Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
4. říj 2009

flair:Snažím se 🙂 Nic jinšího mi nezbývá...Když jsem byla těhulka tak jsem moc chuti neměla(byla jsem šíleně unavená a bolala mě často hlava) zato teď 😀

sarlotta
4. říj 2009

no jo tady se člověk vždycky pěkně naladí.... 😀 😎 až na ten můj 3DC... tak dneska nif 😒

sirella
4. říj 2009

sarlot:To já bych brala ☹ Už chci mít první MS za sebou...

tercie
4. říj 2009

Strašně dlouho se mi to načítá, ale dneska drží připojení už 10 hodin, to čumím...

Holky moc děkuju za rady, já se nebojím jeho, já jen nemám ráda takový ty přímý konfrontace, protože nemám argumenty hned na jazyku, potřebuju co řeknu rozmyslet abych neplácala, no a on mě mezitím rozloží, je takovej trochu manipulátor, no, má mě prokouklou a ví jak na mě...

Sirell já taky čekala jenna potvrzení dr že jsem zdravotně v pohodě, a jak jsem se cítila fyz i psych v richtiku tak jsme na to vlítli... 😉

flair
4. říj 2009

No ale holky, můj Dr. říká, že právě při MS spousta žen otěhotní. Prý se na nějaký plodný dny a ovulaci mám vykašlat a milovat se pořád 😉

sarlotta
4. říj 2009

sirell mě bylo v druhém těhu taky hrozně zle - furt sem blila ... u malého jsem to nezažila 😒
Doufám, že příští těhu bude lepší i s tímhle 😉

tercie
4. říj 2009

Akorát že zase spousta žen při MS nechce, a nebo nechce chlap...

flair
4. říj 2009

Terci, tak prostě hned neodpovídej, když na tebe bude tlačit. Dej si na čas. Klidně odejdi do jiné místnosti nebo tak něco. Jen sebou nenech manipulovat...

sarlotta
4. říj 2009

flair- tak leda tak ve vaně 😀 .... já mám teď pauzu stejně- makám- takže až v prosinci 😉

sirella
4. říj 2009

tercie:To ráda slyším...už se těším 😉

flair
4. říj 2009

Jo, ale třeba třetí den MS už to určo není silný, teda u mně vůbec. Takže mi to neva. A můj manžel by mohl sexovat pořááááááááááááááááád 😀

tercie
4. říj 2009

No on když se dlouho rozmejšlim, tak do mě šije, to se se mnou nebavíš, nebo dělej tak co mi na to řekneš, a takhle mě nerví...

sarlotta
4. říj 2009

terci tak mu prostě odkývej co řekne a nebav se o tom

murynka
4. říj 2009

tercí a co dělá ted 😲 😲 😲

tak o Ms já ne 😝 😝 😝

sarlotta
4. říj 2009

no flair a teď nebudeš mít MS 9měsíců... ty brďooooo 😎 😀 😀

sirella
4. říj 2009

Ách jo...musím jít koupat...ale určitě nakouknu.Zatím se mějte hezky...ahojte

murynka
4. říj 2009

já si jdu dělat polévku z pytlíku mám na ní strašnou chut 😝 😝 😝

sirella
4. říj 2009

při MS bych nemohla....to fakt nee

sarlotta
4. říj 2009

Holky jdu se sprchnout a musím kukat s malým na chůvu fajn🙂) jdem se tulit, papapa

flair
4. říj 2009

Terci, právě proto se nenech do rozhovoru takto zmanipulovat... A upřímně, taky by mě zajímalo, co ted dělá!!!!!!!!!!! Kdyby měl čisté svědomí, šel by hned za tebou! Teda jsem o tom přesvědčená.. Dává si na čas...

tercie
4. říj 2009

Nám to taky při ms neva, když to tedanejsou ty počáteční jatka, a i jak je to břicho citlivý a bolavý tak je to takovej zvláštní pocitpři tom... No já si vždycky myslela, že v posteli nám to klape. Sice sexu málo, tak 3-4 do měsíce, ale zato jsem si to vždycky užila... taky jsem si stěžovala, že mám málo, ale nechtěl, on je u nás ten, co ho bolí hlava nebo je unavenej z práce... taky asi už vím proč, když si to odbyde jinde...

murynka
4. říj 2009

flair to mě také zajímá kde ted je co dělá 😕 😨 😨 😨

flair
4. říj 2009

Šarlotko, já s tou mrchou mrchovatou fakt nepočítám příštích 8 měsíců!!! 😀
Sir, papa

sirella
4. říj 2009

sarlot:U mě to bylo taky tak...první v pohodě a druhé těhu...děs ☹ Furt se mi zdálo že je něco špatně...a bylo

tercie
4. říj 2009

Jemu to takhle vždycky trvá, musí zaparkovat, sjet s bagrem do dvora, pak jde ke psům, to je normálka, to je tak vždycky. Ono mu to je taky nepříjemný co se děje, to nikdy nechvátá, to řešit... je na dvoře, slyším ho tam. Mladýho psa máme po šití, tak mu kontroluje a ošetřuje ránu a tak.

Flair ona nepřijde neboj 😉

tercie
4. říj 2009

Už jde holky, tak já budu končit, a ozvu se vám zítra po kontrole jo? Napíšu někomu sms, protože se nedostanu hned k PC, dobře? Papapa a držte mi palce 😉

martinkal
4. říj 2009

Tercinko, držím ti palečky a buď aspoň trošku v klidu, víš kvůli miminku 🙂

maendy
4. říj 2009

Tercie drž se a napočítej do 10 než něco řekneš,at pak nelituješ jako já že jsem měla říct to a ne tak....

Holky já tam dala rozmixovanou zavařenou dýni a mnamka,zapoměla jsem to napsat,myslím že by šli i broskve nebo merunky,jen to bude mít chut po jiném ovoci.

Flair tak bych si to přála taky,měla jsem termín 18.dubna,a doufám jen že už budu mít v bříšku nového mimíska.

flair
4. říj 2009

Terci, drž se!!!!!!!!!

flair
4. říj 2009

Maendy, držím vše co mám, aby to tak bylo 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru