Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
1. říj 2009

mari:mě se vleče šíleně...první týden je děs...už kdyby bylo aspoň po šestinedělí...

aja.83
1. říj 2009

Sirellko, neboj, taky se mi to vleklo a myslela jsem, že se nedočkám září, kdy se začnem snažit. A vidíš, už je říjen 😉 ! Uteče to jak voda, věř mi!

sirella
1. říj 2009

aja:Jenom aby...já se ráno radovala že je už čtvrtek a že se blíží víkend...no a pak jsem si uvědomila že mám "výročí" 1 týden a řvala jsem zas jak pipka.Už bych se na to měla vyprdnout a netrápit se pořád.Chci být co nejdřív v richtiku abysme se mohli pokusit znovu....ách jo...už aby to bylo 😉 Ale nechci nic uspěchat.Jsem ráda,že manža je k dispozici kdykoliv...prý stačí říct jen kdy a bude to 😀

angeles
1. říj 2009

Tak mě zas na druhou stranu ten čas utíká rychle, ale nepřestává bolet. Se mnou měl manžel trpělivost celé šestinedělí, které bylo opravdu kritické. Holky pomáháte, už mi je trochu líp. Děkuju.

sirella
1. říj 2009

angeles:Jsi silná holka...to zvláneš.Všechny co jsme tady.Mimča budou 😉 Moc ti přeju aby až se rozhodnete aby to vyšlo...to by na světě už nebyla žádná spravedlnost.

markee
1. říj 2009

ahojky holky,tak jsem doma z plavča. Bylo super a asi mi i ta voda pomohla na ty moje "kozy". Zatím nějak nebolí.Ale co není může být. Dnes by moje kamarádka určo slavila,pže 22.8.jí vzali vejcovod,kvůli mimoděložnímu těhu a udělali jí rovnou revizi dělohy a dnes dostala první porevizní mrchu. Tak byla fakt šťastná,pže v sobotu by jí končilo šestinedělí.
Prokecali jste toho dost,tak nevím zda mám sílu dočítat.

mari111
1. říj 2009

holky kazdej z nas to vyjde, jen nikdo nevi kdy. ale urcite to vyjde

handm
1. říj 2009

Ahoj holky! Ani nedočítám (je toho moooře), jen hlásím, že depka definitivně pryč, v to úterý jen byly nějaký skvrny na slunci nebo co 🙂)) práce a manžel mě z toho dostaly! 🙂 a taky hlavně VY a lahev vííína 🙂

teď mrcha snad už odchází a pak na to vlítnem 🙂)
🙂

mari111
1. říj 2009

to je dobre markee ze ty tvoje kozy nezbedne 😀 uz nebolej, jen odpocivej 🙂

aja.83
1. říj 2009

Sirell, já nevím, jak jsem to udělala, ale asi 14dní po revizi jsem si na to skoro nevzpomněla. Je pravda, že jsme byli na dovče a taky bylo léto, tak jsem furt někde lítala, grilovali jsme s kámošema, s manžou na výlety. Ale nějak kupodivu dobře jsem se přes to přenesla a jsem ráda. Je to sice zklamání, ale čím si pomůžu, že budu smutnit a otáčet se dozadu? Rychle jsem se dala do kupy, abychom se mohli snažit, psychika je nejdůležitější. A teď už se těším na každý testík, zda už to vyšlo, nebo ne. Hned je to veselejší.

sirella
1. říj 2009

markee,handm: Ahoj holky....to víno i u mě v úterý zafungovalo...za to včera mi nebylo nic moc....ale už jsem zase hodná 😉

mari111
1. říj 2009

ahoj handm, tak drzim palecky na "vlitani" 😉

markee
1. říj 2009

Holky,všechny na to vlítněte a udělejte kopu dětí 😀 Žádné otálení,prostě pořádně na tom makat 😀

aja.83
1. říj 2009

Holky, já se zase loučím, takže večer hupky na manžílky a zítra zas přijdu! A očekávám fanfáry - doufám, že bude co slavit😀 !

mari111
1. říj 2009

tak ajo pa pa zitra

kopa
autor
1. říj 2009

já jsem pěkně chcípla,takže na těhu mohu zapomenout 😔 😠

sirella
1. říj 2009

aja:tak to jsi dobrá...to u mě asi nehrozí.Nejsem na tom tak jako ze začátku ale ještě to občas dolehne.Mě zaměstnává můj syn...a to fakt hodně.Teď s ním píšu úlohy a jsem jakási zblblá že příklady kontroluju radši 3x... a to počítají jen do 20....Jak jsem dopolčo pročítala ty různé stránky tak všude se víc než o příčinách neúspěchů psalo o naději,že to příště vyjde...to mě nakoplo.Ale všude je zdůrazňovaná psychika...už jsem uvažovala i o tom pschologovi,jenže mi to přijde brzo.Počkám jestli se z toho líp nevyhrabu.Narazila jsem i na příběh holky co skončila na práškách...hm a teď má o problém víc,protože je na nich asi závislá.To bych nechtěla ani za nic takto skončit...pokusím se sama a uvidím...Jen mi v sobotu možná odjede manžel pryč tak nevím jak dopadnu.Budu doma asi sama (prcek asi u babičky) a to bude asi zlé ☹

sirella
1. říj 2009

aja:držím palce 😉 ...ahojky

aja.83
1. říj 2009

Sirell, mně taky dost pomohly holky tady. Takže v sobotu určitě přijď sem, někdo tady určitě bude a pokecáš a na depku nebude čas! Nebo si rozdělej vínečko a zapal svíčku, jen tak si relaxuj, třeba si vlez do vany. Určitě ti psycholog pomůže, ale počkej ještě, třeba to za chvíli bude lepší a zvládneš to sama! Držím ti pěsti a posílám hodně síly!

markee
1. říj 2009

Holky já o psychologovi uvažovala,že kdyby mě to ještě měsíc po šestinedělí nepustilo,tak že bych k němu došla.Ale myslím,že na to,že mám 3 týdny po potratu,tak jsem docela v pohodě. Jako v mezích co se daj.Takže doufám,že ho potřebovat nebudu 🙂

mari111
1. říj 2009

kopi proc zapomenout? to nic neznamena

sirella
1. říj 2009

aja:Díky moc...stavím se určitě

kopa
autor
1. říj 2009

Mari páč si myslím,že se to třeba neuchytí když jsem nastydla. 😅
balím a jdu domu 😵

sirella
1. říj 2009

markee:Já to mám podobné...mám za sebou teprv týden ale zdá se mi že je to lepší a lepší.Občas to dolehne...nebudu říkat že ne,ale snad to zvládnu sama doma.Abych pravdu řekla doktorů mám na dlouho dost

mari111
1. říj 2009

no to ne, ja sem byla taky nachcipana kdyz sem do toho vlitla a uchytilo se to a ty si dej poradnej hrnec caju s medem a hups na snazilkovani 😉

mari111
1. říj 2009

kopi a poradne vypotit 😉 😀 s mylackem

mari111
1. říj 2009

jezisi co to pisu ---- s milackem--- uz sem fakt jelito 😕 😕 😕

sirella
1. říj 2009

holky...měla bych jeden dotaz,ale dost mi leží v hlavě...Myslíte si že na zamlk.potrat může mít vliv to,že jsem hned v prvních těhu dnech byla pokousaná od komárů (cca 100 štípanců) a jedno velké kousnutí na noze,které mi strašně nateklo,tupě bolelo a snad v něm byl nějaký zánět,protože to bylo strašně horké a bez studeného obkladu jsem nemohla existovat...je to asi blbý dotaz ale fakt mě to trápí

handm
1. říj 2009

🙂 To jooo, kopi! Nejlíp se člověk vypotí na cizím těle!! 🙂

sirella
1. říj 2009

😀 ten myláček vypadá krááásně 😀 Mě se to občas stává taky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru