Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
18. zář 2009

já musím na chvíli vypadnou holky,bo jinak nic neudělám.mějte se tu zatím fajn,papa

farmarska
18. zář 2009

tak jsem vás dohnala-rychle dočetla 🙂
sarlotko dej za mne malýmu pusu a že mu gratuluju k svátku 😵 😵 😵

kopísku to mi je líto, že jsi pořád takhle marod 😢 tak hlavně odpočívej, dadej přikrytá v posteli jen co přijdeš z tý blbý práce a nech se obskakovat! 😵 😵 a jinak mám radost, že je u vás doma tak dobrá atmosféra, dusno se vypařilo a snad vyjde i to snaženíčko!! 😵 budu držet palce 😵 😵

m.aa.b
18. zář 2009

Ahojky 🙂
teda tady to frčí jdu si to dočíst 😉

mari111
18. zář 2009

☹ elisko je mi moc lito co se ti stalo ale revize se neboj, to neni tak strasny, jak pisou holky a brzo se urcite oklepes a budes myslet dopredu na snazenicko a uz se to urcite povede ☹

aja.83
18. zář 2009

Holky, teda já mám takovou rýmu, nemáte na to nějakou babskou radu? Asi to v práci nevydržím, mám už odřenej noc, oči mi slzí, z nosu mi furt teče. Teda snad to brzy přejde.

kopa
autor
18. zář 2009

Já jsem ted zběžně dočítala 😅

vítám nové dušičky 🙂 už se zase nak rozrůstáme,myslím že ted po létě a na podzim tady toho bude více 😅

aja.83
18. zář 2009

Řekněte mi, proč je těch zamlklých potratů tolik. To je týden co týden, minimálně jedna dušička mezi nás přibyde. Možná by to někoho uklidnilo, že tím pádem to není taková tragédie a děje se to běžně. Ale mě se to teda nelíbí 😠 ! Takovejch zklamanejch lidiček a tolika slziček! Proč se to vůbec stává?

farmarska
18. zář 2009

jé ají ráda bych poradila, ale fakt nevím co 😅 snad jen nos mazat mazat a mazat 😅 😅 ale sarlotka jistě něco bude vědět a poradí 😵 😵
no kopi taky jsem si všimla, že je nás zasejc nějak moc 😢 to je strašný kolik utrápenejch duší chodí po světě 😔
kopi a řeknu ti tobě tu maxi mega tabulku nezávidím! 😀 vyznáš se v tom vůbec ještě 😀 😀 to je mazec, za chvíli se nám ani nevejde přes jednu stránku 😅 😅

farmarska
18. zář 2009

holky frčím na ty švestky, později zase nakouknu, tak zatím 😉

maendy
18. zář 2009

Ahooooj holkyyy.
Tak farmi myslela jsem na tebe jak najatá 🙂
Tak to je jasný,protože já měla taky ducha a myslela jsem že jsem cvok,manžel řekl,kdoví co tam vidím ale já na to valila oči a fakt tam toho ducha měla.
Pak jem si to udělala večer a zase duch a další dny jsem tetila a ta potvora sílila.určitě to bude tak i u tebe. 😉

aja.83
18. zář 2009

Jo, přesně tak Farmi, tabulka je našlapaná k prasknutí. Pořád se rozrůstáme. To je sice fajn, ale kdyby to nebylo z takového důvodu. Doufejme alespoň, že teď už všechny máme smůlu vybranou a všem se už brzy zadaří!

maendy
18. zář 2009

Holky naše chlupatá už na mě vrtí ocáskem.Kdyby jsme to tak zvládali i my všechny.
Je tech potratu fakt moc.a já myslela že když v létě papáme tolik ovoce a sluníčko,že je toho míň

m.aa.b
18. zář 2009

Tak postupne dočitám i když pomalu...

Ještě jednou všem moc děkuju za milé přivitání i když v jiném tématku by to bylo určo příjemnější 😒
Maendy a kam chodíte do CARu a kdy to znovu zkusíte? Máte ještě sněhuláčky? My už ne nás čeká nové IVF.

Markee četla jsem Tvůj příběh a je mi to líto, je to o to těžší že to bylo až tak dlouho. Kamarádka také přišla před rokem o holčičku v 25 tt měla nějaké problémy s odloučenou placentou. Holčička ještě několik dnů po porodu žila. Doktoři jim ale řekli že takhle to bylo lepší, že by měla hodně těžký život. Velikou útěchou jim bylo, že již jedno dítko měli.

Eli revize se opravdu neboj, narkoza je milostivá, na chvíli na to všechno zapomeneš. Dokonce se mi něco zdálo i když už nevím co 🙂 . Ale pamatuji si (hodně matně 🙂 ), že když jsem se vzbouzela, že jsem chtěla vidět miminko a někdo mi řekl, že to nebylo miminko a já ho stejně chtěla vidět....

Také už začínám myslet na nové děťátko a třeba to budou rovnou dvojčátka (díky ivf máme hodně velkou šanci) jen si musíme počkat. Smutné je že vlastně snažit se budem moci až v době kdy jsem měla TP...

Ale vím že v tom nejsme sami a vaše podpora mi dodává sílu 🙂 🙂 🙂 a mi tu nepřízeň (momentální) osudu překonáme !!!!v 😠 😉
jéjé jsem se nějak rozepsala 😅

m.aa.b
18. zář 2009

jak tak čtu tak jste nějakou dobu čekali než jste šly na revizi, tak to jsem měla celkem razantní - v půl devaté jsem byla u svého gyn a ve dvě hod už jsem ležela na sále. Uklízení těhu vitamínků a všech léků na udržení těhu mě čekalo až po propuštění z nemocnice. Nemáme ani jedinou utz fotečku naší Bublinky na památku. Měli jsme dostat první ...

jdu číst dál 🙂

sarlotta
18. zář 2009

markee kopi no jo papám to všechno... ony se přebytky normálně vyloučí, takže to je ok. Listovku mi napsal doc na gyndě-tu nekoupíš bez receptu. a béčko- obyčejný B-komplex... a je to kvůli té genetice.

maendy
18. zář 2009

m.aa.b my jezdíme do zlína,světe div se ale já jsem patřila mezi to minimum kterému se podařili IUI.
Měla jsem z toho takovou radost,nemohli jsme tomu uvěřit,už jsme si připravovali penízky na září na IVF.
No ale stejně nás to asi nemine,uvidíme jak dopadnem na te genetice.Už at to je2.10 kontrola gyn a 9.10. genetika zlín.Mám z toho 9 blbej pocit.bude to přesně měsíc co nám to řekli.

Jo a přidávám se do klubu loupaček ořechů,uplně se za ty moje ruce stydím 😵

maendy
18. zář 2009

Pro zasmání:

Dr.Oetker.
Manžel sleduje fotbal.
Žena ho vyruší: “Můžeš opravit světlo na chodbě? Dlouho
nesvítí.“
„Vypadá to snad, že bych měl na čele napsáno-elektrikář?“
„A co dveře u ledničky? Nedovírají.“
„Cože? Mam tam snad napsáno – pracovník Calexu?“
„Co alespoň opravit schody? Celé se hýbou, můžeme se na
nich zranit.“
„jsem snad tesař s nápisem – OBI? Mám toho dost. Jdu do
hospody, tam bude aspoň klid.“
Po dvou hodinách v něm začne hlodat svědomí a z hospody
odchází.
Vrací se domů: schody opravené, světlo funguje. Vezme si pivo
z lednice – je opravená.
Přistoupí k ženě: „ Teda jsi fakt dobrá. Jak jsi to všechno
udělala?“
„Já ne, seděla jsem venku a brečela. Okolo šel borec a ptal se
proč brečím?“
„Tak mu to povídám a on řekl, že to vše udělá, ale že se s ním
buď vyspím, anebo mu upeču buchty.“
„A jaké jsi mu upekla?“
„ Já? No mám snad na čele napsáno Dr.Oetker? 😀 😀 😀

maendy
18. zář 2009

no kde jste holky?

m.aa.b
18. zář 2009

Farmi potichounku gratuluju k duchovi - určo bude čárečka sílit. Taky jsem měla ducha a přítel že se mi to zdá a nezdálo 😅 😉

maendy my měli iui také jenže jak jsme po prvním transferu po ivf zjistili nemám průchodné vejcovody. Musela jsem akutně podstoupit laparku pro podezření na mimoděl.těhu, které se sice nepotrvdilo ale přišla jsem o levý vejcovod. A pravý je neprůchodný. A ještě ke všemu nemám ovulaci. Takže ivf je naše jediná šance. Další komplikací je, že přítelovo spermio také není úplně ok. Ale už vím že to jde tak věřím, že se jednou dočkáme a tentokrát nic nepodcením a udělám maximum! 🙂

mari111
18. zář 2009

tak jsem vas konecne holcicky moje docetla. ☹ da co se to na tom svete deje, to je hruza ☹ . snad se to zlepsi a uz tu bude jenom pribudat // . 🙂

mari111
18. zář 2009

maendy hezkej vtipek javascript:addEmoticon('🙂','vBody')

mari111
18. zář 2009

pockejte taky dam jeden 😉

maendy
18. zář 2009

m.aa.b já se pustila do vyšetření a kdyby nic nenašli alespon budu mít klid,že to tím nebylo.
Já si vyčítám uplně všechno.od věšení prádla,chování 2 letého chlapečka kamarádky,říkala jsem si že kdybych víc odpočívala,ale manžel mi řekl,že tím to není.že jiné ženy pracují a kdoví co ještě dělají a nic se nestane.
Prostě to tak mělo být.

mari111
18. zář 2009

Cestuješ autobusem.

Potřebuješ si nutně prdnout.

Naštěstí hraje hlasitá hudba.

Tak si ulevíš vícekrát, samozřejmě úplně perfektně v rytmu dunicích basů a bicích.

Při vystupování si všimneš cestujících, jak se na tebe pohoršeně a s hnusem dívají.

Tehdy si uvědomíš, že máš na uších sluchátka a posloucháš svoji MP3-ku.

kopa
autor
18. zář 2009

Farmi to víš,že se v tom vyznám 😉 Však mám taky i novej plán jak pak bude tabulka vypadat,kdyby nás zas hodně přibylo 😔 takže mám to ošéfované 😀 😝

Jinak se musím na příští měsíc objednat na gyndu na prevenci.Takže když nebudu těhule řeknu si taky o listovku a naky preparátek 🙂

sarlotta
18. zář 2009

dobré vtipy holky🙂)))))))))))) 😎

handm
18. zář 2009

Ahoj holky! JEjda, zas přibyly další smutné duše?! ☹( To je opravdu už nespravedlivý.. kolik by bylo krásných a šťastných mi /aminek na světě, kdyby se nám to bývalo všem povedlo...
Ach jo..
No snad už to zas bude jen lepší!!! a // sem rychle...

Farmi!! týýý jooo, koukej toho ducha trochu postrašit, ať se zesílí... ! 🙂 Držíme palec!!!

m.aa.b
18. zář 2009

maendy já si také vyčítala hlavně to že jsem nešla dřív na vyšetření štítné žlázy (jsem přesvědčená že to bylo kvůli ní) ale prostě to tak mělo být. A Tvůj manža má naprostou pravdu, dřív dřeli na poli a já nevím co ještě tím to není. Prostě to tak mělo být. Ale příště to dotáhnem až do konce !!!! a pak si tu budem ukazovat fotečky těch našich krásných a voňavých miminek. Jen to nebude v dubnu 2010, ale o několik měsíců později 😠 😉

aja.83
18. zář 2009

Kopi, já taky půjdu v říjnu na prohlídku. Gyndař mi řekl, že mám přijít ještě po prvních měsíčkách, no a teď má dovču. Si trajdá někde v Americe 😎 ! Já jsem doufala, že až půjdu na tu kontrolu, třeba už budu těhu. No když ne, taky mu řeknu o listovku, i když už ji teď beru i sama, ale třeba může předepsat lepší. A ještě nějaký preparátek zázračný existuje?

kopa
autor
18. zář 2009

Aji mě doktorka říkala,že nejlepší je Femibion vitamínky 🙂 ty beru už skoro rok 😀 tak snad mám dostatek všeho co mímo potřebuje 🙂 ale myslela jsem že bych si řekla preventivně třeba o utroš 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru