Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
22. zář 2009

Tyyyy jo to je asakr, ale mám dočteno. Nout na kolenou a bojím se pohnout aby nevypad signál, už jsem v křeči, že sotva píšu a bolí mě za krkem 😀
Ségra já ti jsem ráda vzorem, tak ti přeju minimálně měsíc a šup // 😉

tercie
22. zář 2009

Farmí už jsi šla hají, nebo právě likviduješ sovu? 😀
Jaks to popisovala tak mě přesně napadlo... ty cikády řvou jako krávy 😀
U nás je to taky samej zvuk, ale v zimě to bude lepší, bo budou zalígrovaný okna 😀¨

Farmi pavouka jsem druhej den nabrala na lopatu..přece jenom má dlouhou násadu a nehrozí že by nq mě spad nebo jiná podobná katastrofa 😀 a šla jsem ho spláhnout do řeky, teda ještě s tím koštětem, kterm jsem ho na tu uhelku šoupla 😀 - Ukaž babo, jak se na lopatě sedí? 😀

Musim si jít znovu přečíst, na co ses mě to ptala 😀

tercie
22. zář 2009

Jo, málem bych zapomněla, Kerrie mooooooooc gratuluju k Emičce!! A neboj, manža to rozchodí. To samý měla švagrová s bejvalým manželem, když mu oznámila, že to bude holka, tak s ní dva dny nemluvil... nekecám!! A teď se může z malý posrat. 😉 Je po dvaadvacátý, tož bez cenzúry 😀

tercie
22. zář 2009

No a vypadá že jsem dočítala tak dlouho, až už tu nikdo nejni 😀 to sem to zasejc dopracovala 😀
Teda á už jsem hotová,skoro nevidim, jak jsem utahaná. Dneska jsem brzo - v 9 😀 - vstávala a přes den neměla čas si dáchnout, a sakramentsky mi to chybí, a to ještě nejsem vykoupaná, a na prasáka teda spát nejdu protože to nesnáším :_D a ještě musím manžvi udělat sváu,ve 3 vstává a frčí do práce, maj nějakou akci zas.
Jo a ještě za dobrý paměti bych potřebovala udělit omluvenku na víkend, vlastně už od pátku, protože, my sice kolaudaci hotovou nemáme, ale už měsíc máme na tenhle víkend pozvanejch asi 40 lidí že tu kolaudačku zapijem, jo 😀 Tak asi nebudu mít čas na net,protože budu muset dávat majzla, aby mi z baráku neudělali kůlničku na dříví 😀

tercie
22. zář 2009

Holky dochází mi baterka v noutu, nejdu už hledat kábl, tak se loučím, mám fůru zařizování ale jak to půjde tak jsem hned tady, tak pá, žádný depky a buďte tu hodný, a taky ať k nám už nikdo novej nepřibyde, jo? 😉

Dobrou noc a krásný sny 🙂

Hele skoro půlnoc, tak to já jdu rovnou strašit, to nemá cenu si na těch pár minut chodit lehnout 😀

farmarska
22. zář 2009

jééé já jsem tu 😅 😕 😨 jen jsem se trošku začetla jinde 😅 😅
no asi pozdě 😅
tak teda holky, tercí dobrou! 🙂

farmarska
22. zář 2009

jé tercí to mě štve že jsme se tu minuly 😢 se tu ted řežu smíchy 😀 ty jsi případ! 😀 😀
tvoje koště v potoce, cenzura, spaní na prasáka a omluvenka, ..to zase nemá chybu 😀 😀
tak já jako vrchní omluvenkář, tě můžu uklidnit, máš teda omluveno a hezky si tu menší "návštěvu" ohlídej, bo takovou dobu jste budovali, tak by byla škoda,kdyby vám to po tom všem hned na první návštěvě zlikvidovali 😀 😀

farmarska
22. zář 2009

tak a ted už fakt dobrou 😉 sova se umoudřila a konečně vyslyšela mé nadávky a zavřela zobák 😀

aja.83
23. zář 2009

Dobré ráno holky, tak jsem vás dočetla!
Farmi gratuluju k nové prácičce, salámky, no príma!
Kerrie, gratuluju k hočičce, Emička, krásný jméno!

markee
23. zář 2009

Ahojky,jdu vás dočítat a k tomu piju kafčo. Malá je ve školce,takže chvilku budu lenošit a pak půjdu vytřít. Manža mi opět nevytřel a to mi to slibuje od doby co jsem šla do nemocnice.Takže určo chápete,že tak zasviněnou podlahu už nemůžu přehlížet. 😠

maendy
23. zář 2009

Ahojky holky.Přeju všem krásny den a at nás dnes nic zlého nepotká.
Já jsem přijela od zubaře.Tak místo toho aby mi dodělal ten zub tak rozhodl,že ta 8 nepočká a vytrhl mi ji 😕
Takže ted mluvim jako super angličan 😀 Doufám že až odezní opich,že mě to nebude nějak moc trápit.
Protože se jdu zeptat na nové místo,moc nadějí si nedávám,ale lepší než sedět doma a fňukat.
Ale ta zlost mě nepřešla,nemůžu tomu zmetkovi dojít na jméno.
A víte že to všechno posunulo moji bolest po strátě andílka někam dozadu?Až mi to příjde takové nefér.

maendy
23. zář 2009

Holky já bych vám tu tak chtěla napsat něco pozitivního,ale já fakt nemám co. ☹

Snad se karta otočí a budu hlásit něco aspon trochu normálního.

markee
23. zář 2009

Maendy,je mi to líto s tou prací. Moc a moc,ale zas na druhou stranu, určo najdeš něco lepší a když ne,tak se nebudeš nervačit s nějakým debilem v práci.
Kerrie,to mě teda šoklo s tím manžou. Po tom co se vám stalo by měl být rád,že vůbec čekáte mimi,že má srdíčko a roste a tak. Na pohlaví přece nezáleží. Krom toho je fakt,že chlapy si toho neváží,ale jen do chvíle porodu a nebo do chvíle než se to mimčo s ním pomazlí. Míša jak je nadšenej z Johanky,prostě ví,že se s ní bude mazlit i ve věku vyšším. U toho kluka se to v určitém věku sekne a prostě je maminky a táta je na vedlejší koleji,né co se týká blbostí,ale i to pomazlení od dětí chlap potřebuje 😉

katyna6
23. zář 2009

dobré ránko holky 🙂

šmánkote,jste toho zase napovídaly 😀 ,jdu honem dočítat

maendy
23. zář 2009

Tak co katy už máš pro mě nějaké místo tam u vás? 😀

To jsem dopadla co?

kerrie
23. zář 2009

Dobré ránko 🙂

markee.......já z toho mám stejný pocit.............manža je jak puberťák.....měl by být rád, že čekáme zdravý miminko a né řešit tu poslední důležitou věc.........je přece šumák, jestli je to chlapeček nebo holčička 😠 Doufám, že ho to brzo přejde.........sice se snaží, ale pořád říká TO, místo naše holčička 😔

nicollka
23. zář 2009

Dobré ráno

Moc moc gratuluji k holčičce, Emička je moc pěkné jméno, závidíííííím 😝
Kamarádka už přenáší 3 dny, je jak slon, nateklá chudina :D No asi půjde na císaře, mělo by se tento týden rozhodnout, myslím zítra co a jak. Tak na ni mo myslím a těším se na prdolku až si pochovám miminko. Třeba mě nakazí :D

už se těším na ovu testění, jen se bojím že ani ty nebudou ani jeden ten správně tlustě pozitivní, jen zase neím jak je budu testit na slovensku u tchýně :D nestačí to obden třeba? jakože v pátek ještě doma a potom v neděli zase už doma.

sarlotta
23. zář 2009

dobré ránko holčinky🙂

kerrie to jsou výmysly od manži teda... no tak bude chlapeček příště nééé - se musí víc snažit🙂))))))) škoda, že si to neumí nechat pro sebe a ty dva rozdýchávací dny předstírat... by sis ušetřila pár slz.

Maendy to mě mrzí... teď máš starosti navíc.. ale mohlo by Tě to posunout a v nové práci aspoň nebudeš muset řešit nové snažení... nikdo se nebude vyptávat a budeš mít klid.

aaa Farmi dneska vyspává cooooo... do 12 honí sovu 😀

nicollka
23. zář 2009

kerrie jojo taky to znám, ale neboj bude unešenej, a nedá na ni dopustit ;)

markee
23. zář 2009

Nicolko,určitě se zadaří neboj. Jste zdraví,tak proč by se nezadařilo 😉
Kerrie,no kéž by ho to postilo fakt hodně brzo,pže člověka to opravdu mrzí. Že není vděčný za to co je.

maendy
23. zář 2009

Kerrie já myslím že to ani říct nechtěl.Připomíná mi to doby středověku,kdy byli muži naštvaní když jim žena porodila co se jim zrovna nechtělo 😀
Já bych byla taky smutná,ale řekla bych mu:Co sis udělal to budeš mít a přečti mu nějaký příběh tady a uvidíš jak to začne vidět jinak.
Když jsem mému muži řekla kolik je případů a co museli některé páry zvládnout,trošku ho to nakoplo.

Ted jsem mu vděčná že mě podržel ohledně práce,řekl mi že je i rád,že mi to tam nesvědčilo,že jsem byla unavená a psychicky vyždímaná,ne z práce ale z šéfa.Každý den mě překvapoval.

Blbé je že budu muset ted dojíždět,pracovala jsem v místě,pěšky jsem to měla 20 minut.
No asi to tak má být,je to osud.Třeba právě proto můj andílek přišel,aby to tak všechno dopadlo.

Jen mě mrzí že jsem té práci dala tolik a nic z toho,nikdy mě nepochválil.

markee
23. zář 2009

Maendy,to je mi líto. Člověk se dře jak blázen a nic z toho nemá. Já proto z práce odešla taky. Blbý šéf,kolektiv a taky to,že tě nikdo neocení,ani dobrým slovem natož penězi.
Určo najdeš nědo lepšího.

Tak já jdu uklízet nebo tu zas vydřepím důlek 😀

sarlotta
23. zář 2009

maendy takové šéfy znám🙂)) ale dojde na ně, neboj ... nemá cenu si od nich nechat kazit karmu🙂)) Tvoje štěstíčko na Tebe čeká 😉

katyna6
23. zář 2009

kerrie-moooc gratuluji k holčičce.My s přítelem by jsme zas byli šťastní jak blešky,mít holčičku!Já si taky myslím,že to manžela brzy přejde,ale úplně chápu,jak moc tě to muselo zabolet!Jsou ti chlapi fakt necitové,vůbec říct něco takovýho.Porodní bolesti na ně!!!! 😀

maendy-to mně fakt moc mrzí s tou prací.Škoda,že jsi tak daleko,hned bych se ti u nás po něčem pozeptala 😉 .Blbci jsou sice všude,ale co jsem slyšela,u nás to nikde není extra hrozní.a to jsme paradoxně v blázinci 😀

markee-jsem moc ráda,že se vám výlet vydařil a aspoň trošku jsi pohojila dušičku 🙂

farmi-gratuluji k práci,salámky jsou mňam,mňam.A taky díky za tvé příspěvky,pokaždé mi hned zlepší náladu!a tercie je to samé 😀 .Jste fakt éra holky! 😀 😀

katyna6
23. zář 2009

no holky,sotva jsem vás dočetla a musím zas odfrčet,jdu s kámoškou na kafíčko a probrat samé "důležité"věci,tak papa později 🙂

markee
23. zář 2009

Katyna,užij si kafíčko.
Jo,včerejšek mi prospěl docela dost. Ale brala bych takových dní víc. Ale kde na to brát a nekrást 😒
Tak už jsem vytřela,umyla nádobí a kuchyňskou linku. No a dala péct králičí přední nožičky,ať máme s Johankou co jíst. I když ona papá oběd dnes ve školce. Holčička moje milovaná.
Já ještě složit hadříky a uklidit a trošku poklidit obývák,je tu plno mrtvých much,jak je pořád vraždíme 😀

aja.83
23. zář 2009

Maendy, nebuď smutná a spíš buď ráda, že to takhle dopadlo. Jak píšeš, dala jsi práci hodně moc a nikdy žádná pochvala nebo ohodnocení. Teď si najdeš lepší práci, kde s tebou budou spokojeni a podle toho tě taky budou hodnotit a hýčkat si tě. Já se právě rozhodla na nic nečekat a hledám si též novou práci. Ta současná mě ubíjí a uvidím, buď něco vyjde, nebo to tady ještě vydržím. Teď jsem poslala jeden životopis do firmy, kde hledají obchodního zástupce, měla bych to v místě bydliště, tak snad se ozvou. A holky - autí k tomu, notebook a mobil. No neberte to. Ten životopis, co jsem tam poslala, no lepšího kandidáta nenajdou 😀 !

farmarska
23. zář 2009

ahoj holky, 🙂
si to tu zapnu a normálně zjišťuju, že mne tu drbete!! 😕 😨 😨
nejdřív , že chrápu, když honím do půlnoci sovu, přitom já jí nehonila, jen jsem jí nadávala do žlův a sův 😎
a pak že jsem éro 😨 no toto 😎 ti to katuško odpouštím, za to že mi držíš tam u vás ten pokojík, nikdy nevím vid , kdy se mi můžeš hodit a kdy tě budu potřebovat, 😀 tak si tě nemůžu rozházet 😀

sarlotta
23. zář 2009

markee králíček, mňam.. to bych si taky dala... prcek má taky oběd ve školce.. ale dneska mají nudle s tvarohem, takže jistě přijde hladný 😀 my dva vůbec nejsme na sladké obědy.

Já si na dnešek naplánovala jogu- půjčila jsem si knížku tak se půjdu asi lámat🙂))))

aja a co Ty... co testíky ???? na prácičku držím palečky... taky pořád hledám něco jiného 😉

sarlotta
23. zář 2009

farminko, tak se nečííí l... sem Tě chtěla přivolat a vidíš, podařilo seeeeeeeeee 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru