Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
1. říj 2009

Sirella,důvody opravdu nehedej. Doktor mi třeba říkal,že prostě si to samo tělo vyžene to co není dobré. A že se to prostě stává a nikdo neví proč. To mi teda řekli i v nemocnici. Vím je to těžké,ale někdy to je opravdu bez příčiny ☹

mari111
1. říj 2009

jo milacek s"tvrdym" vypada opravdu dobre 😀 😀 😀 sirellko opravdovu pricinu nikdy nezistiz a ani ti to nikdo nepotvrdi tak se tim netrap

sirella
1. říj 2009

markee:To mi právě vadí nejvíc ☹ nevím co se stalo a na co si dát pak pozor.Pokud by to bylo tímto tak bych příště ale nemohla celou dobu snažení ani na krok z baráku.A to kdybys viděla jaká jsem byla vzorná...ách jo...a k ničemu.A nejhorší je že už od začátku jsem tušila že je něco špatně.Při prvním mimču jsem byl úplně v pohodě a na každou kontrolu se těšila na "obrázek" a k této dr.jsem chodila se staženým zadkem.Při prvním mimču jsem měla hodně nevolností a u tohoto jen ze začátku a pak už nic.Jen strašná únava a bolesti hlavy...Asi se na to ale fakt budu muset už vyprdnout a nepatlat se furt v tom dokola....prostě se stalo...je to pryč.Teď jen musím vydržet a zkusit znovu...ještě se uklidňuju tím,že jsem o mimčo přišla brzo,pokud by to bylo pozděj tak bych skončila hůř...a mě doktoři neřekli nic.Přišla jsem si v nemocnici že to berou jak na běžícím pásu...Na UTZ jsem byla kolem čtvr na 8 a už měli na seznamu cca 30 jmen na sál

ikopretinka
1. říj 2009

Ahojky holky,
tak jsem tu delší dobu nebyla, protože nevím co dřív. Práce a samá práce, semináře, školení....a zase práce a semináře a školení...........
Takže vás chci všechny pozdravit.
Snažení jsem hodila za hlavu, prostě se milujeme podle nálady. JInak jsem ale dělala ovu testy , zase mi to totiž nedalo a mám ještě v zásobě a byly pozitivní skoro všechny, od 13DC-21DC, takže nevím. Já snad "snáším" 😀 denně vejce či co. 😀 😀 😀 Připadám si jako slepice 😀 😕
Tak držím snažilky pěsti na // a těhulky hodně zdraví a ať se vám nemoci vyhýbají. Všichni jsou totiž nějací nachcípaní 😕 pa 😵 😉

sirella
1. říj 2009

markee,mari111:Dík moc za vaše odpovědi.Nezlobte se na mě ale já to potřebovala asi slyšet.A je líp...prostě příroda si řekla sama...třeba si brzo řekne něco jiného 😉 Jak jsem se sem registrovala tak jsem byla v hluboké depce...uřvaná,nevyspaná a teď už spím v pohodě.Místo léků na uklidnění jedu v čajíkoch...na ty jsem zatížená a na všechno je používám a zabírají asi taky trošku

sirella
1. říj 2009

holky...zlepšily jste mi náladu 🙂 Musím toho využít a jdu uvařit nějakou mňamku pro manžílka a Filíska.Mějte se tu všechny moc hezky a fakt díky....budu občas nakukovat...čauky

mari111
1. říj 2009

nemaz za co sirelko od toho sme tu vsechny aby sme si pomohli z depky a smutku a aj se podelili o radosti, kazda vime o cem to je. tak uvar neco dobreho a dobrou chut 🙂 . ahoj kopreti, teda tak to ja sem taky slepice, ja mam tie ovu testy taky takove ale ta carka musi bejt asi silnejsi aby to byla ovulka , nekde aj pisou ze musej bejt uplne stelne ty carky, tak nevim 😕

markee
1. říj 2009

Sirella,vůbec se neomlouvej. To prostě sem piš co chceš a mi ti poradíme,když budeme vědět.Určo nevíme vše,pže prostě opravdu příroda je všemožná a dělá si co chce.Až se občas děsím ☹
Jdi uvařit. Já teď dělám králík na smetaně,si přál manžílek,takže už se to dělá,dusí a docela se taky těšim.
Ikopretinko,ahojky. Je dobře,že na to nemyslíš,ono to určo pak líp přijde. A s tím "snášením" 😀 no já dělala ovu testy jen jeden měsíc,ale kvůli mému pocitu.Já věděla kdy ovulku mám,ale chtěla jsem to mít ještě podložený a fakt jsem to tak měla. 😀

martinkal
1. říj 2009

Ahoj kopreti, zrovna jsem si říkala, že jsi tu dlouho nebyla 🙂 , a ono když se prý na snažení pozapomene a nechá se tomu volný průběh, tak to zrovna vyjde, tak uvidíš 😀

Kopi, sestřenka měla asi 14m dní chřipku, pak nedostala MS, myslela, že je to tou chřipkou a pak našla // a mimi je zatím ok, takže se neboj, v prvních dnech nachlazení nevadí 🙂

Aronku už víš, kdy budou výsledky?

markee
1. říj 2009

Kopi v prvních dnech nevadí nic. Kamarádka měla průjem,brala na to prášky ten endiaron,pak prášky na srovnání MS,pže jí měsíc předtím zlobili a ještě brala ibalgin a v nemocnici jí řekli,že to nemá vliv.Že dokud není placenta,tak to prý nevadí.A to je kolem 10-12tt 😉

murynka
1. říj 2009

ahojky

kopretinko jsi mě pobavila slepice 😀 😀 😀 určo to ted vyjde když na to nemyslíte 😎 😎

kopi co blbneš 😕 😕 😅 😅 já asi 4 dny po oplodnění vždy měla chřipku a nachlazení u mě to patřilo obě těhu k příznakům 😀 😀 😀 co ty víš držím palce!!!! 😉 😉 😉
brala jsem i paralen ten se v těhu může pinosol kapky do nosu a mullerovi pastilky na cucání na krk 😉 😉
a podívej jsme v 8 měsíci 😅 😅

my byli dnes na prvním kurzu s Jirkou bylo to moc hezké 😵 😵

aronku víš kdy budou výsledky????

kerrie
1. říj 2009

Zdravím, holky 🙂

Kopísku............já ještě ani netušila, že jsem těhu, byla jsem nastydlá, cestovali jsme z dovči........nejdřív 8 hodin velkým letadlem, pak v Paříži přestup a mega stres, páč jsme málem nestihli další letadlo, pak ještě 4 hoďky busem, do toho jsem tahala kufry..........a víkend na to mě manža honil na kole po horách......takže jsem si pak říkala, že i kdyby tam nějaký mimísek byl, tak jsem ho určitě vyklepala...........a hele, jak to dopadlo.....když se má udržet, tak drží 😉 😉 Takže hlavu vzhůru a směle do snaženíčka 😉 😵

kerrie
1. říj 2009

Mury..............my byli s kurzama taky spokojený.......opravdu super, všem bych to doporučila....... 🙂 A teď ještě chodím na těhu cvíčo.........taky paráda.........hrozně mě to baví 🙂

murynka
1. říj 2009

ker také zkusím tu gravid jogu nebo něco 😉 ale cvičit už nemůžu.... 😒

sirella
1. říj 2009

Ahoj holky...znovu nakukuju, protože masko se dusí a mám dotaz...zase...Prosím vás,mohly byste mi poradit jaké vitamíny užívat už před snažením???Nechci nic nechat náhodě 😉 Když jsem byla těhu tak jsem brala kys.listovou,FolGravid a Centrum Maternu.Na ní je psané,že je i pro ženy plánující těhotenství.Tak teď nevím...budu vděčná za všechny názory a i od těhulek,murynko a kerrie...Pokud si najdete chviličku na bezradnou holku tak písněte...díky všem

kerrie
1. říj 2009

Mury, taky tam cvičíme spíš jen tak opatrně........................ jen takový mírný protažení.........a hlavně nás tam učí úlevový polohy a dýchání, co máme použít při porodu................no myslím, že si tam na to ani nevzpomenu, jak budu vyjukaná 😀 😀 😀

murynka
1. říj 2009

ker oni ti to PA připomenou těsně před porodem 😉 a nebo manžel bude vědět 😎 😀 a pomůže!!!

sir já brala jen listovku jinak nic 😉

kerrie
1. říj 2009

sirllko............já jsem taky zobala jen listovku a pak jsem přešla na Calibrum babyplan 🙂

kerrie
1. říj 2009

sirell.........copak vaříš dobrýho? 😉

kerrie
1. říj 2009

Mury, tak nějak to bude..............PA zaúkoluje manžu a ten mi to bude tlumočit 😀 😀 😀

markee
1. říj 2009

Sirella,já brala před první těhu acidofolan. Je tam železo,B12 a listovka. Jinak nic a Johanka je živá a zdravá. Pak před dalším těhu jsem brala listovku a pak vlastně taky,ale už psanou od doktora. Teď jí beru zase,až jí doberu,tak si koupím buď femibion 8OO-když na ní budu mít peníze nebo prostě zase listovku.Uvidíme co bude.

m.aa.b
1. říj 2009

Ahojky cholky ! 🙂 🙂 🙂

Jsem normálně to dočítání vzdala, tak snad mi neuniklo něco důležitého 😅 😅 😅 třeba nějaká nová těhulka 😉 😵

nové Dušičky jsem si už všimla včera ☹

V práci to celkem jde a ani se teď nebude propouštět, ale příští měsíc jo 😒 tak jsem na zvědavá 😨

Všechny zdravím 🙂 🙂 🙂

sirella
1. říj 2009

Holky ...díky moc...píšu si 🙂 ...Já to asi v těhu pěpískla ...brala jsem listovku,Centrum Materna a FolGravid...V lékárně na mě lékárnice čučala,ale já věřila doktorce.Ta mi řekla,že ten FolGravid je jakoby navíc,že listovkou se nedá předávkovat.Ptala jsem se jí několikrát,protože se mi nezdála celková dávka listovky na den..Teď toho lituju...Počkám na kontrolu a prchám k jinému dr.,protože mojí dr.nevěřím.Naštěstí jsem tady dostala tip od holčiny "od nás"...Vím,že dr. za nic nemůže,ale na jiných stránkách jsem se dočetla že není normální aby mi vůbec nebrala krev a nehlídala HCG Já nevím,ale asi mi víc vyhovují doktoři chlapi...na ně jsem měla štestí...tak se snad zadaří.Hodně mi holky zvedly náladu a už to vidím všechno líp 😉

kerrie:Vařím dušené masíno na žampionech a zelenině a k tomu těstoviny.Snažím se jíst co nejzdravěj a naštěstí jsou kluci zvyklí...mě to vždycky na určitou dobu chytne ...hm...bohužel za chvíli pustí a jsou např.řízky 😀 Jsem děsná...ale když jsem byla těhu tak jsem byla vzorná...o to víc mě to štve.Teď jsem rozhodnutá,že až budu zas tak budu už při snažení vzorná taky

markee
1. říj 2009

Maab,ahojky. Tak ty už jsi v práci? No prokecali jsme toho dost no,teda spíš holky 😅

tercie
1. říj 2009

Ahoj holky, já měla dneska podobnej den jako Maendy, byla jsem vrátit knížky do konihovny a vybrat novou duševní stravu, a pak jsem jela do prác odevzdat lístek na peníze a vyfásla jsem rovnou výpověď. Jako věděla jsem, že mě můžou vyrazit jako těhotnou ve zkušebce, ale nevěděla jsem, že i když jsem na PN, čuměla jsem na ně jako vrána, a říkám si, jestli nejsem debil, že jsem jim to podepsala...

No a k těm vitamínům, v předch. těhu jsem brala calibrum babyplan, a teď beru Femibion 800 a ještě obyč kyselinu listovou, taky 800, vzhledem k vývojový vadě mi řekli že mám brát zvýšený dávky.
Markee u tebe by to možná taky nebylo od věci. Listovkou se předávkovat nejde, ale lepší, když se přebytek vyloučí, než jí mít málo...

sirella
1. říj 2009

m.aa.b:Taky zdravím...jsem tu nová a vyloženě jsem překvapená jak mi holky pomohly.Myslela jsem že budu zas bulet,ale nebudu...radši sháním informace a až příjde čas bude ze mne snažilka jak vyšitá 🙂

markee
1. říj 2009

Tercie,to je mi líto. Koukám,že jsi na tom stejně jak já u Johanky,taky jsme se domluvili na výpovědi,ale já bych jí nebrala,jen hormony mě nějak pobláznili a já to podepsala ☹
No na ty vitamíny se fakt chystám. 😉 A ta obyč.listovka 800,tu máš asi od doktora,že?

sirella
1. říj 2009

tercie:Takže myslíš že v tom háček nebude???Asi bych si to dost vyčítala.Celkem jsem to napočítala myslím na 700 nebo 800 mikrogramů

m.aa.b
1. říj 2009

Markee jj jsem už od úterka a celkem to jde jen to vstávání 😖 na to si ještě musím zvyknout 😅

Sirellko holky tu jsou úžasné mě tu taky moc pomohly 😵 jinak bych se v tom pořád plácala. Zrovna dneska jsou to tři týdny kdy jsem musela na revizi. A netvrdím sice, že bych neměla někdy slzavou, ale oproti prvnímu týdnu je to jako by nic a jsem moc vděčná holkám tady a taky přítelovi 🙂

Jinak já brala Magne B6, předepsanou listovku a obden to střídala s Maternou.

murynka
1. říj 2009

sirr 😲 😲 😲 tolik si toho brala 😨 😨
no asi v tom chyba nebude ale je to dle mého zbytečné 😉 já brala po zjištění jen listovku pak jedno balení pregnium a to jsme nebrala denně navíc jen jednu tabletu psali až dvě 😕 ted neberu nic jen zobnu tak jednu za týden 😉 myslím že stačí zelenina a ovoce a po vitamínech se rodí velké děti 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru