Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
30. čer 2009

No Lucii my jedem jak mašiny 😀 a nebo jako drbny na pavlači 😀 😀
Lucie tak to ti věřím,že tě to nebaví 😔 Mě stačí když jsem týden nemocná,nevydržím to prostě 😅
Navíc se musíš ještě postarat o manžela a syna takže zase máš i jiné povinnosti.
A co třeba si jít sednout na lavičku někam do parku?aspon na chvilku?
Budu moc držet palečky na čtvrtek aby jsi slyšela jen a jen dobré zprávičky 😵

kopa
autor
30. čer 2009

Nici to víš já musím chodit dobře oblíkaná do práce,kalhoty a halenka.Ale ted hřeším chodím v džínách a tričku 😀
Ale musím něco koupit,páč jsem otevřela skřín a všechny trička z lonska predlonska se mi srazily a jsou malé 😅 😔

kopa
autor
30. čer 2009

Holky tak dobrou noc,už na mě padá únava 😀

murynka
30. čer 2009

dobrou noc 🙂

nicollka
30. čer 2009

Luci budu na tebe moc moc myslet at ten prevít zmizí a můžeš si to krásně užívat :D

Kopi 😉 😎 No mě se strašně líbí elegantní oblečení, ale miluju sportovní oblečení to je takové slušivé a volné :D
Třeba podpatky sem měla na svatbě, a jinak jen a jen pantofle, tenisky ... ale chci se naučit být i trochu elegantní haha toto zní blbě

kopa
autor
30. čer 2009

Nici 😎
Já podpatky nenosím 😀 od té doby co jsem si ukroutila na kozáčkách podpatek 😀
Raději nosím takové ty baletky 😉
Ale nejraději džíny triko a tenisky 🙂

lucierob
30. čer 2009

Tak lavička v parku teda nehrozí. Už kvůli té placentě přes vnitřní branku. A ještě pořád mám riziko potratu. Sedět taky moc nesmím. Takže se celé dny jen převaluju s počítačem zprava doleva. Manžel už říkal, že po porodu budeme muset kupovat nové matrace. Jelikož tam budu mít vyleželý důlek 😀

nicollka
30. čer 2009

jj to taky můžu ale rači tepláky :D

tak pádím už v sedm sem málem vytuhla tak dokoukám blondýnku a zalomím to taky.
Dobrou ránooo

farmarska
30. čer 2009

kuk už jsem tu !
ale jen se rozloučit a popřát dobrou noc 🙂

tak dobrou noc 😀

a zítra se ozvu zase asi až večer bo bude další náročný den.. manžel bude pracovat a já dohlížet, to bude dřina 😀 😀 😀

if.v
30. čer 2009

ahoj Kopi. u doktora zjištěna velmi nízká sliznice, přestává se tvořit..dostala jsem žádanku na odběry, udělá hormonální profil a potom se mám u něj ohlásit....tak to vypadá na běh na dlouhou trať, každopádně teď máme snažení přísně zakázané (můžeme jen trénovat) a pak se uvidí. Tak nevím, máte s tím některá zkušenost? Mělo by tu být snad i témátko...

hanana
30. čer 2009

teda Kopi me asi neco uniklo??? Proc se Janicka od nas odpojila??? on ji nekdo necim urazil??

kopa
autor
1. črc 2009

Hanana nic ti neuniklo,já jsem Janě psala IP.Napíšu to tak jak to napsala mě ju že jí to nebaví co tady řešíme,že jsme s Murynkou trapné 😀 ....že je trapná když řeší pohyby a těhukalhoty... 😀
Takže už sem chodit nebude 😲 Dál to komentovat nebudu 😀 😀 🙄

kopa
autor
1. črc 2009

Ahoj Ivčo,
tak to jsi teda moc dobře nedopadla 😔 Ale zase ti udělá vyšetření.No já ted nad tím přemýšlím,co tady píšeš jestli si teda taky někam nezajdu...
Ach jo furt se to snažení posouvá vid,je mi to líto 😔

Lucie tak to jsem nevěděla,že musíš jen a jen ležet ☹ No kočko musíš to vydržet,co bysme pro mímo neudělali že?
Tak zase to ber tak že tedko si odpočineš a až mimi vykoukne na svět tak budeš mít honku. 😅

if.v
1. črc 2009

Kopi, asi bych po téhle zkušenosti někam zašla taky být tebou...aspoň pro klid. Zítra jdu na krev, výsledky by měly být brzy a pak uvidím. Znamená to pro mě nejspíš nějakou hormonální léčbu (a přibírání ☹), zatím jsem dostala železo, protože je málo krvinek či co...no uvidíme, dodržela jsem doporučené 3 měsíce a je z toho měsíců 6...nadšená nejsem, už se mi nechce čekat. nejdřív jsem chtěla děti 5 let od sebe, pak mi do toho vlezla škola tak jsem to posunula a teď to vypadá, že budou děti minimálně 8 let od sebe...nečekala jsem problémy. Tak já po výsledcích zahlásím, jak jsem dopadla a každopádně jsem ráda, že aspoň cyklus zůstává pravidelný 🙂

mirax
1. črc 2009

if.v.: to mě mrzí, že máš po revizi problémy, ale neboj, ono se to srovná, jen je zase čekání, což už člověk nechce, co?
Menstruaci jsi měla normální? Já měla taky nízkou sliznici, ani jsem nemenstruovala, dostala jsem antibiotika a pak už se vše spravilo.

Holky, jsem teď mimo bydliště, trávím volno u taťky na Moravě, tak mi tochu trvalo si tady zprovoznit počítač, párkrát jsem zatím jen nakoukla, ale nepsala příspěvky.
Doufám, že je zatím vše ok, začíná mi být i trochu líp
🙂
Kopi, můžeš mi do tabulk ypřipsat, že 14.7. jdu na NT srceening?

kopa
autor
1. črc 2009

ahoj Mirax,
super že jsi se objevila, 😵
začínala jsem pomalu mít strach zda jste s mimčem v pořádku 😅
Jé tak ty jsi na Moravě?Tam je krásně,já jsem tam často jezdila jako dítě a moc se mi tam líbilo 😵 a jste dost daleko od povodní?
Určitě ti tě připíši do tabulky 😉

Ivčo já si zkusím v pátek zavolat na tu gyndu,holt prostě řeknu že jsem akutní případ 😲 Nevím jestli je možné,že mám třeba taky tu sliznici nízkou i když jsem měla revizi v září,ale mám tu MS fakt divnou. 😔 😅 Ivíku fakt mě to mrzí, 😔 ale zase je lepší počkt výlečeit se a pak plodit raz dva 😉

paajaa
1. črc 2009

Krásné ráno,
hlásím že se tělo asi umoudřilo a ráno na ovutestu drhá hezká čárka ( sice méně tučná jako kontrolní, ale nepřehlédnutelná)

Kopi: to je celkem síla co ti Jana napsala. 😲 No nebudu se vyjadřovat nebo bych se musela rozčílit

Mirax: to je dobře, že jsi se ozvala. Užij si pobyt na Moravě a dávej na sebe pozor

Farmi: si psala 38 Kg 😲 😲 😲 To snad není možné. Ty sji ted dobrá, že jsi takovou zátěž tahala 😀

If.v: doufám, že bude léčba krátká a hlavně úspěšná. To čekání je hrozné. 😒

markee
1. črc 2009

ahojky holky,
něco málo jsem včera přečetla,ale odpadla jsem a teď už samozřejmě,že nevím na co reagovat 😒 jsem ostuda ☹
Paaji,tobě jsem chtěla gratulovat k tomu,že už můžete plodit dítko. A koukám,dnes ti najeli na ovu testy čárečky.Tak šup na to 😀
Tercie,já taky nemám nárok na mateřskou,ale prý na ní nastoupit stejně musím,6týdnů před TP a platit mě bude sociálka v našem okresním městě. Ne v našem městečku. Určo to bude nějaká slabá mateřská,ale to vydržim. Jinak pak mi začnou platit hned rodičák.A tu dýlku mateřské buď budu mít 4letou nebo půjde na chvilku na mateřskou Míša a zvolí mi ty tři roky.Ale to chci teprve zjistit,co a jak jde. Pže když jdu na úřady,tak mi všude řeknou jen část a pak mě posílaj zase dál ať se zeptám na socce nebo na pracáku atd.,atd.

nicollka
1. črc 2009

ahoj holky mě ta teplota nějak stávkuje :( žádný pohyb a dnes ráno mamatest - sněhobílo :( Já se snad už nedočkám. prostě si myslím že tím pětidenním špiněním to vše ze mě odešlo. ach jo ...

Venku svítí krásně sluníčko, tak dnes se vyplesknu na sluníčku a budu se smažit...ještě musím pro katastrální mapu či co kde budou i inženýrské sítě. a pak zavolat na vodárny a elektrárny a telecom a plynaře a nevim co šecko tu v tý zemi je. to mě moc neba ale musí to být.

murynka
1. črc 2009

ahojky holky

venku je už ted krásně 😵

paji kašli na ovu testík a sexit sexit sexit 😀

miri jsme ráda že jsi se ozvala už jsme se báli 😅

if.v
1. črc 2009

děkuju holky za podporu, taky věřím, že to bude v pořádku a pak už mi nic bránit nebude 🙂
Mirax: první dvě porevizní MS byly naprosto v pořádku - normálně silné. Až ty další 3 byly takové nijaké. Sice to trvá třeba 4 dny, jako normálně, ale stačí mi intimky a krev skoro žádná. Teď mě čeká šestá porevizní a pravděpodobně také slabunká. Pokud by to šlo jen přeléčit antibiotiky, bylo by to fajn, díky za naději 🙂

kopa
autor
1. črc 2009

Ivčo držím palečky 😉
no a já teda raději taky pokušlu k doktorce 😅

mirax
1. črc 2009

kopi, pokud máš nějaké pochybnosti, tak si k dr. zajdi..lepší vědět, na čem člověk je doopravdy..buˇˇd s euleví nebo se s případným problémem může zavčasu něco udělat.

if.v. držím palce 🙂

paaja..jéé tak už opět stojíte na prahu možného početí, to je krása. Tak pěkně šup na to! Žádné ulejvání a moc moc přeju brzy // 🙂 🙂

Holčinky, jdu se natáhnout, Tobík usnul, vstává pro změnu už v půl páté, ze mě bude za chvíli zombík 😝

murynka
1. črc 2009

miri dobrou noc 🙂

kelly1983
1. črc 2009

Ahojky

murynka - jak pak se máš??

nicollka
1. črc 2009

iv.f moc moc držím palec at je to jen malý problém, který se urychleně vrátí do normálu a můžete plodit. No já si řekla že počkáme jednu MS a jdeme na to znovu, no už je to přes půl roku :(

murynka
1. črc 2009

ahojky kelly dobře a ty?

paajaa
1. črc 2009

Nicoll: neboj taky se dočkáš. Hlavně aby se ti po těď práškách srovnal cyklus.

Mury: nebo sexit se bude- i kdyby manžel nechtěl, tak do znásilním jako minule. Byla to dřina, ale klaplo to. 😀 😀

Mirax: dobrou. Hezky se dospi. 😉

murynka
1. črc 2009

paji tak tak a oni se rádi nechají 😅 😎 😀

kelly1983
1. črc 2009

mury - taky taky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru