Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
30. zář 2009

Já doufám,že se nám všem brzo ty mimča povedou 😉 😵
Furt si říkám,že je to jen taková zkouška,toho co se děje. 😒

markee
30. zář 2009

Holky jdu se oblíknout a jedu pro mrňouse. Toho tu zas bude prokecáno než dojedu 😀

angeles
30. zář 2009

Markee, jak píšeš. Sedím u PC a kutálejí se mi slzy, trvá to už 10 týdnů a pořád to bolí stejně. Strašně moc mi pomohla tchýně, nenechám na ni dopustit, je opravdu super. Ale teď mi připadá, že oni už to berou tak, jak to je a já před nima taky už ani nebrečím, jen doma. Na okolí dávám najevo, jak nejsem silná, ale uprostřed se cítím, no nevím jak to napsat, chce se mi křičet, strašně mě bolí srdíčko, nejraději bych něco rozbila. A ptát se, proč to tak je, proč je ten svět tak krutý, proč musí umírat miminka? Ptát se, je zbytečné, stejně mi nikdo neodpoví.

sarlotta
30. zář 2009

Kopinko to je teda dacan- kouřit před Tebou-dostane na zadek. Já jsem taky kouřila - přiznávám - ale před snažilkováním jsem toho nechala. Je to těžké- chápu to. 😉

A co bys jako zklamávala- to přece nezáleží jen na Tobě néééééé ? Já nevím ale nspojí se náááhodu spermie a vajíčko ??? Takže rovným dílem juuuuu 😎 😀

Nové spermie se tvoří každých 72dní - ale požívání alkoholu a kouření je ničí. Myslím že jich má muž dost-podle mě se tělo přizpůsobí zvýšené poptávce🙂)))

venuska
30. zář 2009

Ahoj holky,

tak jaká byla noc??? Pochlubte se??? 🙂
Mě konečně přišlo to lehátko pro malou, tak mam radost. Poklidila jsem a půjdu si nachvilku lehnout....
Markét, já jsem tu fotečku neviděla 😝

venuska
30. zář 2009

Markét, od koho jsi nakupovala to povlečení do postýlky? Já koukám pořád na stránky www.ebutik.cz, a nevím zda to mam vybrat tam. Viěla jsem tam i ty tvoje....díky

venuska
30. zář 2009

http://www.ebutik.cz/index.php?men0=4&men1=48&l...

stále přemýšlím, zda tohle...

mari111
30. zář 2009

teda, sarlotko, my uz nepotrebujem ani doktora, ty vis snad vsechno, nechces si pred jmeno napsat Dr. nebo tak neco 😉 tak doufam ze ten muj jich ma taky dost, nekouri, nepije, teda jen vyjimecne ale ne moc, to jen tak kdyz mi prijede rodinka ze slovenska 🙂

mari111
30. zář 2009

jeeeeee venuska, to je moc pekne

aja.83
30. zář 2009

Venusko, to je moc krásný, to bych vzala...

tercie
30. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dneska dostala v normální hodinu, a ani mi nepere pračka 😀 Jdu rychle dočíst a hned jsem u vás 🙂

sarlotta
30. zář 2009

venus to povlečení je moc krásné 😉

venuska
30. zář 2009

Děkuji holky....ještě to mají v zelené, ale ta žlutá je taková veselejší.

sirella
30. zář 2009

vemuska:Mooooc pěkné. 🙂 Líbí se mi to moc.Krásňoučké

aja.83
30. zář 2009

Sarlot, ty jsi vážně jako MUDr. Tak mi ti budem věřit, že chlapáci mají dost spermijek. Ten můj bohužel kouří, ale už to dost omezil, já na něj vždycky spustím přednášku, že zabíjí spermijky a on si radši nezapálí. Ale určitě kouří v práci, to je mi jasný, aspoň že doma přede mnou to omezil. Alkohol, no to je věc jiná, docela jsme pivaři, sem tam do hospůdky, sem tam lahváč doma 😀 ! To bude horší, ale když jsme otěhotněli minule, teď se to taky povede, musíme věřit!

aja.83
30. zář 2009

Venus, jasně, žlutá je krásná! Já mám žlutou moc ráda, až bude mimís, budu mít všechno ve žluté, je taková veselá, optimistická, sluníčková!

kopa
autor
30. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 32tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 28tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 28tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 25tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 24tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 22tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 20tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 18tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 16tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 9tt.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 32DC
Hanana 31DC
Flair 26DC
Sarlotta 23DC
Maarrtina 23DC
Eeliska 23DC
Ikopretinka 22DC
Mari111 21DC
Paajaa 16DC
Nicollka 15DC
Kopa 14DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 11DC
Farmarska 10DC
Handm 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
30. zář 2009

Sarlott díky 😉 ty jsi taková doktorka ze zamlklinek 😉

kopa
autor
30. zář 2009

Venusko je to hezké 😉

sarlotta
30. zář 2009

ale houby... stačí něco pročíst na netu 😉

venuska
30. zář 2009

Já mam právě taky ráda žlutou barvičku a oranžovou. Takže to asi půjdu objednat, ať už je to doma. 🙂 Moc díky holky.
Ano, Sarlotka je taková naše doktorka... 🙂 🙂

sarlotta
30. zář 2009

venus já měla taky hodně povlečení v kombinaci se žlutou - pod těmi nebesy je krásně, když jsou žlutá🙂))

sarlotta
30. zář 2009

nic holčinky mizím , musím s pesákem , pak pro prcka, pak pro babičku a pak do kroužku... večer budu žehlíkovat a zítra do práce 😝 😀 ale budu Vás šmírovat, nebojte. 😉

sirella
30. zář 2009

taky už mizím...musím už něco dělat.Dneska jsem jen vyspala kocovinu a práce stojí.Mějte se všechny krásně...ahojky

aronek
30. zář 2009

taK já se hlásím už z práce 😖 Koukám, že řešíte vybavení pro mimíska. Já to zatím vzdala. Vím, že u mamky mám pytel věcí od sestřenky, ani nevím co, tak nevím co bych kupovala a na postýlku a kočárek je dost času. Jediné na co jsem jukala, je vanička. Kdysi jsem jednu viděla, byla krásná i praktická, ale od té doby nic podobného. Teď jsem našla jednu podobnou na netu, ale přítel mi tu stránu smazal 😠 , takže budu hledat na novo 😉

aja.83
30. zář 2009

Holky vy všechny odcházíte...
Ahoj aronku. Jasně na kočárek je ještě spousta času. Já když vidím ty případy, že se něco stane ve 30.týdnu, tak snad kočár koupím, až budu doma z porodnice 😅

samsa
30. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem zpět z velkého ultrazvuku, všechno dopadlo dobře, mimísek vypadá úplně v pořádku, jsem hrozně moc šťastná a začínám věřit, že to dotáhneme tentokrát do úspěšného konce.Díky moc za podporu. Kopinko, můžeš mi doplnit do tabulky kontrolu na 15.10.
Holky, všem vám moc přeju brzo mimísky v bříšku, všechny se dočkáte, já už tomu po dvou neúspěších taky nevěřila...
Držte se a moc se těším na další //, určitě teď budou přibývat jako houby po dešti. 🙂

markee
30. zář 2009

Tak jsem tu ze školky. Zaplatila jsem SRPŠ 350,-Kč a 205,-Kč za školku a jídlo(chodí jen na 5 dní v měsíci).
Ve dvě jdu na kosmetiku,takže další penízky a v pět jdeme ostříhat našeho psíka a to bude tak 6OO,-Kč.

aronek
30. zář 2009

aji, no právě, já bych to nejraději všechno koupila a zařídila potom, jenže do té doby by musel být mimís v koši na prádlo v mám tričku 😀 Ale do 20tt a velkého ultrazvuku nebude nic 😉

markee
30. zář 2009

Angeles,víš že jsem opravdu měla úplně ty samé stavy. Chtěla jsem křičet na celé kolo, do něčeho mlátit a brečet a ptát se proč? Je to opravdu strašný stav. Nemyslím,že jsem z toho venku,jen teď mám klidnější období. Bojím se,zda se ozvou z těch firem,kam jsem poslala životopis. Prostě nesnáším pohovory a bojím se jich,takže teď mě zaměstnává tohle.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru