Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
21. zář 2009

A nebo nám domluv exkurzi u tebe v práci 🙂
Myslím že jak to ty naše vaječníky a dělohy uvidí,leknou se tak,že budou makat na plné obrátky a budeme tu hlásit jednu // za druhou 😀

Jak bylo v práci?Já se těším do toho mého blbákova i netěším.

katyna6
21. zář 2009

maendy-teď nevím,to je na mně? 😅

maendy
21. zář 2009

Jo jo katynko na tebe 😀
Ale musíš to zařídit na horším odd 😉

maendy
21. zář 2009

Už jsem si říkala,že bych šla pracovat za tebou,nemám to tak daleko a spoje jsou 🙂

katyna6
21. zář 2009

maendy-no pokud to budeš myslet vážně,mohlo by to vyjít.U nás přijímají celkem dost lidí.A horším odd.mně nestraš.Někdy příští rok by se naše odd.mělo celé rekonstruovat a nás všechny musí na několik měsíců upíchnou na jiná odd.tak je velká pravděpodobnost,že mně šoupnou na to,kde jsem předtím pracovala 10 let.No to bude fakt mazec,to je příjmové neklidové odd.Holky já prostě musím otěhotnět do konce roku,jinak mně taky šibne!!! 😀 😀 😀

maendy
21. zář 2009

😀 😀 😀 😀 katy,musí se nám to podařit brzo,nebo já budu mít taky komplikace v práci.
já mám možnost využít své zastupičky do konce unora,pak ji končí mateřská a musí někam do práce a je vedená v nemocnici.takže nevím co budu dělat 😒

asi mě hrkne 😅

nicollka
21. zář 2009

ahoj holky hlásím se po delší odmlce. víkend byl super, po dlouhé době bez hádek. Mrcha je takova slaboučká, že sme to prubli i tak. Teď 4 dny voraz a pak zase dojede. Odjedeme na víkend na slovensko na svatbu tak snad se najde chvilka i na sexík, rozhodně v pátek a v neděli, v pondělí zase povali do práce. :(
Dokonce skočil padákem, i když tam nechtěl vůbec jet :D takže i narozeniny byly super.
Co tady nového?

maendy
21. zář 2009

jestli se nám nepovede do jara,asi změním práci,mám pocit že bych se tam udusila.

katyna6
21. zář 2009

maendy-tak jak ti hrkne,tuším,že u nás stejně skončíš.Jste naše spádová oblast 😀 😀No musíme s sebou mrsknout holka,čas nás tlačí 😀 .Jak dlouhou pauzu si dáte?

maendy
21. zář 2009

katy tak jsem si tak počítala,že první porevizní dojde asi 😒 v druhé pulce října a pak chci počkat ještě na jednu a taky na výsledky genetiky což by vyšlo na prosincové snaženíčko a nedělám si iluze že to hned vyjde.3 MS čekat nrchci,proč taky?
Už jsem četla 3 případy o nečekání a dvojčatech hned v tom měsící po revizi,mazec 🙂

maendy
21. zář 2009

prostě vánoce a silvestr jsou naše dny.uvidíme co na nas osud přichystal 😕

katyna6
21. zář 2009

maendy-jooo,že bych to prubla hned teď?Radši dvě štěstíčka,než žádný...koukni na zlabku,jak se jí pěkně zadařilo 😀

markee
21. zář 2009

Holky já když mě nevezmou na tu práci,co jsem posílala životopis,tak taky nebudu se bránit otěhu. Ať si kecaj o půl roce co chtěj. Prostě,když mi nevyjde ta práce,tak tady stejnak žádná není,takže bych to prubla.Jinak letos, i kdybych chtěla tak fakt snažení ne. Letošku už nevěřim.
Nicolka,téda skok padákem. Bych se bála. Láká mě to,ale jsem posera.

jituu83
21. zář 2009

maendy:
jak tak čtu tak sis to vypočítala přesně jak já 🙂 počítám taky že mrcha dorazí v pulce října,teda doufám,dávám si ještě rezervu do konce října,víš jak?když něco chceš tak to nepřijde.ale můžu říct že poprvé v životě se na ní těšim,pak si ještě počkám na tu druhou a pak jak mi ten můj miláček slíbil se budeme snažit aby ty jeho buňky správně oplodnily ty moje 🙂 🙂 a určitě od ježíška dostaneme pod stromeček jednu fazolku do bříška 🙂 🙂 🙂

katyna6
21. zář 2009

já vás holky na chvíli opustím,jdu si kapku porelaxovat s kafíčkem a freťulema 😀

tercie
21. zář 2009

Ahoj holky, jdu dočíst, a doufám, že jste se od včera polepšily a ž tu není tolika smutno 🙂

markee
21. zář 2009

Jituu a Maendy,to bych tak měla mít taky, tu MS. Když 8.9. potrat a revize,tak si říkám,že do konce října snad MS příjde. Po revizi v únoru se MS dostavila 32den a pak přišla přesně po 28dnech,no a pak už ne 😀
Teď prostě podle práce,když seženu,tak se snažit budeme až v létě. Když práce nebude,tak to nechám osudu od začátku roku.
Katyna,já taky kafíčkuju.

maendy
21. zář 2009

Tak tak holky.Vrátím se za chvilku,jdu vyvenčit chlupatku 😉

jituu83
21. zář 2009

markee:
já měla revizi 17.9. takže do konce října přijít musí,mrcha jedna 😠 a dřív jsem si moc nehlídala cyklus,prostě to bylo daný když jsem brala HA tak jsem ho měla 29dní,pak mrcha přicházela půl roku po 30dnech.my jsme se začali o mimi snažit někdy od května,v červnu mi přišla o dva dny později a v červenci o 4 dny později a pak už nepřišla,tak uvidím jaký budu mít teď cyklus 🙂

markee
21. zář 2009

Jituu,kamarádka asi 14 dní spíš míň přede mnou měla mimoděložní těhu.Takže jí vzali vejcovod a udělali myslím i revizi dělohy. A říkala,že jí to pomohlo v tom,že už nemá výtok,že prý jím trpěla hodně a musela mít celý měsíc vložku. Je to sice blbé,ale občas je nějaká zlá věc pro něco dobrá.
Když to tak vezmu,tak díky tomu zlému co se u nás stalo víme,že je takový a takový problém. Sice je neléčitelný,ale víme,proč se budou zas další věci stávat. Sice to bolí,ale jsme o něco chytřejší.
Půjdu ven s malou,uklidíme auto,ať zítra jedeme do Práglu jak čistá venkovská rodinka 😀 😀 😀

kvetinka7
21. zář 2009

AHPJ HOLKY 🙂
Tercie, kdy jdes na velky UZV? 🙂 Uz se tesis?

jituu83
21. zář 2009

markee:
na 100% souhlasím že všechno zlé je k něčemu dobré a já jsem si snad naštudovala vše o zamlkým těhu že bych za to mohla rovnou z místa dostat červenej diplom 🙂 a před pár dny jsem o tom neměla ani ponětí že něco takovýho se může stát. a pro příště budu radši "připravená" na to horší než se předem bláznivě radovat.
užij si to venku s malou a pořádně naleštěte autíčko,my se taky vždycky do práglu připravujem jako bysme jeli někam do světa 😀

venuska
21. zář 2009

Ahoj Markét, já zatím po něm dobrý. Uvidíme později. Mam doma i normální magnezium rozpust. z lékárny s vitmanínem C., tak uvidíme, asi to budu střídat.
A pořád ti trvdne to bříško? A spíše jsi to mělě, nebo máš, když chodíš, nebo když ležíš? Díky

Jen si odpočiň. Já jsem tedy tady chvilku zabrala, a teď jdu něco uvařit, než manžel přijde z práce.

kvetinka7
21. zář 2009

Jitu,
mozna to chce kompromis 🙂 .. o zamlklym tehu jsem vedela a tak nejak s touto variantou pocitala, nikomu jsem o tehotenstvi nerekla.. i tak to potom bolelo.. ted se bojim o to vic .. nejvic se bojim moznosti, ktera potkala Verusv.. 😔
mam strach si porizovat vybavicku, v praci porad jedu na 100% ..

ono to ale nema smysl se bat..pak si clovek nemuze uzivat niceho a i po narozeni miminka to muze nahle skoncit.. a 1.tehotenstvi by melo byt to nejhezci ,ne?? 😀

ee.liska
21. zář 2009

ahojky, konečně jsem tu a jdu dočítat 🙂
mamka se mi v pořádku vdala svatba byla super a zítra jdu do zlína pod narkozu na hysterografii, bojim, bojim 😅

lucierob
21. zář 2009

ahoj holky,
tak se zase hlásím po delší době. Dneska jsme s mimiskem byly na velkém UTZ a váží už 1700g.
A co tady nového?

kvetinka7
21. zář 2009

mela to byt radusv ..ne verusv 😉

kvetinka7
21. zář 2009

Eli, ty jdes na hysterografii? Proc? To je skvely vdavat mamku 😎
Lucie, uz mate 1700g? Uf? Ja si tyhle cisla vubec nedovedu predstavit.. my mame zatim 400g a mam pocit,ze vetsi to bricho uz ani byt nemuze!!

ee.liska
21. zář 2009

jezis, radusko, je mi to moc líto 😢 😢
kveti, protože pořád nemám bez injekce ms a dr se něco na sonu nelíbí tak aby viděl, co tam je
lucie, tak to je pořádná princezna už

tercie
21. zář 2009

Květi, Eli, Luci, ahoj holky 🙂
Květi já si na velkej UZ ještě počkám 😀 Ale 13.10 jdu na genetiku na NT tak bude dlouhej Z, tak prcka pořádně uvidím, těším se strašně moc, ale mám i strach. Jak už jsem tu někde psala, moooc se mi líbí číslo 1,6 tak doufám, že nám nenaměř víc, než 2mm, to by mě šlehlo.

Eli co to je hysterografie? To jsem asi ještě neslyšela...

Luci teda malá už je pořádnej kus 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru