Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
20. zář 2009

maendy ne ne ☹ to fakt ne manžel byl úžasný naopak mě z toho chtěl vytáhnout..
moc jsme to nerozebírali a myslím že ten vztah to více utužilo že zvládneme i překážky a rány osudu 😔 😔
určitě odjedte my pak také jezdili na víkendy a tak a bylo to super...

sarlotta
20. zář 2009

ahojky holčinky🙂
hanana určo ukazuje dobře🙂)

maendy, to víš, že i ty chlapy to zasáhne...beskydy budou určo fajn, nadýchat se čerstvého vzduchu a trošku unavit tělíčko nějakým výšlapem 😉

Holky včera jsme tu měli cestu kolem světa na kolech ... to bylo moc fajn ... na cyklistické stezce byla stanoviště s různými zeměmi - tam byly nachystány úkoly pro dětičky a organizátoři v kostýmech🙂)) nejvíc jsem se nasmála v ,,Rusku"🙂))

No a taky se mi podařilo někam zaratit klíče od autíčka.... kakra práce...tak pátrám a pomalu odkládám penízky na nové 😠 ☹

markee
20. zář 2009

Maendy,u nás je to opačně.Já vše vidím černě a Míša to neřeší. Prostě on věří,že když se povedla Johanka,tak se povede i další mimi. Ale já jsem na něj naštvaná,pže prostě tomu já nevěřím,že to půjde tak jednoduše. Vím,že za to nemůže,ale štvou mě ty jeho chromozomy. Nevím proč to postihlo zrovna nás ☹
Ten víkend bych brala taky,ale Míša nechce. Přijde mi,že teď žijeme vedle sebe a ne spolu. Vím,že by mi řekl,že to vidíš špatně,že mě pořád miluje. Ale prostě je tu teď tak chladno.
Jdu rozklízet vyžehlené prádlo s Johankou 😀

maendy
20. zář 2009

Markee já mám právě taky pocit toho chladna.Já se snažím žít dál a jde to těžko,já mám taky hloupé myšlenky,že to zase bude trvat 3 roky nebo déle než se nám podaří,že až se povede že to zase nevyjde.
Nemáme bod kterého se chytit,nezbude než čekat na tu genetiku a výsledky a na všechno.
takže na vánoce snad už budeme vědět jak co bude.
Je to tak složité.
Markee máš maličkou,mě zase drží ta moje 4nohá chlupatka,mám jí jako dítě.
snad to chce jen čas a zase nám bude svítit slunce.

markee
20. zář 2009

Maendy,určitě to u nás jednou dopadne moc dobře,jen se bojím co nás čeká předtím. Vždy nervy z výsledků nějakých odběrů. Já to vydržím,ale bojím se.
Ať mi nikdo netvrdí,že se za rok s tím srovnám. To je přece blbost. Když vím,že tam problém je,tak tam je a není to přehnaný strach,ale fakt,že se to může stát.
Určo po té genetice budeme vědět víc. Třeba nám radši rovnou doporučí tu asistovanou reprodukci a bude. No prostě za měsíc se uvidí.
Jdu se válet s Johankou k TV. Odpoledne jedeme k mojí babi,tak snad tam nebudu bulet.

maendy
20. zář 2009

Drž se markee.
Tak si říkám že prostě to asi bude chtít s tím chlapem neřešit,jeho to taky bolí a oni se stím vyrovnávají jinak.
Prostě to budeme řešit tady a jim dáme čas na výdech 😖

farmarska
20. zář 2009

jo chlapi to mají prostěnějak jinak... 😝
i já když se chci o něčem takovým bavit s mužským, tak mi řekne, že jsem fakt švihlá-třeba to mé testování 😅 apod...
no dneska říkal, že příště to už určitě vyjde 😅 že to cejtí, že to prostě ví 😅 😅 no tak mne to potěšilo a zkusím mu věřit 😉

jo a mrcha ještě nedorazila, ale natuty každým dnem dorazí 😢

maendy
20. zář 2009

Je to pech farmu co? 😒
Tak to znamená že příští měsíc na 100% 🙂 .
Ještě že toho chlapa máš 😉
Tak já už volala do těch beskyd,chytla jsem poslední volný pokoj 😖 ,tak jsem myslela že si manža odpočine v té vaně a bude se muset smířit zase se sprchou 😖
To je tím prodlouženým víkendem.ale jedeme tam pro tu krajinu a změnit prostředí,alespon na ty 2 dny 😉
snad nebude pršet 😒

mari111
20. zář 2009

ahoj holky, farmiku do prcic, skoda ze to nevyslo, ja uz sem fakt myslela ze to klapne, no ale neni vse dnum konac, pristi mesic to klapne kdyz uz ti to takhle manza predpovedel 😉 jo a k tem chlapu, je fak t ze oni to berou uplne jinak nez my, oni se s tim vyrovnavaj podle sveho a hlavne ne kazdej dava sve city navenek, takovy oni uz jsou 😖

maendy
20. zář 2009

Tak mám zase plačtivou holky.Najednou to na me sedá a to jsem uvařila,upekla buchtu,uklidila a stejně mě to dostihlo ☹ .to bude tím že manžel je zase v práci 😔
tak snad vy ostatní trávíte víkend veseleji.

katyna6
20. zář 2009

Ahoj holky,pěknou neděli přeji

Tak jsem na vás ráno jen mrkla a pak prala a žehlila a uklízela...

maendy-já jsem celý víkend taky sama a ta nálada podle toho vypadá,tak krásná neděle,venku sluníčko a já jsem celý den zavřená doma a myšlenky jsou nahouby ☹

maendy
20. zář 2009

Já jdu vyvenčit chlupatou a příjdu sem za tebou Katy.At jsme na to 2 🙂

katyna6
20. zář 2009

maendy-já po 17 hod taky na chvilku odejdu,mamka něco potřebuje,ale pak tady asi budu nakukovat až do večera,tak přijď za mnou,ať se tu nebojím 😉

murynka
20. zář 2009

holky moje nesmutněte ☹

katyna6
20. zář 2009

jé ahoj muri,jsi tady taky?Jak se daří?Koukám,se ti to krátí pořád víc,těšíš se už až budeš mít mimíska doma?

murynka
20. zář 2009

katy jo jo jsme přeci vás pořád sleduji 😵 😵
a vy tu smutníte holky já to znám také jsme pořád plakala ☹ chce to prostě čas 😔 já vím otřepaná fráze 😝
ale je to tak....
a k tim chlapům oni nemají rádi problémy já jsme se vypovídala tady a doma jsme dělala veselou nebo alespon jsme se snažila a když odjel tak jsme se vyplakala......

katyna6
20. zář 2009

murinka-já už to zvládám myslím celkem dobře,pokud se mě přímo někdo nezeptá na naše mimi.Ale za poslední měsíc jsme byli s přítelem spolu co to jen šlo,takže teď druhý den bez něj snáším nějak blbě.Ale aspoň jsem si z nudy naklidila celý byteček a ještě navečer sfouknu štrudlík.Pak si k superstár naliji decku vínka a ono bude zase dobře na světě 😉 😀

tak já musím na chvíli odfrčet,ale budu spěchat zpátky,papa

maendy
20. zář 2009

Murynko záleží na tom kdo tz fráze říká,pokud někdo kdo prošel tím trápením taky,je to pro mě jenom přínos a znamená to pro mě naději 🙂
Když vidím jak ti svítí tvé tt,začínám doufat v dobrý konec

maendy
20. zář 2009

Holky budete mi pak chybět,1.10. se vrátím do práce ale budu vás dočítat jak se vrátím domů.Jen jak to půjde 😵

murynka
20. zář 2009

katy také mi pomáhalo vínko 😅 ne že bych byla alkoholička 😀 😀 ale posezení s přáteli mě dost vrátilo zpátky do reálu 😉
a práce protože tam máme malé dětičky úplně narozené a musela jsem je brát do ruky atd takže léčba šokem 😒 ale pomohlo to....mě spíše vadili těhotný než miminka 😔 😔

maendy jasně každý ted bude mít krásný konec 😵 😵 😵 podívej bobinka je také maminka a další za chvíli budou 😉

maendy
20. zář 2009

Katy já pravý opak,já jsem pořád bez manžela a nemůžu se dočkat středy,jak příjde z práce je celý můj až do úterka.Má dovolenou.Tak si ho snad užiju,ale musím se přinutit,abych o andílkovi už nemluvila.Stejně je to pořád dokola. 😅 A nechci manželovi ubližovat,vím že ho to bolí taky.

murynka
20. zář 2009

maendy a ten víkend závidím 🙂 to je super budete mít krásně a vypnete 😉
také jsme po potratě byli a bylo to super 😎

maendy
20. zář 2009

Holky kdy jste se poprvé pomilovali po revizi,od zdrav sestry asi blbej dotaz co?Ale podle MuDr po 6 nedělí ale já nevím,asi jak se kdo cítí,že?

murynka
20. zář 2009

maendy mi asi 5tt po revizi na tom víkendu ale druhý den došla MS 😅 😠 😠

maendy
20. zář 2009

Nechceme se snažit hned,až budou výsledky genetikycož budu ráda když budou vubec v listopadu.
Ale chybí mi manžel,však víte jak 😀 A chci aby i on přišel na jiné myšlenky 😉

maendy
20. zář 2009

Ale aspon to vyšlo tak tak.My asi o tom víkendu ještě ne ☹ 2tt od revize je moooc brzo. 😕

maendy
20. zář 2009

teda mury koukala jsem, se na tvou výbavičku a nááádhera 🙂 představ si že jsem chtěla taky dorjan 😔
dá se s ním houpat?Taky jsem měla vybráný koš na spaní.Prostě dobře mi tak,neměla jsem to dělat,to ta pověrčivost.Jé kdyby nám to tak vyšlo jako vám.

murynka
20. zář 2009

maendy dorjan na houpání moc není 😅 😅 ale to skoro žádný kočár ☹ 😠
vše jsme pořizovala až po 20tt a nebo ted ke konci 😉 také jsme se bála 😔 😔

kopa
autor
20. zář 2009

ahoj holky,kouknu co je nového a udělám tabulku 😉

katyna6
20. zář 2009

ufff,jsem zpátky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru