylo moc fajn, že bys měla trochu jiný starosti, i když zapomenout se na to nedá ... Ozvali se ti? Jetsli si dobře pamatuju, tak si posílala nějaký CV někam?!

handm
17. zář 2009

Kelly, to já mám vždycky troje rukavice.. 😀 abych pak vůbec mohla mezi lidi.. myslím, že mě sbírání čeká teď u rodičů o víkendu, jestli nemaj hotovo 😀 maj dva starý ořešáky.... skoro na umření, ale ořechů tuny..

kelly1983
17. zář 2009

hadm mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam klidně bych je posbírala za tebe.No já s těma rukama byla dnes na gyndě, ale nikdo nic neříkal ani nějaký pohledy nebyly 😀 😀 😀

markee
17. zář 2009

Handm,poslala jsem to dnes. Pže jsem musela mít výpis z rejstříku trestů a nějak to prostě nefungovalo na úřadech. Takže dnes jsem to odeslala. Na úřadu,kde mi ten rejstřík vyjížděla,tak jsem se rovnou zeptala na ty věci ohledně toho co měli za požadavky(ale v jiném městě). NO slečna mi poradila,takže pak večer juknu na net, teď ještě poklízím bordel a občas juknu a hledám pořád ty balancované translokace a problémy s nimi.Nedá mi to no.

handm
17. zář 2009

🙂 🙂 🙂 Ty se stejěn pořádně nemůžeš ohýbat pro pupík! 🙂 A to je dobře, pupík je důležitější!!
Tak se měj krásně, já musím ještě na nějakou schůzku a pak domů!!
ahoj zas někdy!!

kelly1983
17. zář 2009

ty jo já sbírala předevčírem plno ořechů a je teda fakt, že jsem to asi přehnala, pač jsem nemohla ani chodit a nic....hrozně mě všechno bolelo.

eliska_v
17. zář 2009

Ahojky holky.
Dnes jsem byla u Dr. a dozvěděla jsem se, že miminko se nám v 8tt přestalo vyvíjet a příští týden jdu na revizi dělohy 😢

tercie
17. zář 2009

Holky zas se mi nedařilo připojit ale teď to snad už jde...

Eliško... to je mi strašlivě líto...taky mám z toho hroznej stach... my jsme byly tak nějak nastejno, viď? Vím, že jsem určitě viděla tvoje album...

kelly1983
17. zář 2009

elisko to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹

tercie
17. zář 2009

To je strašný, teď je toho zas tolik... Já mám o toho našeho broučka takovej strach 😢 nevím, jestli bych to dala, kdybych o něj zase přišla...

kelly1983
17. zář 2009

tercie na to ale nesmíš myslet.....vůbec si to nepřipouštěj....kamarádka přišla o mimi ve 37tt přestalo malé bušit srdíčko, taky jsem byla hotová ale na to opravdu člověk nesmí myslet a co se má stát se stejně stane. Hlavně klid za chvilku budeš mít za sebou 3měsíce 🙂

markee
17. zář 2009

Elisko, to je mi moc líto co se ti stalo.
Tercie,určitě to teď bude v pořádku. Přece nemůže být ke všem ten nahoře tak nespravedlivý. Stačí nás pár a nemůžeme přece většina. Určo to bude v co nejlepším pořádku. Snaž se na to nemyslet.

tercie
17. zář 2009

Kelly já vim, myslela jsem, že si oddechnu po tom screeningu, když nám řeknou že je mrňě zdravý, ale když ti doktoři řeknou, že tě budou hlídat od začátku a pak tě nechaj přes měsíc bez kontroly... příští tejden mám jít jen k sestře na odběry, ale přesvědčím jí asi, ať mě propašuje k dr, potřebuju prostě ujistit, že malej žije, po tom co tady posledních 14 dní slyším...

eliska_v
17. zář 2009

Byli jsme na kontrole a Dr. nám oznámil, že mu netluče srdíčko a že se přestal vyvíjet!! 😢 😢 Vůbec jsem to nečekala!! 😔
Teď se bojím té revize!! 😢 😔

tercie
17. zář 2009

Eliško revize se neboj, nic na tom není, uspí tě, a nebudeš vědět vůbec nic. Já už to mám za sebou dvakrát.

kelly1983
17. zář 2009

terci tak uvidíš, ale hlavně klid...jasný???

zlababa07
17. zář 2009

Ahoj eliško, jak jsem ti psala, moc mě to mrzí. Ale je opravdu mnohem lepší, když se to stane takhle brzy... Té revize se nemusíě bát, je to celkem rychlý zákrok, trvá prý asi 10 minut, navíc tě uspí, takže z toho nic nebudeš vnímat. Drž se!

maendy
17. zář 2009

Eliško ty?
Já na tebe tak myslela,pamatuješ si na mě?Psali jsme si na duben 2010,tak jsme nakonec dopadli stejně.Holka drž se.Revize se neboj ja byla v pátek.usneš a o ničem nebudeš vědět.uplně me zabolelo srdce když jsem zahledla tve jmeno.Moc mě to mrzí zlatíčko

tercie
17. zář 2009

Kelly budu se snažit...pro prcka 🙂

Holky je mi to vážně strašně líto, co se to teď děje, a proč je toho tolik... ☹

zlababa07
17. zář 2009

Holky, s tím klidem je to vážně na prd. Do včerejší kontroly jsem měla nervy a v podstatě jsem se uklidnila zhruba na jeden den. Teď si říkám přesně to, co Tercinka - kontrola až za 3 týdny, co se všechno mlže do tý doby stát. Ale na druhou stranu to nejde nijak ovlivnit, takže to fakt chce se co nejvíc uklidnit a vůbec nemyslet na nic špatnýho!

maendy
17. zář 2009

Holky jak je toho na mě ted moc,tak jsem dnes ucitila teplo a byla od krve,od rána mě bolelo břicho a v noci záda.Jak jsem začala krvácet začalo se mi ulevovat.Asi to bude trvat déle než se to tam zahojí.

tercie
17. zář 2009

Zlababi ty se máš,jdeš už za tři týdny...
Ono kdyby se něco mělo stát, tak tomu dr častější kontrolou stejně nezabrání, ale pro náš klid...

maendy
17. zář 2009

Holky až budu znova,budu určitě šíleně nervní.Jak ale být v klidu.Moc vám to přeju.at je vše tam kde má být.

zlababa07
17. zář 2009

Já vím tercíku, ale stejně. když bude něco špatně, ani 10 dr s tím v tomhlë ranném stádiu nic neudělá ☹ Pro ten klid by to asi bylo lepší, ale to by pak čekárny byly narvané maminkama čekajícíma na ultrazvuky.

Jo holky, normálně jsem zahlídla u někoho v albíčku strašně krásnou a výraznou fotku z ultrazvuku a pak sjem si všimla, že uživatelka bydlí v Německu. tam se mají, miminku bylo vidět úplně všechno a krásně 😵

maendy
17. zář 2009

Eli my byli taky v šoku,bylo mi sice divně,ale tohle bylo jako zlý sen.
Ted do te revize ti bude hrozně,ale po ní se s tím začneš pomalu smiřovat,já budu zítra týden.Na andílka myslím pořád,ale začínam doufat v nové děťátko,i když ted budeme mit pauzu.

tercie
17. zář 2009

Maendy to je dobře že to jde ven, krásně se vyčistíš a budeš připravená na další mimi 🙂

To já vím žlab že to asi není reálný, ale aspoň ty maminy po vícenásobným potratu by mohli takhle udrřet v klidu... Chci se toho 24.zkusit k dr vecpat, protože pak jdu k němu až za další dva tejdny, a to zešílím...

Pane dochtor, jen dva prstíčky strčíme...jen jeden malinkej krátkej ultrazvuk 😀 😀 Třeba mě nevyžene ne? 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru