Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
24. zář 2009

To máte jedno, já sice těhu jsem, ale původně jsem měla mít termín porodu teď a potkala jsem známou, která mi řekla, že na ten porod vypadám 😠

aja.83
24. zář 2009

Ty jo aronku, to je ale sprosťačka, viď?

sarlotta
24. zář 2009

markee... cjooo. to mě mrzí.. ono to pak píchne u srdíčka... ale ti lidičky za to nemůžou.... mě se obvoďačka mezi dveřma ptala jestli se kulatím... sem řekla, že už se nekulatím.. se pak omlouvala... ale tomu se nevyhneš....

a víš co, zjišťuju, že někteří o tom mém zamklém těhu vůbec neví..a to bych taky neřekla, že se to k nim nedonese... možná je toho dnes tolik, že o tom lidi neplkají, protože třeba mají sami nějakou zkušenost, bohužel....
a tak když se mě někdo ptá.. tak co kdy bude druhéééé ... tak vím, že nic neví 😒 a já to už nerozebírám, prostě řeknu že malý je divočák a že tak za rok za dva 😉

markee
24. zář 2009

Aronek,já měla TP 10.9. ☹ dva dny po potratu druhé letošního pokusu o miminko ☹
Aronku,jsou ty lidi fakt někdy na zabití ☹

aronek
24. zář 2009

ajo, že jo 😀 Jenže já jsem celkově silnější a mám velké prsa, ale stejně to přepískla. Splést si 4 a 9 měsíc 😝 . Měla by jít na oční 😉

sarlotta
24. zář 2009

Aronku mělas jí říct, to víš máme se dobře🙂)) a Ty taky vypadáš že jsi těhu, ale nejsi že nééééé 😀

aronek
24. zář 2009

markee, hlavně to zvládni v sobě a na ostatní se vyprdni, vím, že ti nedodají, ale můžou ti být ukradení. ALe zvládáš to dobře 😉 , mně by asi odvezli. Třeba to příští září budeš mít už veselejší 😀

aja.83
24. zář 2009

Holky, pádím domů a jdu ještě do lékárny pro mamáče! Tak to zkusím otestit a zítra dám vědět! Držte mi palce!!! 😉

sarlotta
24. zář 2009

ajo držííím 😉

markee
24. zář 2009

Sarlota,určo to tak budu říkat taky. Za rok za dva,prostě aby se už nikdo neptal a přestalo to.

sarlotta
24. zář 2009

markee drž se, bude líp. jednou se to podařilo, vyjde to i podruhé 😉

sarlotta
24. zář 2009

mizím pro malého do školky, mějte se tu zatím krásně jak jen to půjde,ju.

Tercííííínko, čekám že do večera tu budou zprávičky z kontroly..... 😉

markee
24. zář 2009

Ajo držím taky 😉

aronek
24. zář 2009

aji, tak když už jsem tě překecala, tak držím všechny palečky, i ty malinké a zítra bych prosila dobré zprávy 😉

markee
24. zář 2009

Holky,jak já se budu bát testit,až budeme páchat miminko. Chjo,jak zažehnat pak špatné vzpomínky a to,co může přijít 😒

aronek
24. zář 2009

to se bojíme všichni, prvně jestli tam budou // a pak pořád až do porodu a pak zase nanovo aby se nic nestalo

markee
24. zář 2009

Aronek vím. Nemáme to lehké ☹

kopa
autor
24. zář 2009

Ahoj holky,je mi bez vás moc smutno 😔

aronek
24. zář 2009

marke no právě. Jak se rozhodnem pro rodinu, tak už jen strach jestli se to povede, pak jak to dopadne a nakonec aby se prtěti nic nestalo. Pak puberta aby se zvládl zapojit do života, no prostě do takovéto hrůzy a mi se tam ženem dobrovolně 😀 Ale už abychom tam byli, že?

aronek
24. zář 2009

kopi, co doma?

maendy
24. zář 2009

Ahoj kopi 😅 jak je?
Holky já mám tak zamotanou hlavu z toho všeho,mě se tím 3 roky očekávaným těhotenstvím a pak potratem převrátil celý život.Ted hledám tu práci.
Zatím zůstanu na PN,když o mě nestojí. ☹
Ten prcek mi to tak zamotal a už tu ani není ☹ ☹
Snad se z toho všeho nějak vyhrabu,doufám že se brzo něco najde,ale i tak se od prosince chci snažit,teda jestli to mezi těma službama půjde ☹

kopa
autor
24. zář 2009

Holky jde to 😒
Snažení u nás probíhá a přítel si myslí že se nám hnedka podaří(spíme spolu každý den 😅 )Mám z toho celkem obavy.
No a tamto je už asi vyřešené...jen to tady nebudu psát.

kopa
autor
24. zář 2009

Martinkal moc gratuluji k holčičce 😵 😵 😵 😵 Lucinka 😵

aronek
24. zář 2009

kopi, a co kdyby si přítel našel jinou práci, myslím v jiném oboru, třeba by ho bavilo učit se něčemu novému, vždyť u toho nemusí zůstat, ale alespoň vyzkouší něco nového.
Hlavní ale je, že se snažíte 😀

maendy, to znám, já měla taky všecjny pllány spojené s mimčem a když nebylo, najednou bylo hrozně prázdno a bez plánů ☹ . Ale časem to bylo lepší 😉

kopa
autor
24. zář 2009

Aronku práci mu hledám ted já 😀 Upřímně ted at pořádně zadělává 😀
No jsem už z toho cvoklá.Normálně celý rok jsem se těšila,až se budem snažit atd...A ted to semnou nic moc nedělá 😅 🤐
No ale už jsem koukala,že kdyby to vyšlo tak by se mi mímo narodilo kolem mých 25 narozenin 😀 😵 No a víte na co jsem si vzpoměla??? 😀 že zítra jdu po obchodech a kouknu jestli nemají ještě ty bodýčka.Páč to je dobrá koupě a na léto uplně ideální.No už mi z toho hrabe 😀 😀
Jen kupuji větší velikosti 😀 protože nemá smysl kupovat krátké body,když se třeba narodí až v zimě 😀 😀
No prostě magor 😀 😲
Farmíku taky mi moc chybíš 😢 vlastně všichni 😢

kopa
autor
24. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 35tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 33tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 32tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 31tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 31tt .....................25.9. poradna ....................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 30tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 30tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 27tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 27tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 24tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 24tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 21tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 20tt........................
Wergina 19tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 16tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 15t......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 11tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 11t......................5.10. NT screening
Zlababa07 8t.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 26DC
Hanana 25DC
Flair 20DC
Handm 19DC
Sarlotta 17DC
Maarrtina 17DC
Eeliska 17DC
Ikopretinka 16DC
Mari111 15DC
Paajaa 10DC
Nicollka 9DC
Kopa 8DC
Farmarska 4DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

farmarska
24. zář 2009

ahoj kopísi!! 🙂 🙂 🙂
tak už nikam nechoď! 😉 hrabat ti bude tak či tak, s náma nebo bez nás 😀

farmarska
24. zář 2009

jo martinko abych nezapoměla, mooooc gratuluju k proncezně 😵 😵 😵

farmarska
24. zář 2009

holky musím jít pozalejvat zahradu, záhonky, keře,thuje, 😝 se mi nechce, furt mne pobolívá hlava a mám děsnou rýmu, ale tady je to hotová sahara 😝 a pak nakrmím, a pak mám televizní maraton 😀 Ulice -zprávy-Ordinace 😵 Kopísku a tobě dnes dávají tuším VKVéčka že 😉

farmarska
24. zář 2009

kopi nechci vyzvídat, ale jak to , že nejsi šťasná, když ted tak pěkně stříká? 😕 jsi smutná kuli sobě nebo kuli přítelovi? nebo snad někdo třetí toto způsobil? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru