Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
30. zář 2009

Tak to zrcadlo nám prasklo 😀

martinkal
30. zář 2009

fakt????????????????

m.aa.b
30. zář 2009

Ahojky holky už jsem tu chvíli nebyla. Od včera jsem zase v práci a jak jsem měla hrůzu z otázek tak se naštěstí nikdo na nic neptal 😀 jinak to tam docela šlo 🙂 Jen jsem tak lehce přelétla a všimla jsem si že jsou tu nové Dušičky - vítám vás a určo bude líp 🙂 🙂 i já už se cítím lépe a hodně mi pomohly holky tady 😉 a samo i přítel 🙂

jdu se pokusit dočítat je toho dost 😝 😅

murynka
30. zář 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

poslední fotky....

jukněte kuchyn zaplacena přivezou jí 8.10 😵 😵 stála 45 tis.plus ješět montáž
je mnohem hezčí než s tím barem jsme max.spokojeni 🙂 🙂 🙂

martinkal
30. zář 2009

ahoj m.aa.b,
je fajn, že je ti líp, já se do práce taky bála, hlavně těch otázek a pohledů, ale přežíla jsem to a začalo mi to tam dost utíkat, doma bych se zbláznila.

martinkal
30. zář 2009

Mury hezká kuchyňka 🙂

m.aa.b
30. zář 2009

Mě to také utíká. Jinak já to nikomu neříkala a od první hospitalizace jsem hrozně mlžila a protože jsou všichni móóóc zvědaví tak jsem měla obavy a hlavně ani nevěděla co říkat 😅

murynka
30. zář 2009

mabe a samsi gratuluji ke kontrolám 😵 😵 😵 super zprávy mám za vás radost!!!!!

vendul povlečení zde

http://www.babymarket.cz/10-dilne-sady,59.html

mají krásné za tu cenu luxusní 🙂 😵 😵 😵

murynka
30. zář 2009

vendul tu fotku pošlu kdyžtak na mail pošli mi IP 😉 😉 nechci jí tam nechávat je trochu erotická 😀 😀 😀

tercie
30. zář 2009

Marti no jo, taky jsem si to uvědomila zrovna včera, když jsem dočítala, že to máme obě všechno o měsíc 🙂

Zrcadlo prasklo při montování úchytek na dvířka, ale je to jen malej kus, kterej nechám uříznout u sklenáře a znovu přilepím 🙂

wergina
30. zář 2009

ahojík holky, jakpak se všechny máme? Já dneska depčila o 106 ☹ mimísek se mi pravidelně ozývá každé ráno a večer no a nyní se neozval skoro 24h, tak jsem total stresovala. ale už si tam zas vrní, tak je to ok.
Kopi: 15.10.2009 jdeme na 3D ult.
Kerrie, jak si byla spokojená s Kostelcem? My nakonec jdeme do toho G-medu v Pcích.
Murry: už aby to všechno bylo, viď? My teď rekonstrujem kuchyň, vše již připraveno, jen se čeká až dorazí linka 😠

farmarska
30. zář 2009

ahój zase nečumuju 😉
tercí ale že jste doma šikulové vid 😀 😀 😀

holky tak ovu se mi pomalu blíží a mě už docházejí nápady, jak svádět toho svýho manžu 😝
jeden den na sebe hodím ty ošmikaný bombarďáky, ale co dál?! 😕 😕 Tak jsem se porozhlídla po tý stránce, jak jí tu včera šoupla markee a něco sem našla...
http://www.ignite.cz/catsuity-bodystocking/25-s...
holky co myslíte?? navíc to maj snad i ve sloní velikosti a je to levný 😵 nechci totiž za takovýhle prádlo moc utratit, bo jen co otěhu, tak na mne nikdo už nic takovýho nedostane 😀 😝 ale ted jsem ochotná se soukat snad do čehokoli 😀 😀

farmarska
30. zář 2009

no ještě víc by se mi líbilo toto : http://www.ignite.cz/catsuity-bodystocking/34-s...
ale mají dočasně vyprodáno 😠

farmarska
30. zář 2009

holky a nebo mám jít do tohodle?? http://www.ignite.cz/catsuity-bodystocking/30-c...
poraďte!!! 😉
hele ale berte to tak, jako že on to na mně stejně neuvidí (skoro-jen obrysy) ale ucejtí 😎

farmarska
30. zář 2009

holky a nebo poslední... toto : http://www.ignite.cz/catsuity-bodystocking/31-c...

tak coo??????

m.aa.b
30. zář 2009

ty jo já to snad ani nedočtu ... 😲 😲

farmarska
30. zář 2009

no a pak bude už jen zbejvat sehnat ty pouta, na další den... to když už opravdu nebude jiná možnost 😀 😀

holky s těma poutama co jsem pořizovala minule, si ted hraje na policistu náš syn! 😀 😀 😀 🤐 samo že jsem z toho, než jsem mu to dala, stáhla tu růžouvou kožešinku 😀 😀 😀
holky to byly tak debilní pouta 😠 😝

farmarska
30. zář 2009

maab to máš od nás za to , že nečteš pravidelně 😀 😀 😀 😀 😀 kyš kyš 😝 😝 😀

farmarska
30. zář 2009

holky já jdu ted nakrmit, ale to vám říkám, až s e vrátím ať tu jste!! 😠 bo já potřebuju objednávat a nevím co 😀 😀

kopa
autor
30. zář 2009

holkýýýýýýýýýýý já mám ovuli 😀 😀

martinkal
30. zář 2009

Farmííí 😀 😀 😀 😀

mě se nejvíc líbí to poslední, ale nejvíc bych si přála mít to tělo pod tím 😀 😀 😀

martinkal
30. zář 2009

Kopííí dělala jsi si test? 🙂

aronek
30. zář 2009

tedy farmi, já jsem v práci a nevím nevím, jestli by byli nadšení kdyby viděli co si prohlížím 😉 , ale jinak na to jdeš zajímavě. Kolikrát ho potřebuješ ulovit? Já jen že mi se v měsíci který to vyšlo potkali jen dvakrát 😀

aronek
30. zář 2009

kopi jak jsi to poznala? Tak hurá na přítele

kopa
autor
30. zář 2009

jojo šla jsem kolem lékárny a koupila naké balení 3 kusů.
Vložím foto 😉

aronek
30. zář 2009

martikal, já jdu zítra na krev na ty triply, no nervíky pracují 😖 , a to jsem si v rámci zdravé stravy vzala do práce jen mrkev 😝 , tak nemám ani čím obalit nervy ☹

martinkal
30. zář 2009

budu ti držet palce aronku, řekni, že si o výsledky zavoláš, ať ti řeknou, kdy je budou mít, ať se nestresuješ do další kontroly 😉

farmarska
30. zář 2009

holky ještě vlítnu na kozy a čuňase a hototvo 😉

Marti no to já bych si přála taky! a nejen já..myslím, ře i můj chlap by nebyl proti 😀 😀 😀 ale holt má smůlu no 😝 ale zase může bejt rád! mám dvě ruce, dvě nohy , nadpičník i podpičník , ..... 😀 😀 😀

aron, to já takový štěstí mít nebudu a proto bych ho ráda uhnala co nejvíckrát to půjde 😀 kdyby bylo na mně, tak to dělám klidně každej den 😀 😀

kopí gratuluju k ovu ! tak dneska žádnej kůň, žádnej chlast a šuk..t, šuk...t, šuk..t, ..... 😉 až do zblbnutí ! 😀 😀

kopa
autor
30. zář 2009
aronek
30. zář 2009

martikal, to víš, že pak budu ležet na telefonu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru