Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
29. zář 2009

leni tedy ty jsi to rozjela 😀 😀 😀

já tu piju hrnec čaje jaká je tu zima 🙄 🙄 🙄

katyna6
29. zář 2009

jsem zas tady holky 😀

handm-nesmutni holka,to zase přijde.Já si říkám,jestli to tenhle měsíc nevyjde,aspoň se pelíšek pro mimi dá o to víc do pořádku 😀 .A když budeš hodně netrpělivá,zkus prstíčkovou metodu,u mně fungovala na 100% 😉 😉

kopi-hezká písnička,asi ji za chvilku taky budu zpívat,mám už 3 skleničku burčáku,je slaďoučký,mňam,mňam.A jinak se přidávám do klubu,dnes už 2x a to ještě zdaleka spát nejduuu 😀 😀

kerrie
29. zář 2009

Teeeda, tady to žije................... 😀 😀 Normální pařba 😀

murynka
29. zář 2009

ker nene já jsme na čaji 😎 😀 😀 😀

kopa
autor
29. zář 2009

holky já už jsem uplně hotová 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to byste měli slyšet příteláka 😀 😀 že nemám pít,že v sobě nosím dítě 😀 😀 😀 Vzdyt ještě ani ovulka asi nebyla 😀 😀 No to mě poser 😀 já už se nemohu ani napít!!!!To jsem dopadla já abstinent.

angeles
29. zář 2009

No teda holky, tak já taky nebudu pozadu a dám si s váma skleničku vína. Na zdraví!

kerrie
29. zář 2009

Mury..........nic si z toho nedělej, já taky srkám Magnesii................. 😀 😀

kopa
autor
29. zář 2009

Na zdravíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

kopa
autor
29. zář 2009

mizím ještě mám skleničku 😀 😀 😝

katyna6
29. zář 2009

angeles-na zdraví kočko a hlavně na další těěěhulkovááánííí 😀

murynka,kerrie-máte sice nealko,ale já myslím,že vás to vůbec nemrzí? 😉 .Já bych teda měnila 😵

kerrie
29. zář 2009

To je psina...............oni se nám tu všechny namažooooou 😀 😀

venuska
29. zář 2009

Katyna6, děkuji, neboj brzy budeš mít taky takové bříško, moc ti to přeji 🙂
Markee, uvidíš že i ty najdeš brzy krásné dvě // a budete šťastné maminy 🙂 ¨

Bobinko, jsem ráda, že jsi šťastná a malý je takový mazlíček. 🙂 Závidím ti, že už ho máš u sebe.
Krásně si to užívej maminko 🙂

murynka
29. zář 2009

katy řeknu ti že už mám třeba basták po cinzanu 😠 😅 😅 😅

venuska
29. zář 2009

Markét, tak řekni manžovi, aby tě zahřál 🙂 hlavně aby jsi neprochladla. Já to mam naopak, lítám doma v tílku, jelikož topíme v krbu a je tady teploučko až moc. 🙂
Taky se chystám na čajík. Stahuji program na vypalování a pak jdu do sprchy a na čajík. 🙂
Dneska jsem hlídala 3 letého chlapečka, byla s ním sranda...trénuji 🙂

murynka
29. zář 2009

naposledy jsme se zlila 😀 😀 když malá putovala vejcovodem bylo jí asi 5 dní to jsme se fakt opila... 😅 😅
a ted piji občas no docela často pivo 😀 😀 😀 😀 jiak nic...

venuska
29. zář 2009

Jééééé, cinzano....to miluji. Nedělej mi chutě 😝 😝 Já jsem si dala nedávno malou skleničku červeného, ale to není ono 😕 Ještě si počkáme holka.

kerrie
29. zář 2009

Katy.............mě to taky nemrzí 😵 Ani mi to nechybí..........akorát asi 2x jsem měla šíííílenou chuť na šáňo 😵

angeles
29. zář 2009

Musím přznat, že mně stačí trošku a jsem na mol a všechny moc miluju. Manžel přijde asi až za hodinu, tak je času dost.

murynka
29. zář 2009

vandul jedině že bych řekla sousedovi manžel je v práci 😅 😅 😀 😀 😀
jééé krb ten řešíme ted 🙂 také ho chceme ale přišel rozpočet asi 70 tis. 😝 😲 tak to nevím 🙄 🙄
a zítra jdeme řešit kuchyn 😵 😵
jen trénuj 😎 😎 😎

maendy
29. zář 2009

Ahoj holky 🙂
Jdu dočítat,mám velkou absenci,doufám že se tím prohrabu.
Věnovali jsme se s manželem ted jen sobě a řeším tu práci,mám 3 a mám se rozhodnout co nejdřív 😕 ,ale už mám favorita,ale zatím to nechci zakřiknout,takže psssst 😉

venuska
29. zář 2009

Kopi, jen si dej...normálně ti závidím.

katyna6
29. zář 2009

murynka-ale já si myslím,že kdyby sis zcela vyjímečně dala malililinkatej hltíček cinzanka,tak by se nic nestalo.Pamatuj na to,že nejdůležitější pro prcka je,aby maminka byla v pohodě. 😀 😀

venuska
29. zář 2009

Tak to je špatné...manža v práci. Tak si zalez pod deku...
Ten krb je fakt výborná věc. 🙂

murynka
29. zář 2009

vendul pod dekou jsem ☹ nějak to nepomáhá je tu fakt zima 🙄 🙄 zítra musí zatopit!!!!

no jo krb je bomba ale ta cena 😝 😝 právě že jsme upravila kuchyn aby bylo více na krb 😀 😀 😀

murynka
29. zář 2009

katy asi by se nic nestalo...ale znáš to pak ty vyčítky 😅 😅 😅 😝 😝 😝

markee
29. zář 2009

Maendy,to je skvělý,že se věnujete jeden druhému. Jen tak dál. A s prací držím pěsti,aby to vyšlo 😉

katyna6
29. zář 2009

maendy-jééé,ahoj,ráda tě tu vidím a ještě raději čtu ty novinky.Tak moc ti držím,ať vyjde ta práce,ve které se sama budeš cítit nejlíp 🙂

kopa
autor
29. zář 2009

holky tak to je nářez 😀 😀 😀 já už jsem namol 😅 už jsem si ani nepamatovala heslo sem 😅 🤐 😀 přítelíák si šel pro pívo.No to dneska bude noc 😅

kopa
autor
29. zář 2009

vytáhnu svoje tanga a tdy to bude lítat,chudáci soiusedi 😎

venuska
29. zář 2009

Markét, uvidíš, že nebudete litovat. Na kuchyňi se dá hodně ušetřit.
Z toho krbu je úplně jiné teplo.
Jdu do sprchy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru