Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
19. zář 2009

ahojky přeji krásnou sobotu 😵 😵 😵

markee
19. zář 2009

Dobré ráno,
tak já otevřu koníka a hned přečtu příspěvek od Farmy a tlemim se tu až mi zaskočila snídaně 😀
Týjo, musím přestat být v prdeli-pardon,pže to je výstižné. Sice opět ráno a mě se přemítá co před 14dny a co bylo ještě předtím,jak jsme byli šťasný a věřili v pozitivní zprávy. No,ale je to fakt,musím koukat dopředu,vrátit to už nejde.

m.aa.b
19. zář 2009

Píšu o koukání dopředu a pozitivním myšlení a momentálně jsem taky úplně v p....i 😠
Asi to bude tím, že jsem na celý víkend slaměná vdova a jsem tu úplně sama ... ☹ Vlastně ne 😅 vždyť jste tu vy 🙂

markee
19. zář 2009

Maab,to je ono,člověk jak je sám,tak myslí negativně. Jsou tu holky,ty tě určo potěší. Já bych taky ráda,ale ještě mi to moc nejde.
Musím vymyslet oběd z kuřete a taky tu mám 4 cukety,tak jestli upeču buchtu a něco zavařim. Nevim no. Moc náladu na vyvařování nemám 😖

m.aa.b
19. zář 2009

A už jsi dělala slanou buchtu z cukety? Nám to docela chutnalo a dělala jsem ji jak s br kaší k obědu, tak jen tak na studeno. Alespoň při tom vyvyřování nebudeš myslet na to co bylo, nebo alespoň ne tolik, úplně nemyslet nejde. Já se zase pustím do úklidu, nějak jsem to teď zanedbala. Vyvářet nebudu páč jsem tu sama tak si udělám jen špagetky, ale už se na ně těším 🙂

kelly1983
19. zář 2009

Dobré ránko

mury jak se vede?

markee
19. zář 2009

Maab,nedělala. Zatím jen jí smažím,plním masem a peču,pak buchtu z ní. A nebo jí do něčeho přidávám,jen aby toho bylo víc. Ale slanou buchtu fakt ne. Koukám na MMB a tam je toho docela dost,jen si vybrat. Ale fakt nevim co no.
To víš,že jo,pro jednoho člověka taky nevyvařuju,vždy si udělám něco co Míša nejí a pochutnávám si 😀

m.aa.b
19. zář 2009

markee přesně tak to moje Zlato špagetky moc nemusí on je totiž masovej 😀 😀 😀 zato já bych je mohla pořád. A na zítra až se bude vracet tak si poručil svíčkovou 😀

markee
19. zář 2009

Hm, svíčkovou jsme taky neměli dlouho,ale taky jí ještě dlouho mít nebudeme-teda doma. Jí mám ráda,ale teď potřebuju hubnout. Mám 65kg,to bude zas makačka dát to dolu 😠

m.aa.b
19. zář 2009

Tak já jsem objemnější normálně a naopak za tu chvíli těhulení jsem shodila cca 5 kg, takže už jen čekám až mi dovolí chodit zase do posilky a snad to půjde dál dolů 😀

m.aa.b
19. zář 2009

a to jsem se nijak neomezovala 😲

markee
19. zář 2009

No já taky ne mi přijde,taky jsem přibrala do 22tt jen 3kg,ale prostě jsem letos fakt nehubla,pže jsem věděla,že mimčo chci,takže po zamlklým potratu jsem byla pořád taková nehubená,pže jsem věděla,že po 2MS chci zas pracovat na mimi. Teď,ale fakt musím jít do sebe a spadnout na těch 60kg.

m.aa.b
19. zář 2009

jéje do těch já mám daleko, ale myslím že to nemám vyžrané 😅 ale spíš z toho jak mi tělo nefunguje jak má a navíc do sebe horem dolem peru stále nějaké hormony už asi tři roky, což se asi nějak podepíše ale je mi jedno jak vypadám pokud dosáhnu toho čeho chci - mimča. Pak můžu pracovat na sobě víc. I když já se vlastně snažím i průběžně - před otěhu jsem chodila 3x týdně do posilky a teď chci zase začít, alespň než začnu stimulovat na další IVF 🙂

markee
19. zář 2009

Maab a jak dlouho se ženská musí stimulovat před tím IVF?

m.aa.b
19. zář 2009

No to záleží, kterými léky ji stimulují a jaký má protokol. Já vždy začínala 1 DC nebo myslím taky 3 DC záleží jestli to bylo i s odběrem nebo jen transfer embryjek. No a pak je nějaký ten utz ca 14 DC a pokud je vše ok tak pak kolem toho 17 DC je transfer.

markee
19. zář 2009

aha,já myslela,že je to delší. Jen se ptám,pže je možný,že na to někdy půjdu. Sice nejspíš to PGD,ale určo to je skoro na stejno ne-li úplně na stejno.Myslím ta stimulace.
No za měsíc se dozvíme víc,co a jak nám doporučí.
Díky moc. Jdu poklízet ať tu neumřeme v bordelu. 😅

aja.83
19. zář 2009

Ahoj holky, zdravím vás!
Farminko, neboj, určitě jsi testovala příliš brzo a čárky tam budou v neděli! Já se teda taky přiznám, že jsem to nevydržela a dneska testovala. Chtěla jsem prostě udělat miláčkovi radost k výročí. Samozřejmě že tam nic nebylo, je to moc brzy. Ale ani z toho nemám depku, protože vím sama že je moc brzy. Jo a holky, testovala jsem Best - a už tyhle testy nechci. Když to ponořím po čárečku, tak se nic neděje. Musím to namočit až někam do půlky, aby se začla natahovat ta moč k těm proužkům, no hrůza, je to nějakej šunt, pro příště si koupím nějakej lepší. Ještě by mi to ukázalo jen jednu / místo dvou a co potom, že? 😉

m.aa.b
19. zář 2009

Ahoj Ajo !
Tak ty BESTy jsem zavrhla hned ze začátku - několikrát se mi s nimi stalo, že byly pozitivní, přestože jsem těhu nebyla ( a ani jsem nemohla jak jsme později zjistili) nejlepší jsou mama. Stojí skoro kolem 40,- a jsou spolehlivé!

m.aa.b
19. zář 2009

markee co jsi myslela tím PGD 😕 😕 😲 😲 😲 nic mi to neříká 😅

aja.83
19. zář 2009

Tak jo, já koupím mama testy. Hned v pondělí je koupím, padž jsem svou nedočkavostí vypotřebovala ty besty, ale jenom dobře. Aspoň neukážou nic falešně.
Maab a jak je? Už líp?

m.aa.b
19. zář 2009

Aji jde to, alespoň už na to nemyslím každou vteřinu a minutu. Dokážu už i myslet na pozitivní věci. Někdy sice trochu depkuju viz ráno, ale s tím se nejspíš počítá, že 😔

markee
19. zář 2009

Maab, tohle jsem našla http://www.sanatoriumhelios.cz/index.php?lang=c...
ale nevim kam by nás na to posílali. Předpokládám,že dají vybrat nebo rovnou Apolináře.

markee
19. zář 2009

Maab,s tím se opravdu počítá. Já to mám za sebou od 8.9. a prostě je to moc brzo na vyrovnání se s tím. Sice je znát,že je to skoro 14dní,ale i tak to prostě bolí.
Přejde to. Johanka dneska zlobí,tak že bych jí naplácala hned,ale vydržím to. Ale bojim se,že si z ní vychováme za tu chvíli nezvládnutelnýho jedináčka. I proto nechci s druhým tak otálet.

aja.83
19. zář 2009

Maab, tak to je fajn, aspoň že to jde. Já byla v depkách tak týden, pak jsem se soustředila na něco jiného, jeli jsme na dovču, šla jsem do práce. Teď už jsem zas celá žhavá do snaženíčka, i když tuším, že to nevyjde hned tento první měsíc, aspoň bude děloha po revizi víc zahojená. Snad to vyjde alespoň do vánoc, už zkouším i takový blbiny, jako že jsem si napsala léčiteli jonášovi o namíchání bylinek na otěhotnění. Ale co, ublížit to nemůže. Jo a taky ještě ten výpočet početí dle Jonáše, to mi vychází na 30.9., tak třeba je tu ještě šance 😉 !Teda tohle kdyby věděl manžílek, jak se snažím otěhotnět a hledám rady všudemožně, ten by si poklepal na čelo. 😅

m.aa.b
19. zář 2009

Aha tak to už chápu, markee určitě si můžete vybrat CAR jaký chcete to záleží jen na vás. Některé jsou dražší jiné levnější . Myslím že zrovna za tuhle genetiku se připlácí. Pamatuji si, že kdyžjsem byla na odběru tak to tam říkali jedné paní co tam byla taky a nevím jestli to bylo 15000,- ? vím že se mi protočily panenky při představě, že bychom měli platit ještě tohle. I tak to není úplně zadarmo. Ale můj dr nás poslal na genetiku a my dva jsme v pořádku (tedy co se genetiky týče jinak to stoji za h...o)takže tohle nás mine.
Myslím, že když ji jednou ploácneš, že to neuškodí. Vadí mi mlácení dětí, ale výchovné plesknutí není na škodu 😉

m.aa.b
19. zář 2009

Aji to máš dobré, že vám to jde přirozeně. Taky jsem zkoušela léčitele a čaj a on mi tenkrát řekl že budu do tří měsíců těhotná - no sekl se o rok 😀 😀 😀 Já vím že si musím počkat ten půlrok i kvůli těm hormonům co pak zase budu brát. Trochu tajně doufám, že se tím těhu (i když krátkým) třeba tělo vzpamatuje a vše se změní a půjde to přirozeně, ale takové štěstí nemám. Hlavně aby to vyšlo po tom IVF.

markee
19. zář 2009

Maab,právě manža má ty přehozené chromozomy,takže když se to nepovede přirozeně a nevím kolikrát to chci ještě zkoušet,tak prostě nám nic jiného nezbude než to zkusit přes to asistovanou reprodukci i ze za tu cenu. Holky mi tu už psali nebo vlastně i v jiném témátku,že to stojí 50 a víc tisíc. Ale já prostě bych druhé dítko chtěla a moc.
Prostě se pokusíme přirozenou cestou počít zdravé dítko,když šla Johanka,tak mi neříkejte,že další nepůjde.
Jdu škrábat brambory ke kuřeti.
Aja,jen jsi se zaměstnala no, to přeci není na škodu. Já taky pořád i koukala dopředu,kdy bych to měla dostat,kdy by měla být ovu(a byla tak fakt opravdu) a i předběžně na TP 😀 Ale tak teď budu mít starosti se sháněním práce,takže už v tom tak lítat nebudu.

aja.83
19. zář 2009

Neboj, maab, určitě to vyjde. Třeba i přirozeně. Po potratu je tělo připravené na těhotenství, hormony jsou zblázněný, stát se může cokoliv. A kdyžtak vyjde IVF, dnes už je medicína hrozně vyvinutá, kolikrát dokáží zázraky. 😉

m.aa.b
19. zář 2009

Markee jj dohramady s tím ostatním se to k těm 50 vyšplhá ani nevíš jak a pak že jsou 3pokusy zadarmo 😠

Aji jj naštěstí pro nás jsou doktůrci móóóc šikovný 😉 😀

Holky jdu si udělat ty špagetky, ale průběžně jukám 🙂

aja.83
19. zář 2009

Holky, tak vám přeji dobrou chuť k obědu, my dnes máme kuřecí řízeček a bramborový salát! Mňam!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru