Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
9. říj 2009

tak já jdu čumendit na Ulici 🙂

farmarska
9. říj 2009

kopísi a kdepak jsi dnes ty? 😕 že vy se zase páříte 😀 😀 😀 🤐

mari111
9. říj 2009

farmi, oni ti to zas zlikvidovali? a co sis s nima psala? 😠

sarlotta
9. říj 2009

Ahojík holčinky🙂

Tak dneska byl zvláštní den... volali mi z nové práce, že mě neberou ☹ což mě teda doooost mrzí... ale tak do ledna mám čas najít něco jiného 😉
No a pak už jen samé dobré zprávičky 😎 našli se klíče od auta 😀 a řídila jsem dneska poprvé malý náklaďák🙂))) a super 🙂 V práci nám možná přidají... teda ještě nevím jestli práce nebo peněz 😀 😀

farmarska
9. říj 2009

ahoooooj sarlotko 🙂
tak já to tak vidím spíš na tu práci 😀 😀 tak to z tebe bude třeba za chvíli i kamioňák vid 😀 😀
s tou novou prací mne to mrzí 😢 ale říkej si, že je to prostě osud a má to naplánovaný uplně jinak, že třeba s tebou má jiné plány..třeba ten mimís v bříšku 😉 😵

mari111
9. říj 2009

tak mne se konecne vraci milacek z prace, musime jit jeste nakoupit na tu zitrejsi oslavu. tak pa holky

kopa
autor
9. říj 2009

Farmíku já jsem vařila a pak koukala na kriminálku a spinkala jsem naka zničená 😒

kopa
autor
9. říj 2009

Kde je Tercík?že se ani neobjevíí???Oni jsou u ni ty rodiče? 😕 😕

kopa
autor
9. říj 2009

Zlababi jen přijd mezi nás 😉 Furt na tebe myslím 😔 Já jsem depčila zase včera.jsem tak brečela,že mi ej dnesk lépe.No začla jsem přemýšelt co by bylo a nebylo.... 😔

markee
9. říj 2009

Farminko,to si děláš srandu,že to smázli. Opět?!!!!! 😠 No jsou normální? Já vím,že spousta holek má v albíčkách podobné obrázky a nesmázli jim je.To není možný 😠
No my byli s psíčkem. Tak nám dal prášky na bolest,kdyby ho nožička začla bolet.Ale jinak prý mu na nožičce roste výrůstek a nebude s tím nic dělat,pže je starý a když mu to nijak nevadí,tak prý to nemá cenu(ještě by nám chcípnul na oper.stole). Chudinka pejsek náš. No a prý kdyby se to začlo zvětšovat,tak je to určo rakovina ☹

sarlotta
9. říj 2009

Farmi díky🙂)) to jooo to by bylo fajn... ale víš jak, bojím se kdyby to nevyšlo, abych měla práci 😒 nechci pak doma čumět do zdi.

sarlotta
9. říj 2009

Markee to mě mrzí, kolik má pejsek ?

sarlotta
9. říj 2009

hele ta fotka mě ale utekla 😠 😀

kopa
autor
9. říj 2009

holky a já tam měla fretky a ty mi nesmázli 😅

Markee chudák psík ☹ ale ne vždy výrustek může znamanet rakovinu...Fretak měl taky na zádíčka takovou jakoby bradavici jednou mu to vyřezal a po roce to zase narostlo zpět 😅 Tak mu to zase vyřízl a už je to v pohodě.

sarlotta
9. říj 2009

no kde steeeeeeeeeee 😲 😀

sarlotta
9. říj 2009

ahojky Kopi 😉

sarlotta
9. říj 2009

Holky já jsem fakt dneska zklamaná, sakra... já už se tam těšila... a ono nif 😠

kopa
autor
9. říj 2009

Ahoj Sarlott 😵
a kam jsi se těšila? 😅

aronek
9. říj 2009

farmi, koukám, že moc nevydrželo 😀
Já se pokouším zazimovat kytky z balkóna jen jsem je nanosila, tak jsem utahaná jako bych skládala 10 metráků uhlí 😠

kopa
autor
9. říj 2009

sarlott už jsem to dočetla ☹ neboj určitě najdeš něco jiného a lepšího 😉

markee
9. říj 2009

Já šla umýt nádobí.
Sarlott,my ani nevíme kolik mu je.Ale odhadem 12let-je to velké plemeno-černý ruský teriér.
My jsme třetí majitelé. Měl určo nějaké páníčka,ale se svou ségrou zdrhli(cca ve 3 letech),našli je městský policajti,těm utekla ta ségra a zůstal jen on. Tak si ho jeden vzal domů,ke strýčkovi(měl ho tak 4roky).Když musel do pečovateláku,tak jsme se ho ujali my,aby nemusel do útulku. Máme ho určo 5 až 6 let.
Jinak mu doktor dělal před 3 týdny rentgen a prý prostě buď výrůstek,nebo zhojená zlomenina a nebo rakovina ☹ On na to šlape,málo,ale šlape. Dnes mu to prohmatal a ani nekníknul. Prý prostě když si nijak "nestěžuje",tak se to radši. Nechá.No snad se to nerozjede v tu rakovinu ☹

markee
9. říj 2009

Sarlott,je mi to líto,že práce od ledna nevyšla. Je to fakt děs 😠

jitie
9. říj 2009

ahojte holky 🙂
jak se máme??
co Tercík, dlouho sem jí neviděla 😕

farmarska
9. říj 2009

holky taky myslím na Tercíka, jak to má asi ted doma 😕 doufám, že se to u nich nějak uklidnilo 😔
jinak holky, dneska máme suprstár !!! 😵 tak já jdu udělat čajdu a pak koukat 😉
kopi tak tebe postihla těhuunava 😉 😀
holčičky, tak já se loučímmm 🙂

jitie
9. říj 2009

farmi, co pak se u nich stalo???? 😲

aronek
9. říj 2009

člověk chvilku pracuje a tady nikdo, tak jdu taky do hajan 😀

aronek
10. říj 2009

Přeji dobré ráno 😀 víkendové 😀 😀
Tedy. večer nitdo, ráno nikdo ☹
Já vypravila miláčka do školy, hodím pračku a ještě na chvilku lehnu. Včera jsem na něj čekala do půl jedné a mám spánkový deficit 😉

markee
10. říj 2009

Dobré ráno.
No já včera byla zaneprázdněna,sice věcma na netu,ale nestíhala jsem načuhovat sem.Pak mi stejnak net spadl a měla jsem po hehe 😀
Já snad dnes pojedu ke svému tátovi,teda jestli se mi ozve,že je doma. A jinak nevim co vařit,opět 😖

nicollka
10. říj 2009

Ahoj holky tak tady dnešní grafík ... ach jo proč to nebylo o den dřív :( Ale určitě ta ovule proběhla, brní mi pořád bradavky, sice prsa nebolí, ale když jsem v klidu tak citím bradavky jakoby páleli trochu, pořád divné bolesti v břichu a pálí mě žáha. Jen kdyby byl ještě jeden sexík blíž k ovuli, jestli teda byla v ten den přeci jen není to pevná celá čára ..
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a jdu dočíst trošku..

kopa
autor
10. říj 2009

Ahoj holky

tak já zase dneska měla sen že jsem zase testila a byli // 😅 tak jsem se probudila,v pět hodin ráno šla čůrnout a na testu nic 😔 Já vím je brzy když ovule byla kolem 16DC,ale...je mi z toho smutno.Počítám že mrcha příjde 😔 🤐 V prsa mě trošku pálí,břicho furt bolí.Měla jsem trošku žlutého hleníku...No každopádně depka je tu zase 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru