Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
23. zář 2009

mury díky 😵
tercí fůůj já do peřin neprdím! já do madračky 😀 😀 😀

farmarska
23. zář 2009

tercí tak to já taky nevím co budete dělat 😅 dlouhý zimní večery před váma 😅 jenže vy už máte splněno 😅 😀

tercie
23. zář 2009

A mám dočten, je tu ještě někdo se mnou? Ségra? 😉

farmarska
23. zář 2009

jo jo 😉

tercie
23. zář 2009

No taky nevim, co budem robit, asi sedět u krbu a koukat ven, a chytat lelky, nebo nevim 😀

farmarska
23. zář 2009

ted zrovna u toho ještě sleduju Top star, je to tam zase samej rozchod celbrit a samá nevěra..
holky chlapi jsou prostě nemocní a oni za to snad ani nemůžou, ...podívejte na to maj vedle sebe kočky a stejně jim zahejbaj 😝 ale z toho jsem zase vydedukovala dobrou zprávu pro nás! že můžu bejt klidně ošklivá a tlustá, když chce chlap zahnout, tak zahne i suprmodelce 😀 😀 😀

farmarska
23. zář 2009

jééé to budete mít doma lelků!! 😀 to zachvíli nebudeš mít kam dávat 😝
hele alle třeba by to mohl bejt dobrej džop a budeš mít alspon přivýdělek u nemocenský 😀 😀

tercie
23. zář 2009

Farmi to se mi akorát zase potvrzuje moje rčení, že chlap je dobrej akorát tak na semeno 😀

farmarska
23. zář 2009

že von ti zase vypadl ten net 😠 no to než se zase připojíš, tak už opravdu budu prdět do deky a na polštář mi poteček z koutku slina 😀 😝

tercie
23. zář 2009

Net mi de, ale načítá se to 14 dní, to je děs běs

farmarska
23. zář 2009

tercí a to to semeno musí ještě alspon za něco stát! 😎 😎 😎
bo ted je takovejch chcípáků co se jen točej dokolečka 😠 jestli to tak půjde dál, tak ani to semeno je nezachrání 😀 a bude z nich naprosto nepoužitelnej druh 😀 😀 😀

tercie
23. zář 2009

Taky slintáš do polštáře? Já taky 😀

tercie
23. zář 2009

Budeme mít chlapy ve zkumavkách jak bejky 😀

farmarska
23. zář 2009

oj oj, takže říkáš, než se stihne načíst stránka, tak ty si stihneš uvařit véču a ještě jí aj sníst 😀

farmarska
23. zář 2009

každej slintá do polštáře 😀 😀 😀 jenže některý to tutlaj 😀 😀 🤐
no však počkej ještě zachvíli fakt dojde na ten můj vynález "robertek na semeno" 😉 😀

tercie
23. zář 2009

No něco k jídu bych si dala, jak pocejtim hlad, začíná mi bejt blivno 😝 jenže nejsou lidi a taky nemam na nic z toho co tu je chuť... dala bych si hambáč od meka, mám na něj chuť už tejden a nikdo mě na něj nechce vzít... páč mě nikdo nemá uááááád a nikdo si se mnou nece huááááát bééééééééé 😀

farmarska
23. zář 2009

ach jo furt mi tečou nudle 😠 ale ted už by to mělo bejt lepčí... do každý dírky jsem si nacpala cíp kapesníku 😵
teda do uplně každý dírky v těle né!!! 😕 😀 😀

farmarska
23. zář 2009

tercí to není možný?!!! tebe musí mít každej ráááád!! 😀 a musí si s tebou chtít každej hráááád!! 😅 😅 😅 😅
a kdo by náhodou nechtěl, tak mu dej přes hubu!!! 😠
hele tak přijed, já ti hambáče udělám ju 😵 at vidíš jak jsem hodná 😀

tercie
23. zář 2009

No Farmi ouplně tě vidím, s tím šnuptychlem v chobotu 😀 to musíš bejt kóča teda 😀 Manža je doma? Aby z tebe nechyt psotník 😀

tercie
23. zář 2009

Jé fakt jo? Tak já sedám do favouše a za tejden jsem tam 😀

tercie
23. zář 2009

A já mam jako fakt hlad 😀 Co teď s tim.... mám chuť na topinku se sejrem a kečpem, fuj, ale v půl jedenáctý smažit topiny, to si bude celej barák myslet, že jsem na hlavu padlá 😝

farmarska
23. zář 2009

jo jo sluší mi to 😀 manžel už je zvyklej i na horší 😀 ten už se jen tak něčeho nezalekne 😀 😀

a jinak fajn, že mi necháváš takhle delší přípravu na ten hamburgr 😀 ho nechceš mít se soplem vid, proto až za tejden vid 😀

farmarska
23. zář 2009

hele normálně rozpal topinkovač a jdi do toho! jsi těhule, ty maj nárok na uplně všechno 😎
přece nebudeš řešit takový maličkosti 😀 se musíš z něčeho kulatit 😀 😀

tercie
23. zář 2009

No jo, soply teď fakt neeeeee 😀
jsem si aspoň vzala chleba se sejrem a vysočinou 😀 přece nebudu to svý dítě tejrat hlady už takhle malý 😀

tercie
23. zář 2009

z topinkovače to je prd, když už, tak pořdnou, nasáklou omastkem 😀 Bluééééé 😀
Ale ty budou o víkendu, hodný příbuzný se smilovali a přivezou nám na oslavu tatarák...jenže asi utřu, když se nemá jíst syrový maso... ale nevím, jestli odolám ani neoblíznout, asi néééééé 😀

farmarska
23. zář 2009

no bodejŤ , nejsi žádná krkavčí matka 😉 takovou dobu jste si na ně počkali, tak ted ho nevyhladovíš 😀
hele sopl sem sopl tam, v tom hambáči to ani nepoznáš 😀 si ještě smlsneš na tatarce 😀
ale neboj pokud mi nevypadne ten kamesník z nosu, tak to nehrozí..dobře izoluje 😉

tercie
23. zář 2009

No fuuj a nežeru tatarku 😀

farmarska
23. zář 2009

no jo tataráku bych asi já neodolala 😅 😅 tak se jich pořádně přeptej z jakýho vola, nebo prasete to je a uvidíš vid 😉

tercie
23. zář 2009

Hm, myslim, že se ten vůl ani prase nepřizná 😀

tercie
23. zář 2009

Ségra tak jsem se nadlábla, a asi půjdu do hajan, než dostanu zase hlad, bo to je jak začarovanej kruh 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru