Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
22. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 35tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 33tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 32tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 31tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 31tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 30tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 30tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 27tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 26tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 24tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 23tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 21tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 20tt........................17.9.KO
Wergina 19tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 16tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 15t......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 13tt.........................
Tercie 11tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 11t......................5.10. NT screening
Zlababa07 8t.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 24DC
Hanana 23DC
Flair 18DC
Handm 17DC
Sarlotta 15DC
Maarrtina 15DC
Eeliska 15DC
Ikopretinka 14DC
Mari111 13DC
Paajaa 8DC
Nicollka 7DC
Kopa 6DC
Farmarska 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

aja.83
22. zář 2009

Tyyy jo, Kopi, tabulka přes celou stránku! Jinak holky všímáte, jak se škrábu nahoru, už jsem skoro pod Žlababou, doufám, že příští týden nesletím úplně dolů 😠

mari111
22. zář 2009

sikovna kopi, ajo ajo ty jedes, no tak drzim palecky aby si v tom stoupani pokracovala 😉

zlababa07
22. zář 2009

Ahoj holky, jsem tu. Já na vás nezanevřela, ale neměla jsem teď nějak sílu vám napsat. Je mi moc líto toho, co se děje a že je těch smutných příběhů teď tolik, tak radši moc nenakukuju, protože jsem z toho akorát smutná. Snažím se moc na ty negativní věci moc nemyslet, jinak bych se zbláznila. Tak snad mě pochopíte a nebudete se zlobit.

U nás zatím vše v pořádku (klel klep), akorát mi minulý týden zalehlo ucho a nejde odlehnout, strašně mi to tlačí v hlavě a motá se mi šiška a je to děsně nepříjemný. Už jsem byla i na orl, ale dr mi nakonec řekl, že mi na to nic nedá, protože nevyštudoval, který lék se může v těhu ☹ Mám přijít za 6 týdnů, no potěš 😝 😖

maendy
22. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Holky tam je pozitiva 🙂

Zlabko to je super,že jsi ok,to víš že se zlobit nebudeme,musíš být ted v klidu.UZV tak pozdě,oni jsou fakt děsní.
Já jsem si říkala,že bych tam šla častěji,klidně bych si i připlatila.No ne?

zlababa07
22. zář 2009

Maendy, ne uzv, ale to ušní za 6 týdnů, na kontrolu k dr jdu za 2 týdny 🙂 Ale stejně je to dlouhá doba, kor teď v těch začátcích, když se říká, že 8. týden a pak ten 12. jsou takové velké dva zlomové body.

maendy
22. zář 2009

Já vím,ale drž se. 😉 Určitě bude vše OK.

Třeba to ucho máš zalehlé z jiného důvodu,mě to jednou udělalo od krční páteře,jak jsem si ji nechala dat do pořádku tak nic.Běhala jsem po ušním,že mi šumí v uchu a že na něj neslyším a oni že tam nic není.
A pak mi paní na rhb uvolnila páteř a světe div se 🙂

zlababa07
22. zář 2009

Jo? 😕 A tebe ta páteř nějak bolela?

mari111
22. zář 2009

ahoj zlabi, tak to jsem rada ze je vse v poradku, to ousko povoli, neboj, hlavne ze miminka sou v poradku , tak ze se vubec na tebe nebudeme zlobit, hlavne zadne stresi, pokud to de a hodne odpocivej a drz se 🙂

maendy
22. zář 2009

ani nějak ne,prostě jsem asi nějak blbě spala a blokla jsem si tam nějaký nerv 😒
Ale nejsem MUDr naštěstí.

Uvidíš že bude vše OK,prostě nás musí pořád něco zlobit.Mysli na hříbky 😉

zlababa07
22. zář 2009

Maendy, tak to je dost podobnej příběh jako ten můj, to mě zajímá 😅 Já se v noci probudila a měla jsem to ucho takový jako přeležený, až mě bolelo. No a ráno se vzbudím a je zalehlý a od tý doby už týden. Tak myslíš, že mám skočit ještě někam, jestli to nebude od zad?

maendy
22. zář 2009

Já bych šla za obvodním,co on na to.Ono je totiž blbé že se moc nedoporučuje manipulace s páteří v těhot.ale krk by snad nevadil.Obvodní nebo neurolog ti může napsat RHB a třeba to povolí,nebo ti udělají manipulaci aby to povolilo.Ale to dělá jen zkušený doktor nebo fyzioterapeut.

Tak snad ti někdo pomůže,vím jaké to je,já šílela když jsem na to ucho neslyšela.Od té doby spím na té straně a nemůžu se to odnaučit.

maendy
22. zář 2009

Tak já se loučím,za chvilku je tu manžel a pak jdu do té práce. 😖
Myslete na me.Pa večer 😉

kopa
autor
22. zář 2009

Meandy to jsi hodila odkaz na naší starší diskuzi 🙂 ted sjem si něco pročítala,svoje příspěvky po revizi 😔 atd...

Zlababi super že jsou míma v pořádku.

Farmíku kdepak jsi??? ☹ 😢 😔

hanana
22. zář 2009

ahoj kopi jak je?? co pritelak budu mu drzet palce at se prace podari, to mu urcite pomuze .....
farmi tu dlouho nebyla 😖

farmarska
22. zář 2009

ahoj holky, tak jsem si včera hezky podepkovala z příchozí mrchy a dnes už jsem zase tu 😵 😵 Včera to bylo přesně půl roku od prvního potratu, tak to na mne asi taky nějak podvědomě dolehlo 😖 to to uteklo 😔
ale mám dobré zprávy, teda pro mne, né pro vás 😀
dnes jsem byla na pohovoru a mám práci 😉 od pátýho budu prodávat šalámy 😉 😀 😝 jen abych tam toho víc nesežrala, než neprodala 😀 😀 ale jinak mám velkou radost, bo tady je to s prací fakt zlý a já už nutně někam jít potřebovala, bo už mi končila podpora 😅 a i fynance došly 😅 😝 a takhle alspon, přijdu na jiný myšlenky a nebudu furt myslet kdy jsem plodná a kdy ne a pak budu mít nárok na mateřskou 😵
jen na vás bude mín času 😢 ale já snad brzy otěhuluju a pak tu budu zase s váma pečená vařená 😀 😀 😉

hanana
22. zář 2009

farmi gratulace urcite prijdes na jine myslenky (zavidim miluji salamy), vis na jednu stranu ti to podruhe taky nevyslo, ale jsme tak zaroven, a me to "porad" jeste nevyslo......

martinkal
22. zář 2009

Ahoj holky 🙂

KOPI jsem ráda, že je doma vše v pohodě a přítel pracuje na mimi.

ARONKU, to je divný, že nejdeš dřív na UZ, já chodím do poradny každé 3 týdny a vždy nám UZ dělají, zrovna zítra jdeme na 3D a ve čtvrtek na normální kontrolu.

HOLKY MÁM STRAŠNOU, OBROVSKOU MEGARÝMU ☹ nevíte co pomáhá, v lékárně mi dali jen spray s mořskou solí, ale to se mi nos ještě víc ucpává a navíc MÁM STRAŠNÝ BOLESTI HLAVY nad očima a tečou mi slzy z očí, mám to už od soboty a nevím si s tím rady.???????????????????? Jinak mi nic není....

Nevíte některá z Vás co pomáhá.

mabe
22. zář 2009

farmi, to je mi lito, ze mas depku. ono to prijde v nejnecekavanejsi chvili. Ja otehu taky rok od druheho MA. Kdo si pocka, ten se docka. A jak jinak to jde?

Ja od vcera jsem uplne jina. Mimiske je ok, zadne vyvojove vady a krasne sebou mrskal i manza byl na UTZ. 🙂

Holky, vsem vam drzim palecky. Je to beh na dlouhou trat, ale vy to zvladnete. 😉

farmarska
22. zář 2009

jdu dočítat, doufám, že jste mne šetřily 😠 😕 😀 😀

mabe
22. zář 2009

jinak se me posunuly podle vcerejsiho UTZ tt.

Kopi, na kontrolu jdu 30.9.

hanana
22. zář 2009

mabe gratulace velikaaaaa!!!!! to vis musime si pockat nic jineho nam nezbyva 😀

farmarska
22. zář 2009

já vím Hani , je to o nervy vid, 😢 😢 😢
když mne nejvíc vždycky rozhoděj ty planý naděje 😔
ale jak píše mab, kdo si počká, ten se dočká 😉 tak budeme čekat a doufat nic jinýho nám nezbejvá 😝
dneska už jsou depky naštěstí pryč 😉
mrti to nevím co bych ti na rýmu doporučila, snad jen vincentku v tvém stavu 😅 😅

hanana
22. zář 2009

farmi znam to ja taky nervovala, jak jsem dostala ms, ted je po ovu tak zatim nadeje je.... nez prijde ms a pak nanovo.... 😝

martinkal
22. zář 2009

Farmi a tu vincentku pít nebo inhalovat nebo co?

farmarska
22. zář 2009

holky já vás zastřelím od 547 stránky nejsem v obraze 😠 si počtu 😀 přemejšlím jestli si to nemám nechat jako čtení na dobrou noc 😀

hanana
22. zář 2009

farmi moc jsi se flakala, tak to mas za trest.... 😀

farmarska
22. zář 2009

marti prodává se nosní sprej vincentka a má to tu výhodu, že je na uzávěr a jde to po vyplejtvání znova naplnit takovou tou normální z falšky 😉 jinak já bych jí klidně k tomu ještě i gloktala, nebo cucala, aby ti ty hleny co ti jdou určo i z nosu do krku, nezpůsobily angínu, nebo nějakej jinej fujtajbl 😝 😝

farmarska
22. zář 2009

no jo Hani kdo to tady nezná vid 😅 😖 😔
ale jinak ted koukám, hlavně že jsi přející 😀 😀 prej za trest! 😀 😀 to právě tak nesmím brát 😝 já to beru jako, že to budu mít za odměnu 😀 😀 hezký počtení si, před spaním, místo knížky 😉

hanana
22. zář 2009

to vis chybela jsi nam tu 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru