Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
3. říj 2009

Jenže on mi do telefonu nekouká 😀 Na to je moc hrdšej... jedině by si všimnul, kdyby mi chodily v noci a jeho to budilo, ale to po vás nemůžu chtít, abyste kvůli mě vstávaly 😀

murynka
3. říj 2009

míšo stejně chodím 5 krát za noc na WC 😉 😀

kerrie
3. říj 2009

Jo tak to my si klidně vstanem, Terci, jestli by to mělo pomoct. 😉

sirella
3. říj 2009

tercie:Po mě to klidně chtít můžeš...ponocuju každý den 😉 A dlouuuuho

zlababa07
3. říj 2009

tercíku, někdo se na poslání sms vždycky najde 😉 A navíc, jak můžeš vědět, že ti do mobilu neleze? On si třeba myslí to samé 😉 Když ho necháš jen tak ležet na stole a odejdeš, myslím, že se chytí.

markee
3. říj 2009

Tercie,ježiš, to je mi líto. Pardon, ale to je blb 😠
To se ty chlapy fakt neumí krotit. Vždyť teď ho potřebuješ víc než kdy jindy. Chjo. Fakt si neumí ničeho vážit.

kerrie
3. říj 2009

Terci, my Ti klidně i pošlem kytici přes doručovací službu 😉 Já bych se jen bála, aby tohle nemělo opačný efekt......aby si neřekl.......proč já bych nemohl, když ona může........ 😒 😨

zlababa07
3. říj 2009

Kerrie, to si žádnej chlap neřekne a už vůbec ne tenhle macho. Spíš si myslím, že ho to pěkně naštve a začne to řešit a ejhle, tercinka vytáhne z rukávu eso 🙂

tercie
3. říj 2009

No já jsem si ho teď taky zakódovala, protože kdyby nááááhodou tam čuměl, mám tam číslo na tu jeho štětku tak aby ho nenašel, ale když pošlete jen písmenko nebo cokoliv, jen aby to píplo a on měl brouka, tak byste byly zlatý...

murynka, kerrie, sirella, zlababa07

aronek
3. říj 2009

terci, já se taky nabízím, když bude čas, budu psát jak divá 😉

murynka
3. říj 2009

míšo ale když jsi ho zakodovala jak se tam dostane 😲 😲 😲

zlababa07
3. říj 2009

A ulož si nás jako Karel, Milánek a třeba Frantík a Ludva 😀

kerrie
3. říj 2009

terci.......pošli, číslo do IP 😉

aronek
3. říj 2009

mury, nedostane, ale telefon bude pořád pípat a stačí se tvářit a nebude vědě která bije 😀
přítel radí se u toho potutelně usmívat 😀

murynka
3. říj 2009

aha 😀 😀 😀 😀 ty jo jsme to ale mršky co 😀 😀

sirella
3. říj 2009

tercie:Hooolky...ten si v noci užije 😀 To budou nervíky...dobře mu tak 😠

murynka
3. říj 2009

doufám že Míšo nechodí na koníka 😕 😕 manžel občas nakoukne 😅 😅 můj myslím 😅

kerrie
3. říj 2009

Já chci bejt Ludvaaaaa 😀 😀 😀

murynka
3. říj 2009

kdy začneme??? 😀 😀

aronek
3. říj 2009

bohužel se nevyspí ani tercie, ale s takovýma starostma to stejně asi nebude nic moc 😖

sirella
3. říj 2009

Já bych klidně ponocovala abych takového chlapa potrápila 🙂 tercie:Zvládneš to???...Já jsem ochotná kdykoliv cokoliv...

markee
3. říj 2009

Jů,vy to tak krásně plánujete 😀 To bude Tercie manža čučet,co. Dobře mu tak!

kerrie
3. říj 2009

No já mám pořád trable s těma napuchlýma a brnícíma rukama a pravidelně mě to každý den bud mezi 3-4 hod., no to si smlsnu..........jen ať si Tercinky manža nemyslí, že bude chrápat 😀

tercie
3. říj 2009

Hollky já nestíhám odepisovat 😀 To je jedno, v kolik, jak se vám bude chtít, v libovolnou dobu, lepší, když to nebudu čekat, dám si nějaký brutální pípání aby se hajzl nevyspal jako já včera... 😝
Já nechci aby to četl, stačí jen když to bude pípat a bude mít brouka co se děje 😉 asi to ale bude nápadný, že tAK NAJEDnou, ale co...

murynka
3. říj 2009

a já asi budu trávit stejně noc na Wc je mi pekně zle ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝

zlababa07
3. říj 2009

Holky a budeme psát jako tajný ctitelé? Kdyby to četl, tak aby mu to vrtalo v hlavě, ale zas aby to nebylo moc nápadný? Třeba něco ve stylu: myslím na tebe kudy chodím, ani spát nemůžu. 😀

mari111
3. říj 2009

tercinko ja sem taky kdykoliv a s cimkoliv k dispozici, jen si musis byt jista jestli to chces aby ste se nehadali a ty se jeste vic netrapila 😉

kerrie
3. říj 2009

Mury......copak se děje? 😕 😨

sirella
3. říj 2009

tercie:A do kolika???Aby ses fakt i trošku vyspala...ale jde mi jen o tebe a miminko 🙂

tercie
3. říj 2009

sirell já se luxusně nevyspala už včera, a navíc byl úplněk, to taky nespím, a dneska už padám na držku, ale přežiju, ať si to vyžere, jste vážně moc hodný, já věděla, že kdy\ž se vám svěřím, že mi zvednete náladu, díky 🙂

Jo a na koně nechodí, neví ani co to je PC, je počítačovej negramot, naštěstí, jinak bych řešila ještě online nevěru 😝 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru