Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
18. zář 2009

Mury jasný, i placebo má svou sílu, nicméně myslím, že "úplně k ničemu" není, toť zas můj názor 🙂

Žlabab určitě to bylo taky, možná ne tolik jako dneska, za což si můžeme životním stylem, chemikáliema, a co já vím čím ještě, ale dr s tím nemohli nic dělat, neexistovaly léky a metody jako dneska, tak se to prostě bralo tak, že to patří k životu... moje babička, než měla mamku a tetu, přišla o dvě děti, chlapeček ve třech letech na meningitidu a holčičku v roce a půl, byla postižená, teď se tý nemoci říká tuším leidenova choroba, nevím, ale jestli nekecám a nepozměnila jsem to...

zlababa07
18. zář 2009

Holky, já se loučím a přeju krásný víkend papá

bobinka22
18. zář 2009

ahoj holky,dnes jsem byla na pohotovosti,zustali ve me cucky srazene krve,dostala jsem
injekci aby to slo ven.tak snad to pujde.jinak jdu v pondeli na kontrolu,a pokud to neodejde,tak musim na vycisteni.ale to jsem mela krece.myslela jsem ze umru,pritel zustal s malym doma.vsechno zvladl na jednicku.holky myslite ze to pujde ven?Ja se fakt bojim nechci byt bez maleho.ted spinka uz je okoupany drobecek muj........ ☹ ☹

markee
18. zář 2009

Martinkal, téda nedivím se ti,žes byla s nervama v háji,já bych bulela taky. Ale je dobré,že je vše v pořádku. Jen tak dál. Určo to teď dopadne dobře.

markee
18. zář 2009

Bobinka,jéje,tak ať to odejde samo. Držím pěsti.

Holky já měla den. Šla jsem si odpoledne lehnout,jen natáhnout na postel s tím,že si projdu Avon a proberu baby box,který jsem dostala za Johanky a nandala jsem tam různé letáčky a rady na miminka. No šlo toho 3/4 pryč,samé letáčky no. A tam jsem našla časopis,kde je postupně těhu a co před těhu a jak porod a tak. No je tam prostě od 21 do 24týdne popsáno,že mimčo má až půl kila a do 30cm a je to hotový človíček,už jen přibírat.Já to věděla,ale když jsem to četla tak mě to moc mrzelo,co jsem to tomu drobečkovi udělala. Vím,jsem prdlouš a tohle jsem neměla číst,ale já nevěděla. Prostě se sebetýrám a štve mě to. Chjo. Já už to nechci zažít,já chci aby se na to přišlo brzo,když maj jen pár cm a minimum gramů ☹ já to pak už nevydržím.

hanana
18. zář 2009

markee je mi to lito co jsi nasla.... 😒

hanana
18. zář 2009

farmi co to slysim................... 😵 😵 😵
tak snad se zadarilo

markee
18. zář 2009

Hanana,děs,viď. Prostě asi občas tímhle si projdu než se to fakt srovná.

kopa
autor
18. zář 2009

😔 Markee 😔 to je mi líto.
My jsme se byli na chvilku projít,abych byla na čerstvém vzduchu 🙂 a přítelák slíbil,že bude stříkat 😅 tak jsem zvědavá 😅 už aby mi skončila tu hnusná mrcha 😀 už chci sexíkovat 😀

Tedko opečovávím fretáka 😔 páč mi zase zvrací ☹ přítelák dal holkám kuřecí maso a on jim ho vzal a lezou ted z něj kusy masa(on to nemůýe kvůli tomu jícnu)Tak tedko spinka.Ale můžu mu dát nažrat až zítra 😖

tercie
18. zář 2009

markee ... ☹ ☹ ☹ 😢 😢

markee
18. zář 2009

Kopy,ty se táááák máš.
No u nás se to zatím neřeší,sexík. Míša hlavně neplánuje zatím začít s mimi(já taky ne),ale chtěla jsem jeho vyjádření jak to vidí on,zda čekat nebo nečekat. Tak prostě zatím prý ať to neřeším. No nesmím,pže bych to brala jako závazek 😀

markee
18. zář 2009

Holky,jsem prdlá co s tím. Já věděla,že to tak je,vždyť vím kolik mělo,ale prostě mi to je tak líto. Nebrečím,ale je mi těžko. Sakra,jsem zvědavá jak mi bude za měsíc ☹

ee.liska
18. zář 2009

nee, moje mamka 😀 😀 😀

tercie
18. zář 2009

Holky já měla teď šok, meju podlahu v komoře, na všech čtyřech, a vyběh na mě pavouk, takovej ten velikej hnědej, pokoutník, nebo jak se jmenujou, a já z nich mám takovou hrůzu... tak jsem vylítla, zařvala, ale jsem tu sama, takže mi s ním nikdo nepomůže... Když jsou ve dřezu, tak je poleju jarem a spláchnu, ale tenhle na podlaze mi furt utíkal... dovedete si to představit, já s odporem za ním a cmrndám na něj ten jar, tak ho mám po půlce kuchyně... když už byl v louži a nemoh běžet tak se na chvíli zastavil, a tak jsem ho ještě postříkala pěnou, co mám na koberce, no jo, jenže teď nevim, kdo tu spoušť uklidí... 😝
Normálně vám to vfotim, protože takovýho exota jako já jste neviděly...

markee
18. zář 2009

Tercie,to je masakr. Se tlemim. Je to blbý,ale je to tak 😀

murynka
18. zář 2009

markee ☹ ☹ ☹ ch joo vím jak ti asi je ☹ ☹ je mi to líto ☹

if.v
18. zář 2009

Tercie, jsi prdlouš 😀 , ale směju se až mi tečou slzy....aspoň něco k té teplotě...Chápu tě, mám z pavouků fobii

markee
18. zář 2009

Murynko,to je nejhorší jak se mi to střídá,chvilku smích a chvilku pláč,chvilku vztek a chvilku nejvíc štěstí a flegmatismus. Chci se s tím srovnat,ale já vím i tuším,že to nikdy nepůjde.Vždy na ní budu myslet,budu si vyčítat i když budu vědět,že to bylo to nejlepší co šlo. Nejsem tak silná a nevydržela bych to-mít postižené mimčo.

tercie
18. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Tady je, holky když já z nich mám takovou hrůzu, a tady jich jsou kvanta, koukejte jaký obrovský nohy mu čumí z tý pěny, já se úplně klepu odporem, do toho se tlemím jak jsem pitomá no nedaly byste mi korunu? 😀 ☹

markee
18. zář 2009

tak mi Míša odjel do kina, na posledního Terminátora,ale já na to zvědavá nejsem. Půjdu zas brzo spát a to si odpočinu líp.

murynka
18. zář 2009

markee ona to byla holčička?? ☹ ☹

jen jsme se chtěla zeptat poznali by jak by byla posižená??? 😔 😔 😔

markee
18. zář 2009

Tercie,dobrá vražda pavouka 😉

murynka
18. zář 2009

markee jsi si lehnout a pořádně se vyspi....chápu je to těžké ještě že máš Johanku...

markee
18. zář 2009

Murynko,byla to holčička. Já to zahlídla v těch papírech,když jsem šla na kontrolní utz. Je mi to líto,že jsem to viděla a horší je,to neříct Míšovi. I když určo mu to časem řeknu v záchvatu pláče.
Řeknou nám to 21.10. až půjdeme na konzultaci do genetické poradny. V nemocnici tvrdili,že do 14dnů budou výsledky(nejspíš pitvy nebo prostě nějakých rozborů). Takže snad už budou oni i my chytřejší. ☹

markee
18. zář 2009

Jo půjdu si lehnout,hned jak nám šotek usne. Já bych spala hned,ale musím počkat.

murynka
18. zář 2009

markee já vím že jsi to viděla v papírech ☹ ☹ ale myslela jsme že jsi to nepsala veřejně víš?? 😔 😔
to mi asi uniklo....aha z tich výsledků a nějaké postižení venkovní vidět nebylo ☹ ☹ ☹ ?
to je strašný prdelka malinká proč jí nebylo dopřáno být na světě 😔 😔 😔 😔

markee
18. zář 2009

No,asi mi bude líp,když to dostanu ven ze sebe vše a nebudu o ní psát jen o tom miminku. Nevím no.
To já nevím co vidět bylo a co ne. Fakt se to dozvíme až za měsíc. Na utz mi nikdy neřekli,že se jim něco nezdá. Spíš to bude problém nějaké funkčnosti či retardace a tak.
To víš,že si říkám,co když ta krev Míšovo nebyla Míšovo,co když se jim to pomíchalo a co když ty výsledky byli špatné. Co když miminko bylo v pořádku. Pořád se to plete do hlavy. No už aby byl ten říjen,pže budeme moudřejší.

tercie
18. zář 2009

markee to je dobře, že jsem tě pobavila 🙂 Aspoň něco se mi dneska povedlo 😀

markee
18. zář 2009

Tercie,fakt to je mazec 😀

Murynko,ale nikde jinde jsem to nepsala, jen tady. Nevadí vám to doufám? Já sice si přála holčičku,ale né takhle ☹

murynka
18. zář 2009

markee na to nemysli....to určitě nepomíchali...chápu ty výsledky asi přinesou rozluštění.... ☹
je mi to tak líto 😢 😢 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru