Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
24. zář 2009

Dnes 26DC, tak zítra 27, to už by mohlo jít vidět...

aja.83
24. zář 2009

Já to teda asi zkusím. Mám doma Gravitest, ten mi minule potvrdil těhu, tak by mohl být zase vítězný! 😉

aronek
24. zář 2009

Tak zkoušej, já tedy zkoušela vždy jen mamáče, ale jestli ti to už jednou vyšlo s tímto, tak proč, ne. Držím palečky 😉

martinkal
24. zář 2009

Ahoj holčiny 🙂

Tak jsme byli včera natáčet mimi na dvd - 3D a dneska v poradně. Vše je ok 😀

A POZOR!!!!! ------ ČEKÁME H O L Č I Č K U ------- LUCINKU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jsme s manželem tak šťastní. Vrátila se nám zpátky. Teď hlavně, aby vše dopadlo tak jak má.

martinkal
24. zář 2009

Tak a teď Vás jdu dočíst 🙂

aronek
24. zář 2009

martikal,moc gratuluji k holčičce 😀 , já jí chci taky, tak doufám, že jste mi tam nějakou nechali.
Jak se jinak cítíš?

martinkal
24. zář 2009

Aronku je mi dobře, už mi skončila i ta strašná rýma a je mi opravdu dobře. Vlastě příští čtvrtek začínám 5. měsíc a přibrala jsem teprve 3 kg, to jde 🙂 .
Únava už ustoupila a je mi opravdu dobře, hodně mi pomohlo chodit do práce jen dopoledne. 🙂

A co ty jak ti je?

aronek
24. zář 2009

Tak to já mám navrh 5 kg, jsem hamba, ale mně teď chutnají jen sušenky 😖
Já jsem tedy unavená pořád, možná je to tím, že pořád chodím do práce. Do konce roku mám 10 dní dovolené, tak to snad půjde. Já začnu 5 měsíc až 13.10. 😀 Teď jsem ještě nerózní, 1.10. jdu na trippel testy. Byla jsi na nich?

martinkal
24. zář 2009

Byla a dopadly dobře, nemusíme na plodovku což jsem ráda. Jinak malá už má 15 cm a 154 g 🙂 .

Neboj vše dopadne dobře uvidíš, budu ti 1.10. držet palce 😉

aronek
24. zář 2009

Za jak dlouho jsou výsledky z těch tripplů? Byla jsi ve 12tt na NT?

martinkal
24. zář 2009

Aronku mě je dělali 18.9. a 23.9. jsem si měla volat o výsledky a vše je ok. Jinak ten 3D jsme dělali včera, mimi tam skáče jak na trampolíně, prý si o něj můžeme říct kdykoliv budeme chtít.

aronek
24. zář 2009

Já měla na NT jednu hodnotu vyšší, tak jsem nervózní jak pes 😖 , tedy né ti moji, ty vymýšlejí jen lotroviny 😀

aronek
24. zář 2009

takže pět dní na výsledky, to je zase čekání ☹

martinkal
24. zář 2009

Já vím, ale uteče to uvidíš 😉

aronek
24. zář 2009

Já jen, že doktor říkal, že ty výsledky pošlou i s tím NT k nějaké genetičce, tak aby se to zase neprotáhlo. 😖 Fakt tiše závidím, že víš, že čekáte zdravou holčičku 😀

martinkal
24. zář 2009

No jo, když my jsem minule taky čekali úplně zdravou holčičku a pak se něco stalo s pupeční šňůrou a byl konec. 😔
Ale raději na to vůbec nemyslet, teď to určitě vyjde 🙂

aja.83
24. zář 2009

Aronku, neboj, taky ti to dobře dopadne a za prá dnů budeš taky vědět, že čekáš zdravé mimi. 😉

aronek
24. zář 2009

aji, to doufám 😉
Martikal, co nějaké pohyby, vím, že je brzy, ale nějaký náznak? Já totiž od tebe opisuji, jsem chvilku za tebou 😀

martinkal
24. zář 2009

Aronku občas cítím takové lochtání, asi to bude ono, ale jen pár dnů, taky co bych od 15 dkg skřítečka 😀 😀 mohla chtít za kopance 😀 , ale něco málo pociťuji, ale jen když si lehnu na záda a čekám....

martinkal
24. zář 2009

Aronku nejdří jsem měla termín taky 18.3., ale podle posledního UZ je konečný termín 9.3. a podrž se: To já mám narozky, takže dáreček, ten nejkrásnější na světě. Znáš to:
🙂 🙂 🙂 🙂 NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE VŠECH DÁRKŮ DÁVÁ ŽIVOT DO KOČÁRKU 🙂 🙂 🙂 🙂

aronek
24. zář 2009

Mně ho teď podle ultrazvuku taky posunuli na 16.3. Já mám narozky až 30.3., tak snad budem všichni v pořádku doma 😀
Tak já začnu sledovat, třeba mám taky lochtání 😀 , už aby bylo, tak člověk alespoň ví, že je mimčo v pořádku 😀

martinkal
24. zář 2009

Tak jsem to jakžtakž dočetla,
KOPI budeš mi tu chybět, jinak do tabulky prosím dopsat KO 15.10.,a pak tu naší princezničku.Díky a brzy přijď 😉

FARMI a TERCI vy jste ČÍSLA 😀 😀 😀 😀 jsem se nařechtala.

AJI držím palečky ke // 😉

Ostatním přeju co nejméně smutnění, uvidíte všem to vyjde 🙂

farmarska
24. zář 2009

co všichni proti nám se ségrou máte? 😨 sme si před spaním trošku pokecaly, tak jak my to umíme 😀

jen kopís mi tu chybí 😢

aronek
24. zář 2009

kupinka chybí, doufám, že se to doma srovná 😒
Jinak já opět letím na poradu, dnes již druhou 😝

farmarska
24. zář 2009

aron tak ať je vše jak má 🙂 já letím obědvat, dnes jsem dělala kuře an kari se zeleninou 😵 pak vás dočtu 😉

mari111
24. zář 2009

🙂 Ahoj holky moje, tak ja mela taky krasnej sen, mela jsem uz miminko a nikdo o tom nevedel, sla sem uz na prochazku s kocarkem a vsichni jen koukal ze o tom ani nevedeli, ☹ ach jo, ja uz tak moc chci mimi ☹ . no budu muset vydrzet, snad se to brzo povede a dobre to dopadne. jinak moc nepisu proto ze mam hromadu svastek tak je susim zavarim a zamrazuju uz mam uplne zlute prsty od nich 😝 . ale sou mnam mnam 😝 , obcas hodim do papule 😀 no du dat varit polivcicku a pokracovat v svestkovani 🙄

sarlotta
24. zář 2009

Ahojík holčinky🙂
Dneska jsem pro změnu zůstala dopolko v posteli já🙂))) tak jsem odpočinutá🙂

martinkal blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuu🙂)) Lucinka je šikulka... tak ať dál krásně roste🙂 mám radost, bude další rybička🙂

sarlotta
24. zář 2009

markee, dušičko, nejsi v tom sama bobku, já taky zatím čekám co bude s prací... ono to není jednoduché jít znovu do něčeho co nedopadlo dobře 😒 ale vím jistě že další dětičky chci, takže to prostě zkusit musíme 😉

sarlotta
24. zář 2009

aja🙂 držím moooooooooc palečky- všechny.... 😎

aja.83
24. zář 2009

Sarlottko, děkuju. Já vám hned zítra ráno dám vědět, nebudu vás napínat jak farmi minule...Jsem zvědavá taky, dnes mě pobolívá v podbřišku jak před MS. Ale spíše jsem to vždycky dostávala déle, takže 26DC je vážně brzy. Takže by to mohlo být něco jiného 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru