Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
5. říj 2009

Farmi.......Ty jezdíš teď do práce do HK? Že bysme Tě tam s Miraxkou mohly přijít teda zkontrolovat 😀 😀

Paajinko..........ahojda..........my už jsme si říkaly, kde se nám tak dlouho touláš. Dobře, že jsi zas přišla mezi nás 🙂

murynka
5. říj 2009

tercinko malinký je užasný 😵 😵 😵 krásné fotečky a ta ručka za hlavou nemá chybu 😵 😵 😵

gratuluji!!!!!no a co manžel????

kopa
autor
5. říj 2009

Tercíku fotečky jsou moc hezkéé 😵 je to krásně vidět,už je mímo velké.

Ach jo já už chci taky 😢 😢 😢 po tom co jsme se dneska chytli 😔 😔 Jako přítele moc miluji,ale...

kerrie
5. říj 2009

Terciiiii, taky jsem teď koukala do albíčka na fotečky...........mrňousek je krááásneeej 🙂 😵

kerrie
5. říj 2009

Kopinko.......copak se stalo? 😨

tercie
5. říj 2009

Holky ahoooooooooooj, díky moc, já mám dneska šťastnej den 😀 Akorát se mi stránky hrozně pomalu načítají, tak se mnou mějte trpělivost 😀

kopa
autor
5. říj 2009

Kerrie,ale tak zase mám přemýšlivou 😅 😒

kerrie
5. říj 2009

Terciiiiiiiiiiiiiiii, moc gratuluju k výsledkům.......... 😵 😵 😵

kopa
autor
5. říj 2009

Co když není ten pravej?? ☹ jako hádky jsou asi v každém vztahu...Nevím.Nák už mě to všecko nebaví 😔 Jako abych byla s někým přes 7let a on mě ani nepožádal o ruku(mě o to nejde...)ale i tak.
Chci zase začít žít a néé jen doma vařit,žehlit,prát,uklízet.. 😔

if.v
5. říj 2009

Kopi, a bavili jste se někdy o tom, co od něj očekáváš? nebo on od tebe?

kerrie
5. říj 2009

Kopinko.........no, něco na tom bude.......po 7 letech už by možná bylo na čase, aby vztah pokročil směrem k prstýnku 😉 . Ale někdo třeba žije bez svatby napořád a je spokojenej............A říkala jsi přítelákovi, že Tě tohle trápí? 🙂

kopa
autor
5. říj 2009

Holky to nemá cenu se s ním o tom bavit 😒 On se ženit nikdy nechce 🤐
já chci aby jsme byli taky rodina...né já a on,ale my 😔

tercie
5. říj 2009

Kopi vem si co máme mezi sebou teď my... Ale zdravý mimčo to všechno přehluší 🙂 A ty se ho dočkáš co nevidět, neboj 😉

kopa
autor
5. říj 2009

já myslím,že nám už nepomůže ani to mimčo 😒

kerrie
5. říj 2009

Kopi.........a on ví, že Ty by ses ráda vdávala? A to Ti řekl na začátku, že se nikdy neožení? 😕

kopa
autor
5. říj 2009

a už počítám s tím že tenhle měsíc nebudou //.Dneksa jsem pesimista.
Navíc jsem zase kouřila 😔

kerrie
5. říj 2009

Tercinko.......a co u vás, co manža? 😔

kopa
autor
5. říj 2009

😅 Kerrie on to ví 😅 Minule řikal,jak si mě vezme...cca.týden a skutek utek 😅

murynka
5. říj 2009

leni ☹ ☹ nikdo z nás nevíme kdo je ten pravý...to poznáš časem!!

chápu po 7 letech je opravdu na čase něco změnit 😒 to tě chápu!!

tak mu to řekni co tě trápí..... ☹ ☹

holky zítra máme velký UZ tak na nás myslete děkuju 🙂

kopa
autor
5. říj 2009

Markét asi změním jeho 😅 😅 jestli to takhle bude dál pokračovat...
Sbalím věci koupím si byteček a pořídím si pejska a budu mít klid 😅 🙂 Mám to už celkem dlouho naplánované 😅

kopa
autor
5. říj 2009

markét držím na zítřek palečky 😵 😵

tercie
5. říj 2009

Kopi žehlíš, pereš a vaříš i po svatbě 😀 A navíc svatba je velkej závazek, já osobně už bych se dneska nevdávala, protože pak jsou akorát starosti okolo případnýho rozvodu, a to za to nestojí...

Holky jinak včera se mi na tu mou zprávu, kde jsem mu vypsala ty sms co jsem mu četla neozval, a když večer přišel domů, tak ani nepozdravil a nepromluvili jsme spolu ani slovo, a když šel ke psům,tak jsem akorát četla, že mu psala z ajska, co bylo doma když přijel, a jeden výpis, že jí psal, ale co, to nevím. Spal v ložnici se mnou, což jsem se divila, ráno vstal a chystal se na cestu, já seděla tady, a jak vypad, tak mi povolily stavidla a hrozně jsem brečela, no a on se vrátil, jen mi říct, že jede, a když mě viděl, tak ke mě přišel, obejmul mě, a ujišťoval mě, že s ní nic nemá, že za ní nejezdí z toho důvodu co si myslím, že nechce zažít, co tenkrát, a že mi přece slíbil, že neudělá nic co b y náš vtah ohrozilo, a že myslí jen na mě a miminko, a ať už nebrečím, ať malýmu neublížím, že už musí jet, a že to ještě probereme. Řekla jsem mu, že ale nechci aby za ní už jezdil z jakýhokoliv důvodu a aby se nestýkali vůbec nijak ani po telefonu, tak mi to slíbil, že když si to přeju že to udělá....

Takhle nikdy předtím nereagoval, vždycky se spíš vztekal, tak nevím, co si o tom myslíte? Já mu chci věřit, mám ho ráda a chci aby malý vyrůstalo v úplný rodině.... 😕

kerrie
5. říj 2009

Kopi............tak co to zas blbne? On mění rozhodnutí ze dne na den.......s miminkem to bylo to samý 😕 Zkus mu to ještě v klidu vysvětlit........že bys chtěla, abyste byli všichni dohromady rodina......třeba to pochopí a dojde mu to. 😉

kerrie
5. říj 2009

Mury, zítra na vás budem myslet!!! Děj nám pak vědět. 🙂 😵

kopa
autor
5. říj 2009

On neblbne,já už takhle nechci asi žít 😔 No uvidíme,nak to dopadne.Možná je to jen mojí dnešní depkou 😅 😅 Zítra vám zase napíši,jak s ním chci být... 😀

kopa
autor
5. říj 2009

holky a já si blbeček ještě pustím písničku od Chinasky Nic není jako dřív,nic není jak bejvávalo a ted tu bulíííím 😢 😢 😢

kerrie
5. říj 2009

Terci......já bych se ho rozhodně zeptala, z jakýho důvodu za ní teda jezdí a říká jí miláčku!!! 😠 😠

markee
5. říj 2009

Holky,tak já vás zas nedočtu ☹ píše mi kamarádka na icq a nestíhám vše no ☹

tercie
5. říj 2009

Kopi jak májový počasíčko vi´d? 😀 Já ti moc přeju ať se vše v dobrý obrátí, víš on nikdo není úplně ideální... třeba ten po něm by se ženit chtěl, i mimi, ale zas by ti lítal za ženskýma, nebo chlastal, hrál, bil tě... to nikdy nevíš, co přijde...

Mury taky budu zítra držet palce!!! 😵

kerrie
5. říj 2009

Kopi.......neplakeeeeej ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru