Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
2. říj 2009

ahoj holky, tak už jsem z města doma 😝 a jsem rozčílená jako blázen, bo mi dnes, právě dorazil ten balíček-to síťovaný spodní prádlo a namísto černýho, mi přišlo červený 😠 a namísto velký velikosti mám malou 😠 😠
a co tedˇ ! 😠 já vím, že bych jim to mohla vyreklamovat, ale to budu muset todle posílat zpátky a čekat až mi zase od nich přijde to správný... a já si prošvihnu ovuli!!! 😨 😖
A to jsem to měla tak hezky naplánovaný 😝

holky tak já fakt nevím, jak já toho svýho manžu svedu 🙄
kopísi tobě jen tiše závidím...i 3x denně 🙄 proč to my nemůžeme dělat alspon obden 😅 já už se vážně nějak nechytám a to svádění mi leze nanervy 😠 navíc když se všechno spikává proti mně 😠 😠
jenže když nebudu svádět, tak je manža schopnej to dělat jen jednou za dva tejdny, kdyby se to řídilo podle jeho potřeb 😅

no nic jdu vás rychle dočíst a pak jdu trochu zkulturnit domov, bo je tu zase čurbes 😝

markee
2. říj 2009

Katyna, burčák jo? Já ho snad ještě nikdy nepila. Kruci taky bych se chtěla opít. V pondělí a v úterý jsem měla jen náladičku 😀 Hm,já snad zítra štípnu auto manžovi a pro ten burčáček si snad dojedu 😀

sirella
2. říj 2009

katy:Já se rozšoupla tak že jsem vstávala skoro na oběd.Víno došlo tak jsme ochutnávali jabkovou...to byl blbý nápad...Týýýý jo.Burčáček 🙂 ...hm...to bych si dala taky.Manža bude na rybách tak bych si udělala sama jak já říkám údržbový večer...vždycky v sobotu když je manža na kartách tak hodím nožky do škopku a už jedu...pedikúra,manikúra,maska,holení nožek a pod... Když jsem byla těhu tak jsem se alkáču nedotkla tak teď když už zas můžu tak si asi v sobotu dám.Však burčák je spíš šťávička 😉

katyna6
2. říj 2009

markee-jééé,tak to honem zkus.Ale musí být čerstvý,jak je moc přešlý,tak má hodně alkoholu a to už mi moc nechutná.Ale jinak je to mooooc dobrá šťávička.A jestli narazíš na červený,tak ten je ještě lepší.Mňam!

farmi-ach jo,to máš docela složitý 😒 ,já jsem na tom spíš stejně,jak kopi.Příteli to jednou za den nestačí,ale snaží se řídit podle mně.Teď jsem se po revizi už docela srovnala,ale pořád to není ono.Před prvním otěhu jsem měla větší chutě,taky min.každý den,teď je to se mnou trochu horší. 😖

angeles
2. říj 2009

Můj manžel je vášnivý cyklista a pokud mu to čas dovolí a je hezky, tak jede na kolo. Bohužel po tom,co se nám stalo, tak od té doby byl na kole jen jednou a ani nechtěl, neměl na to chuť. No a teď, když už by se projel, tak jsem si vymyslela, ať obloží koupelnu. Taky to nemá se mnou snadné. To víte, jsem doma a už pomalu začínám vymýšlet. Na druhou stranu muž říká, že je to dobře, že dokážu, už myslet i na něco jiného, ale do obkládání se mu moc nechtělo. Je šikovný, koupelna bude super. No a předevčírem jsem tomu dala ránu, když jsem jenom naznačila, že by to ještě chtělo novou vanu,ono už je totiž všechno obložené, no jak jsem viděla ten pohled, tak jsem se hned klidila. Myslím, že bych ten víkend nepřežila, z jeho očí sršely blesky. 😀

sirella
2. říj 2009

markee:MAnžel dnes jede na víkendový nákup,protože jede na ryby a já už si ho připsala...ten burčák je výborný nápad...a prý je i zdravý tak co 😉

farmarska
2. říj 2009

tak jsem vás dočetla 😝

koukám, že se tu bude zase chlastat 😉

ají upřimnou soustras 😔 hezky se opij, ať snáze zapomeneš na krutosti tohoto světa 😝 a šetrnou kocovinu přeju 😅

angeles
2. říj 2009

Jo, holky burčáček je moc dobrý, ale zrádný.

sirella
2. říj 2009

angeles:U vás je to jinší než u mě takže to absolutně chápu,že nemá na kolo náladu.Můj se už oklepal a jede dál.Já se snažím taky...
A koupelnu jsme dělali loni(teda druhou-jednu máme malinkou jen se sprcháčem a druhou větší s vanou-na té jsem trvala.A každý kdo vanu vidí tak říká že to není vana ale bazén...asi jsem to s velikostí přepískla.ale na druhou stranu se tam vlezem pohodlně s manžou a tulíme 😉 😵 Teď ještě nemůžem ale už těším těším 😵

kopa
autor
2. říj 2009

já radši dneska nepiji 😀 když pítelák dorazí namol 😀

farmarska
2. říj 2009

ňáááám burčák!!! 😵 😵 hoďte mi sem taky nějakej 😉 😀

sirella
2. říj 2009

angeles:To máš pravdu.Se ségrou udělal divy....chudera skoro netrefila domů...a to ráno...děs

markee
2. říj 2009

No holky,takže budeme mít chlastací burčáčkový víkend 😀 ?

sirella
2. říj 2009

markee:Já asi ju...manžel na rybách,Filip bude spat...já nohy ve škopku tak si smlsnu 🙂

farmarska
2. říj 2009

ta já jdu na ten uklid 😝 ale že se mi chce 😅 😝 😝

markee
2. říj 2009

Sirella,jen si to hezky užij 😉
Farmy,ty taky. Já jdu vytřít 😖

sirella
2. říj 2009

farmi:tak to já na to prdím...až zítra.Dneska se mi nechce...jak jsem měla dobrou náladičku tak je po ní...prcek donesl poznámku:Podvádí!(nepřizná chyby)...kurnik...tak mám doma malého podvodníka.Dost mě zlobí...neposlouchá,škola celkem v poho ale toto 😒 A první co ho zajímá je PC...takže žádný PC,zarach a bude se učit...šmitec.Vsadím se,že za chvilku začne brečet že chce radši s manžou na ryby.Původně jet nechtěl ale asi přede mnou bude chtít zdrhnout...ách jo

sirella
2. říj 2009

vy jste holky šikovné...asi na to najedu taky...Třeba mě to uklidní

angeles
2. říj 2009

Markee, já tu práci už potřebuju taky jako sůl. Po porodu jsem dostala 14 týdnů mateřské a už se to krátí , za 3 týdny nastupuju do práce. Těším se, protože přijdu na jiné myšlenky, ale zároveň se i bojím těch pohledů okolo. Holky v práci jsou super, ale jako v každém kolektivu se najde vyjímka.

katyna6
2. říj 2009

tak já naštěstí už mám ten pitomej úklid za sebou 😝 ,ještě jsem chtěla převlíknout ložní,ale to do zítra počká.Taď už jen dokuchtím jído a budu čekat na příteláčka.

sirella-tak bacha,ať ho moc nenaštveš,ať pak neskončíš s ocáskem 😀 😀 😀

sirella
2. říj 2009

katy:Ty jsi holka šikovná 🙂 Na mě celý úklid čeká...zatím marně.Teď řeším syna s manžou po ICQ...říkal že to nemám zas tak řešit...jenže já jsem vzteklina

hm...a na ocásek musím fakt dávat bacha. 🙂 ..to by mi ještě chybělo...Filis se našval a zavřel se v pokoji kde žádný PC nemáme.Demonstrativně dupal po schodech...jeho znamení pro mě že se fakt naštval...ách jo...no co bych chtěla...jedináček.Proto už spěchám taky na mimi aby věděl,že se všechno netočí jen kolem něj...ale nemysli si...jinak je to hodný bobek.Má teď jen období snad předčasné puberty či co to je.Večer se bude zas mazlit...já ho znám 🙂

markee
2. říj 2009

Sirella,ty dítka jsou čísla,co? Nojo, nám to dává najevo i ve skoro třech letech,že s něčím nesouhlasí a že je uražená. Si říkám,to brzo jedináčkovatíš 😀 Nojo,tak třeba bude mít sourozence taky za dýl,podle toho jak se to povede.Ale kéž by se to povedlo 😔

kopa
autor
2. říj 2009

ta taky nemůže mít chvíli klid 😔 http://www.novinky.cz/koktejl/180488-zpevacka-b...

angeles
2. říj 2009

No ten můj prcek je taky rozmazlený a ještě k tomu jediný vnuk, tak si to umíte představit. Dostane vše, na co si vzpomene. Až mě to někdy štve, že jsme v té výchově udělali chybu. Ale je to taky můj mazlíček.

sirella
2. říj 2009

markee:povede...uvidíš.Já už tomu věřím...prostě nedám pokoj a nedám 🙂 Jsem asi divná ale dneska jsem cosi v poho...až se divím.A už bych vyráběla zas

kopa
autor
2. říj 2009

holky tak zatím pááá vyrážím z práce domu,ještě se stavím po nákupech...

markee
2. říj 2009

Angeles,no v mojí rodině je to taky jediná vnučka a pravnučka. V Míšovo ne a taky je to znát,tam prostě jsou na prvním místě "pražáci". U našich a prostě celé mé rodiny je na prvním místě Johanka,ona je vlastně rozmazlovaná i od mých bráchů a jejich přítelkyň 😀 No hrůza,ale je to fakt i můj miláček a mazlíček(i když prostě má dny,že by jí člověk vyměnil 😒 )

sirella
2. říj 2009

angeles:to taky znám...mám prcka strašně ráda a tak dostane všechno.Vím,že je to chyba ale já si prostě nemůžu pomoct.A on si taky mimi přeje tak jsem si říkala že by to pomohlo.Sliboval mi jak bude pomáhat kdyby se náhodou zadařilo.My jsme o tom nikomu neřekli...ani Filisovi tak není zklamaný,že napřed jakože jo a teď už zas nic.

sirella
2. říj 2009

kopi:Měj se...ahojky...jdu kuk na tu Bartošku.Chudera...taky to nemá lehké

katyna6
2. říj 2009

sirella-no nemáš to s ním lehký.ale co mně říkají kámošky,tak jsou ty dětičky všechny stejný.jedna má 10ti letého a včera ráno se s ním hádala,v čem půjde do školy,protože on tam má nějakou kočku a trval na tom,že chce jít"podle módy"-jeho slovy-což znamená lehká letní bundička-A to ráno byla pěkná kosa! 😀 .A synek od mé spoluprac,tomu je 12,se jí zase nedávno zeptal,jestli by u nich mohla přespat jeho holka,co za ním přijede na návštěvu!Neboj mami,já na jednom konci pokoje a ona na druhém-to jí bylo řečeno! 😀 😀 😀

kopa-moc jí nemusím,ale už mě jí začíná být líto.Já po revizi byla ráda,že o těhu vědělo jen pár lidí a teď,kdyby to měla řešit celá republika...no fakt,je to chudina! ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru