Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
5. říj 2009

Kerr já jsem si ty zprávy ještě včera pořádně prohlídla, ale tu o tom miláčkovi měl v konceptech, tak nevím, jestli ji vůbec odeslal, o tom by se se mnou mhl hádat... no proberu to s ním určitě, aby si nemyslel, že to nechám jen tak, a budu si chtít kontrolovat telefon, nevěřím mu až tak. Něco na tom stejně bylo. A jestli spolu ještě nespali, tak by to stejně dlouho netrvalo a v posteli by to skončilo. Prostě si ho ohlídám, snad to nějak půjde...

kerrie
5. říj 2009

terci.......moc Ti fandím, aby to všechno dobře dopadlo.......kvůli mrňouskovi......ale je to teda hrozná situace.......takovýmu chlapovi aby ses opravdu bála ještě někdy věřit 😔

if.v
5. říj 2009

Tercie, to bylo od něj moc pěkné, co udělal...

murynka
5. říj 2009

tercinko bohužel já už bych mu nevěřila 😔 😔 chápu že moc chceš ☹ ...byla jsme stejná když sliboval že jí nechá a mě miluje a jezdil za ní i tak 😠 😠 ..jednou jsme u něj spala on jí tajně volal a já to slyšela 😔 😔 zapíral mě že tam nejsem 😠 ☹ prostě tyhle hajzlíci to umí no 😔 😔 😔 můj názor!!!

leničko jejda mane neplakej ☹ ☹ depku má občas každý....

holky děkujuuu 😵 😵

markee
5. říj 2009

Tercinko,krásné fotky mrńouska. Opravdu nádherné a jelikož mám fakt depky od té soboty,tak tu řvu. Mooooc ti to přeju,opravdu moc a moc. Jsem ráda,že je mimčo v pořádku.

kerrie
5. říj 2009

Já mám bohužel stejnou zkušenost, jako murynka 😔 Zapíraj, zapíraj a zapíraj 😔 Ale chápu i Tercinku......protože teď je ta nejblbější doba na nějaký radikální řešení.............nezbývá, než doufat, že se probere, až mrňouska uvidí. 😔

murynka
5. říj 2009

fuuj ještě že ta doba je zamnou ☹ ☹ holky 2 roky jsme to trpěla byla jsem tak pitomá!!! 😠 😠 ....
ale my nebyli svoji,nečekali jsme mimi o to je to horší!!!ale stejně 😒 já bych to už nesnesla...dozvědět se to ted o manželovi jdu!!fakt jdu....nechtěla bych to už zažít ☹ ☹ ☹

markee
5. říj 2009

Tercie,týjo,teď čtu jak reagoval tvůj manža. To mě teda mile překvapil. Kéž by to dodržel a hlavně mu to vydrželo.

aronek
5. říj 2009

Ahoj, tak jsem si po práci na chvilku lehla a teď jsem se vzbudila 😖 , to je zase udělané práce 😠

murynka
5. říj 2009

holky jdu do hajan..protože mě to tam moc mrzí co se tu děje ☹ ☹ ...

chjooooo držte se!!!!!!!

dobrou noc 😵

kerrie
5. říj 2009

Teď jsem to blbě napsala..........myslela jsem samozřejmě to, že se probere ON, ne naše Tercinka!! 😔

aronek
5. říj 2009

terci moc gratuluji ke kontrole, moc krásné fotečky 😀

kerrie
5. říj 2009

Mury, dobrou noc a zítra hodně štístka. 😉

markee
5. říj 2009

Murynko,dobrou noc.

aronek
5. říj 2009

s nevěrou jsem se tedy ve svém vztahu nikdy nesetkala, já mněla vždy štěstí spíš na závisláčky, kteři mně svou láskou omezovali a izolovali od okolí ☹ Taky blbé varianty 😝

if.v
5. říj 2009

teda holky, my jsme tady ale skupinka 😀

markee
5. říj 2009

No,občas nahoře občas dole.Ale to k tomuto témátku patří. Nojo.

aronek
5. říj 2009

zase, kdyby jsme za sebou neměli pár nevydařených vztahů, tak bychom nevěděli co máme, když by byl dobrý 😀

markee
5. říj 2009

Aronek,no právě.

kerrie
5. říj 2009

Aronku......svatá pravda.........já si moc vážím svýho manžela za to, jaký je..........po těch zkušenostech z předchozích vztahů 😉

aronek
5. říj 2009

otázka je , jestli poznáme, že je to ještě ten špatný vztah, nebo už ten dobrý 😖 Vždycky jdeme do vztahu s tím, že tento je ten pravý a těžko se smiřujeme, že ne 😖

markee
5. říj 2009

Holky jdu mimo téma, já jsem od včera jeden velký bedís ☹ no začínám zas pubošovat. Chjo,já byla ráda,že se mi ty hormony ustálili-v těhu. No a teď se zas vrací do normálu a já jsem osypánek. Začíná mě bolet podbřišek a trošku ledviny,takže se tam něco děje. Kéž by přišla menses.Ale nevěřím tomu. Minule dorazila po 32dnech a teď si myslím,že po tom potratu-porodu přijde dýl.

aronek
5. říj 2009

markee a jak se jinak cítíš?

markee
5. říj 2009

Aronek,myslíš jako psychicky?

aronek
5. říj 2009

jak dlouho jsi se čistila? Třeba se opravdu něco děje 😉

aronek
5. říj 2009

markee, myslím oboje? Vím, že asi psychika nic moc, ale třeba nějaký malý posun?

markee
5. říj 2009

No přišlo mi,že špinění jsem měla určo týden-takový fujtajblíky. Pak to ustálo,ale nalili se mi prsa a den to zas byl mazec. Ale pak dobrý. Teď mám občas výtok jak v těhu,je to fakt takový chaos 😀

markee
5. říj 2009

Aronek,ona ta psychika je fakt chvíli dobrá a pak mě něco rozhodí. Věc,která by mě nenapadla,že mě dostane. No prostě,myslím si,že se fakt dostávám z toho sama a docela dobře. Ale jestli mě mamča objednala k té psycholožce,tak jí prubnu. Já mám i jiné psychické problémy,prostě celkově,že si nevěřim,pak že moje postava je věčně jiná než bych chtěla a tím se trápím. No uvidíme co tam ze mě dostanou,jestli tam půjdu.
Fyzicky jinak se cítím dobře,to jo. Až dnes to bolení v podbříšku a v těch zádech. Prsa nekomentuju 😖

aronek
5. říj 2009

tak to jsi se čistila krátce, třeba tělíčko už začíná fungovat 😉

markee
5. říj 2009

No docela mi to přijde krátce,když tu čtu,že holky se čistili týden či dýl. Já fakt myslela,že po tom co jsem měla,to bude na dlouho. Ale ještě nic nepřišlo,tak nejásám. Ale já se ozvu,až to přijde,to se neboj 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru