Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
2. říj 2009

aja:Teď jsem hledala souvztažnosti na netu abych si to potvrdila a narazila jsem na bezplat.výklad...zkusila jsem výklad ze tří karet a vyšlo mi:Rovnováha, spravedlnost, právo, soudy, rozhodnutí
Do vašeho života zasáhla, nebo zasáhne spravedlnost, výsledky vašich snah budou po právu odměněny. Pokud nejednáte s čistými úmysly, budete potrestáni.

Takže věřím ,že spravedlnost zasáhne...o jedno mimčo jsem přišla a další přijde 🙂

murynka
2. říj 2009

maendy psala jsme že je dobře že jsi antiko nevzala 😉 stejně si myslím že i ona zapříčinuje co se ted děje ☹
neříkám že jen ona ale přispívá k tomu...necpi se hormonami nech tělo vyčistist 😉 😉 😉

sirella
2. říj 2009

maendy:Souhlasím s murynkou...taky to tak udělám...Radši napřed, jak jsi psala,šprcku a pak už vyrábět 🙂

maendy
2. říj 2009

"Věř a víra tvá tě uzdraví" a je více než pravděpodobné, že naplníte své sny. Ta to karta je velice pozitivní a znamená spojení vysněných ideálů s realitou.

mě vyšlo tohle na věštírka.com 🙂

Díky murynko,já se jí bojím,vím že to není podložené,ale dávám jí za vinu,že jsme 3 roky čekali a pak skončili v car.
Brala jsem ji 6 let,ani nevíš jak toho lituji ☹

sirella
2. říj 2009

maendy:Zajdu kuk 🙂 a zkusím si co mi vyjde tam

murynka
2. říj 2009

ale to nemá cenu litovat 😉

já sek ní určo vrátím pro mě to je nejjednodušší řešení 😉

my po revizi nepoužívali nic ani po svatbě 3 měsíce nic..a nic nebylo prostě přerušovaná soulož a pak jsme do toho šli....

maendy já si myslím že se ted povede brzy!!!!!

maendy
2. říj 2009

holky já v to nesmim přestat věřit jen se bojím,že to zas nepujde ☹
mě ten náš cvrček chybí,ten uzv byl tak prázdný.Kdybych tak dokázala vymazat z hlavy to blikající srdíčko ☹

Já už chci být máma,moc.Ale říkám to jen vám,na venek jsem silná a dělám že jsem to odsunula na vedlejší kolej,ale nemůžu se dočkat vánoc,až na to hupsnem,ale nechci manžela znechutit,že budu posedlá sexem a on si hned pomyslí proč.Chválí mě jak to zvládám,ale chyba lávky.

kdyby tak člověk věděl že to vyjde,hned by byl klidnější.

maendy
2. říj 2009

ted jsem se na něj koukala v mem albu,andílek můj.Tak bych vrátila čas aspon na chvilku,tam do toho 26.byla jsem tak štastná.
ted jsem prázdná schránka jako předtím,jak o mě řekla jedna zlá osoba,jalovice neplodná ☹

sirella
2. říj 2009

maendy:Já se snažím být taky silná...i když je to fakt těžké...dost jsem depčila a brečela.Nejvíc o samotě ale párkrát před manželem a jednou i před synem.Prostě to přišlo a nešlo zastavit.
Ten prázný UZV mě taky straší....už ho nikdy tak vidět nechci...Musíme věřit,že máme smůlu vybranou a že to bude lepší.

murynka
2. říj 2009

holky ☹ ☹

sirella
2. říj 2009

maendy:To ti fakt někdo řekl?????To snad není možné...holky sorry...ale to teda musela být hrozná krá.a
Já fotku z UTZ nemám...a chtěla bych.Aspoň na památku...i když to nedopadlo dobře

maendy
2. říj 2009

lituji nejvíc měho manžela,tak bych chtěla zažívat jak je šťastný a hladí me po velkém břichu.
když si vzpomenu jak mu tekli slzy a byl smutný.Co jsem mu to udělala.

Už zase fnukám,omlouvám se.
Asi fakt potřebuju už jít do té nové práce,nebo zblbnu.Pak vám tu zas budu bulet jak jsem neštastná v práci 😀
to jsem děsná baba co?

jdu sebrat prádlo ze šnury a vysát.

sirella
2. říj 2009

maendy:To jsi mu ale neudělala ty...prostě se to tak stalo...

taky musím jít už něco dělat...mějte se hezky...ahoj

maendy
2. říj 2009

Sirel bud ráda že ji nemáš,vyhodila bych ji ale nedokážu to ☹

Jo řekla má bývalá kamarádka,neměla jsem na ni čas a ona mi napsala,že jí závidím že má dítě a já jsem jalová kráva.
záviděla ona mě,mám uspěšného a hodného muže,který mě miluje a ona kreténa co jen chlastá a nechce si jí vzít.
Manžel mě musel držet abych jí nešla zabít,mnohokrát se mi už omlouvala a snažila se to napravit,ale já ji nechci ani vidět,i přesto že jsem jí chápala že je šáblá kvůli otci který je týral.

maendy
2. říj 2009

tak za chvilku pa

sirella
2. říj 2009

maendy:máš aspoň památku...já vůbec nic

Je to koza ...asi si v životě zkusila taky hodně ale to ji neomlouvá.Já bych ji už v životě nechtěla vidět.Toto je od ní strašné...ale uvidíš...vytřeš jí zrak...Budeš mít určitě mimíska taky a na rozdíl od ní i hodného manžela 😉

markee
2. říj 2009

Maendy,to jsou kamarádky,co 😠 No někdy fakt nechápu lidi jak jsou zlý.
Mě stačila teď o víkendu švagrová(maj holku dva a půl a kluka dva měsíce) a zeptá se mě: "hele,když to teď už nebudete potřebovat,půjčili by jste nám fusak do autosedačky?"
No já vím,že líná huba holý neštěstí. Ale viděla mě prvně od toho potratu a prostě mě to zarazilo. No samozřejmě,že jí to půjčím,ale mohla ještě počkat. ☹
Jinak pořád obšívám tu záclonu-ono v ruce to jde pomaleji 😅

sirella
2. říj 2009

markee:To snad není možné...to jsou ale baby zlé....možná si to neuvědomila.Kdyby se stalo něco podobného jí tak by to nikdy neřekla.

zlababa07
2. říj 2009

Holky, tak bohužel se stalo naprosto to samé jako minule, jako přes kopírák 😔 Včera odpoledne decentní poplach kvůli kapce krve, večer pak už nic, ale vnitřní pocit mi nedal a ráno jsem jela k dr a skončila rovnou na sále. Oba špunti to opět někdy v 8tt vzdali 😔 😔 ☹
Takže mě pls na čas vymažte z tabulky nebo mě tam dejte jako 1 DC a nesnažení, čeká nás teď kolotoč všemožných vyšetření a myslím, že dokuď se najde zakopanej pes, tak do toho znova nejdu, protože tohle už do třetice nedám ... 😔

sirella
2. říj 2009

Holky...jsem fakt asi prdlá,ale nemůžu se odtrhnout od toho tarotu...Teď mi vyšlo(ze tří karet) : energie-plodnost-pocit štěstí Že by??? 🙂 A teď už toho musím nechat...abych to nějak nezakřikla

sirella
2. říj 2009

zlababa:To je mi moc líto 😔

markee
2. říj 2009

Zlababo,to néééééé,to fakt néééééé. Ježíš mě je to ták moc líto,ani nevíš jak. Holka,to fakt je hrozný. ☹ ☹ ☹

markee
2. říj 2009

Sirella,aspoň máš myšlenky jinde,jen si hezky TAROTuj 😉
Fakt mě to dost mrzí, Zlababo,je mi to hrozně líto. ☹

sirella
2. říj 2009

marke:Mě právě přesvědčila aja....že nic horšího než se mi stalo se už stát nemůže.A měla pravdu...jse ráda že jsem na ni dala.Zas je mi trošku líp

murynka
2. říj 2009

zlab 😢 😢 😢 😢 to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹ holky proč ☹ ☹ ☹

je mi to tak moc líto 😔 😔 😔 😔 😔 😔

zlababa07
2. říj 2009

Holky, dík. Jsem z toho špatná, ale víc mě trápí to, že tohle už nemůže bejt náhoda! Tak pevně věřím, že nás pan dr pošle na nějaká vyšetření a že se to půjde nějak řešit ☹ Samo jsem se ptala i na to, jestli jsme to oc neuspěchali, ale prý bych spíš potratila samovolně. Takhle, když odumřou plody, tak je za tím nejspíš opravdu nějaká genetická či jiná příčina, tak jen doufám, že jí odhalíme a že se to nějak bude dát řešit.

murynka
2. říj 2009

zlab nemysli na nejhorší..jitie jukni jí do laba chodila jsme také občas potratila asi 3 krát ☹ ☹ ☹
a nic nenašli...prostě příroda to vyřešila a ted čeká miminko já vím slabá útěcha 😔 😔 😔
ale opravdu tam nemusí být chyba!!!!!!!drž se kočko!!!!

sirella
2. říj 2009

zlababa:Já mám úplně příšerný strach,že se to bude opakovat i u mě.Znovu nevím jak bych to zvládla.Jen vím že mimčo chci a nedám pokoj dokud nebude

farmarska
2. říj 2009

ahoj holkýý co novýho? 😉
já mám zase na dočítání 4stránky 😅 tak jdu ted u Ulice na to 😉
doufám, že u toho neusnu, páč jsem stahaná jako kůň 😝 V ponděllí jdu prvně do tý práce, tak rychle dodělávám všechny resty, abych toho do pondělka ještě hodně stihla 😅 😅
dnes jsem dost pogruntovala doma, pak podestlala všem zvířatům venku, když už se nám blíží ta zima 😝 , předělala kozám ohradu, sesbírala jabka, ořechy 😝 no necejtím záda 😝 😝 😝
zejtra se tu moc přes den taky neukážu, musím zajistit seno a slámu pro kozy a pojedeme zazimovat karavan 😝
holky já ten podzim nerada, jenom samá práce, práce a práce 🙄

tak já jdu dočítat 😉

markee
2. říj 2009

Zlababa, většinou je to opravdu genetická vada a proto se to stane. Ale je dobré,že vám teď udělají testy a zjistíte co a jak. 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru