Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
1. říj 2009

Markee od doktora nemám nic, akorát na tý genetice mi řekli, že to mám brát minimálně 3 měsíce před plánováním dalšího těhu, a to jsem dodržela, brala jsem to hned od potratu.
Sirell zkazit se tím nic nedá, vím akorát že špatný jsou vyšší dávky A vitaminu. Tak ten mulťák bych brala jen jeden druh a k tomu obyč listovku už bez ničeho. Já si kupovala nějakou obyš, v plastový lahvičce, asi 100 tablet, stálo to do stovky. K tomu ten Femibion, kde je všechno ostatní.

sirella
1. říj 2009

mury:To můžu odsouhlasit...teda myslím ty velké děti...u mě se doktoři na sále sázeli jak bude prcek velký.NA UTZ se zdál hodně velký a podle břicha taky.Všude jsem zhubla,ale bříško...to byl teda kousek 🙂 Já byla ráda,protože mě dr.hodně sledoval a říkal že mimčo zralé a musel mi udělat Hamiltona,protože jsem přenášela.Já si řekla proč ne a bylo to v poho...dr.se divil že jsem nebyla sprostá jak jiné maminy...prý mu u něj nadávají jak staří námořníci 😀

markee
1. říj 2009

Já brala tohle před Johankou http://www.lekarnice.cz/vitaminy-a-mineraly/teh... a pak jsem si kupovala tuhle obyč.listovku http://www.lekarna.cz/kyselina-listova-forte-tb... ale nevím kolik toho v sobě měla. Jinak pak při Johance ještě femibion,ale ten základní,pže jiný tenkrát nebyl.
No teď bych ráda tento femibion http://www.bytfit.cz/femibion-800-kys-listova-m...

sirella
1. říj 2009

Holky...moc děkuju za informace...Ty vitamíny proberu už s novým dr...Teď si jen píšu a budu se ptát.Nechci nic zbytečného a uvidím co mi řekne

tercie
1. říj 2009

Markee já to mám vlastně obojí v albu, co beru 😀

markee
1. říj 2009

Tercie koukám. Dobrá. Tak já až budu mít penízky tak vyrazím do lékárny.

kopa
autor
1. říj 2009

Holky díky,to jste mě uklidnily 😵
Dala jsem si čajíček a je to už lepší.
ale drahá polovička mě pěkně sere 😅 furt mi kouří doma z okna,okno je celý den dokořán a mě tu táhne na nohy a je mi zima!Fakt je bezohledný 🤐 ted jsem mu to řekla,tak to přivřel 🙄

kopa
autor
1. říj 2009

no dneska mi falt leze na nervy 😠

tercie
1. říj 2009

Holky já pořád ještě nedostala žádnou nemocenskou, nevíte, jak dlouho jim to může trvat než něco pošlou? Visí mi splátky a faktury, ale to asi nikoho v tomhle státě nezajímá, že kvůli jejich debilnímu systému budou mít lidi problémy, však si zaplatíme penále, žejo... Na ránu někomu do palice, fakt...

tercie
1. říj 2009

Kopi jestli tě bolí v krku, nebo máš rýmu, mě teď hrozně pomohly na nachlazení propolisový kapky, kloktala jsem si s tím krk a i stříkala slabej roztok do nosu a j to paráda, už mi nic není 😉

kopa
autor
1. říj 2009

Tercie už je to trošku lepší,když to bude i tak zítra koupím si je 😉

kopa
autor
1. říj 2009

dělala jsem zase Ovu test,ale zdá se mi ta čárka už trošku slabší než včera 😅
No nejsem si jista zda dneska něco bude,páč ten se tváří 😨

sirella
1. říj 2009

m.aa.b:Tři týdny...to je doba na kterou se těším 🙂 Teď jsem týden po a nemám žádné problémy.Nekrvácím,nešpiním tak snad znovu na revizi nepůjdu.Snad to bude ubíhat

mari111
1. říj 2009

kopiku tak at ti tam nehuli a nevetra kdyz si choroucka. a at nedela drzky bo tam prijedu a dostane do tlamy 😀 😀 😠

kopa
autor
1. říj 2009

Mari přijed potřebuje to jako sůl 😀 😀 😀 jeho vůbec nezajímá,zda jsem nastydlá atak... 😒

mari111
1. říj 2009

uz frcim 😠 ale ne ste moc daleko,ale bydlet bliz tak mu du dat do tlamy 😠 hlavne ze kdyz je jemu neco tak onho pecujes jak o male dite, ach ty chlapi 😒

tercie
1. říj 2009

Kopi jestli je slabší, tak jste to určo neprokaučovali 😀

Holky, manža mi tu usnul a já se nudííííííííííííím...

angeles
1. říj 2009

tercie, já dostala první nemocenskou asi až za 6 týdnů a pak už byla pravidelně každý měsíc. A jinak k těm vitamínkům, teď beru kys. list. asi měsíc a k tomu yuccu na pročištění organismu, pak se chystám si taky koupit ten femibion 800 a po dobrání antikoncepce si asi koupím ten Femigard. No už nevím, co víc pro to udělat, abych mohla porodit živé a zdravé dítě.

markee
1. říj 2009

Tak si tak čtu na diskusi na rodině o porodnice,kde jsem rodila a vlastně tam jezdím i kvůli revizím a tak ☹ a je tam tak hezké povídání jedné maminky o této nemocnici. Fakt jsem hrozně ráda za ni a za lidi co tam pracují. Hned mě to zas pozitivně nakoplo 🙂 jen bych tam ještě jednou ráda porodila zdravé dítko.Fakt bych chtěla to dotáhnout do konce. Normálně holky se na tu bolest při porodu těším,fakt že jo. "Užila"jsem si to teď 5 dní,ale i když to není nic příjemného,tak prostě tu bolest chci a vydržím jí pro zdravé miminko. Chjo,jen vědět,kdy to zdravé miminko přijde ☹

markee
1. říj 2009

holky na co ten Femigard je?

tercie
1. říj 2009

Angeles ten Femigard je hlavně na srovnání cyklu, ten bych brala, až kdybys měla nějakou nepravidelnost, a s listovkou nic nezkazíš.
Ty jo 6 týdnů už nějak doma budu, tak snad už nějaký prachy dorazí, jinak mi švihne... Mám sice manžu, ale mám lepší pocit když můžu bejt nezávislá...

mari111
1. říj 2009

tercinko ten muj taky usnul a taky se nudim 😒

angeles
1. říj 2009

Femigard upravuje cyklus a startuje ovulku, podle toho jak jsem četla, tak hodně pomohl ženám k otěhotnění. Najeď na firmu Hemann a tam se vše dozvíš.

katyna6
1. říj 2009

tak jsem holky konečně zpátky.Teď jsem dokoukala Přešlapy,včera jsem nestihla konec a taky mi při tom porodu ukápla slzička....ach jooo,už aby nás to taky všechny potkalo 😵 😵

tercie
1. říj 2009

Markee je to divný vzhledem k tomu, co jsem tam zažila, ale nová porodnická klinika ve fakultce na Lochotíně v Plzni se mi taky moc líbila, ten porodní sál skvěle vybavenej, všechno čistý,nový... Taky bych tam chtěla rodit, ale mám to z ruky. Ale u nás v Ostrově porodní sály taky obnovovali, tak snad to tam bude taky hezký... ale až v dubnu!!! 😀 Dřív tam nejdu 😉

tercie
1. říj 2009

Mari to je něco s těma našima chlapama viď? 😉 Ale ještě že se zabavíme i bez nich 😀

mari111
1. říj 2009

sak jo, jeste ze muzem konikovat 😉

tercie
1. říj 2009

No jo, ale valná většina teď asi ulicuje 😀 Mě štvou ty přešlapy, ty jsem neviděla.. No dneska je aspoň ordinace 😉

katyna6
1. říj 2009

tak jsem vás holky dočetla a asi se na chvilku půjdu přitulit k příteláčkovi,jsem dnes nějak naměkko,ani nevím proč.Ten můj chlap naštěstí zatím nespí,tak toho musím honem využít.Pěkně si povídejte,já to za chvilku přijdu zase zkontrolovat. 😉 pa

markee
1. říj 2009

Tercie v Lochotíně rodila moje kamarádka,chválila si to.Akorát jí tam překvapila doktorka,která jí rodila v roce 2006 v druhé Plzeňské porodnici a nebyla nic moc. Prý se moc nezměnila. Nevím ani jméno,pže já tam určo rodit nebudu. Mám to taky daleko 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru