Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
3. říj 2009

8 DPO jsem chtěla napsat 🙂

kopa
autor
3. říj 2009

já měla včera tlustici na ovu testu 😀 dneska pojištěno 😀

murynka
3. říj 2009

flair to je čárka po 8DPO??? 😕 😕 😕 neboj se určo to dobře dopadne 😵 😵

kopa
autor
3. říj 2009

a stejně když ty spermíky vydrží dva dny 😀 tak my při naší frekvenci jí nemůžem prošvihnout 😀

flair
3. říj 2009

Kopi, Ty jsi divočák!!! 😀 Ale pěkně jste se trefili, očekávám od tebe cca za 14 dní report, že jsi v tom 😀
Mury, v albu mám testík z dneška a jsem 12 DPO. Ten 8 DPO jsem testila tím citlivým tesem od 10 jednotek a už ukázal slaboulinkou druhou čárku. A každý den sílí už i na Mamatestu, který je od 25 jednotek 😉

flair
3. říj 2009

Kopi, to fakt nemůžete prošvihnout 😀

kopa
autor
3. říj 2009

Flair,já mám právě strach že to prošvihnem 😅 nebo že z toho nic nebude 😅 🤐

kopa
autor
3. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 33tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 28tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 28tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 25tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 23tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 21tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 18tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 17tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Flair...................................našla //
Sarlotta 26DC
Maarrtina 26DC
Eeliska 26DC
Ikopretinka 25DC
Mari111 24DC
Paajaa 19DC
Nicollka 18DC
Kopa 17DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 14DC
Farmarska 13DC
Handm 5DC
Hanana 3DC
Aja 83 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa

flair
3. říj 2009

Kopi, ovuli máš ukázkovou, sexíku dostatek🙂 Teď už je to na přírodě, zda se spojí správná, zdravá spermijka s vajíčkem a pak se bude správně dělit 😉 Měj dobrou náladičku, něčím se zaměstnej, teď tě čeká jen to čekání 😅

flair
3. říj 2009

Jéé, Kopi, tabulka 😵 a já mám krásné označení, děkujíííí 😵

zlababa07
3. říj 2009

Kopi, při té vaší frekvenci ovulku nemůžete minout ani omylem 😀 Ale nebude mít přítelák pak příliš řídké spermoníky? 😕 Já jen abyste si nevyplácali ten nejlepší matroš a na ovuli pak už nic nezbude. Jinak mám dojem, že si spermoníci na vajíčko umějí počkat až 3 dny, tak to by bylo, aby z toho nic nebylo 🙂

murynka
3. říj 2009

flair tak to jo 😉 jsme trochu natvrdlá 😀 😀 😀

čárka je krásná 😵 😵 😵

leni ty se jí dočkáš také neboj se ničeho 😉 😎

zlababa07
3. říj 2009

Já jsem v té tabulce jako takovej podvěsek co? Tak mi tam Kopíku třeba napiš taky, že čekám na tu porevizní bestii a asi teda 2 DC 😠

kopa
autor
3. říj 2009

Flair dobrpu náladičku se snažím mít,ale moc to nejde 🤐 nak jsem furt v nervech 😅

Přítelák byl včera v hospě a bavil se s kámošem a ty se snaží o mimčo už 3 měsíce.On tomu moc věří že se ted hnedka podaří a já se bojím,že za 14dní neobjevím // 😔

Jinak jsem přítele asi vycucla 😅 má pořád hlad 😀

kopa
autor
3. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 33tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 28tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 28tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 25tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 23tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 21tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 18tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 17tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Flair...................................našla //
Sarlotta 26DC
Maarrtina 26DC
Eeliska 26DC
Ikopretinka 25DC
Mari111 24DC
Paajaa 19DC
Nicollka 18DC
Kopa 17DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 14DC
Farmarska 13DC
Handm 5DC
Hanana 3DC
Aja 83 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
3. říj 2009

holky předtím když jsme se snažily,tak jsme taky spolu spali několikrát denně a bylo to 😀

murynka
3. říj 2009

leni 😀 😀 😀 já vás fakt obdivuji vy jste mašiny 😀 😀 😀 😝 😝 😝

flair
3. říj 2009

Mury, v pohodě 😀
Žlabi, žádnej pověsek! Zase se vyšplháš nahoru 😉
Kopi, žádné nervy!!!!!!! Nezlob!!!!!!! Já jsem to vyřešila tou relaxační hudbou a pomohlo to, vždycky mi to zklidní mysl 😉 No a příteláka jsi teda vycucla, božatko malé, pořádně ho nakrm 😀

kopa
autor
3. říj 2009

Markét pro mímo udělám všechno néééé? 😀
Akorát pak přítelovi dojde smích až nahlásím // a nebude sex 3 měsíce 😀 😀 😀

murynka
3. říj 2009

holky musím si postěžovat ☹ já jsme tak neschopná ☹

za dopoledne sjme uvařila vyprala 2 pračky a něco v ruce pro malou a jsme k.o 😝 bolí mě tak strašně záda ☹
co budu dělat konec těhu 😕 🙄 🙄 🙄 ???

aronek
3. říj 2009

Ahoj holčina
Zlabi, to je mi moc líto ☹ ☹ ☹
Flair, moc gratuluji 😀 😀

Kopi, vymaž mi prosím z tabulky triply a kontrolu, přesunul mi ji na 5.11. moc děkuji 😀

kopa
autor
3. říj 2009

chudák je vycuclej a ještě mi myje nádobí 😀 😀 😀 😀
tak papa jdu mu ted ostříhat vlásky. 😉

kopa
autor
3. říj 2009

Aronku já jsem šíša. 🙂

kopa
autor
3. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 33tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 28tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 28tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 25tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 23tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 21tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 18tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 17tt......................5.11.KO a triply
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Flair...................................našla //
Sarlotta 26DC
Maarrtina 26DC
Eeliska 26DC
Ikopretinka 25DC
Mari111 24DC
Paajaa 19DC
Nicollka 18DC
Kopa 17DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 14DC
Farmarska 13DC
Handm 5DC
Hanana 3DC
Aja 83 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

aronek
3. říj 2009

kopi, nejsi, je nás moc a moc informací najednou 😉

flair
3. říj 2009

Mury, vždyť jsi ve vysokém stupni těhu, co bys chtěla?? To je přece normální!!!!!!! 😵 Máš na to nárok, tak neblázni 😉
Aronku, ahooooj a děkujíííí 😵

zlababa07
3. říj 2009

Kopí, já bych se po této zkušenosti sexíku už asi nebála ani v těhu. Poprvé jsme sexili a šmitec. Podruhé jsme nesexili a šmitec byl taky. Takže tím to určo nebude. Takže když bude chuť a nálada, nevidím důvod se omezovat. Samozřejmě opatrně a asi s nižší frekvencí, než máte najetou doposud 😀

aronek
3. říj 2009

kopi, triplly už byla, teď mám jen 5.11. kontrolu a 29.10. velký ultrazvuk 😀

murynka
3. říj 2009

bych řekla že kopinka je těhule těhu demence!! 😀 😀 😀 😀

flair
3. říj 2009

Holky, my v těhu sexili normálně 🙂 Jen jsme vynechali superdivočiny 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru