Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
18. zář 2009

máš pravdu katy,po genetice koupím femibion a femigar.ted papám ten wobenzym at se tam dobře zahojím a může se tam potom novej človíček dobře zavrtat 🙂

maendy
18. zář 2009

ten je dobrej 😀

katyna6
18. zář 2009

mari-jo,tak ten je dobrej 😀 😀 .Oni ale asi fakt budou odolnější,jen si vzpomeňte,co jste hrůz slyšely o porodech a u nás na odd.jednou jedna romka porodila úplně v pohodě,během půl hodiny,co sestřičky chodili na kontroly.Ani nikomu neřekla,že to na ni jde.To se někdo má.

markee
18. zář 2009

Mari 😀 😀 😀

aja.83
18. zář 2009

Mari 😀 !
Jinak holky, já si taky asi koupím ten femigard, píšou tam, že plno ženských po něm otěhotnělo, tak to zkusím (jestli teda příští týden nenajdu //, to už by bylo vyhazování peněz)

tercie
18. zář 2009

Holky co mám dělat, já mám hroznej hlad, ale nemám vůbec na nic chuť, to je děsnýýýýý 😨

handm
18. zář 2009

Teda holky, vždyť jsem byla pryč jen půl hodky a tady jsou dvě stránky.... 😠 😎 nestíhám skoro ani dočítat..

jinak Mari, nevím, člověče co s tím mám, nějaký bloklý nebo skříplý nerv nebo sval, pod lopatkou mě to bolí, jka kdyby mi tam někdo zajížděl vývrtkou.. někdy to bolí i když se víc nadechnu, tak to jakoby cítím...
injekce jsem jeste nemela a nerada bych.. ☹( co ty máš?!

já tedy s utroušem počkám až na otěhu, jestli se zadaří a teď si koupím ten femibion...

handm
18. zář 2009

Markee, bramboráky?!!! Mňam.. ty já bych mohla denně.. moji kámoši si ze mě dělaj už legraci, vždycky když za nimi přijdeme a jdem na večeři, tak tam u nich dělaj výborný, tak si dávám vždycky kuřecí maso v bramboráku a přílohu bramboráčky.. vrchní už se taky směje... 🙂

aja.83
18. zář 2009

Terci, tak si dej třeba aspoň nějaké ovoce nebo zeleninu, to je takový lehký a stravitelný. něco do sebe nasoukat musíš, nemuč mimíse hlady 😉

katyna6
18. zář 2009

ach jo holky,já zas za chvilku musím do toho našeho blázince.Jak mně se tam nechce 😖 .Už abych byla těhu a užívala si bříška i přítele v klídku doma 😵

m.aa.b
18. zář 2009

Holky budu končit juknu zase navečer možná odpolko, za chvíli přijde drahá polovička z práce a pak mi ujede na celý vikend s kamarádama tak abych si ho alespoň chvilku užila 🙂

maendy jaký wobenzym bereš?

zatím páčko

sarlotta
18. zář 2009

katy Ty děláš na směny... chuďatko...

maendy
18. zář 2009

aji,snad tam ty // budou a kdyby ne,přidám se k tobě s tím femigardem a koupím to i s tema ovu testama.
abych si udělala obraz o tom kdy ovuluju.
uvidím kdy se dotaví ta 1 porevizní.
S tím snaženíčkem asi počkám na výsledky genetikycož by mělo být ke konci listopadu.
to uteče,za 2 týdny je už říjen.
já bych asi manžela k dřívějšímu snažení nepřesvědčila,budeme používat kondom,i když to není pak ono.

markee
18. zář 2009

Holky,tak já snědla tak jeden a půl či dva bramboráky a mám dost. Jeden v podstatě během toho ochutnávání,zda něco přidat či ne a druhý teď. Mě to tak nedělá dobře ta nedietní strava,co byla v nemocnici. Sice jsem měla trojku,jako ne dieta,ale oni to stejně nějak ochucený moc nemaj. Ale mě to tam tak chutnalo.Budu si muset dělat neochucený a hlavně nemastný.

aja.83
18. zář 2009

Šarlotko, děkuju 😉 ! Tak je to jasný - k snídani vajíčka, k obědu kuřecí a večer sardinky. 😲

katyna6
18. zář 2009

sarlotta-no právě,přes den,v noci,víkendy,svátky...už mě to po těch 14ti letech unavuje a fakt se děsně těším až budu těhotná a pak i s prckem doma.

no nic holky,tak já bohužel musím jít.Večer zase zaskočím dočíst vás,papa

tercie
18. zář 2009

Ájo už jsem nasoukala dvě jabka, ale po nich mám vždycky ještě větší hlad 😀
Už vařím brambory, ale nevím co k nic, mám docela chuť na sýr, asi si ho jen nechám rozpustit v mikrovlnce, protože se mi ho nechce obalovat 😀 a smažení je smrad 😀 To jsou stavy todlecto 😀

aja.83
18. zář 2009

Katy, měj se a přežij to v práci. 😉

markee
18. zář 2009

Tercie,jéje to znám. Na něco by chuť byla ale nechce se ti to dělat,pže než to doděláš,tak by ses potento. Neboj to přejde,časem 😀

mari111
18. zář 2009

handm, tak to asi bude skriplej nerv ja uz to mam dlouho ale mne to boli uple dolu,pritelak mi vzdycky rika ze mne zas boli prdel 🙂 ale je to fakt az u zadku a je to bolest jak kdyz mi tam nekdo zapichne vydle a krouti s nima, je to hrozny, jednou sem se sekla v obyvaku a jen tak tak sem dolezla na gauc a dve hodiny jsem cekala na pritelaka az prijede z prace a poda mi prasek, jen to jsou moc silne prasky a ted je nechci brat kdyz se budeme snazilkovat tak si to asi budu muset odtrpet.

tercie
18. zář 2009

Markee to jsi snad první a jedinej člověk, o kterým vím, že mu v nemocnici chutná 😀 Mě tam nechutnalo nikdy nic blééé neslaný, nemastný, bez chuti a zápachu... no zápach někdy jo😀

markee
18. zář 2009

Tercie,fakt tam měli fakt moc dobrý jídlo. Tak já neměla tu dietu a když mi přinesli takové jídlo na šestinedělí,tak jsem ho nejedla,pže malá by měla prdíky,ale teď jsem si pošmákla. Ono taky,když vlastně nesmíš jíst a pít,co kdyby náhodou to už bylo,tak abys mohla na sál.Tak to asi taky udělá hodně 😀
I když né,fakt tam měli dobrý 😉

tercie
18. zář 2009

Markee přesně tak 😀 Mě to minule přešlo po tom 15 týdnu ale teĎ TO MÁM CELKOVĚ TROŠKU JINÝ NEŽ PŘEDTÍM, TAK JSEM ZVĚDAVÁ... jé pardon caps...

Mari to je zralý na fyzioterapeuta... chodíš někam? Prášek odstraní možná bolest, alene příčinu...

handm
18. zář 2009

MAri, koukám, že ty taky si to umíš "užít" ...☹( tak koukej nabrat léky teď, dokud se nesnažíte...🙂
já právě nevěděla, jestli bych brala, třeba se nám tam něco uhnízďuje.. ale holky říkaly že nevadí anebo nějaký slabší lék.. tak když to bude nesnesitelný, něco si "šlehnu"...

katy ahooj!!
Tercie, já brambory mám ráda jen tak umytý ve šlupce nakrájený na kolečka a s kmínem a máslem pečený v troubě a mlíko k tomu. mňam..

maendy
18. zář 2009

mari já mám taky velkej problem se zadama.
Jednou se mi tak skřípli že jsem skončila na PN a z bolestma se dávala dohromady na RHB.
Proto jsem chodila na tu mojžíšovou,měla jsem tam hrozné bloky,měla bych jít znova,ale paní tam už má napsané,že se povedlo a že jsem těhu.A mě se to nechce už nikomu povídat.Až se vrátím do práce,budou se me všichni ptát....ach jo.

tercie
18. zář 2009

Handm pečený br dělám taky, jsou dobrý ale my je měli předevčírem 🙂

Maendy co napsat sms nějaký zaručený drbně, aby to v práci roznesla, a aby už se tě pak nikdo na nic neptal? 😉 Já to tak udělala.

markee
18. zář 2009

tak jsem dopila kontryhel. Večer si dávám třezalku. Snad to zabere.

handm
18. zář 2009

Koukám, že si tedy obstarám nějakou fyzioterapii, tedy..
neznáte někdo někoho v pze?? náhodou?? tipy sem... díííky moc!

tercie
18. zář 2009

markee to je dobře. Já teď piju šípek, dostala jsem to za úkol na kineziologii 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru