Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
22. zář 2009

Teda ty jsi šikovná sarlott,já žehlím a žehlíma ted jsem odběhla. 🙂
my jsme holky šikovný,já myslím že mám to uklízení spojené s uklízením v duši.
Kamarádka co přišla o holčičku v 23 tt,genetická vada,vymalovala celej byt,koupila novej koberec,zrcadlo.
má to doma nádherné,já chci aby mě manžel vzal do ikea,chci poličky a lampičku a nějaké drobnosti,košíky a krabice.

už se těším,v pátek vytáhnou chlupatce stehy a budu mít víc volna,ted jí musím víc hlídat,aby si je nevytrhala a nelízala si ránu.

aronek
22. zář 2009

maendy, moje čubička tak lítala, že si stehy vytrhala, ale už to bylo přirostlé, takže žádný problém. Ona ale byla fakt jak prdlá, myslela aby jí něco neuteklo, tak honila ptáčky ve vinohradu a skákala po nich 😖

sarlotta
22. zář 2009

🙂 jooo maendy kdyby to pomohlo, tak uklidím i u sousedů🙂)))

včera jsem dělala hlívovou omáčku s kuřecím, tak se teď cpu... mňáááám 😉

mari111
22. zář 2009

ahoj holky tak ja mam taky uklizeci den, ale uz jsem skoro hotova, mne vzbudilo PPL v sedm. takze jsem uklizela uz od sedmy. -Katy- ja to mela hodne podobne jak ty, taky jsem podle dr. mela mrchu tak brzo ale kratkou a pak dlouhe spineni tak jsem tam zasla a dal mi injekci na zastaveni, ze vseho moc skodi a pak mi prisla uz poradna mrcha sice driv ale uz by to melo bejt v poradku. Takze pro jistotu si taky dojdi na gyndu at se ti to neprotahuje ne nevim jak dlouho 😉 ju 🙂

katyna6
22. zář 2009

mari-díky za radu,koncem týdne si tam asi zavolám,ať je jasno a může začít snažení 😉

maendy
22. zář 2009

Hlívovou omáčku?Recept prosím sarlott. 🙂

Jinak holky už přestávám špinit,tak snad to nezakřiknu a bude mi už Ok.

Teda my dnes pořád jen uklízíme.Mě už to docela unavilo,mám dožehleno a jdu pověsit povlečení.
no snad budu čím dál tím silnější,protože jinak v práci padnu na ústa 😅
Mám na to ještě týden,jak bude chlupatka ok,začnem zase chodit na procházky at z nás nejsou kuličky.

maendy
22. zář 2009

Katy už se budete snažit? 🙂 Nebo tomu necháte prostě volno?

Já si řekla že dnes musím mlčet o tom všem,nechci už o tom manželovi kvákat.
Včera jsme se domluvili,že se budeme snažit po 2 MS a až příjdou výsledky genetiky.
Takže zima to jistí.

katyna6
22. zář 2009

maendy-chtěla bych zkusit vydržet do druhé ms,ale uvidíme.Přítel chce miminko strašně moc,já taky,ale mám docela strach,aby se zas něco nepokazilo.Takže trochu hlídat se asi budeme,ale určitě ne úplně.

murynka
22. zář 2009

ahojky 🙂

máme po poradně 😉 UZ mi nedělal když mi ho dělali nedávno v nemocnici prý za 14 dní to jdu na další kontrolu a rovnou vyřídíme MATEŘSKOU 😕 😕 toto uteklo 😨 😨
CS mám už 1 čípek už jen polotuhý 😀 😀 něco už se děje 😅
tlak moč v pořádku a váha krásných 6 kg nahoře 😵 😵 😵

sarlotta
22. zář 2009

maendy je to jako kuře na paprice, jen tam na začátek podusíš hlívu 😉 cibulku, hlívu na kousky, kuřecí steak na kousky na oliv.olej, podusit-poprášit sladkou paprikou, zalít vodou a vařit, pak přidat 1lžíci mouky rozkrdlanou v hrnku mléka, pak vařit 15minut, pak přidat 1 kysanou smetanu- hotovka.

sarlotta
22. zář 2009

Mury super, kontrola je ok🙂 tak mám radost.

maendy
22. zář 2009

Mnam mnam 😝 Tak to musím uvařit 😉 Díky.

Mury to je fajn že je vše ok,za chvilku máš uzlíček doma 🙂

Katy já si dám určitě pozor,počkám na tu druhou ms,ještě mi nedorazila ta první a už plánuju,to jsem magor co?

Máme taky strach aby jsme se pak nebouchali do hlavy kdyby to zase nedopadlo dobře,že jsme měli počkat.
člověk neví co je lepší,podívejte na žlababku,a kde ta holka vůbec je?,?

Nebo jsem našla příběh jedné holky ze zahraničí a ta otěhotněla hned po revizi a měla tam fotky jednovajek holčiček,tak krásné. 🙂

murynka
22. zář 2009

holky děkuju 🙂

vás tu ale je nových ☹ ☹ proč chjoooo!!!

leni co přítel a depka už je to lepší 😨 😨 snad jo držím palečky 🙂

sarlotko co ty??snažíte se snažíte?? 😀 😵 😵 co kryštůfek??

aronek jak je?? 🙂

katyna6
22. zář 2009

maendy-já se taky bojím,ale zase si říkám...někdo čekal poctivě půl roku a třeba to stejně zase nevyšlo.Nikdo nikdy neví,jak to dopadne.A ten strach od začátku až do konce tam stejně vždycky bude...

aja.83
22. zář 2009

Murynko, jsem ráda, že kontrola dopadla dobře. Tak jen tak dál, už se ti to blíží a za chvíli bude maličká na světě!

sarlotta
22. zář 2009

Mury nesnažíme ... vlastně od druhé rev. ještě snaženíčko nebylo... ještě počkáme ... jdu teď do práce na 2měsíce, pak se uvidí. Já se právě už příště nechci bát... chci být v klidu - tak to chce nějaký čas.

Kryštůfek byl dnes na výletě.. tak sem trnula... ale už přijeli zpátky- viděla jsem bus .. tak dobrý 😉

aja.83
22. zář 2009

Katy a maendy, já taky chtěla nejdřív počkat po druhé ms, ale nakonec jsme si řekli, že to je jedno, co se má stát, se stane. Znám plno holek, co otěhotněly i před první ms, těsně po revizi a vše v pořádku. No a když to nevyjde hned, tak si budu říkat, že to je dobře, že se děloha aspoň víc zregeneruje.

maendy
22. zář 2009

To teda bude.Já si myslela bláhově že když tluče srdíčko,tak hurááááá a podívejte tady na nás.
Nikdy bych už tak nejásala.Nic nemáme nikdy jisté.

Ale pryč s těma myšlenkama.Musíme se těšit na ty //,z vlastní zkušenosti vím že psychika je moooc důležitá.
Tak si říkám že si musím přestat brát k srdci každou blbost.

maendy
22. zář 2009

Já mám kamarádku co počkala půl roku jak jí řekli a ted nic a už je to rok a vůbec neovuluje a říkala mi že po revizi ještě 3 měsíce na 100% ovulovala.

Tak babo raď.

sarlotta
22. zář 2009

Všechno je to psychika... čekejte tak dlouho jak se budete cítit. Já čekala jen 2MS, ale nebyla jsem připravená na další neúspěch 😒
2MS určo stačí na fyzickou regeneraci, ale dušička chce asi víc času.

aja.83
22. zář 2009

Jo, holky, já už jsem to tu psala, myslím, že záleží na každé, jak se po revizi cítí a psychika je půl úspěchu. Když to tělo bude chtít, bude zdravé, otěhotníme a mimi se udrží.

kopa
autor
22. zář 2009

Markétko gratuluji ke kontrole 😵
páne jo už si nabrala 6kg to je nádhera 🙂 😀
No u přítele depka pořád a to kvůli té práci a i jeho rodičům 😔
😔 včera jsme posílali dva životopisy tak uvidíme.Nevím ted zda neděláme chybu s tím snažením 😅 jediný abysme byli štastný tak nám pomůže asi to mimčo v bříšku.Bojím se aby to přítelák nestresovalo,až najdu // 😅 ale se snažením vlastně tenhle měsíc přišel sám,že bude stříkat 😅 tak snad ví co dělá 😅

Venusko to je dobře že jsi už doma z nemocnice 😵

aronek
22. zář 2009

Mury, gratuluji k úspěšné kontrole. Já pořád zařezávám v práci 😖 . Únava se pořá drží, takže pak přijdu domu a usnu. Dřív mi nevadilo vstavat brzo, ale teď bych se budila tak v dest a musím stávat v pět, takže mi tam pět hodin hapruje. Na ultrazvuku jsem nebyla skoro tři týdny a další kontrolu mám až 15.10. a vzhledem k tomu že 29.10. jdu na velký, tak nevím jestli ho bude dělat, tak začínám být nezvózní. 😒 Nejlepší by bylo si odskočit si na něj každý týden, aby člověk věděl, jak mimčo roste a jestli je v pořádku.

murynka
22. zář 2009

leni to chápu ☹ snad brz něco najde..ted je to s prací děsný 😠 a jen se snažte to byste mimi nemohli mít nikdy člověk neví co bude zítra 😅 🙄 🙄

aronek jo únava to znám mě to kolem 15tt přešlo a ted je tady zase ☹ 😠 jako na začátku uaaaaaaa 🙄 🙄
s tím UZ to znám mě ho dělal naposledy ve 14tt a pak až velký ve 20tt 😅 😅 to je naprosto normální 😨
ale neboj za chvilinku ucítíš pohyby 😵 a to budeš klidnější 😎

mari111
22. zář 2009

katy neni zac, - mury to je dobre ze Sofinka nezloby, uz 6 kg, jo 😀 teda ty si ale drobecek. ta kamoska jak ve ctvrtek(ne v patek jak sem psala ,sem se nejak spletla) porodila tak chudinka breci ze chce domu, sla na cisak, bo je drobna a ano se prej vubecd neotvirala a nechtej ji pustit protoze mala nechce papat 😒

katyna6
22. zář 2009

mury-blahopřeji,že je vše v pořádku,jen tak dál 🙂

a musím se s vámi holky do večera rozloučit a valit na odpolední...ach jo.tak se tu mějte pěkně,papa

aronek
22. zář 2009

Mury, já byla ve 12 a teď až 20, vždyť je to dva měsíce 😠 😠 ☹ ☹ To se fakt nedá 😠

maendy
22. zář 2009

ahooj katy,budeš chybět 🙂

je to tak holky,můžem tomu nechat volno a tělo se samo rozhodne kdy je ta pravá chvíle a mimi se dobře zavrtá 😉

sarlotta
22. zář 2009

No nic holky, taky mizím, jdu vyčurat pesáka a pak pro malého, pro autí do servisu, na hřiště, kuknout do práce jak makají 😀 a večer plánuju udělat bramborový salátek🙂)) Manža dojde dneska pozdě .... tak jsem si toho naplánovala víc ať se nenudíme. 😎 😉

maendy
22. zář 2009

tak to má být,já t ještě uklidím,za hodinu příjde manžel z práce a já půjdu teda do té jámy lvové.
takže vám dáv vědět jak jsem v práci dopadla.Před tím ale nakoupím a zajdu si koupit bylinky do zdravíčka.
Už mi došel kontryhel. 😕
A kouknu co tam mají.
Já asi koupím žebra a upeču je jen tak s chlebem 😝
mám zase lednici prázdnou 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru