Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
22. zář 2009

Farmí díky zkusím to do sebe lejt vším čím to půjde, aspoň ta hlava kdyby tolik nebolela.

A to budeš dělat přímo v uzeninách nebo v supermarketu?

mabe
22. zář 2009

holky, dovolte par tehu bacilu tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, 🙂

martinkal
22. zář 2009

A já se přidávám k mabe, mimochodem gratuluju k úspěšné kontrole mabe 🙂

Takže holky, nos mám ucpanej, takže rýmu ne, ale těhubacílky pro všechny, které čekají 😉

prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk.

Chytejte a brzy hlašte // 😀

mabe
22. zář 2009

marti, dekuju 😉 . Uplne jsem tedka spokojenaaaaaaaaa. 😉

martinkal
22. zář 2009

Znám ten pocit, akorát teď vždycky před dalším UZ začínám trochu panikařit, pak jsem zase v pohodě, ale před tím je to děs 😒

mabe
22. zář 2009

marti, to mam stejne. Den pred ko a v ten den jsem nervni jak svina. 🙂

aronek
22. zář 2009

mabe, gratuluji k úspěšné kontrole 😉
martikal, já vůbec nevím proč mi ty UZ nedělá častěji, ale je to na nervy 😖

martinkal
22. zář 2009

aronku a do kdy budeš pracovat?

mabe
22. zář 2009

aronku dekuju. To jsme te dohnala tt, co? 😀

ja jdu holky teda zase 30.9. ke sve dr., tedka jsem byla na NT screeningu.

ee.liska
22. zář 2009

ahojky, 🙂
mabe supr kontrola 🙂
já už jsem doma, rychlo jsem vás dočetla, srůsty mi dali nějak pryč, další týden kontrola, ale po té narkoze je mi dost špatně 😝 jdu si ještě lehnout

sarlotta
22. zář 2009

Ahojky🙂
Farmi- super- gratuluju k prácičce🙂))

ee.lis to jsem ráda, že nakukuješ🙂 tak už bude všechno v pořádku ju, to jsem ráda. 😎

sarlotta
22. zář 2009

mabe blahopřeju- hezky jsi poskočila🙂))) super🙂

aronek
22. zář 2009

😀 mabe, honíš mně pěkně, já už budu ve čtvrtek zase 16tt 😀
martikal nevím jak vydržím. Pokud řekne doktor, že zůstat doma tak budu doma hned, pokud neřekne, tak uvidím jak dlouho vydržím 😎

jituu83
22. zář 2009

ahojky holky,
hlásím nové zprávičky,dnes jsem si vypila svůj první kontryhelový čaj,nic moc teda 😖 ale dalo se to,taky za celý den jsem ani trošičku nezašpinila...což jsem 6dní po revizi ani nečekala 😉

kerrie
22. zář 2009

Tradáááá, tak jsem tu s novinkama. Dnes jsme byli na 3D, ale náš prcek bohužel nespolupracoval a pořád dával tlapky před obličej..........ale paní dokrotka byla hodná. Dala nám jen 3 fotečky, abysme zbytečně nemuseli platit, když nebylo skoro nic vidět. Ale jedno info přece jen máme....................v bříšku nosím HOLČIČKU 😵 😵 😵 Jupíííííí 😵 😵 😵

sarlotta
22. zář 2009

kerrie blahopřejuuuu... tak už to začíná🙂)) samé dobré zprávičky 😉 😀 😀 😀

kerrie
22. zář 2009

Jinak jsem vás poctivě dočetla, abych byla v obraze..........a koukám, že dnes jste měly všechny lepší náladu a taky uklízecí den............. 🙂

kerrie
22. zář 2009

sarlottko........děkujuuu..........jsem šťastná jako bleška 😵

jituu83
22. zář 2009

kerrie - taky ti moc gratuluju k holčičce 🙂

kopa
autor
22. zář 2009

holky díky za info do tabulky,udělám zítra.
😔 mám špatnou náladu 😔 Přítelák byl na výletě a je fakt v prdeli, 😢 všechno to na něj začlo doléhat.Po 3 letech si zase zapálil cigaretu.V telefonu je uplně nadně,mám strašnej strach aby si něco neudělal 😢 😢 😢 😢 a dojel vůbec domu 😢
Nevím jak ho mám utěšit?Mě tohle nikdy moc nešlo 😅 😔 ☹ už jsem mu řekla,že ho nechci ztratit....jsem z toho dost špatná 😢

aronek
22. zář 2009

kerrie moc gratuluji k holčičce 😀

mari111
22. zář 2009

kerrie moc moc gratuluju k holcicce. kopiku copak se to zase u vas deje, kdyz uz se to zacalo lepsit s tvou naladou tak ted zas stresuje on, no musis ho nejak utesit, uz ho predse jen znas tak neco vymyslis. drzim palecky

kopa
autor
22. zář 2009

Mari já jsem se snažila utěšit 😔 už na všechno nemám nervy 😔

kopa
autor
22. zář 2009

začal mi říkat o tom,že máme závěti atd... 😢 doufám,že mi dorazí domu a nic si neudělá 😔 🤐

sarlotta
22. zář 2009

Kopi, ono stačí i maličko, jen říct, že všechno bude zase fajn, že ho miluješ a že spolu všechno zvládnete. Mě tohle na depku pomáhá.... stačí mít ten pocit, že se máš o koho opřít. Proto jste na to přece dva... na všechno... na smutek i na štěstíčko a ono přijde, neboj... nepodléhej té špatné náladě, teď musíš být Ty ta silnější. ať si říká co chce... ono to zase přejde a bude líp.ju

murynka
22. zář 2009

prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk.
😀 😀 😀 prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk.
😀 😀 😀 😀

murynka
22. zář 2009

kerie no ne holčička 😵 😵 😵 vítej do party 😎 mám radost za tebe a co jméno 😕

mabe také fratuluji ke kontrole 🙂

konečně krásnééé zprávy 😵 😵 😵

leni to je mi líto ☹snad se to brzo upraví snaž se mu vysvětlit že práce není vše důležité je že se máte a máte se rádi 😉

kopa
autor
22. zář 2009

Sarlott dekuji 😔 toto všechno jsem mu řekla,ted jsem mu volala a už sedí ve vlaku a jede domu.Ale ten jeho hlas to snad není ani on 😢 Nevím co mám dělat,na koho se obrátit.Jeho rodiče na nás serou... 😔

kopa
autor
22. zář 2009

Kerrie gratuluji k holčičce 😵 😵

kopa
autor
22. zář 2009

Holky už se zase stresuji 😔 😢 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru