Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kelly1983
25. zář 2009

Ahoj venusko, jak se máš??

mari111
25. zář 2009

ahoj holky, je ajo to mi je lito, taky sem drzela palecky ale malinka sance tam jeste je 🙂

aja.83
25. zář 2009

Ahoj mari, jasný, nesmíme ztrácet naději. Holky, za chvíli budu z těch neúspěšný testů tak otrkaná, že mi ani nebude vadit, když zas najdu /! Se aspoň procvičím a když tam budou //, budu nadmíru překvapená!

mari111
25. zář 2009

🙂 kopiku to je dobre ze si mezi nama a ze to je uz lepsi 🙂 , uzi si nakupovani a nesmutni kuli rodine, ja vim ze to zamrzi,je to prece jenom rodina ale aj ta nekdy stoji za prd, rodinu si totiz nevybirame, ale muzem si vybrat pratele, tak si koukejte nejake najit a zite jen sami pro sebe , nikdo ti dneska nic neda a rodina dokaze bejt horsi jak cizi. Vim to z vlastni skusenosti,vcera se pritelakova segra vykrutila s toho co slibila a jejich mama to proste neresi.Takze my zadne topeni mit nebudeme, mela ho totiz vyplatit z baraku a zaplatit nam topeni ale vcera rekla ze uz proste nema a ze neda a hotovo. no ona by mela ale skudli pro sebe. 😠 jen mi je tak lito pritelaka, tento rok se nam vubec sere ☹

mari111
25. zář 2009

jo ajiku otrkaz se, ja jsem na jednocarkove testy koukala tri roky a kdyz se tam pak objevili // tak sem tomu nemohla verit 😉 jen skoda ze to nedopadlo, ale ted se snad uz povede

farmarska
25. zář 2009

ahoj holky! 🙂 🙂 🙂
venus gratuluju ke kontrole 🙂
kopi ani nevíš jakou mám radost, že si příteláček přestal všímat tvého nadpičníku a soustředí se na tvou dělohu! 😀 😀 a dál mám radost, že se cejtíš už líp a po těch dnešních nákupech to bude určo supr 😉 z přítelákovi rodiny si nic nedělej, zřejmě to budou stejní hlupáci jako rodina mého manži. 😝 Nejlepší je je ignorovat 😉 ted se soustředte jen na tu přítelovu práci a tvou dělohu 😀
Ají já náhodou palce taky držela! Jen jsem se každou chvilku potřebovala vysmrkat, tak jsem je chvilkově na tuhle akci pouštěla... 😕 tak snad jsem to tím nezpůsobila 😨 přísahám že se na pondělek polepším 😅 😅

farmarska
25. zář 2009

jinak jak jste tu probírali vaše polovičky, že vás posílají se zeptat na koně.., tak u nás je to to samé 😀 😀 když něco, tak říká, tak se zeptej holek na koníkoj... 😀 😀 je to srandovní, jak jsou ti naši muži v obraze 😀

farmarska
25. zář 2009

jinak holky včera mě ten můj pěkně naštval 😠 začal povídat něco o krizi jaká ted je a o tom, že to není dobrý přivádět děti v týhle době 😠 😠 má ted trošku depky z práce, stojí to tam za prd.. 😝 ale todle říkat neměl 😠 😠 no jasně, že jsem na něj hned vylítla, jako hysterka, ale chápejte, že po tom všem o takovýhle nesmyslech vůbec nechci slyšet 😠 😠 Pak jsem se sebrala a šla se se psem a kozama projít 🙄 Když jsem se vrátila, tak jsme dělali jakože nic a všechno bylo zase v pohodě, ale já si nemůžu pomoct, furt to ted mám v hlavě a děsně mně to od něj mrzí 😢 😢 😢 A to ještě před ani né tejdnem říkal, jak příští měsíc to už nedostanu,že se určitě zadaří..a pak plácne takovouhle blbost 😒

farmarska
25. zář 2009

jo a večer pak zas říkal že mu přijde, že celej den nemylsím na nic jinýho než na mimino a věci kolem toho..
no to docela uhodl 😅 😅 ale já si prostě nemůžu pomoct 😅 jak na to nemyslet, když ho tolik chci 😨 a vím , že i kdybych si stokrát nakázala na to nemyslet, tak stejně budu, bo prostě dokavad neotěhu, tak s tím neumím nic dělat 😒
a až otěhu, tak zas budu myslet, na to jestli je všechno v pořádku.. 😅 😅 😅
no snad se alspon po porodu trošku srovnám 😅 😀

farmarska
25. zář 2009

jééé kde všechny jste??? 😕 😕
se budu muset zase odmlčet, aby jste tu zase přišly nebo co 😀 😀 😀

kopa
autor
25. zář 2009

už jsem tu z nákupůůůůůůů 😀
koupila jsem dvě bodýčka,sobě svetřík,roláček,spodárky. 😵

kopa
autor
25. zář 2009

dočtu vás a hnedka tu budu 😉

mari111
25. zář 2009

ja sem tu farmiku, je to vsechno na prd, ale kdyby sme na to mysleli tak nebudem mit deti nikdy ☹

maendy
25. zář 2009

Holky tak jsem doletěla z nákupu,udělala jsem si radost,manžel mi koupil hodinky,takové sportovní,za 500 dobré,to abych věděla čas,až najdu tu práci a budu dojíždět 🙂
A mám nové 2 podprdy a bombarďáčky.
Koupila jsem něco na mls sebou na zítra.Už se moc do těch beskyd těším.
Jdu vás dočítat 😉

aja.83
25. zář 2009

Farmi, já jsem tu taky. Neboj, manža měl určitě jenom nějakou chvilkovou depku. Tak to plácnul, ale mimi určitě chce, stejně jako ty. A to že na to myslíš, neboj, je nás víc. Všechny, co jsme tady. Myslím, že je to takové to zdravé myšlení, těšení se na mimíska a dvě čárky! To nemůže nikomu uškodit. 😉

mari111
25. zář 2009

ja na to taky furt myslim, to jinak ani nejde. ale vcera mne milacek potesil, on sice o tom moc nemluvi ale vcera po snazenicku se mne zeptal, jestli chci podat polstar po zadek 😀 mne teda prekvapil, sem se musela smat, prej aby se spermonici dostali kam maj 😀 😉

aja.83
25. zář 2009

Tyyy jo, Mari, ty máš hodného miláčka! To ten můj vždycky na mě kouká, když zůstanu "po" ležet a říká: Co děláš, to se nejdeš umejt? Nechápavec, fakt.

maendy
25. zář 2009

jo tak to já včera zalehla do postele a najednou to na mě všechno padla a začala jsem bulet do duchen,manžel mě nechal vyplakat a pak mě hladil.Je mi ho líto,pořád ty skoky v náladách,chvilku jsem ok,jako by se nic nestalo a za chvilku bulím. 😒
Ted čekám jestli se mi ozvou z těch nemocnic kam jsem poslala žádosti.
Nejvíc mě štve to dojíždění.Budu vyjíždět už ve 4 ráno. 😖
Ale polepším si o dost peněz,tak se tím uklidnuju.teda jestli se něco najde.
Ještě jsem ani nenapsala to mu zmetkovi šefovi,že budu ještě doma a pak že už nenastoupím.
At si to ta co jsem si zaučila na zastup sežere,upřímnou soustrast.
Alespon nebudu muset poslouchat jeho vzdychání,on mi říkal i jakou má stolici!!!
Raní přivítání dotazem,jestli nemám taky průjem,a jak to z něj stříkalo mi fakt chybět nebude 😀 😀 😀 😀
A to fakt nekecam holky 😀 😀

maendy
25. zář 2009

můj miláček mě držel i nohy a podkládal mě polštářem🙂

A nebo když mi řekl šef na dotaz co budeme obědvat,že dnes budeme hladovat,že nám to prospěje. 😠
Já měřím 160 a vážím 58kg!!Nemyslím si že jsem tlustá 😅

Tak jsem se nedočkala penízků na oběd a musela jsem si pro něco zajít a sníst to za pochodu,protože pauza na oběd byla jen někdy a 15 min.
když pán nepapal tak jsem ji neměla.

Když jsme se jednou chytli,když jsem měla 40°;TT a chtěla jsem se vyležet,vyčetl mi že mě poští někdy i o 20 minut dříve domu a že vlastně nemám ani nárok na pol pauzu.

Proboha jak jsem tam mohla vubec být?????Jsem pako,co????

aja.83
25. zář 2009

Maendy, no fuj, cos to měla za šéfika 😝 ? To věřím, že ti chybět nebude! je dobrý, že si polepšíš v penězích a že budeš dojíždět, to se dá přežít, zvykneš si. Já vyjíždím v pět ráno.
Neboj, manža je s tebou a i když nás kolikrát chlapi nechápou, nechají nás vyplakat a jsou nám oporou.

maendy
25. zář 2009

Tak jsem vás alespon pobavila ne? 😀
Vše je čisto čistá pravda a to není všechno.

maendy
25. zář 2009

Aji dnes na mě dolehl i věk,jsem pako,vím že do 30 jsou ještě 3 roky,ale i tak.Já se na ten věk necítím.
Všude jsou ted kolektivy o 5 let mladší 😖 No aspon omládnu a příjdu na jíné myšlenky 😀

mari111
25. zář 2009

jo aji to mu to musis vysvetlit polopate. my sme si delali srandu, ze natahnem lano a bude me za nohy vesat aj sklepavat aby se povedlo. 😀 😀

mari111
25. zář 2009

no maendy to byl peknej blbecek, tak fuc od takeho a s vekem se netrap, mne bolo vcera 28 ale rikam si ze snad jeste dve deticky stihnu, hold to nebude jak jsem chtela kdysi, jedno v 25 a druhe az tak kolem 32-34 ted budu rada aj za jedno

aja.83
25. zář 2009

Mendy, vždyť jo, na věku nezáleží, každý na kolik se cítí! V mladším kolektivu omládneš, to je pravda. Tak ať se ti tam líbí!

aja.83
25. zář 2009

Holky, jdu domů, když je ten pátek, zdrhám dřív! Užijte si prodloužený víkend, v úterý se ukážu a budu informovat o testíku! 😉

sarlotta
25. zář 2009

Ahojík holky🙂)

Ajo držím palečky na pondělí🙂

Holky, všechny jste mlaďulky🙂)) miminek bude kopa... do 40ceti času dost v dnešní době 😉 😎

mari111
25. zář 2009

ahoj Sarlotko

sarlotta
25. zář 2009

ahoj Mari🙂

dneska nakukuju až odpolko... byla sem s malým u doc, už týden kašle, tak mu dala doc slabší antibiotika... ono mu nic není-- jen kašle. a příští týden musím do práce, tak to zaléčíme 😉

sarlotta
25. zář 2009

Holky co Tercii ?, včera na kontrole.... neví nikdo nif ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru