Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
5. říj 2009

Wergi,to je hezká zpráva. Je super,že je vše v pořádku. 😉

markee
5. říj 2009

Holky,tam mi asi admin či kdo umazal jednu fotku se záclonou 😠
Já to chtěla za chvíli sama smazat,ale že jim vadí věci,které se týkají mého alba a mé dcery,která je v albu,to nechápu 😖

kelly1983
5. říj 2009

marke a oni jako můžou mazat fotky z alb? A proč ti ju smazali, vždyť na té fotce není nic špatného, ne?

markee
5. říj 2009

No můžou mazat,co se jim nezdá,že by patřilo do alba. Ale tak tam mám název alba JOHANKA a k té zácloně jsem měla Johanky nová záclona,tak to snad by měli pochopit. No,ale asi ne no.
Ono o nic teď nejde,ale kdyby mi mazali něco kde je ta moje kočička,tak se fakt ohradim 😠

kelly1983
5. říj 2009

hmmm to jo, no je to divný ale co naděláš no.

markee
5. říj 2009

Holky já jsem lenoch a stejnak to tu zas vázne. Jdu se natáhnout a číst si. Můžete zas začít kecat,odcházím 😅 😀

angeles
5. říj 2009

Holky, prosím o radu. Moje kamarádka byla na IVF a na druhý den trošku zakrvácela. Je to důvod k obavám?

mari111
5. říj 2009

markee to taky nechapu proc to smazali 😕

wergina
5. říj 2009

děkujem.
Aji.83: já jsem taky zvědavá jestli to vydržím. já jsem to taky chtěla vědět, ale manža že ne, že chce překvápko. Zas na druhou stranu je to hezký, tak s ním ,,zatím" držím basu 🙂

angeles: bohužel neporadím, ale snad to není nic závažného. radši bych zavolala mudr.

aja.83
5. říj 2009

Wergi, jo jo, musí to být roztomilý, když ti až na porodním sále řeknou, maminko, máte krásnou holčičku/kluka 😉 ! Manža taky mluví o tom, že to nebude chtít vědět, ale když já jsem tak zvědavá a tak ukecaná, budu to chtít hned všem říct 😀

murynka
5. říj 2009

wergi gratuluji 🙂

kelly já už mám dávno po NT 😀 😀 😀

leničko držím palce aby to vyšlo 😵 😵 😵 moc moc!!!!

markee krása jsi moc šikovná 😵 😵 😵 😵

markee
5. říj 2009

Angeles,taky neporadím,pže s IVF nemám zkušenost.
Aja,je to moc hezký,když po těch hodinách co strávíš na porodním sále,to máš za sebou a doktor či doktorka ti řeknou: krásně jste to zvládla maminko a máte krásnou holčičku 😀 To si pamatuju do teď a tu úlevu,že to mám za sebou. Ale chci to ještě jednou(když víckrát tak víckrát-ale vždy bych to chtěla s dobrým koncem a né jak teď ☹

angeles
5. říj 2009

Už jsem se ptala holek na jiné diskuzi, tak snad to bude v pořádku. Je takový stresmen jako já a vím, že by ji to hodně ublížilo a ještě za to platí. ☹

mari111
5. říj 2009

tak holky ja sem si smlsla na zemlbabe,mnam. ale co varit zitra fakt netusim 🙄

markee
5. říj 2009

Mari,to mi povídej. Taky jsem si před hoďkou řekla: no a co uvařím zítra? 😖

mari111
5. říj 2009

mne tada bavi varit ale nebavi mne vymyslet porad co 😖

mari111
5. říj 2009

no budu muset neco vymyslet, holky hodte nejake tipy ☹

markee
5. říj 2009

Mari,přesně. To je právě ono. Když by člověk věděl co,tak to jde jednodušeji. Takže já koukám na www.bytfit.cz a objednávám ten femibion. No je to teda peněz,ale co no.

sirella
5. říj 2009

ahojky holky...šla jsem nakouknout na ten femibion...který si kupujete???Nebo oba???Já zatím jen zjišťuju info,ale ráda bych věděla co koupit...

markee
5. říj 2009

Sirella objednala jsem si tento http://www.bytfit.cz/femibion-800-kys-listova-m... ten druhý je až když jsi těhu- tento http://www.bytfit.cz/femibion-400-kys-list-meta...
Já ho teda nechtěla nikdy kupovat,kvůli té ceně,stačil mi klasický femibon kdysi.Ale teď mám prostě strach,takže si ho vezmu. Teda už jsem objednala na tři měsíce 🙂

markee
5. říj 2009

A vzala jsem si tohle http://www.bytfit.cz/topvet-skoricovy-gel-300g-... hubnout potřebuju,pže mám 65kg,žeru jak prase. Takže aspoň budu i vonět a pálit 😀

sirella
5. říj 2009

markee:Díkas moc za radu 🙂 ...já mám taky strach a tak cenu neřeším..Jen zjišťuju co a jak,protože na druhé mimčo mám nejvyšší čas a po tom co se stalo teď to zkusím znovu s těmato různýma přípravkama...ale pokud to zas nevyjde tak to asi vzdám ☹
ještěže už máme doma každá jedno dítě...že???Ty Johanku a já Filipa...koukala jsem ti do albíčka a je krásná...roztomiloučká 😵 Taky bych holčičku brala....ách jo...a jak....mooooooc 🙂

sirella
5. říj 2009

markee:To já bych 65 brala...taky se snažím zhubnout...teď mám dole 7 kg za 11dní...cosi mi přestalo chutnat...ale dnes se to už zas vrací...Jdu na to taky kuk...když už budu v lékárně tak taky asi přiberu 🙂

markee
5. říj 2009

Sirella,jojo,ještě že máme to jedno dítko aspoň. No já teď koukám na ty cvičební stroje, chtěla jsem ten leg master,pže klasický steper by mě nebral, ani rotoped. Orbitrek má tchýně,tak jsem chtěla něco jiného,ale narazila jsem tam na běžecký trenažér za 3000Kč. Jenže nějak nevim zda to chci za to dát. Chjo. Jenže mě táááák nebaví běhat venku,když k tomu není počasí. A v posilce jen,když tam nejsou lidi 😅

markee
5. říj 2009

Jdu ven s prckem.Tak papa.

sirella
5. říj 2009

markee:Já jdu psat úlohy a učit se...mě se nechce víc než prckovi...Taky se loučím a díkas

bobinka22
5. říj 2009

Ahojte holciny 😵 😀

Tak ja jsem dneska pouklizela po stoupackach cely byt,Koupelnu vydrhla proste vsechno.Vijtisek,byl zlaticko.Jako by to vycitil ze potrebuju uklizet.Ted peru 2 pracku.Tak to povesim.A budu cekat jestli bude maly v noci vyvadet,kdyz byl dneska pres den tak hodnoucky.Nechce se mi tomu verit.Pritel je od rana jeste v praci.Jo,koupala jsem maleho a on mi ani nezaplakal to bylo poprve takove koupanicko.Jsem tak rada.A kdyz jsem ho mazala a olejickovala pak oblikala,tak nevydal ani hlasecku.
No holky reknete,nemohlo by to tak byt kazdicky den?
Jsem opravdu se dneska spokojena.Vsak ja vam zitra napisu jaka byla noc.Snad bude krasna jako den.
Jen abych to fakt nezakrikla a v noci nebyla s malym vzhuru 😀 😀 😀

mari111
5. říj 2009

teda markee ty nakupujes. mne vcera milacek koupil kalibrum babeplan ale pak by sem chtela taky ten femibion skusit. Bobiku ahoj, tak to je hodnej ten tvuj kluk, snad to bude aj v noc 😉 i, zitra napis 🙂 a jinak se mas dobre?

bobinka22
5. říj 2009

mari11

jo jinak dobre ,uz jsem si zvykla na malo spanku.Mam se dobre,nemuzu rict ze ne.Vsak mam u sebe vojtiska a i kdybych se mela spatne,tak kouknu na nej a je mi hned dobre.
Prece kazda si prejeme miminko.A kdyz uz ho nekdo ma,musi byt dobre. 🙂

Vitaminky papej,ja sice nejedla vubec nic,ale scgvaluju je,delate to pro miminko.Ja je nechtela,protoze pry po nich jsou velke ditka a koukej na me.Jedla jsem jen do 3 mesice kys.listovou.A mela jsem velke dotko i tak. 😀 😀

A jek se mas ty,doufam ze fajn. 😉

nicollka
5. říj 2009

Ahoj holky
předně moc gratuluji tercince.

Já mám smůlu, zase to nevyšlo, vypadá to na krásný anovulák :( testy jsou všechy prostě jen špatné. já se prostě nedočkám.
Ale dnes sme složili zálohu na domeček, do konce října by to mělo být vyplacené a nejpozději 5.12. předané, takže vánoce ve svém už stihneme jupíííí aspon jedna pozitivní zpráva, ale depku a smutek to nepřebilo...už aby byla mrcha a já mohla zkoušet další snažení-nesnažení :D
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Valím do práce..od zítřka jsem zase sama doma, tak budu mit na vás více času. Ovu testy už nechci ani vidět, všechny jsou pokažený. zatim papa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru