Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
23. zář 2009

ahoj holky 🙂
udělám tabulu 😉

venuska
23. zář 2009

Ahoj holčiny,

Kerie, moc gratuluji k holčičce 🙂 Emička je hezké jméno. Kamarádce se teď taky narodila holčička Emička 🙂 A manžela to určitě brzy přejde.
Můj manža chtěla taky chlapečka, a když se dozvěděl, že čekáme holčičku, tak byl úplně vedle. Ale asi za 2 dny ho to přešlo a od té doby jí pořád hladí, pusinkuje a říká jí "bublinko moje" 🙂
Když jsem teď byla v nemocnici, tak když jsem šla na utz, ta mi říkal, ať se zeptám, zda je to skutečně holka... 🙂

venuska
23. zář 2009

Kerie, uvidíš, že Emička bude tatínková prdelka. Omotá si ho kolem prstu, a on z ní bude mimo, uvidíš. Jen, jak jí dostane poprvé do náruče. 🙂

farmarska
23. zář 2009

sarlot však já se nečílím, jen musím držet nějakou pózu 😎 abych tu nebyla bláznům pro srandu 😀 😀

kopa
autor
23. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 35tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 33tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 32tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 31tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 31tt .....................25.9. poradna ....................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 30tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 30tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 27tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 27tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 24tt.........................23.9.poradna......................................čeká holčičku Emu
Květinka 23tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 21tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 20tt........................
Wergina 19tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 16tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 15t......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 11tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 11t......................5.10. NT screening
Zlababa07 8t.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 25DC
Hanana 24DC
Flair 19DC
Handm 18DC
Sarlotta 16DC
Maarrtina 16DC
Eeliska 16DC
Ikopretinka 15DC
Mari111 14DC
Paajaa 9DC
Nicollka 8DC
Kopa 7DC
Farmarska 3DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

farmarska
23. zář 2009

tý brdo kopi to je už fáákt nářez! 😝 😅

aja.83
23. zář 2009

Teda to je tabule jak hrom! Kopi, asi budeš muset vymyslet nějakou jinou úpravu, nebo za chvíli bude zasahovat přes dvě stránky. 😉

markee
23. zář 2009

Týjo tam nás je,ale je dobrý,že je hodně těhulek.
Holky našla jsem zas nějakou práci na netu v sekci úřad práce,ale maj tam tohle: Sekretář redakce

to asi nechtěj ženskou co? Nemaj- sekretář/ka, ale jen sekretář 😖

sarlotta
23. zář 2009

markee, klidně tam pošli životopis ... nikdy nevíš. 😉 a za to nic nedáš.

sarlotta
23. zář 2009

já taky už hodinu čumím na nat na práci ale nif nif nif 😠 a když něco tak od 8 do 18 hod.. a to by teda nešlo 😅 jooo s malým dítkem je to těžké 😒

markee
23. zář 2009

no je to těžké něco najít. Oni tam časy psaný nemaj,ale snad by se to nějak udělalo. Ono stačí,že hledám ve městech,které jsou od nás cca 30 až 40km. Prostě tady v městě nic není ☹

kerrie
23. zář 2009

Holky, moc všem děkuju za gratulace a za podporu 🙂 Musím říct, že manža už se vzpamatovává.....Odvezl mě do města, abych Emičce něco koupila a když jsem mu ukázala tričko s nápisem Daddys little princess, tak si málem cvrknul 😀 A teď nám dokonce uvařil oběd.......tak jsem ráda 🙂

markee.........já bych tam ten životopis poslala........já jsem taky dělala v redakci novin administrativní pracovnici....myslím, že tohle třeba bude něco podobnýho 🙂

markee
23. zář 2009

Kerrie,to je super. Já nevím,že to ty chlapy tak berou,když jsou nakonec stejně rádi 😀
Jen si to užívej 😉

sarlotta
23. zář 2009

kerrie to je krásnééé🙂)) tatínkova malá princezna 😵

kerrie
23. zář 2009

Jooo a ještě vám musím říct, že jsem dnes byla v poradně.......všechno OK, dělala mi Utz a holčičku znovu potvrdila 😉

sarlotta
23. zář 2009

ker tak to je fajn🙂)) Pohlaď Emičku přes bříško a běž jí něco pěkného koupit 😉

kopa
autor
23. zář 2009

holky možná se tady nakou dobu neukážu 🤐 tak abyste věděli,že jsem v pořádku.Nechci tu řešit své problémy 😔
Mám vás všechny moc ráda.

nicollka
23. zář 2009

ahoj holky taky koukám po práci. Nikde nic, nebo blbá doba, nebo chtěj jazyky a já mám jen ten jeden českej, asi budu muset na kurz.
A taky nevim jestli nekam nastoupit, když by se nám to třeba povedlo hnedle do vánoc, chjo to je teda dilema.

aja.83
23. zář 2009

Markee, klidně tam pošli životopis, když budou chtít jen chlapi, odepíšou ti to. Za zkoušku nic nedáš. Někdy to takhle píšou, že to vypadá jen pro chlapy, já jsem teď taky poslala životopis na obchodní zástupce - a nebylo tam zástupkyně...

aja.83
23. zář 2009

Nicol, já být tebou, tak když něco najdeš, určitě nastup. To je jedno, že by se vám to povedlo, jim je do toho prd a třeba to bude dobrá práce a zůstaneš tam ještě při těhotenství, pak budeš mít aspoň víc penízků na mateřskou...

sarlotta
23. zář 2009

Kopi tak ať je klid a pohoda, ju 😉

markee
23. zář 2009

Nicolko,já a jazyky taky nejsme kamarádi.Takže taky toho moc není a krom toho už nemůžu směnovat,ale ani mi to nevadí.

nicollka
23. zář 2009

aji ja jsem osvč víš, takže to by bylo ještě k tomu misto mateřske ted, takže ja přijem mam, jen přemyšlim že ho navyšim :D proto to dilema

markee
23. zář 2009

Kopy,tak ať je brzo lépe. Budu na tebe,na vás,myslet. 😉
Já si taky říkám,že když mě vezmou a zadaří se,tak buď tam vydržím i při těhu nebo půjdu na neschopenku a uvidíme jak mi během té doby bude. Nechci jim dělat naschváli,že mě vezmou a já otěhu,ale život prostě není jednoduchý.

aja.83
23. zář 2009

Nicol, aha, no tak ale navýšení příjmu se určitě hodí. Tak uvidíš. 😉

farmarska
23. zář 2009

kopi chápu 😔 tak hlanvně klídek a pohodu doma přeju 😔
holky já mám vztek, potřebuju si udělat tolik věcí, tolik restů, hlavně na zahradě a u zvířat, naž nastoupím do práce, a já místo abych hejbla, tak od rána ležím v posteli po mne manžel se synkem nakazili a není mi zrovna nejlíp, bolí mě hlava a v krku, rýma, .. 😢 sakryš se to na mne nějak lepí! 😠 netakdlouho jsem měla tu střevní chřipku a ted zas todlento 🙄
no zkusím to dnes vyležet a propít se čajíčkama ke zdraví a snad budu zejtra zase funkční 🙄
jinak s tou prací je to v dnešní době opravdu dost na hovno!😝

holky přemejšlím nad miraxkou, japak se jí asi daří na dovolený 😵 doufám, že si to užívá 😵

aja.83
23. zář 2009

Kopísku, tak se dej brzy do pohody a zase přijď! Kdo nám bude dělat tabuličku 😢 !

aja.83
23. zář 2009

Farmi, tak se brzy vykurýruj, já mám už týden rýmu a nechce se mě pustit, mrška.
Miraxka si asi užívá dovolenku, závidím!

kopa
autor
23. zář 2009

holky tabulku vám budu dělat.

mari111
23. zář 2009

kopiku ale sak nas nemusis opoustet, tady si myslim ze muzeme resit vsechno,ne. mne teda tvoje starosti neprekazej ale asi si chces sama vyresit ty vase starosti doma, tak jen at to vse dobre dopadne a drzte se. budes tu chybet.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru