Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
17. zář 2009

tercíku, zkus to, určitě tě nevyžene, v nejhorším tě prostě nevezme, ale aspoň si nebudeš vyčítat, žes to nezkusila 😀 Ale neboj, bude to ok, cítím to v kostech 😉

maendy
17. zář 2009

Já myslím že to je ok,když krvácím a bolí mě břicho týden po revizi,teplotu nemám.
Myslím že od toho je to 6 nedělí?Holky řekněte.

Taky si myslím že by nám po potratech měli dávat víc kontrol,treba jen pro duševní klid.
nejlíp uzv obden 😀

maendy
17. zář 2009

můj gyn se vrací z dovolené za 2 týdny,musela bych do nemocnice.
Tak snad to povolí.

tercie
17. zář 2009

Maendy je to určitě OK, šestinedělí je na čištění. Já jsem krvácela po porodu 5 neděl, pak týden nic a pak přišla mrcha. Sice mi udělali revizi, protože placenta neodešla sama, ale dělali mi nějakou šetrnou. Po prvním potratu byla asi razantnější, protože to jsem asi 3 dny špinila a šlus...

zlababa07
17. zář 2009

Maendy, já myslím, že to snad bude ok. Já po revizi špinila až lehce krvácela asi 10 dnů a bříško mě pár dnů po taky dost pobolívalo. 10.den to všechno přešlo a mrcha dorazila 37. den po revizi. Hlídej hlavně tu teplotu a jen kdyby ti vylítla, mazej k dr, aby vyloučili zánět.

zlababa07
17. zář 2009

Holčiny, já mizím comů, mějte se hezky papá

maendy
17. zář 2009

vzala jsem si ibalgin,radsi,prece jen tlumí bolest a léčí zánět.
ted papám pizzu,včera jsem nic nejedla,bylo toho na me moc.
díky za rady holky,jeste ze vas mam 😉

maendy
17. zář 2009

žlabko opatruj se 😉 ahojky

tercie
17. zář 2009

Jé maendy pizzu bych si taky dala, ale ne doma dělanou, hezky z pizzerky 🤐

Žlab papa 🙂

Holky a teď s váma bude prd, určitě čučíte na ulici co? 😀

markee
17. zář 2009

Tercie,my jako včera večerníčkujeme 😀
Já teda fakt už vše z ložnice vystrnadila-lahvičky,odsávačky a tak. To co jsem tam měla po Johance. Vše jsem zabalila. Sice je možný,že se zadaří dobře a brzo a půjde to vše dolu. Ale jistota je jistota.
Až skončí večerníček tak chci poklidit obývák-je tu binec jak v tanku 😀 😀 😀

tercie
17. zář 2009

Markee oni dávaj ještě čmelí medvídky? 🙂 Ty já taky ráda.
A máš recht, já to všechno taky hned posklízela, věci co jsem na mimčo dostala od kamarádek, krabice věciček a hračky, těhu oblečení. Všechno to je na půdě. Ještě pořád. A toho vytažení se ty věci určitě dočkají, a i u tebe 🙂

eliska_v
17. zář 2009

Maendy: Pamatuju... Bohužel jsme se to sešly obě dvě!! 😢 😔
Zatím si to nechci vůbec připustit!! Bolí to a hrozně moc!! 😔 😢 😢 Chce se mi křičet!! 😢

sarlotta
17. zář 2009

eliško.. ach jooo... tohle by se prostě stávat nemělo... ☹ je mi to moc líto.
Foukám na dušičku, aby se brzy zahojila. Revize se neboj - fyzicky to vůbec nebolí.

tercie
17. zář 2009

Eli akorát mě mate, proč tě nechají trápit do příštího týdne, proč tě nevzali hned, abys to měla za sebou, tohle čekání je hrozný... Drž se...

markee
17. zář 2009

Tercie,jo dávaj Včelí medvídky,ty jsou super. 😀
Elisko,je mi to opravdu moc a moc líto. Jen křič a hodně. Já tu potřebu mám každý den,někdy víc a někdy míň. Křičím do polštáře,abych neplašila Johanku.Je malinká a nezaslouží si,abych jí nervovala.

murynka
17. zář 2009

ahojky dnes jsme tu nebyla nebyl čas 😝 😝

musím se pochlubit byli jsme ve scontu a máme červenou sedašku a nádhernou stěnu do obýváku bílo černou přivezou to za 3týdny což je půlka října ideální mám hroznou radost konečně zařizujeme 😀 😵

jinak vendulka Venuska je na pozorování v nemocnici ale jen jako já tvrdnutí bříška.....pozdravuje vás 😉

ted jdu lehce dočíst 😅

maendy
17. zář 2009

Eli klidně křič,já křičela i nadávala,okopala jsem si uplně boty jak jsem vyšla z ordinace,pláču každý den.Nejhorší je to do revize.Me sepak ulevilo.
Bylo mi hrozně,že je ve mě a mrtví,i když měl brouček 1 cm,už jsem ho nesmírně milovala a chybí mi.
Měla jsem uplne hysterické záchvaty.Věšela jsem prádlo a bulela,prostě pořád.
Vím bolí to,a moc.Nechápu co se to děje.

Hlavně po revizi odpočívej,já se moc nešetřila a ted ležím.no u nás toho bylo moc,já,kastrace berušky,tchýně,manžel blbé výsledky.No hrůza.

Hlavně aby to moje chlupaté sluníčko už bylo ok,už jsme dnes papali,čurali,kontrola dopadla dobře.ted ještě 2 dny aby bylo vse hlídané a melo by to být bez komplikací.

tercie
17. zář 2009

Tak já byla na otočku zavřít okna na baráku, měří nám radon, tak větráme preventivně, nikdo to nezakázal, a my se bojíme aby nenaměřili a pak nás tam třeba nenechali bydlet, toby byl průšvih, no a myslela jsem jak teď dočtu, a ono nic 😀

Venusce držíme palce ať se nic neděje a ať je co nejdív doma 😉

A murynko zařizování je super viď? Akorát já sedačku a stěnu budu mít starší, zatím, to budem kupovat až nebude tolik ostatních výdajů, musíme ještě dělat všechny ploty a zámkovku, ale chtěla bych velkej jídelní stůl a aspoň 6 nebo 8 židlí, to ještě teď, abysme nemuseli sedět na plastovým 🙂

tercie
17. zář 2009

Maendy neboj, oni to zvířátka o hodně líp snášejí než lidi, kdyby se brzo po zranění nesebrali v přírodě, tak by umřeli, mají to dobře zařízený, neboj se o ni 😉

farmarska
17. zář 2009

hoj hoj hoj, tak jsem vás dočetla 😝
vítaám tu mezi náma- dnes už druhou 😔 smutnou dušičku ☹ a Eliško budu se jen opakovat, je mi moc líto co se ti stalo a i když to tak nevypadá, jednou bude zase líp ☹ prozatím ti posílám moc moc síly 😔

mury no vidíš jak vám ty nákupy krásně jdou 😉

holky je pravda, že ty co si prožily potrat, tak by měly mít nárok na ultr mnohem častěji 😖 dyť psychická pohoda je k dobrému těhulkování taky strašně moc důležitá 😎

a jinak se musím pochválit jaká jsem dnes hospodyňka, jsem se dala do pečení švestk. koláče s drobenkou a už nám tu z něj voní celej barák, za chvíli ho budu vyndávat z trouby a pak se jak ty hovada nažereme a k tomu kakavičko, ňam ňam 😵 😵
a za chvíli máme Ordinaci! 😵 no moc hezkej to dnes bude večer 😎 😵

maendy
17. zář 2009

eli já než jsem šla na revizi uklidila jsem vše,gravimilk,vitamíny,vyhodila jsem ten kufřík z car.zahrabala daleko fotky andílka a pozitiv testy na památku.proste jako bych těhu nebyla.
pak mi tu strasne pomohli holky.

já myslela že je to zlý sen.

obrečela jsem i to,jak se mi stratili nevolnosti a bolesti prsou.všeshno.

farmarska
17. zář 2009

mendy a jak je chlupatičce?? 😕

murynka
17. zář 2009

tercie byla akce takže obojí nás vyšlo na 16 tis. 😵 😵 měli jsme 4 tis.slevu 😎

murynka
17. zář 2009
maendy
17. zář 2009

a co blinkání farmuško?

terci me ta naše prcka vyrazila dech jak to zvládla.líp než já,i tu narkozu 🙂

maendy
17. zář 2009

ted spinká,ale v noci jme do 3 chodili,byla tak blbá.seděla a čuměla do zdi,chudinka.ale ani moc neplakala,je silná holka 😎 jsem na ni pyšná 😵

farmarska
17. zář 2009

holky mě tak srašně pálí žáha 😝
že by další přínak 😀 jestli jo, tak to at si klíďo pálí 😀
zejtra budu testit, tak držte palce!!!! 😵 😵

farmarska
17. zář 2009

mendy tak to je dobře, že je v pohodě 😵 já dávala kastrovat před dvěma lety 4naše kočky a musím říct, že se zvířátka opravdu rychle z těhle věcí oklepávají 🙂
no a co blití? od rána jsem neblilla, ale pořád mám pocit, že každou chvíli budu, mám mořkou nemoc 😀 😝

tercie
17. zář 2009

Farmi teda jestli zejtra ten test nebude pozitivní, tak už nevím. Mě taky strašně pálila žáha tak doufám, že ti to vyjde!!!! Jé jak já budu držet palce to ani nevíš!!!! 😵

tercie
17. zář 2009

Mury krásný, a i cena super, teď jsem koukala do albíčka 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru