Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
18. zář 2009

Murynko,fakt už jen 10tt do konce? Téda třeba tu bude Sofinka i dřív. Letí to,téda. Přeju vám to všem,opravdu moc.

murynka
18. zář 2009

markee proč by vadilo?já jen že jsme nevěděla že to byla holčička jestli jsi to tu psala dříve víš?
někdy nedočítám nestíhám... 😔

markee
18. zář 2009

Já nevim jestli jsem to sem napsala,ale určo jsem se občas přepsala,jakože: ona. ☹

murynka
18. zář 2009

☹ ☹ ☹

markee kéž byhc věděla jak tě potěšit pomoc ach joooo ☹

farmarska
18. zář 2009

ahoj holky, tak jsem si dělala před chvílí testa a ted tam žádnej duch nebyl ☹ ☹ ☹ já se asi zcvoknu 😖 začíná z toho na mne líst pěkná depka 🙄 ale třeba to bylo tím že jsem pila moc čaje a chodila často čůrat, tak jsem ten hormon vyčůrala už před tím 😅 😅 né, já už fakt nevím, normálně už z toho magořím 😔
a mám vvztek na testy 😠 do nedělního rána netestuju 😠 😠 😠 😔

markee
18. zář 2009

Murynko,mě uzdraví až čas jak tu píšete,pže to je pravda a taky pak časem to zdravé miminko. Johanka je suprová holčička,jsem za ní moc ráda a miluju jí z celého srdce. Chtěla jsem jí jen dopřát sourozence a mě splnit mé mateřské potřeby a city a prostě utišit biologické hodiny,pže mě z toho fakt hrabe,já ty děti fakt potřebuju.

farmarska
18. zář 2009

jéé koukám tady se taky depkuje a smutní 😢 😢 😢 jen koukám Tercí to tu zachraňuje 😅 tercí ten pavou v pěně, fakt humáč!!!! 😝 😝 😝 uplně s tebou cítím, já mám taky pavoukofobii 😝 😝 😝 😝 a ted jak je podzim se ty krvelačný zrůdy rvou do baráků čím dál víc!! 😠 😠

markee
18. zář 2009

Farmy nenervuj se a opravdu to zkus v neděli. Budou tam, né duchové ale opravdové //
Mě bolí břicho,ale říkám si,že je to kvůli pití kontryhelu. Dočetla jsem se tohle : Po porodu povzbuzuje stahování dělohy a reguluje menstruačního cyklu.
Takže asi funguje,čajík jeden.

kopa
autor
18. zář 2009

Tercie ty vražedkyně pavoukůůů 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Škoda jaru 😅 😀

Markee kdybych mohla taky bych tě nak potěšila 😅 nechcete si domu třeba koupit naké zvířátko?S kterým by ses potulila? 😅 asi blbý nápad vid? 😅 😔
Mě když je smutno vypláču se fretce do kožichu 😅 dokonce mi Freták i slzičky líže 😅 😵

farmí tedy ty testy mě pěkně serou 😀 já jsem jednou jeden test vyhodila a on se mi ohnul a ta druhá čárka se tam obtiskla 😅 😀

farmarska
18. zář 2009

markee biologický hodiny, to znám, taky tikají a je to pocit k zešílení, když se nedaří 😔 maekee ale určitě se nám jednou musí zadařit 😅

kopa
autor
18. zář 2009

holky a já se mazlila s pavoukama v práci 😀 😀 jsme tam měli sklípkany 😀

farmarska
18. zář 2009

kopíííí to by byla moje smrt!!! 😕 😕 a to nekecám 😨 mít ho na sobě, tak by mě vážně kleplo a já bych umřela 😔 😔
holky já mám takovej vztek na ty testy 😔 proč mi to dělaj 🙄 proč nám to dělaj 😠
sem byla už natěšená 😢

markee
18. zář 2009

Kopy fuj s pavoukama se mazlit. Já je taky nemusím,fakt jsou to hnusný zvířátka a většinou je vyluxuju nebo bacim pantoflem.
Taky si to vyčítám,že jsem jednoho vyluxovala těsně před výsledkama z krve po té plodovce. Chjo.

Já se radši vypláču do polštáře nebo prostě jen tak. Kamarádka radila plakat i před Johankou,ale to nechci,nechci,aby viděla mámu zničenou. Stačí,že mám nervy v kýblu z jejího zlobení,mi přijde,že víc zkouší jak cítí,že jsem v háji. Ale brečim si sama.

farmarska
18. zář 2009

markee tak hlavně aby jsi byla co nejdříve fyzicky v pořádku a pak musí přijít na řadu i ta psychika..musí!!! 🙂 tak ráda bych ti pomohla, ale nevím jak.. 😔 jestli chceš mužeš se kdykoliv přijet vybrečet jakékoliv naší koze do kožichu 😅 nebo můžeš i Lucince do štětin 😅 jsme ti tu k dispozici 😉

markee
18. zář 2009

Farmy,téda to by bylo super.Ale aby holky pak z mojí depky ještě někdy dojily 😅

katyna6
18. zář 2009

čauky holky,jsem tu a fofruju vás honem dočíst 🙂

farmarska
18. zář 2009

markee já taky nerada bulím před Robčou a snažím se před ním nebulet,bo jemu by to přišlo líto a třeba by to ani dobře nechápal a zbytečně by se trápil, že já se trápím a to já neci.. tak taky když bečím, tak do polštáře 😅 a nejlíp se mi bečí, když jsem doma sama 😅 přesto má nabítka zooléčby pro tebe platí 😉

if.v
18. zář 2009

FArmííí, neboj, // budou. Věřím tomu, všechny se dočkáme....

farmarska
18. zář 2009

no já mám kdyžtak zásoby v mrazáku, tak by se zase tolik nestalo 😀

markee
18. zář 2009

Farmy,aha,tak to jo. Dobrá tedy,tvoje kozy to jistí 😀 😀 😀

katyna6
18. zář 2009

teda jste toho holky zase nakecaly 😀 .a nejvíc mně pobavily Farminčiny kozy.No na těch se musí plakat jedna báseň! 😀 😀

A k tomu brečení mám taky jeden postřeh.Já se s několika kámoškama shodla,že nejlíp se nám brečí doma ve vaně.A když se k tomu člověk ještě trošku polituje.... 😉

Ale dost slziček holky,ono to sice někdy člověka přepadne,ať chce,nebo ne,ale já se snažím už co nejvíc myslet na to,co bude.Ale chce to všechno jen čas,ať si říká kdo chce co chce.Nic jinýho nepomůže.Tak hlavu vzhůru kočky. 😉 😉 😉

tercie
18. zář 2009

Jé farmíku já ti psala, ať testneš v tu neděli, že to bude lepší, a že přes den jsi to ur zředila, že se tam ta / nemohla ukázat, ale neděle bude to pravý ořechový🙂

Holky já se tam frt chodim koukat jestli nevylez, a nevim jak to mam uklidit a manža to za mě neudělá protože se toho štítí taky, mám fakt dilema jak prase 😀 Zašla bych do garže pro lopatu, ale tam jsou ještě větš a není tam světlo a ani nemám baterku 😀

Markee já ani pantoflem uty obry vzít nemůžu, páč je to hnus jak to křupne uááááááá mám husinu i na prdeli jen na to pomyslíííím 😲

tercie
18. zář 2009

Holky balim, mastim domů, pavouk holt tu počká do zejtra, dneska už na něj kajdím.
Zejtra se sem dostanu asi až navečír, dopo jedem do obi pro nějakej matroš a odpo zpívám. Zak abych neměla zas neomluveno 😉

Pá, hezkej večer a žádný depky holky, tim se akorát ničíme a k ničemu nám to neprospívá 😉

markee
18. zář 2009

Tercie,přines noviny a setři to novinama.Nesáhneš na něj a přitom určo v těch novinách zůstane,pak to hoď do koše.

markee
18. zář 2009

Já jdu spát,jsem KO. Tak si to zítra Terie užijte v OBI.
Dobrou noc.

tercie
18. zář 2009

Markee noviny tu nemám, ani stránečku. Přece jenom, lopata má dlouhou násadu, to bude jistější 😀 😀 😀
A přes noc tu stejně nikdo není 😀
A už fakt jdu, mám hlad 😉 Papa

murynka
18. zář 2009

dobrou noc holky 🙂

markee ta je lépe...

terci hezké pořízení v OBI 😉

farmi nezoufej třeba se ta // ukáže v neděli..večer HCG v krvi moc není 😉

farmarska
18. zář 2009

musela jsem odskočit, dát mladýmu nějaký vitamínky, něco na něj leze, dnes přišel ze školy s rýmou a ted už ho bolí i v krku 😝 😝
tak já se teda nebudu snažit zoufat a počkám do tý neděle 😉
tercí ty mi dáváš s tím pavoukem 😀 zítra si to užij, jo a neboj, máš omluveno 😉

holky jinak nabídka platí pro každou z vás. At přijede každá, která se chce vyplakat na mých kozách 😀 🤐 Nabídka ale platí pouze pro ženy! 😎 😀 😀 😀 🤐
jo a prosím vás, vemte si kapesníky sebou, ať mi je moc neosoplujete 😀 stačí, že mi je už brzy oslizne kozel, až pojedeme připouštět 😀 😀 🤐

murynka
18. zář 2009

farmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

at je mladému Robertovi lépe nějak to ted řádí ☹ ☹

m.aa.b
19. zář 2009

Dobré ránko 🙂

Farmi nebuj v neděli budou krásné // ! Včera nebyla protože jsi moc bumbala 😉

Tercie Tvá story s pavoukem je super, hodně jsem se nasmála. Moc mi to připomíná mě 😉 😉

Markee čas k nám bude milosrdný, také pořád přemýšlím co by kdyby, ale zpět to vzít nejde takže zbývá dívat se jen dopředu. Navíc máš Johanku někdo (třeba právě já) nemá žádné Zlobítko, které by ho alespoň trochu rozptýlilo. CHtěla jsem si pořídit, alespoň pejska, ale přítel nechce 😒

Přeji vám všem krásnou sobotu 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru