Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
2. říj 2009

Sirella,jen vyráběj 😀
Já si objednám ty vitamínky,počkám na to co řeknou na genetice,pak snad ta práce a dál se uvidí co a jak bude. Prostě po novém roce uvidíme zda chcem hned či ještě počkáme. Podle doktorů by jsme po "potratu-porodu" měli počkat 6měsíců,ale holky tady začli po 3 měsících,takže se toho nebojím.

aronek
2. říj 2009

tak u nás je to taky první vnouče. Mám sice staršího bratra, ale ten by musel na nějakou zakopnout a spadnout a přítel je jedináček, takže budeme mít taky rozmazleňouška, ještě, že nechcem zůstat u jednoho 😀

angeles
2. říj 2009

Ježíš , kopa nestraš. Mně v děloze dr. našla po porodu taky něco. Prý to může být ještě něco z porodu nebo polyp. Ale na druhou stranu nemám teploty, tak se tím uklidňuju. Mám přijít za 2 měsíce na kontrolu. Sirell, my těhotenství před malým taky dlouho tajili, ale pak už to šlo vidět, tak jsme mu to museli říct, že bude mít brášku. Moc se těšil ,jak bude vozit kočárek a s manželem se dohadovali, kdo bude přebalovat. No raději nevzpomínat. ☹

sirella
2. říj 2009

😀 😀 😀 ve 12-ti????Tééééda....to jsou věci.
Náš prcek taky chce chodit podle módy 😀 a sladěný...taky kvůli holce.Už předloni u nás doma v pokoji pusinkovali sousedku(stejný věk takže k sobě šli)...a teď každou chvilku slyším koho miluje.A taky se občas zasekne a nechce říct nic...a s klukama si založili sešit kde si píšou "mylenky" 😀 Včera mi to připomněla myslím mari
asi se mám na co těšit...je o něj dračka.Toho jsem si všimla už když loni chodil do družiny a já pro něj došla.Makal na PC a kolem sebe 3 holky co na něj zbožně koukaly.Učitelka mi říkala že má na PC talent a že dělá věci nad kterýma kroutí hlavou a musí se to od něj učit 😀 😀 a to byl v první třídě

katyna6
2. říj 2009

já to teď o té Bartošové dočetla-chudák holka,to jsme ještě na tu hrůzu dopadly docela dobře kočky,ne?K tomu všemu ještě skončit s těžkým zánětem....

katyna6
2. říj 2009

sirella-no vidíš,jaký je o něj zájem?Jak ten tvůj poklad vypadá?jestli chceš,pošli IP 😉 .A když už teď se o něj přetahují,co budeš dělat za 10 let?Já vím co!To už nebudeš moci dělat nic! 😀 😀

sirella
2. říj 2009

markee:Budu...už jsem rozhodnutá.Napřed jsem váhala a zjišťovala co a jak ale už to vím na tuty.Počkám teď na kontrolu u dr.,začnu zobat vitamíny a počkám na první MS a pak šup 😵 To bude hukot...Málem jsem na to fakt vlítla už včera,protože mi nic není a náladička byla....a u manžela taky..Ale pořád si říkám že do kontroly nic...snad ten týden vydržím.

angeles:To chápu...bobek malý.Těšení a pak nic.Já dokud nenakoukla sem tak jsem fakt ani nevěděla co se může i tak pozdě stát.Já byla při prvním těhu v poho a říkala jsem si:vydržet první tři měs.jak byly tak zas vydržet do 28 týdne.Pak když bylo v TV že zachránili i mladší mimča tak jsem byla klidnější a klidnější.A v životě by mě nenapadlo co se všechno ještě může stát.Teď to vím a nikdy nebudu už tak bezstarostná jako dřív...U druhého mimča jsem tušila že je něco zle.Já fakt na každou ko. chodila se staženým zadkem a nakonec se ukázalo že oprávněně.Sem chodím pár dní a říkám si že to tak už dělat nesmím,protože stres je asi fakt strašně zlý k mimčů.

angeles
2. říj 2009

Můj syn měl ctitelky už ve školce, vždycky jak přišel domů,tak říkal, že ho zase pusinkovaly. Když měl asi tak 5 let, tak říkal "Já mám ve školce z holek rád Aničku, Klárku, Kristýnku a Honzíka."

sirella
2. říj 2009

katy:Nebudu moct dělat nic já vím 🙂 ...ale radši takovéto starosti než ty škaredé.IP pošlu 😉

té Bartošky je mi taky líto.Moc jsem ji ráda neměla ale toto fakt nepřeju nikomu.A hrozné je že ju fakt řeší moc lidí a strašně moc lidí jí ani nevěřilo že potratila...ale trošku si za to může sama,že se vším hned leze do TV a bulváru.Já jsem ráda že o mě nikdo nic neví.To že jsem byla těhotná nevěděla ani mamka.

sirella
2. říj 2009

katy:Sakriš...nevím jak tam dostat fotku.Jde to nějak???

sirella
2. říj 2009

angeles:U nás to bylo taky tak 🙂 Teď už občas říká že nemá rád nikoho...přijde mi že se stydí...a někdy se rád chlubí 😀 prostě typický chlap

angeles
2. říj 2009

Taky jsme si s manželem říkali, jestli se nám povede zase otěhotnět, tak to nikomu neřeknem, dokud to nepůjde vidět. Ale vám holkám se ráda pochlubím, jste moje vrby. Je mi líp, když to tady můžu na vás ze sebe vychrlit, hodně to pomáhá.

sirella
2. říj 2009

angeles:Taky to tady hned vyprdolím...pokud se zadaří 🙂 Vám,manžovi a jinak nic...radši.Manžel říkal že to řeknem fakt až už to bude na světě.Jenže nevím jak si představoval že bych vysvětlila bříško...to ještě domyšlené nemáme

katyna6
2. říj 2009

sirella-aha,asi to jde,nad tím jsem ještě nepřemýšlela.Jedině ji na chvilku hodit do albíčka.Ale jinak máš pravdu-taky se moc těším,až si my holky koníkovky budeme navzájem posílat fotky svých štěstíček 😵 😵 😵

sirella
2. říj 2009

tak prcka naštvání už přešlo a už se stihl tulit 🙂 Prý tu poznámku dostali skoro všichni tak jsem klidnější že v tom není sám.Je vidět,že je z toho přepadlý...snad se to nebude už opakovat.Ale zákazy jsem nezrušila...už to zkoušel...opica jedna

katyna6
2. říj 2009

sirella,angeles-mi s přítelem to tak taky chceme,jen nevím,jestli se při druhém těhu posílá na PN,nebo ne.Já bych asi chtěla aspoň prvních pár měsíců do práce chodit,tak snad už bude všechno ok a půjde to tak zařídit.Abych to tam nemusela hlásit hned,co otěhu.

sirella
2. říj 2009

katy:Vidíš...jsem trubka 😅 Mrsknu si ho tam

sirella
2. říj 2009

Holky...mám zas dotaz.Jak si to albíčko založím????Netuším 😒

sirella
2. říj 2009

katy:slyšela jsem že PN bývá hned.Já osobně si ale myslím,že by to mělo být podle toho jak se budeš cítit

angeles
2. říj 2009

Katyna, taky doufám, že nebudu muset hned na nemocenskou, když tak to řeknu šéfce, a ať si to nechá pro sebe. Nejraději bych to břicho taky schovala před celým světem. No nic, musím jít pomoct s tou koupelnou, když už jsem si to tak hezky vymyslela.

katyna6
2. říj 2009

siralla-klikni nahoře na -fotoalba a tam ti pak vyjede moje album...a pak už to zvládneš! 😉

aronek
2. říj 2009

K tomu říkání a neříkání, že jsme těhu. Dohodli jsme se, že to nikomu neřeknem, že časem rodičům. A dopadlo to jak? Ráno jsem měla pozitivní test a odpoledne to věděli všichni přítelovi kamarádi 😠 Rodiče následovali hned, aby se to zase nedověděli od někoho jiného. A to bylo naše utajování 😀 Od té doby mu říkám slepičí prdelka 😀

katyna6
2. říj 2009

angeles-já doufám,že to aspoň do toho 4 měsíce zvládnu a nebudu muset někomu něco říkat.Teď mi při těhu sice bylo špatně,ale vůbec jsem nezvracela,snad to bude stejný 🙂

sirella
2. říj 2009

Holky...plíííís koukněte jestli to máte. 😉

aronek
2. říj 2009

máš ho tam 😀

sirella
2. říj 2009

aronek:Díkas ...tak jsem to zvládla 🙂

My jsme rozhodnutí příště zas neříkat.Podle toho co mi manžel říkal tak to fakt vydržel a neřekl...teda doufám,že se udržel i na kartách.To by byl konec...to by věděla celá dědina

katyna6
2. říj 2009

aronek-jojo a pak,že jsou ukecaný ženský 😀

sirella-moc pěkný klučík.A ta čertovina mu kouká z očí 😀 😀

aronek
2. říj 2009

sirel, u nás tedy nevydržel ani den 😀 Teď zase něco vím a nepovím mu to 😝

katyna6
2. říj 2009

aronek-ty víš,co máš v bříšku? 😉 😉 😉

aronek
2. říj 2009

a jak vyzvídá, zkouší kolem a kolem, jenže u nás je drbna on, takže má smůlu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru