Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
29. zář 2009

jéé bobi zrovna o tobě mluvím 😉 😉 😉
to chápu ta únava je asi děsná co ☹ ☹ ☹

bobinka22
29. zář 2009

to ze jste smutneee ☹

katyna6
29. zář 2009

samsa-jojo,na psychiku mi tohle vážně dost pomáhá a samotné milování taky,tak snad už je tělo i hava úplně v pořádku 😉 A uz se neboj,taky se bude mačkat tolik palčeků,že to dobrý prostě být musí!!! 😉 😉

murynka
29. zář 2009

katy to je moc dobře 🙂 🙂 🙂

bobinka22
29. zář 2009

ahoj murynko,
no rikam na jak dlouho usne uz ho mam narukach
🙂

murynka
29. zář 2009

no jo chování 😵 😵 😵 to je jejich co...ani nevíš jak ti závidím že už ho máš u sebe 🙂 😵 😵

samsa
29. zář 2009

Katyno, díky moc. A ty se určitě neboj, pokud by byla nízká sliznice, tak by se vajíčko neuchytilo a odešlo by s MS, oparvdu se neboj a směle do toho. Já tenkrát po revizi řešila, kdy začít a pročetla jsem spoustu literatury a zjistila jednu věc, údajně jediná věc, která reálně hrozí je přirostlá placenta, protože jak ta sliznice není zregenerovaná, tak se může placenta přichytit v tom místě a pak nechce po porodu odejít a musí se udělat revize, ale to se může stát i normálně.

murynka
29. zář 2009

a gratuluji Vojtíškovi ke 3 týdnům 😎 😵 😵

farmarska
29. zář 2009

teda holky 😠 styďte, se 😠 jedno dopoledne tu s váma nekrafu a tady popsaný asi 4stránky 😝
a kdypak to mám asitak dočítat no! 😠 😀 😀
no ted určitě ne 😝 😀 😀 za chvíli mám doma chlapa 😉
tak k večeru no 😝 a běda vám, jestli kouknu a tady bude zase o pět stran víc 😠 😝 😀 😀 😀

farmarska
29. zář 2009

sem si totiž všimla, že vám je nejvíc do řeči když tu nejsem!
😀 😀 😀

samsa
29. zář 2009

Bobinko, jestli tě to utěší, tak já nespala už 2 noci, malá má rýmu, enmůže dýchat nosem a celé dny ječí. někdy si říkám, že ty dvě dítka snad ani nezvládnu. Nechápu vícenásobné matky, jak to zvládají.

bobinka22
29. zář 2009

dekujem za gratulaci.Vsak ty budes mit taky sofinku u sebe za chvili,utece to jako voda.
Ten nas vojtisek spi pres den v postylce a v noci tam nechce byt.a spi snama.To je co?Nevim jak ho to odnaucimUz spal snama 4dny po sobe 😒
ale je to uj mazlicek,rikam takova ziva panennka 🙂

samsa
29. zář 2009

Holky, tak se mějte, musím utíkat.
papa

farmarska
29. zář 2009

holky ale i tak vás mám všechny tak strašně ráda 😵 😵 😵

a ted zase mizím 😉 ještě by mne přepadla nostalgie 😀 😀 😉

murynka
29. zář 2009

bobi jen si ho rozmazlujte 😀 😀 😀 no mlj manžel zase neusnul bez houpání 😅 musel lítat metr vysoko aby usnul 😀 😀
jo jo ještě 9tt 😒 ale jen at tam je 😅 my se v klidu přestěhujeme a budeme v klídku 😎
ale už aby ta doba tady byla 😀 😀 ten listopad prosinec 😅

bobinka22
29. zář 2009

samsa:bozatka,tak to mate doma veselo ☹ .Tak at ryma prejde.taky si rikam.it 2 takove deti,tak to nezvladnu uz vubec.jedno je ted az az.Mam postarano o zabavu na 24h. denne.ted uz nemuzu rict ze se nudim.holky omlouvam se za pismo ,pisu jednou rukou

samsa
29. zář 2009

Bobinko, to šestinedělí je hukot, ale neboj, pak už bude jen a jen líp, za chvilku budeš zvládat levou zadní 🙂
Tak a už fakt mizím paaaa

bobinka22
29. zář 2009

vsak jo,at je sofinka pekne v brisku.A vy si v klidu stehujte.
Ja si ho rozmalim , ale ne ze bude spat s nama kazdy den.Dneska je pritel na odpoledni.Tak ja ho budu davat do postylky,a klidne ho tam dam 100krat.On je totiz vycurany.Opravdu uz jak je maly,tak nas zkousi.
Breci jako by ho bolelo brisko,ze sponuje nozicky a ja ho vezmu a je klid.A najednou ho nic neboli.
Je to lumpik.
Ted jsem mu aspon ostrihala nehty,jak spinkal.Uz se mi zase budi.
Jo,ja do toho vletim.ALe ty noci jsou u nas zatim takove rozhazene.
Ale na to si musime jen zvyknout. 😀

handm
29. zář 2009

Katy, ještě jednou.. já měla to první taky jen spíš špinění.. zato teď jsou to tedy Niagary... 🙂)
A to se snažim poctivě, abych si nebrala pro jistotu před nějakým zánětem tampon, jenže já "plínky" nesnáším, navíc jak to ze mě crčí.. děs!!! 😀 😀 (pardooon, za ty popisy)
Tak snad už bude poslední!! 🙂 A katy u tebe třeba hned ta prvnííí !
držím palce

kopa
autor
29. zář 2009

😢 vítám mezi námi nový dušičky 😔 😔 Je mi to tak líto holky 😢 Je to opravdu hrozné,že se to děje.
Ale chodte k nám do diskuze a bude vám lépe. 😵

Farmíku že nevíš co jsem dneska koupila????? 😀 😀 😀 mám krásné černé krajkované tangíčka 😀 😀 jsou to takové ty tenýrko tanga.No jsem dneska prostě hvězda 😀
Po dlouhé době,jsem se dneska nosila 😀

Angels asi na tom něco bude,asi mám fakt ovulku 😀 páč dneska se cejtím jako včelí královna 😀 😅

kopa
autor
29. zář 2009

a tady už nikdo není 😀 😔 tot klasika 😀

kopa
autor
29. zář 2009

Koukám,že tu byla Kopinka 😵 Taky ti to teda letí 😉 Dík za info,dám do tabulky.

Sirrelo a Angels jen se vybrečte,to mi nejvíc pomáhalo.Nebo jsem koukala třeba na náký hezký serial.

sirella
29. zář 2009

kopa:Ahojky....nevím jestli jsem to správně pochopila,že máš na starosti vaši tabulku.Pokud ano,mohla bys mě tam prosím připísnout???Čekám na 1.poreviz.MS

kopa
autor
29. zář 2009

Sirella pochopila jsi správně 😉 připíšu,ale až večer.Počkám ještě jestli někdo hodí naké info 😉 ju?

sirella
29. zář 2009

kopa:Jasně...díky

kopa
autor
29. zář 2009

jéé a Bobinka tu byla 😵
Bobi za chvilku IP 😉

martinkal
29. zář 2009

Ahoj holčinky 🙂

☹ vítám tu nové dušičky, ale holky nebojte, i mě tady holky vítaly v březnu, a já si tenkrát myslela, že mě

nemůžou nikdy utěšit, a že se ubrečím k smrti ☹ , pokud to vše dobře dopadne další březen budu mít holčičku 😀

A můžu říct, že mi to tady s holkama rychle uteklo a utíká, myslím, že jsme tu dobrá parta 🙂

KOPI určitě se ti tentokrát zadaří, nějak to cítím v kostech 😉

Mury ty to s tou prací nepřeháněj 😕

MARKEE, mě nejvíc pomohlo ztahování prsou a vlažnější sprcha 😉

martinkal
29. zář 2009

Holky a neměla včera nebo dneska testi aja? 🙂

sirella
29. zář 2009

martinkal:ty se máš 🙂 Přeju ti moc štěstí a hlavně zdraví.Já o mimčo přišla minulý týden(9tt) a nemůžu se z toho dostat.Přijde mi že mimčo nebudu mít už nikdy. ☹

martinkal
29. zář 2009

Neboj, já o něj přišla ve 22tt, něco s pupeční šňůrou 😠
Myslela jsem si, že nemůžu žít dál, ale ČAS a hodní lidé kolem mi pomohli, samozřejmě na to nikdy nezapomenu, ale už vím, že kdybych tenkrát věděla, že bude líp, že bych se tak dlouho netrápila, tak jak jsem se trápila, a nejen sebe, ale své okolí..... 😉
V březnu jsem si říkala, už aby byl aspoň červen, a teď si říkám už, aby byl březen 😀

A mimčo mít budeš, koukni mě je 39 a snad ho ještě mít budu. Kolik je tobě?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru