Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
30. zář 2009

Jé v ulici žerou řízky, já bych si taky dala, ale nemám tu ani nic...

aronek
30. zář 2009

V bejby boxu v Praze našli chlapečka 😠 , alespoň ho nezabila, že? 😒

aronek
30. zář 2009

tak já razím z práce 😀 , přítel psal, že uklízí, že se k nám chystá návštěva 😝 . Zítra jdem oba na raní, tak jsem zvědavá, kdo se k nám nasádlil 😠 Přeji všem hezký večer, dnes už asi nenakouknu 😉

markee
30. zář 2009

ahojky,tak jsme doma. Pejsek je pořádně ostříhán,na bolavou nožičku je pořádně vidět,ale má to už lepší. Tak snad doktor tu rakovinu vyloučí.
Jinak mě je tak špatně,špatně se mi dýchá tím stažením. Už toho mám fakt dost,chjo,proč?! 😔

sirella
30. zář 2009

ahoj holky....zas nakukuju a jdu se "pochlubit" jak jsem blbá ☹ ....celý den sedím na netu a prohlížím různé stránky a narazila jsem na stránku,kde si každý kdo přišel o miminko může udělat vzpomínkovou stránku a napsat příběh o tom co se stalo.Do pár jsem nakoukla a depka je zpátky 😢 Já snad nejsem normální.Manžel už vyhrožoval,že net zrušíme

tercie
30. zář 2009

byla jsem zavřít Fesťu, taky má bebí na pacce, v sobotu se nám porvali a on se při rvačce o něco pořezal... má 10 stehů, jouda provokatérská.

Markee snad bude pejsek OK, náš první rakovinu měl, v kosti, a projevila se mu po zlomenině, snad ten váš bude v pohodě.

Aron ještě že ty boxy jsou co, jinak by ho mohli dávat ve 112 že ho našli někde pohozenýho ☹

Jo k těm prsům Markee, já brala Medicriptin, a asi jen 10 dní a bylo to dobrý. A když jsi volala k dr tak ti neřekl že ti léky přidá?

markee
30. zář 2009

Maendy,téda moc a moc gratuluju k nové práci a neboj miminka určo přijdou i bez kartářky 😉

markee
30. zář 2009

Tercie já brala PARLODEL 2,5mg a dvakrát denně jednu tabletu. Dali mi to už v nemocnici a když mě propouštěli,tak mi dali recept na celé balení.To jsem dobrala teď v pátek. V pondělí mě ty prsa už boleli. V úterý jsem volala doktoru a říkal,že mi další nenapíše,že je i zázrak,že jsem je snášela,že většina ženských je prostě nesnese. Mám si prsa stahovat,chladit a málo pít.
Kamarádky mi ještě říkali pít mátový čaj a šalvějový a nebo homeopatika. Prý jim to vše zabíralo při ukončování těhu. Každé něco jiného zabíralo.No jsem zvědavá za jak dlouho to přestane,ale fakt nemůžu pořádně dýchat,jdu to sundat,už toho mám dost. ☹

sarlotta
30. zář 2009

fARMI, ty stránky jsou pěkné🙂)) myslím si je uložím 😎

sirella ale to je normální, tohle taky potřebuješ, když si popláčeš, tak se Ti uleví... jen to musíš přijmout, že se to stalo a že už je to za Tebou... a začít se dívat dopředu. neplácej se v tom moc dlouho. 😉

sarlotta
30. zář 2009

jdu bucat děvčátka.. zítra do práce ......dobrou.

sirella
30. zář 2009

sarlotta:Díky...zatím to ale moc nevypadá.Snad to bude lepší.Chudák prcek...je ze mne dost zmatený.Ptal se proč brečím,že prý jestli něco udělal.Jenže ono to přišlo...z ničeho nic a nešlo to zastavit.Vysvětlila jsem mu že nic nevyvedl...dám ho radši už do postele a může si číst.

sirella
30. zář 2009

sarlotta:Měj se...dobrou

markee
30. zář 2009

Sirella,já taky pořád koukala a ještě občas koukám kam nemám a pak bulim. To je fakt normální. Ať nic neruší,prostě to aspoň z tebe jde.

tercie
30. zář 2009

Šarlotko dobrou, pořádně se na to vyspi, a víš jak, RÁNO PRAVOU !!! 😉

sirella
30. zář 2009

markee: Už jsem s tím asi otravná,ale nemůžu si pomoct.Manžel to zatím celkem bere....jen mi říkal,že se zbytečně tak trápím,že druhé mimčo prostě bude...jen si musíme chvilku počkat...No nic..jdu na toho mého zbojníka.

markee
30. zář 2009

Sirella nejsi otravná,to vůbec nejsi. Musíš si tím projít.Já to tak měla taky a určo se to ještě dostaví,u mě. Já jsem normální sebetyran ☹

kopa
autor
30. zář 2009

holky tak dnešek mám dvakrát pojištěný 😀 dávala jsem i nohy nahoru 😀

tercie
30. zář 2009

Holky to je normálka, tenhle způsob sebertýznění, potřebujem se s tím nějak vyrovnat... já tam ale chodila po nocích, abych si mohla pořvat nerušeně a nikdo mi nemoh nic vyčítat nebo abych tím někoho neobtěžovala...

sirella
30. zář 2009

kopa:Držím palce 😉 Ty nohy nahoru mi u prvního mimča taky pomohly

markee
30. zář 2009

Kopy,jen tak dál,tak se to má dělat 😉 😀

kopa
autor
30. zář 2009

akorát jsem ted nedočítala 😀 jen jsem nakoukla na Farminky oblečky 😎 😎 😎 😎
Farmí ono je to všecko moc hezké 😵 akorát já na tom svým těle bych se cítila blbě 😅

kopa
autor
30. zář 2009

markee snažím se 😀 už ted mě bolí z toho divně břicho a poprvé v životě mě píchá na pravé straně 😅 Vždycky mě píchá na levé 😅 myslím asi ten podbříšek nebo vaječníky 😅

kopa
autor
30. zář 2009

Sirella díky 🙂 Za chvilku ti taky budu držet moc palečky 😵

sirella
30. zář 2009

tercie:Já jsem celé dny sama doma tak to nikdo nevidí...před synem jsem se do dneška držela,ale teď mě to vyloženě přepadlo.Manžel to měl doma párkrát...vím,že ho to taky mrzí ale strašně rychle se oklepal.On to bere tak že to prostě nevyšlo tak to vyjde příště

kerrie
30. zář 2009

Wergi.........Arleta Kostelec super......pěkný prostředí i příjemný personál............akorát naše mladá dáma se odmítla natáčet, takže máme místo nahrávky pouze 3 fotky 😀 😀 😀

kopa
autor
30. zář 2009

Sirello tak můj přítelák to semnou prožíval velice intenzivně dva dny před revizí a po revizi tak týden,rychle se otřepal.

sirella
30. zář 2009

kopa: Doufám 😵 Snad to brzo uběhne

kopa
autor
30. zář 2009

Sirell uběhne neboj 😉 já to vydržela rok 😉 sice menší depky,ale dá se to.

kopa
autor
30. zář 2009

Teríku koukala jsi mi na ten ovu test???Nemohla už třeba ta ovulka být??? 😅

sirella
30. zář 2009

kopa: Tebe objednávali na zákrok???Mě brali do nemocky hned.Byla jsem ráda,že jsem nemusela domů a stresovat se.Revizi jsem měla už po císaři tak jsem věděla do čeho jdu.Jen ta psychika byl děs...byla jsem ale ráda,že jsem to měla brzo za sebou.Můj manžel byl hodně přepadlý v ten den kdy na UTZ srdíčko nebylo a v den zákroku.S klukama šel na karty a vrátil se domů trošku piclý a tak byl na měkko a aj slza ukápla...To jsem u něj viděla za celou dobu co jsme spolu asi 3x

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru