Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
29. zář 2009

Prosím tě, kolik máte doma stupnů...???

murynka
29. zář 2009

ted tak 16 😅 🙄 🙄 🙄 ne je tu fakt chladno........
tak já bych už koupila ty co jsou dobré i při kojení a vhodné třeba ten mamavit je i levnější 😉 😉

venuska
29. zář 2009

Ten mamavit mam doma. Koupila jsem si ho hned na začátku, a pak jsem dostala to pregnium od doktora.
Takže asi nastoupím na ten mamavit, ať ho zbytečně pak nevyhodím. To máš pravdu.

farmarska
29. zář 2009

holky holky tak jsem vás dočetla! 😀 😀
jů tady bude zítra poránu kocovinek 😀 😀 😀
tak holky, abych vás v tom nenechala sama, tak jdu taky do sklepa, pro flaštičku červenýho 😉 no ale kopi abych tě dohnala, tak mám co dohánět 😀 😀
jen ty tanga musím ještě předtím než se picnu nastřihnout, abych si pak neustříhla třeba taky něco jinýho 😨
markee a ty se nevymlouvej, vem nůžky, nějaký jiný spoďáry a dej se dotoho! 😀 😀

venuska
29. zář 2009

Pane bože, 16 stupnů, tak nám hlavně nezmrzni. Hlavně nenastydni.
Holky, jdu si udělat ovocnou mísu a jsou koukat na VKV....mě¨jte se tady hezky a zítra se na vás přijdu zase podívat.
A hlavně všem kdo jsou posilnění alkoholem přeji hezkou noc a ať se dobře spermíky zaryjí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

markee
29. zář 2009

Farmy, to je prča. Mám si "zkrášlit" jiné kalhotky? 😀
Náhodou už jezdím na stránkách www.ignite.cz 😅

farmarska
29. zář 2009

hele uděláme tu hromadnou ožrávačku, pak hromadnej sexík a do měsíce budeme všechny hromadně hlásít dvě// 😵 😵 😵
kopi, matko včelstva už zasouváte? 😀 😀 čekejte!!! 😠 😎 😀 😀

všechny až řeknu teď jo??
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

venuska
29. zář 2009

Markee, hezky jsi pokročila...bezva stránky 🙂
Bacha na to nastřihávání 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vy jste praštěné 🙂 🙂 🙂 ale jsem ráda, že máte takovou náladu.

markee
29. zář 2009

Vloni tam měli krásný sexy vánoční kostýmek. Ale letos ho tam už nemaj. Maj jiné,ale ty mě fááákt nějak neberou. Kurňa.Jak já toho Míšu pak naočkuju na kopulaci po novém roce 😀

markee
29. zář 2009

JOjo,mohli by počkat na : raz dva tři a tééééď 😀

farmarska
29. zář 2009

markee no jasný, 😉 😀 😀 šití by bylo horší..tohle jenom ošmikáš, pořádně z každé strany 😀 😀

murynka
29. zář 2009

markét tak jsem loni měla vánoční santíkovská obleček z new yorku 😉 měl úspěch letos nevím zda se do něj po porodu nasoukám 😀 😀 ani to nebudu pokoušet nebudu po šestinedělí 😅 🙄 🙄 🙄 🙄

markee
29. zář 2009

NO tak já fakt bych dnes neplodila ale jen nacvičovala,kdyby bylo s kým ale 😀

murynka
29. zář 2009

holky bude se tu střík...na povel jo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
29. zář 2009

markeee néééé!!! 😕

holkýýýý ještě néééé, počkejte na měěěě!!! 😀 😀 manža ještě nic netuší!!! 😅 😅 já nestihla ještě ani otevřít tu flašu!!! 😀 😀 😀

vy na to jdete strašně hopem!!! 😀 😀 😀

no prosím a kopís se neozývá... 😝 ti už určo hledají kde nechal tesař díru 😀 😀 😀 🤐

markee
29. zář 2009

Murynko, no já bych se nevešla do ničeho z loňska. Jsem fakt jak vorvaní mládě 😀 😀 😀

markee
29. zář 2009

Farmy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tu prskám víno na monitor 😀

kerrie
29. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 já se picnu..........člověk tu chvilku není a tady už se zasouvá na povel, joooo? 😀
markee..............vánoční kostýmek? By mě zajímalo, co by mi na to manža říkal..................nooo, letos asi nic, budu 3 týdny před porodem.........by se polekal 😀 😀 😀

markee
29. zář 2009

Kerrie,tam zalehni pod stromek nahá a jen na bříško si dej velkouuu mašli 😉

murynka
29. zář 2009

ker náhodou jsou fajn ty vánoční oblečky 😎 😀 😀

já poslala manžu hledat autorádio to garžře převlékla jsem se do toho kostýmku vzala kozačky 😀 😀
a dala jsi poukázku na seskok v tandemu pro něj do podprdy 😀 😎

farmarska
29. zář 2009

mury jasně a ty nám to potom ,jako jedna z mála střízlivejch tady, odstartuješ 😀 😀 😀

murynka
29. zář 2009

ker a s bříškem by to bylo také hezké santíková těhotná 😀 😀 😀
a nebo mašli na bříško 😵 😵 😵

markee
29. zář 2009

Murynko,téda,tak to by nažhavilo Míšu určo-ten tvůj obleček s kozajdama 😀

markee
29. zář 2009

Vloni měli něco jako tohle http://www.ignite.cz/vanocni-darky-kostymy/1071... ale ta sukně byla rovná a né tak cípatá a tahle se mi prostě nelíbí no ☹

murynka
29. zář 2009

holky dám na chvíli do alba jo

markee
29. zář 2009

Jůůů pěkná uklízečka http://www.ignite.cz/sexy-kostymy/810-sexy-sluz... ale těch peněz. To fakt ne. To si radši do ruky vezmu "hajzl"štětku a na sebe ty upravený tanga podle Farmarsky 😀

murynka
29. zář 2009

tak šup šup než to smažou 😀 😀 😀

markee
29. zář 2009

Murynko,téda,dost pěkný 😉

murynka
29. zář 2009

a od manži jsem dostala také takové sexy prádlo ale ne vánoční ale stejný nápad jsme měli 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru